vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

247 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, camber

Twitter

Κλώνοι του Doggystyle 2K16

Αποσυνδεδεμένος Juan Homero Solvenio

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5655 στις: Απριλίου 18, 2018, 11:43 »
Αγαπημένο μου ημερολόγιο,
18 μέρες με την Άρτεμις και είμαι καλά. Μετά από εκείνο το ξερνοβόλι της περασμένης βδομάδας η σκυλίτσα μου είναι υποδειγματική. Την ταίζω καλά φυσικά. Γουστάρει τρελά τα  βαμβάκια και κάνει γλύκες. Στο χειρότερό μου, το βαμβάκι έβγαινε από τις τρύπες σαν τα πλοκάμια του Κθούλου που μια μέρα έγειρε λίγο να χαζοκοιμηθεί και από τότε δε λέει να ξυπνήσει. Η Άρτεμις δεν έβγαλε κιχ, εκεί, σκυλί μαύρο.  Άρχισα να στήνω και σαν αστραπή σαν τον Φλας Γκόρντον, στο μισάωρο, αλλά τα μυστήρια συνεχίζονται. Πως γίνεται να κάνεις 7-8 σπείρες και να καταλήγεις με 4; Γιατί με 4 σπείρες ο πίκουλας δείχνει 1.1 στα δοκιμαστικά και στον αγώνα δείχνει 0.94; Ρίλι, καθόλου δεν με πειράζουν όλα αυτά. Έτσι είναι οι σχέσεις. Γεμάτες αλατοπίπερα.
Άλλο ήθελα να πω. Το ξέρετε βέβαια ότι συμαπθώ τους γιαπωνέζους και τις γιαπωνέζες. Δεν γνωρίζω το γιατί. Ίσως έχει να κάνει κάτι με την Σαμσάρα μου, ίσως όχι. Τα βαμβάκια τους όμως είναι για τα πανηγύρια. Σαν το μαλλί της γριάς ένα πράμα.  Είπαμε οργανικό, αλλά όχι και να λειώνει στα ντελικάτα χέρια μου! Τι είμαι; Χωματερή; Οκ, μπορεί να μη φταίνε όλα τα γαπωνομπαμπάκια αλλά είπα κι εγώ να πάρω Κογκεντό και τα είδα όλα. Εντάξει, δεν έφαγα και εργατοώρες εδώ που τα λέμε αλλά το μισαωράκι το κατάπια. Ενω το ff2. Άλλο πράμα. Σκύβει το κεφάλι και σου κάνει τη δουλειά ρε παιδί μου. Πλήρης υποταγή. Είτε χασάπακλας στα ντουζένια του είσαι, είτε ο Ρωμαίος στα κάτω του, αυτό εκεί: φυσα ρουφα τράβα τόνα.
Κι αν στήνω κάθε δυο μέρες (και πολύ είναι) δεν φταίει ο βάμβαξ, εκείνο το σύρμα φταίει που στη μέρα πάνω καρβουνιάζει σαν κολασμένο. Μια σκέψη είναι να το βάζω αποβραδις στο εικονοστάσι για να φεύγουν τα δαιμονικά αλλά ο παπα-Γρηγόρης που με ξομολόγησε την Κυριακή λέει να κόψω τις αμαρτίες και να πάω να πάρω το κανθαλάκι το αγιορίτικο που δεν μαυρίζει γιατί τα δαιμόνια δεν κοτάνε να το πλησιάσουν. Ότι πληρώνεις παίρνεις τελικά...  

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5656 στις: Απριλίου 18, 2018, 12:03 »
Αγαπημενο ημερολογιο του Juan Homero Solvenio.
Η Αρτεμις μαλλον ειχε περασει κοκκυτη,τωρα απο οτι διαβασα ειναι καλα και αυτο ειναι καλο.
Ο πικουλας ναι μπορει να βγαζει αλλα στα δοκιμαστικα και αλλα στον αγωνα,λογικο βεβαια και αυτο γιατι
δεν μπορει να τρεχει παντα με το κοντερ στα κοκκινα.
Καλοι οι γιαπωνεζοι αλλα σαν τα asian babies ΤΙΠΟΤΑ!!
Το συρμα τωρα.Εκει εχει ενα θεματακια η γλυκια σου Αρτεμις οπως και ο δικος μου μουργος,αλλα και
ολων των υπολοιπων τα σκυλακια.
Κανουν κακά παντου και συχνα.Παιζει ρολο βεβαια τι φαί του βαζεις. Εαν του δινεις πολυ γλυκο ,
ναι κανει μαυρα κακακια συχνα.Δωστου λιγο σκετη βαση και θα δεις διαφορα στα κακακια του,
θα γινουν πιο καθαρα. Δοκιμασε να μην της βαζεις κολλητες σπειρες αλλα ανοιχτες ,να βρε παιδι μου
καλοκαιρι-τσιμπουργια-και αλλα τοσα πολλα.
Και μην ξεχνας......η Αρτεμις ειναι θηλυκια σκυλιστα,μην στην πιεζεις πολυ,ανοιχτα.....και θα δεις οτι και τα κακακια της θα γινουν πιο ασπρα,ΑΛΛΑ ΟΧΙ πεντακαθαρα.

Αποσυνδεδεμένος ako

  • ***
  • 831
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5657 στις: Απριλίου 18, 2018, 15:40 »
Οπότε παιδιά, πληροφορίες σχετικά με στησίματα, σύρματα για τον Doggy θα πααίνουμε στον παπα-Γρηγόρη ;D. Θα μας τον στήνει επί τόπου και θα του κάνει και ευχέλαιο να αντέχει τη γλωσσοφαγιά και τα μαρτύρια για όσους έχουν δύο αριστερά χέρια.  [member=21184]Juan Homero Solvenio[/member] που λειτουργάει ο παπα-Γρηγόρης;
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 18, 2018, 15:56 από ako »

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5658 στις: Απριλίου 18, 2018, 15:51 »
Ο δικός μου πάντως ο Ανιμοτζ (πλέον ομιλεί την γαλλική των Παρισίων) τρέφεται όπως είχα δει να γίνεται στο γαλλικό εκτροφείο. 40άρι κανθαλόσυρμα με πέντιγκρι, 2μιση&κάτι πυρήνα, τέρμα φέρμα 6-8 σπείρες. Σαν σκυλί που είναι, απολαμβάνει τον σκυλίσιο χυμό του Γκούφη (σπιτικός, ωριμασμένος πλέον του μηνός, περικαλώ) και τα κακάκια του είναι φυσιολογικά όπως διαγιγνώσκει επανειλημμένα ο κτηνίατρός του. Αλλαγή βάμβακος δις/εβδομάδα (αν και δεν χρειάζεται, για να μην χάσω γεύση/ντουμάνι το κάνω) & άπαξ της εβδομάδος καθάρισμα η αντίσταση (αυτή το χρειάζεται). :yes:
Οπως ανέφερε και ο προλαλλήσας Ντίνος ο 74ος, τα υγρά παίζουν τον καθοριστικότερο ρόλο και προσωπικά δεν χρησιμοποιώ είτε υγρά με υψηλή περιεκτικότητα αρώματος, είτε "βρώμικα αρώματα" με ζάχαρες και τέτοια.  :nope:
Προς το παρόν βέβαια, γιατί έχω στην υπόγα εκείνα τα ιταλικά τα ΝΕΤ να ωριμάζουν και τα προορίζω γι αυτόν. Καθαρά & μόνο λόγω της ευκολίας του σκυλάκου στην καθαριότητά του. :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Juan Homero Solvenio

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5659 στις: Απριλίου 18, 2018, 18:52 »
dinos_74 : Νο μάκα, νο σορόπι. Όσο για σκέτη βάση η pink mule που έχω δε μ' αρέσει σκέτη. H Ατμος μου καθόταν πιο καλά. Ίσως δοκιμάσω την ντόπια την επόμενη φορά...:Ο)

treloneritis: Τυχερός είσαι. Άρχοντας.  Εγώ ψάχνω σπίτι δίπλα σε ζαχαροπλαστείο και καθαριστήριο...:Ο) 

ako: Ο παπά-Γρηγόρης ο Γρήγορος λειτουργεί παντού... Είναι diy. Τον φτιάχνεις μόνος σου. Έχει κάτι από Anansi, από Loki, από Ερμή, από Coyote, από Puk, από τον τρελό της ταρό, από Jajo... Ένα σωρό κυκλοφορούν εκεί έξω. Είναι γουάου αλλά όπως καταλαβαίνεις  αφήνει τρελή μάκα στο κεφάλι...:Ο)

Υ.Γ. Όλα αυτά έχουν απόλυτη σχέση με τον doggy. 

Αποσυνδεδεμένος kompsognathous

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5660 στις: Απριλίου 18, 2018, 20:38 »
Κι εδώ μια φωτο, δεν είναι καλή αλλά φαίνεται το καμμένο. Αυτό έγινε στα 4-5ml περίπου.

Το κάνω κι αυτό που δείχνει στο βίντεο.
έχεις παρα πολυ βαμβάκι. δεν πρέπει να υπερβαίνει το ύψος της αντίστασης.

το θέμα με τον doggy  είναι ότι αναπτύσει μεγάλες θερμοκρασίες μέσα στην καμπάνα και αν ατμίζεις με 12-13 watt και πάνω το βαμβάκι μαυρίζει δισανάλογα με την λογική.

να σου δώσω ένα παράδειγμα. έκανα το wild west της eleven, sta 14-15 watt με 3αρι πυρήνα και στο ένα τανκ ήθελα αλλαγη βαμβάκι και κάψιμο αντίσταση να φύγει η μάκα.  με βοήθεια απο εδώ μέσα διαπίστωσα ότι με 2αρι πυρήνα και 11-12 watt όλα βαίνουν πεντακάθαρα.

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5661 στις: Απριλίου 18, 2018, 21:13 »
Το black caventish δεν με ξετρελαίνει στο κουτάβι. Το saltybacco ήταν πολύ ανώτερο. Μέχρι και παρέα του έφερα αλλά δεν άλλαξανε και πολλά.  :(
Πάντως του αναγνωρίζω πως κάνει ο,τι μπορεί για να με ευχαριστήσει. Πολύ τίμιο κατοικίδιο... :yes:
Τροποποίηση: Ώρες ώρες τον πιάνει το πείσμα του και δεν θέλει να πιάσει το σύρμα με τίποτα. Θέλω να τον πετάξω από το μπαλκόνι. Αλλά μετά τον συγχωρώ.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 18, 2018, 21:21 από dazed »

Αποσυνδεδεμένος drdninja

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • The eyes chico. They never lie.
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5662 στις: Απριλίου 18, 2018, 21:22 »
Ξέρω ότι μπήκα σε στέκι φανατικών αλλά συγκριτητικά με τον Berserker και τον Doggystyle ποιός θα λέγατε ότι αποδίδει καλύτερα τις γεύσεις και επίσης τα πιο παχύρευστα υγρά? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5663 στις: Απριλίου 18, 2018, 21:51 »
...Τα βαμβάκια τους όμως είναι για τα πανηγύρια. Σαν το μαλλί της γριάς ένα πράμα.  Είπαμε οργανικό, αλλά όχι και να λειώνει στα ντελικάτα χέρια μου! Τι είμαι; Χωματερή; Οκ, μπορεί να μη φταίνε όλα τα γαπωνομπαμπάκια αλλά είπα κι εγώ να πάρω Κογκεντό και τα είδα όλα. Εντάξει, δεν έφαγα και εργατοώρες εδώ που τα λέμε αλλά το μισαωράκι το κατάπια...
Τα γιαπωνέζικα παντς και το KGD βεβαια, πρεπει να τα κόβεις παράλληλα με τη φορά που έχουν οι ινες του βαμβακιου που φαινεται αν προσεξεις την επιφανεια του. Απο την περιγραφη που εκανες μαλλον το εκοψες καθετα  και σου διαλυθηκε στο χερι. Και αυτο γιατι ισα ισα το KGD κρατα τη συνοχη του πολυ περισσοτερο απο αλλα βαμβακια, αντεχει τεντωμα.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5664 στις: Απριλίου 18, 2018, 22:11 »
...στο κουτάβι...

Το πίσω κουτάβι είναι όλα τα λεφτά!  :thumpup:

(το ωραίο ντριπτιπάκι από που το πήρες αν επιτρέπεται; )

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5665 στις: Απριλίου 18, 2018, 22:20 »
Είναι το πιο φαρδύ από τα δυο του hastur :yes:

Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5666 στις: Απριλίου 18, 2018, 22:30 »
Ξέρω ότι μπήκα σε στέκι φανατικών αλλά συγκριτητικά με τον Berserker και τον Doggystyle ποιός θα λέγατε ότι αποδίδει καλύτερα τις γεύσεις και επίσης τα πιο παχύρευστα υγρά? :hmmm:
Berserker καλύτερη γεύση. Με 70VG μια χαρά πάει. Αλλά δεν έχει το χτύπημα και την ¨αντρική¨ τζούρα του Doggy. Επίσης ο Doggy είναι πιο αεράτος.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5667 στις: Απριλίου 18, 2018, 22:34 »
Αυτή την "αντρική τζούρα' τι την ήθελες  :tongue_smilie:

Χτύπημα έχει και λίγο μονοκόμματη γεύση.  :laugh1:

Αλλά μου αρέσει   :)


Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5668 στις: Απριλίου 18, 2018, 23:56 »
Ξέρω ότι μπήκα σε στέκι φανατικών αλλά συγκριτητικά με τον Berserker και τον Doggystyle ποιός θα λέγατε ότι αποδίδει καλύτερα τις γεύσεις και επίσης τα πιο παχύρευστα υγρά? :hmmm:
καλο μου παιδι,γιατι θες να τα παρω 11+52 το βραδυ?? γιατι?? τι σου εκανα??
Αντε τυχερος εισαι,θα ειμαι δικαιος.
Λοιπον σκυλος=χτυπημα-ευκολια-παιζει παντου.
Λουκουμας(ber)=---------------------------------
:laugh1: :laugh1: :laugh1: μαλλον καταλαβες ετσι??  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Λοιπον ο ber εχει καλυτερη αναλυση στις γευσης(για να ειμαι 100% δικαιος).

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #5669 στις: Απριλίου 19, 2018, 00:08 »
"Λουκουμάδες" οι Μπερσέρκερς;;;; Καλέ, θεός φυλάξοι! ::)

Παράθεση
Berserkers (or berserks) were champion Norse warriors who are primarily reported in Icelandic sagas to have fought in a trance-like fury, a characteristic which later gave rise to the English word berserk.
https://en.wikipedia.org/wiki/Berserker

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171411 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275316 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13940 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9247 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42689 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 384 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34866 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557484 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181891 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 164 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9068 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364