vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

503 επισκέπτες, 3 χρήστες
dkostas, dimitrisd, SEB

Twitter

Αρώματα Egoist

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #150 στις: Ιανουαρίου 08, 2017, 22:43 »
Παρ όλα αυτά η μαμά εταιρεία κάνει λόγο για καλύτερο αποτέλεσμα μετά από μία με δύο ημέρες ωρίμανσης, αναφερόμενη στα shake' n vape.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #151 στις: Ιανουαρίου 09, 2017, 03:25 »
Εγώ πάλι γιατί νομίζω πως οι δύο συσκευασίες διαφέρουν μόνο στη συσκευασία (και την ποσότητα φυσικά);... :dontknow:


Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #152 στις: Ιανουαρίου 10, 2017, 14:03 »
Θα εκτιμούσα αν καποιος περιέγραφε λίγο το Billy The Kid.

Επίσης:

Τι γίνεται με το Godfather? Το ατμίσατε ξεχάσατε να γράψετε ή είναι τόσο ανάξιο αναφοράς που δεν χρειάζεται να ασχοληθούμε?

Προφανως με ενδιαφέρει μια γνώμη σε σχέση με το Grand Reserve

Επίσης Νο.2

Δοκίμασε κανείς τα 3 καινούρια της σειράς Fantasy, Red tiger και Apple dream? 

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #153 στις: Ιανουαρίου 10, 2017, 14:08 »
Δεν έχουμε ατμοποιητή άδειο αφεντικό! Μου έφερε ένα κλωνοφαινόμενο ο Άη Βασίλης αλλά το ξεμυάλισε το white castle και συνήψαν σχέση αποκλειστικότητας. Τώρα περιμένω το δώρο του νονού το Πάσχα... ;D


Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #154 στις: Ιανουαρίου 10, 2017, 14:10 »
Δωσε μου διευθυνση να σου στειλω εναν και το Πασχα θα σου πάρω λαμπάδα και παπουτσάκια :))

Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 602
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #155 στις: Ιανουαρίου 11, 2017, 07:55 »
Θα εκτιμούσα αν καποιος περιέγραφε λίγο το Billy The Kid.

Επίσης:

Τι γίνεται με το Godfather? Το ατμίσατε ξεχάσατε να γράψετε ή είναι τόσο ανάξιο αναφοράς που δεν χρειάζεται να ασχοληθούμε?

Προφανως με ενδιαφέρει μια γνώμη σε σχέση με το Grand Reserve

Επίσης Νο.2

Δοκίμασε κανείς τα 3 καινούρια της σειράς Fantasy, Red tiger και Apple dream?
Για το billy the kid που ρωτας, το ατμιζω τωρα. Ειναι καπνικο και φερνει λιγο απ' το american red της totally wicked και λιγο camel.
Μερικες φορες καταλαβαινω και λιγη κρεμα στην εκπνοη ! Ειναι ευχαριστο, all day δεν θα το΄λεγα.
Για το grand reserve εγραψα παρα πανω οτι μου βγαζει μια σπιρταδα και θα το εβαζα στην κατηγορια των βραδινων με εξοδο για δρινκς !
Τα αλλα δεν τα εχω δοκιμασει. Αυτα και απο μενα .  :)

Αποσυνδεδεμένος Bpapanik

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #156 στις: Ιανουαρίου 19, 2017, 02:12 »
Καλησπερα,καιρο τωρα σκέφτομαι να προβώ σε αγορά των αρωμάτων.Διαβαζοντας το νήμα κατέληξα σε αγορά White Castle μιας και το βρίσκω κοντά στις γεύσεις μου για ολη μερα.Επιςης με ενδιαφέρει το strawberry ice cream.Το εχει δοκιμάσει κάποιος;τι γνώμη έχετε;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος NikoGrigo

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #157 στις: Ιανουαρίου 19, 2017, 04:20 »
Σαν φανατικός φραουλάκιας το strawberry ice cream είναι το πρώτο και μοναδικό μέχρι στιγμής άρωμα της εταιρίας που έχω δοκιμάσει.
Σε ποσοστό 12% και 2 εβδομάδες ωρίμανση είναι αυτό που λέει...παγωτό φράουλα!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος Pseudonumo

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #158 στις: Ιανουαρίου 19, 2017, 16:52 »
Πηρα δυο αρωματα της egoist το jesus juise και το white castle, πρωτη δοκιμη κατευθειαν το white castle χωρις να χει προλαβει να ωριμασει το δοκιμασα, πραγματικα μου θυμιζει τα τρουφακια με αμυγδαλο.. Η δοκιμη εγινε σε kayfun v5 1.2 ohm στα 13βατ
Σε λιγες μερες και οι υπολοιπες εντυπωσεις

Αποσυνδεδεμένος Bpapanik

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #159 στις: Ιανουαρίου 19, 2017, 20:39 »
Εβάλα παραγγελία και τα 2..Επιστρέφω με εντυπώσεις! 

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #160 στις: Ιανουαρίου 19, 2017, 21:25 »
Αγόρασα το jesus vape στην συσκευασία shake & vape που προσθέτεις την βάση σε 30μλ μπουκάλι και είναι ονειρικό. Πιστεύω μετά από 1-2 ημέρες θα είναι ακόμα καλύτερο αλλά με εξέπληξε ευχάριστα..

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #161 στις: Ιανουαρίου 19, 2017, 22:06 »
Σήμερα πήρα κι εγώ το Jesus σε shake and vape μπουκάλι για την πρώτη δοκιμή, μέχρι στιγμής δεν το δοκίμασα αλλά από μυρωδιά σκίζει το ατιμο. Είχα σκοπό να περιμένω κάνα δυο μέρες αλλά ο αποπάνω (m1chael ) μου έχει ανάψει τις φυτίλες να το δοκιμάσω από απόψε κιόλας.. :D

Αποσυνδεδεμένος Pseudonumo

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #162 στις: Ιανουαρίου 21, 2017, 02:39 »
2η δοκιμη jesus juice οριμανση μολις δυο μερες οποτε δεν μπορω να χω ασφαλη συμπερασματα
Η δοκιμη εγινε σε kayfun v5 1.1 ohm kanthal αντισταση με cotton bacon βαμβακι
Πρωτη γευση που μου ρθε ηταν το φουντουκι σαν κρεμα φουντουκιου που υπαρχει μες τις σοκολατες αλλα οχι αρκετα γλυκια κρεμα...
Στην μυρωδια στο μπουκαλακι μου μενει μια ιδεα απο αποξηραμενα μπερι αλλα προς το παρων δεν την νιωθω στο ατμισμα θελω να αφησω μια βδομαδα ακομα τις γευσεις μου να δω διαφορες
Σαν πρωτη αποψη για τα αρωματα αυτα ειναι αρκετα ωραια μπορω να πω δεν ειναι στα γουστα μου ιδιετερα και τα δυο που πηρα επρεπε να δοκιμασω την μηλοπιτα που τρελενομαι αλλα σιγουρα δεν μπορω να πω οτι δεν αξιζουν τα λεφτα τους

Αποσυνδεδεμένος CaptainMorgan

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #163 στις: Ιανουαρίου 21, 2017, 18:29 »
Ας καταθέσω κι εγώ την ταπεινή μου εμπειρία ;)

1 ) Jesus Juice = Παρότι είμαι κατά κύριο λόγο των καπνικών ή "ημικαπνικών" γεύσεων για ADV, αυτό το άτιμο κατάφερε να με κερδίσει με τη φουντουκοξηροκαρποκρεμίλα ( τι είπα τώρα ) που αποπνέει και γενικά ένα σεμνό, ήπιο και αξιοπρεπέστατο υγρό για όλη μέρα. Ένα από τα βασικά μου πλέον.
2 ) White Castle = Ικανοποιητικό για τους λάτρεις των αντίστοιχων υγρών αλλά μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση ότι εγώ  προσωπικά με την καρύδα δυσκολεύομαι :-\
3) Wizzards Bacco = Οκ, πολύ παράξενο για τα δικά μου γούστα, εξαιρετικά ιδιαίτερο άρωμα, δεν τα βρήκαμε με τίποτα...
4 ) Billy the Kid = Τελευταίο σε shake&vape συσκευασία αυτή τη φορά, μου έβγαλε μια χορταρίλα που δε ξέρω που τη βρήκε,
και την οποία δεν αντέχω ούτε με σφαίρες...

Τέσσερα δοκίμασα, το ένα μπήκε στα βασικά, δεν είναι κι άσχημα 8)

ΥΓ Το Jesus δοκιμασμένο σε Cloud, Doggy, Avocado 24 και Limitless plus ( όχι δικοί μου οι πνευμονικοί ) αποδίδει καλά σε όλους και αποδεικνύεται άρωμα "παντός καιρού" :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα Egoist
« Απάντηση #164 στις: Ιανουαρίου 21, 2017, 19:05 »
Και εμένα πάντως αυτό το Jesus μου φαίνεται τόσο εξαιρετικό.. Τόσο απλό και τόσο γευστικό.. 
Νομίζω ότι απευθύνεται σε πολύ κόσμο, που είτε ατμίζουν καπνικά (λόγω ξηρών καρπών) είτε γλυκά (γάλα-βανίλια)

Πάω για 20 ml σύντομα.. αν το βρω διαθέσιμο

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171839 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276208 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15290 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13991 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9345 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 411 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35334 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558551 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182430 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9422 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364