vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

273 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

Αρωματα απο την cloud vapor

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisr1

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Αρωματα απο την cloud vapor
« στις: Σεπτεμβρίου 13, 2016, 19:11 »
ΤΑ ΑΡΩΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ CLOUD VAPOR






Το Invader από την Cloud Vapor είναι μια συνταγή με βάση τα δημητριακά και παπάγια.Οι νότες μπισκότου λεμονιού σημειώσεις θα σας εκπλήξουν.Ένα άρωμα κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας συστατικά για την παρασκευή υγρού αναπλήρωσης







Το Nunca από την Cloud Vapor είναι ένα εκπληκτικό και πολύ εθιστικό μείγμα.Η μίξη των ακτινιδίων με φρούτα του δάσους και μια μικρή πινελιά αψέντι!Ένα άρωμα κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας συστατικά για την παρασκευή υγρού αναπλήροσης


Το Prism από την Cloud Vapor είναι ένα εξωτικός χυμός που βασίζεται σε πράσινα μήλα, στις φράουλες και τα ακτινίδια καρυκευμένο με μια κρεμώδη υφή μάνγκο.Ένα άρωμα κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας συστατικά για την παρασκευή υγρού αναπλήρωσης

Το Swoon από την Cloud Vapor είναι ένα κοκτέιλ που προσφέρει ένα μείγμα απόσταφύλια, λίτσι, σμέουρα και μια μικρή πινελιά μήλων! Ένα άρωμα κατασκευασμένοαπό υψηλής ποιότητας συστατικά για την παρασκευή υγρού αναπλήρωσης.

απο οσο εψαξα μεσω ιντερνετ στην ΕΛΛΑΔΑ δεν δινονται το ποσοστο διαλυσεις...στο εξωτερικο βρηκα σε δυο συγκεκριμενα σαιτ το ενα ελεγε 12-15% κ το αλλο 13-18% στην εταιρια αναφερουν για τις βασεις τους τo ποσοστο διαλυσεις 15%  κ το λιγοτερο μια βδομαδα ωριμανση
τα συγκεκριμενα αρωματα τα βρηκα εχθες κ αγορασα το NUNCA
το χρησιμοποιησα σε βασει 70vg30pg σε ποσοστο σχεδον 10%...
απιστευτο αρωμα με το που το ανοιξα επισης μαζι με την βαση κ στο  ντριπερ οταν εφτασε η στιγμη ..
δεν εχω μυρισει πουθενα κατι τετοιο,μυριζει απιστευτα,κ ολα τα αρωματα που αναφερει δενουν αρμονικα..γευση ειναι υποκειμενικη παντα..εμενα αν κ με αρεσουν τα τριμπεκοειδη...εξεπλαγην...οπως την Suzy 6 απο13sins σε φρουτoειδη που ητανε οτι καλυτερο εχω δοκιμασει
επειδη δεν μπορουσα να περιμενω για ωριμανση πηρα μια ιδεα μετα το χθεσινο σεικερ,σημερα..θεωρω οτι ισως να εχουν δικαιο για το ποσοστο που λενε στα ξενα σαιτ,βεβαια αν δεν γινει ωριμανση πραγματικη δεν μπορω να ειμαι σιγουρος οποτε θα επανελθω τουλαχιστον για την γευση περι αρωματος τα ειπαμε..οποιος γνωριζει περισσοτερα θα ητανε καλοδεχουμενα..
ζητω συγνωμη εκ των προτερων ειναι η πρωτη φορα που ανεβαζω κατι με φωτο κ δεν ξερω πως μπορω κατω σε καθε φωτο να βαλω σχολιασμο,κ το ανεβασα επειδη κανενας μεσα στο σαιτ δεν ειδα να μιλαει γιαυτα τα αρωματα..
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 13, 2016, 20:44 από Dimitrisr1 »

Αποσυνδεδεμένος GK1980

  • ***
  • 523
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα απο την cloud vapor
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2016, 19:34 »
Από που τα αγοράζουμε? 

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisr1

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα απο την cloud vapor
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2016, 19:48 »
δεν θα ηθελα να κανω καποια διαφημιση μαγαζιου η καποιου σαιτ, 8) απλα αν πατησεις στο ιντερνετ την συγκεκριμενη μαρκα σιγουρα θα την βρεις σε γνωστα καταστηματα κ δεν ειναι κ πολλα που τα εχουν..εγω τα αγορασα απο φιλο μου που εχει μαγαζι η.τ. στο κιλκις..παντως αν ενδιαφερεσε δεν την θεωρω κ καμια εταιρια που δεν ξερει τι κανει..οσο για τις βασεις τους εχω ακουσει τα πολυ καλα λογια απο τον ιδιο..

Αποσυνδεδεμένος leftk14

  • **
  • 250
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα απο την cloud vapor
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2016, 20:06 »
Τελειωσα πριν λιγες μερες το πρωτα 100ml prism και σχεδον εχω τελειωσει και το invader. Το prism το εφτιαξα σε μικρη ποσοτητα αρχικα στο 5% αλλα πιστευω οτι στο 10% αποδιδει τελεια. Πολυ ευχαριστημενος και με τα 2, ειδικα με το prism. Επομενη αγορα το swoon. ;)

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisr1

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα απο την cloud vapor
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2016, 20:24 »
νομιζω αξιζουν κ τα 4...σε ξενα review κανενα δεν πεφτει κατω απο 4.3 με αριστα το 5..σιγουρα θα εχεις καλυτερη γνωμη απο μενα που δοκιμασα το nunca χωρις καν να ωριμανση κ ειναι παρα πολυ καλο..ποσο καιρο τα αφησες εσυ?κ σε τι ποσοστο?

Αποσυνδεδεμένος leftk14

  • **
  • 250
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα απο την cloud vapor
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2016, 21:15 »
τα εχω δοκιμασει ολα , αλλα πηρα αυτα τα 2. Τα εκανα 10% και αρχισα να τα ατμιζω το prism μετα απο 2 μερες και το invader στην βδομαδα. Στις 2 βδομαδες το invader εγινε καλυτερο.To prism παλι πιστευω δεν αλλαξε ιδαιτερα, αλλα απο τις πρωτες μερες ηταν πολυ καλο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180292 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8264 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33895 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534600 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59707 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237213 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 545 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14038 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136090 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085151 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35308 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10089 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12