vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

510 επισκέπτες, 9 χρήστες
Tem, th3ofilos, dkostas, maprix, lagoudakis, bloodlessz, Jorge, trabaman, pngtszs1976

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Με εντυπωσιάζει αυτό που λες.  Αν είναι έτσι θέλω οπωσδήποτε να τον δοκιμάσω στην επόμενη συνάντηση  :yes:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Θα τον έχω μαζί μου την Τρίτη στην συνέντευξη. Και υποσχέθηκες πως θα έρθεις, έτσι δεν είναι; ;)

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
ΣΣΣΣΣ :lipssealed: , μην σε ακούσει ο e-spy και νομίζει ότι δεν θα έρθω  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Οπότε θα τον δοκιμάσω εκεί  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs

Αποσυνδεδεμένος Άκης Παπ

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Offtopic για λίγο: Γίνονται συναντήσεις συνατμιστών? Αν ναι, ανακοινώνονται κάπου στο φόρουμ για να μαθαίνουμε?

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Αποσυνδεδεμένος ati

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Τις τελευταίες δυο περίπου βδομάδες έχω γίνει αυτοκόλλητος με τον Fodi F2, τζούρα από τύφλα να έχει ο nautilus μέχρι σφικτή πνευμονική, με πολύ ντουμάνι και πολύ μα πολύ γεύση. 

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!

  • Phenomenon Zest με τις υπερυψωμένες τρύπες.  Πιο σφιχτός και από στριφτό τσιγάρο και με όλες τις τρύπες του τανκ ανοιχτές
  • Hurricane στην μικρότερη τρύπα
  • Taifun GSL στην μία τρύπα
  • NextGen στην μικρότερη τρύπα
  • Calix v1 - Apollo με τον αέρα από κάτω και τον πόλο με την βίδα
  • Eviva στην μία τρύπα
  • KFl+
  • Apollo με τον πόλο χωρίς την βίδα
  • Rose v2
  • Aqua v2



Μετά από δοκιμή που έκανα τον Squape μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι ο πιο σφιχτός επισκευάσιμος που έχω δοκιμάσει  :yes:

Οπότε ανανεώνω την λίστα
  • Squape RS
  • Phenomenon Zest με τις υπερυψωμένες τρύπες.  Πιο σφιχτός και από στριφτό τσιγάρο και με όλες τις τρύπες του τανκ ανοιχτές
  • Hurricane στην μικρότερη τρύπα
  • Taifun GSL στην μία τρύπα
  • NextGen στην μικρότερη τρύπα
  • Σοφία v1 & v2 (την είχα ξεχάσει  :eyesplash: )
  • Calix v1 - Apollo με τον αέρα από κάτω και τον πόλο με την βίδα
  • The Dripper
  • Eviva στην μία τρύπα
  • KFl+
  • Apollo με τον πόλο χωρίς την βίδα
  • Rose v2
  • Aqua v2


Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Επίσης να συμπληρώσω:

Bellus με μονή αντίσταση και στην μία τρύπα από τις 16. :thumpup:

Φαινόμενο Lite V 1.1 (γνήσιος)

Αποσυνδεδεμένος Apostolos69

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Παιδες ο expromizer ναι πολυ καλος για τσιγαρισιες εως αερατες αλλα το μινι τανκ που τον κονταινει εχει σαν αποτελεσμα να καιγονται τα χειλια γιατι ειναι πολυ κοντα η αντισταση Ακομα και σε λιγα βατ σε ζεσταινει πολυ !

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
o Expromizer πράγματι έχει αρκετά σφιχτή τζούρα. Στις δύο μεγαλύτερες τρύπες αέρα μπορείς να κάνεις και ημιπνευμονικές αν θέλεις. Στις δύο μεσαίες είναι αρκετά σφιχτός. Στις 2 μικρότερες γυμναστική για τα μάγουλα. 

Εύκολα πάντως βρίσκει κανείς το στυλ του με αυτόν τον ατμοποιητή καθώς έχει πλουσιότατες ρυθμίσεις.

  • Phenomenon
  • Hurricane στην μικρότερη τρύπα
  • Eviva στην μία τρύπα

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Καλά τα στατιστικά παιδιά, αλλά παρόλο που δεν τους έχω δοκιμάσει όλους, σίγουρα ο λίγος (σφιχτός) αέρας κατά το άτμισμα, δεν κάνει και τον ατμοποιητή ιδανικό για την συνομοταξία που ανήκουμε. Και η ένστασή μου είναι ο Hurricane φυσικά, ο οποίος στην πιο σφιχτή ρύθμιση αέρα, δεν ατμίζεται, δεν... Στην δεύτερη πιο σφιχτή γρατσουνάει τον λαιμό βάναυσα, ενώ απο την τρίτη και μετά κάτι γίνεται, αλλά πάει περίπατο η "τσιγαρίσια" τζούρα πλέον.

Αποσυνδεδεμένος orevouar

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Έχω τον expromizer v1.3, στην προτελευταία τρύπα θεωρώ την τζούρα του πολύ τσιγαρίσια και 'δροσερή' και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Αλλά επειδή ο εχθρός του καλού είναι ο καλύτερος ψάχνομαι για καινούργιο ατμοποιητή και ειμαι αναμεσα σε fenomenon, hurricane και cloud. Άξίζει να μπω στην περιπέτεια και με ποιόν ή να πάρω ξανά expromizer  v2.

Σημ. Καυφουν οτι εχω δοκιμάσει ειναι πολύ καυτη η τζούρα του για τα γούστα μου

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Διαβασε τα νηματα των ατμο που σε ενδιαφερουν και δες ποιος σου ταιριαζει.
 
Στο θεμα της τζουρας μια εκδοση στο φαινομενο εχει πιο σφιχτη σε σχεση με τον cloud,
στα υπολοιπα χαρακτηριστικα διαβαζεις,ρωτας και τσεκαρεις.

Hurricane δεν εχω να σου πω εντυπωσεις.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8425 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180812 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34073 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536938 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59942 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237868 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16075 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136219 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085458 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35519 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10364 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12