vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

508 επισκέπτες, 8 χρήστες
Sergios, dkostas, zalaros, kurtz, Dolmas, camber, Ηρακλης, petr@n

Twitter

Crown Subtank Uwell

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Crown Subtank Uwell
« στις: Απριλίου 24, 2016, 13:09 »
Πρόσφατα  παρέλαβα τον Crown Subtank απο Uwell  ήρθε από την εταιρεία  και μπορώ να πω ότι με γοήτευσε πάρα πολύ !!!! 
Εξαισια κατασκευη και σε αποδοση δεν το περιμενα να μου δωσει τοσο ωραια γευση και δυναμη οσο τον ατμιζα  . Ειναι ενας ατμοποιητης που παιρνει ετοιμες κεφαλες σε διαφορα Ω αλλα και με επισκευασιμη που δινεται εξτρα και μοιαζει αρκετα με του subtank  το ντεκ .



Η παρουσιαση του






(Για ότι ερωτήσεις ή απορίες έχετε για για Crown Subtank
ή για την ερώτηση του βίντεο παρακαλώ γράψτε το κάτω από τα σχόλια (youtube))










Χαρακτηριστικά:
-Καλύτερη γεύση στο άτμισμα
-Μηδενικές διαρροές υγρού
-Κατασκευασμένο από κορυφαίας ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι και γυαλί quartz
-Αντιστάσεις με Οργανικό βαμβάκι
-Πολλαπλές επιλογές για αντιστάσεις: Single Coil, Dual Coil, temperature Control Coil, RBA (επισκευάσιμο)
-Γέμισμα υγρού και από πάνω και από κάτω
-Μεγάλη ροή αέρα και μεγάλη παραγωγή ατμού



Ερχεται με ολα τα απαραιτητα και μαλιστα χωρις τσιγκουνιες!!!!




Οι κεφάλες του  ειναι  απο ατσαλι food grade 316
καθως εχει και κεφαλες Ni200



Airflows τεραστια που εχουμε απο φουλ αερατη μεχρι αρεστη τσιγαρισια αν χρησιμοποιηθεί αντίσταση 1.2Ω





Μπορει να γεμισει και απο επανω ανετα αλλα και απο κατω χωρις κανενα προβλημα για διαρροες !!!



Μπορειτε να αγορασετε εξτρα την επισκευασιμη  και τοτε ο ατμοποιητης γινεται απολυτα παραμετροποίησιμος απο εσας


Συμπερασματα μου
Πολυ θετικα ηταν τα αποτελεσματα μου για τον Crown  οντως ηταν σωστα οσα λενε γιαυτον στο εξωτερικο ... περισσοτερες λεπτομερειες στην παρουσιαση

καλα ατμισματα!!!!!!!







Αποσυνδεδεμένος firemakis

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
  • [url=http://sincemylastcigarette.com/][img]
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 24, 2016, 15:28 »
η απουσία της επισκευασιμης απο το αρχικο πακετο  οντως θα ειναι στα πλην τους

Αποσυνδεδεμένος skordoman

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι δεν καταλαβαίνεις ;
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 24, 2016, 19:45 »
Πατριώτη πολύ καλή και αναλυτική η παρουσίαση σου :thumpup:  :thumpup: 

Θα έρθω να επιβεβαιώσω όλα όσα λες για τον συγκεκριμένο ατμοποιητή, να σε ενημερώσω όμως ότι κυκλοφορεί στην Ελλάδα, εγώ τον έχω εδώ και ένα 6μηνό περίπου από Ελληνικό φυσικό κατάστημα (μετά από σύσταση του καταστηματάρχη), και φυσικά είναι ο βασικός μου.

Είναι πολύ καλή επιλογή για κάποιον που θέλει να είναι καταναλωτής στο η.τ. (όπως εγώ) με την έννοια πάω αγοράζω τα αναλώσιμα μου και δεν ασχολούμαι με στησίματα σύρματα κλπ, παράλληλα όμως έχω απόδοση εφάμιλλη των επισκευάσιμων. Όσον αφορά τις κεφαλές παίζουν άψογα εγώ χρησιμοποιώ τις 0,25 Dual χωρίς έλεγχο και ατμίζω υγρό 70/30 VG/PG χωρίς πρόβλημα με full αέρα. 

Επίσης κάτι που δεν είπες και στην παρουσίαση είναι ότι η τιμή του, είναι στα νορμάλ πλαίσια γύρω στα 45 ευρώ, και οι αντιστάσεις του γύρω στα 5 ευρώ, αυτές είναι λίγο ακριβές  :'( αλλά τουλάχιστον έχουν μεγάλη διάρκεια.

Το drip tip είναι μείον αλλά το συνηθίζεις η αλήθεια είναι ότι δεν βρήκα αντίστοιχο σαν αυτό το δικό σου της παρουσίασης να πάρω όσο και αν έψαξα   :NoWay:





Συνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 589
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 24, 2016, 21:53 »
 :ban5: :cigar:Κάτοχος και γω αγορά εδώ και 6 μήνες απο e smokers καλός αλλά μόνο για πνευμονικές , για τσιγαρισιες με τίποτε εγώ αν τον γέμισα δυο φορές!!

Αποσυνδεδεμένος bluefinikas

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 25, 2016, 02:06 »
Ξερετε που μπορουμε να βρουμε κεφαλες απο Ελλαδα για τον Crown;

Συνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 589
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #5 στις: Απριλίου 25, 2016, 14:12 »
 bluefinikas από e smokers 
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 25, 2016, 14:27 από Ηρακλης »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 25, 2016, 14:23 »
Πατριώτη πολύ καλή και αναλυτική η παρουσίαση σου :thumpup:  :thumpup:

Θα έρθω να επιβεβαιώσω όλα όσα λες για τον συγκεκριμένο ατμοποιητή, να σε ενημερώσω όμως ότι κυκλοφορεί στην Ελλάδα, εγώ τον έχω εδώ και ένα 6μηνό περίπου από Ελληνικό φυσικό κατάστημα (μετά από σύσταση του καταστηματάρχη), και φυσικά είναι ο βασικός μου.

Είναι πολύ καλή επιλογή για κάποιον που θέλει να είναι καταναλωτής στο η.τ. (όπως εγώ) με την έννοια πάω αγοράζω τα αναλώσιμα μου και δεν ασχολούμαι με στησίματα σύρματα κλπ, παράλληλα όμως έχω απόδοση εφάμιλλη των επισκευάσιμων. Όσον αφορά τις κεφαλές παίζουν άψογα εγώ χρησιμοποιώ τις 0,25 Dual χωρίς έλεγχο και ατμίζω υγρό 70/30 VG/PG χωρίς πρόβλημα με full αέρα.

Επίσης κάτι που δεν είπες και στην παρουσίαση είναι ότι η τιμή του, είναι στα νορμάλ πλαίσια γύρω στα 45 ευρώ, και οι αντιστάσεις του γύρω στα 5 ευρώ, αυτές είναι λίγο ακριβές  :'( αλλά τουλάχιστον έχουν μεγάλη διάρκεια.

Το drip tip είναι μείον αλλά το συνηθίζεις η αλήθεια είναι ότι δεν βρήκα αντίστοιχο σαν αυτό το δικό σου της παρουσίασης να πάρω όσο και αν έψαξα   :NoWay:

αυτο με το επιστόμιο οντως δεν παίζεται .. σε ψηλα watts  η θερμοκρασία πηγαινε κατευτειαν στα χείλη οποτε αλλο ντριπ τιπ και έληξε... το τριπ τιπ  τα ειχα παρει για subtank και επειδη τα ειχα κοτσαρα ενα και σε αυτον .. μονο αυτα με βολεύουν

Αποσυνδεδεμένος bluefinikas

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #7 στις: Μαΐου 15, 2016, 23:46 »
Γεια σας λοιπον και παλι παιδια αν και νεος στο ατμισμα χρησιμοποιω τον ατμοποιητη περιπου 3 εβδομαδες τωρα...
Λοιπον ο ατμοποιητης κανει αυτο που λεει δλδ ειναι ενας sub ohm, πολυ μα παρα πολυ ντουμανι ντουμανι που αυνδηαζεται ομως και με πολυ καλη γευση. Εδω να σημειωσω οτι τον εχω δοκιμασει με την εργοστασιακη   0.25 με την 0.5 ενω αναμενεται και με την 0.15 με την χρηση tc . Αναμεσα τωρα στις δυο πρωτες και απο θε.α ντουμανιου αλλα και γευσης προτιμαω την 0.25 την οποια χρησιμοποιω καπου στα 70 watt αν και το sweet spot πιστευω ειναι στα 80... Βεβαια χρειαζετ;ι οπωσδηποτε αλλαγη στο drip tip γτ πανω απο 60 watt το στοκ καιει παρα πολυ το ατιμο!
Τωρα απ τα προβληματα που εχω βρει μεχρι τωρα το πρωτο και πιο σημαντικο ειναι οτι κατα την αλλαγη της αντιστασης χρειαζεται αρχικα σταδιακο στρωσιμο. Δλσ σιγα σιγα απο χαμηλα watt μερικα ρουφηγματα.Επιπλεον για να βγαλει το 100% τις αποφοσεις της η αντισταση θα πρεπει να σπατσλησετε  τουλαχιστον 1/3 απο το τανκακι.Δευτερο προβλημα ειναι πως ειχα πολλες φορες διαρροες απο τα airflows.( αν και ως νεος ατμιστης ισως να κανω κατι λαθος).
Και τελος μια ερωτηση που θελω να κανω ειναι οτι εχω σφιξει παρα πολυ τα δυο κομματια που κρατανε το γυαλι αλλα και την βαση με το βυσμα με το συγκροτημα του γυαλιου( τι να κανω ειμαι λιγος νεος εδω περα)...οσο και αν εχω προσπαθησει με πενσες κτλ  δεν μπορεσα να τα ξεβιδωσω.Υπαρχει καποιος τροπος  για να τα καταφερω;

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #8 στις: Μαΐου 15, 2016, 23:50 »
Λαστιχένια γάντια μιας χρήσης και ξεβιδωνουν όλα! ;)

Αποσυνδεδεμένος bluefinikas

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #9 στις: Μαΐου 16, 2016, 00:00 »
Θα το δοκιμασω και θα επανελθω...Ευχαρηστω παντως φιλε!

Αποσυνδεδεμένος AbS

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #10 στις: Μαΐου 25, 2016, 14:26 »
Όπως τα λέει ο Κώστας στη παρουσίαση ... ΓΕΥΣΗ !!!
Υγρά που τα είχα στην άκρη επειδή δεν με ικανοποιούσαν σε Ναυτίλο και Μέλο και τα είχα βάλει στην άκρη (πχ Liquid Cloud 3, Liquid English Tobacco, Dandy Club κ.α.) , στον crown έχουν αλλάξει ... έχουν γεύση ... και με την 0,5 και με την 1,2 κεφαλές που έχω δοκιμάσει ... απίστευτο ντουμάνι + γεύση, αλλά και σφιχτή τζούρα στη μικρότερη τρύπα ... πραγματικά εξαιρετικός ατμοποιητής ή καλύτερα, εξαιρετικές οι κεφαλές-αντιστάσεις του !!!  :D

Το μόνο μείον του γμτο είναι ότι δεν χωράει στο pico, καθώς το δαχτυλίδι ρύθμισης αέρα βρίσκει στο καπάκι της μπαταρίας ...  :'(

Αποσυνδεδεμένος bluefinikas

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #11 στις: Ιουνίου 02, 2016, 21:33 »
Λοιπον να πω την αποψη μου για τον Crown και γω μετα απο 1.5 μηνα χρησης. Καταρχας τον εχω δοκιμασει μονο με εργοστασιακες κεφαλες και οχι με την RBA και πραγματικα ο ατμοποιητης κανει αυτο για το οποιο φτιαχτηκε. Δηλαδη παρα μα παρα πολλα ντουμανια, οποτε οποιος δεν θελει πνευμονικες να μεινει αρκετα μακρια του καθως και ολες οι σκαλες του airflow ειναι πολυ πολυ αερατες ακομη και η μικροτερη...Το αξιοσημειωτο βεβαια ειναι οτι αυτα συνοδευονται με παρα πολυ καλη γευση σε σχεση με αλλους sub ohm που εχω δοκιμασει.Ακομη μπορει να γεμησει και απο πανω αλλα και απο κατω, αν και στο γεμισμα απο κατω δεν μπορεις να γεμισεις full το τανκακι.
Για τις εργοστασιακες κεφαλες τον εχω δοκιμασει με την 0.15 νικελιου την 0.25 και την 0.5. Αρχικα ολες οι κεφαλες θελουν υπομονη στην αρχη μεχρι να βγαλουν τον καλο τους εαυτο ετσι θα ελεγα πως θελουν ενα στρωσιμο με τουλαχιστον 1/3 απο το τανκακι. Και αυτο γιατι στην αρχη βγαζουν μια σιδεριλα και ειναι λιγο πιο υποτονικες απ' οτι στην συνεχεια. Ομως μετα απο το "στρωσιμο" σε αποζημειωνουν και με το παραπανω.

Η 0.15 νικελιου έχει την καλυτερη γευση απο ολες την χρησιμοποιησα απο 205C μεχρι 230C  και απο τα 35J μεχρι τα 50J ή τα 45-70w με εκπληκτικα θα ελεγα αποτελεσματα.Sweet spot της για μενα στους 225C με 40J ή 52W. Οσο αφορα το ποτε την αλλαξα μην σας πω οτι την αλλαξα βεβαια για λογους υγιεινης την αλλαξα στις 17 μέρες(αν και πηγαινε και αλλο). Αυτη λοιπον η κεφαλη αντικατοπτριζει κατ' εμε την γευση που μπορει να παραξει ο crown που σε συνδηασμο με το ντουμανι φτιαχνει ακτυπητω συνολο.

Η 0.25 έχει το μεγαλυτερο ντουμανι! Πραγματικα με δυο ρουφηγματα σε δωματιο 10Χ8μετρα εχουμε συνθηκες ομιχλης! :)) Απο γευση ειναι σε πιο χαμηλα επιπεδα απο την 0.15 αν και για μενα ειναι υπερ αρκετη... Το προβλημα της ισως για μενα ειναι η καταναλωση καθως τα περιπου 4 ml μπορουν να τελειωσουν με αυτη σε χρονο dt. Η αυτονομια της και αυτης στα ιδια επιπεδα με την προηγουμενη αν και προς το τελος θα ελεγα πως δεν πηγαινε αλλο(15 μερες περιπου). Sweet spot στα 70 με 80W.

Η 0.5 εχει πολυ καλο ντουμανι ενω η γευση στα ιδια ισως λιγο πιο ψηλα απο την 0.5 εχωντας ομως σαφως πιο μικρη καταναλωση απο τη  προηγουμενη.Sweet spot  στα 55W.Αν θελετε περισσοτερα ντουμανια απο αυτη σπρωξτε την στα 70 για να φτιαξετε καταστασεις ομιχλης!
Οσον αφορα τωρα τα μειωνεκτηματα οπως ειπα ειναι αυστηρα για πνευμονικες, δευτερο οι αντιστασεις του τουλαχιστον στην Ελλαδα ειναι πολυ πιο ακριβες απο αλλους sub ohm αν και με αγορα απο εξωτερικο γλυτωνεις παρα πολλα χρηματα. Επιπλεον το drip tip με την 0.25 ιδηκοτερα ειναι παρα πολυ ζεστο εκτος του οτι εχεις και μια αισθηση SS σωληνα :o στο στωμα σου, ομως με μια αλλαγη δεν εχεις προβληματα ιδιαιτερα εκτος και αν παιξεις 90+ με την 0.25.Τελος υπαρχει ενα προβλημα με οταν γεμιζουμε ακομη και αν κλεισουμε τελειως το airflow υπαρχει μια μικρη διαρροη απο αυτο.

Συνοψιζωντας μιλαμε για τον ισως καλυτερο sub ohm με εργοστασιακες, με εκπληκτικη γευση και βεβαια πολυ ντουμανι. Χρειαζεται βεβαια σωστο στρωσιμο στα αρχικα σταδια καθε κεφαλης και στην συνεχεια η γευση με το ντουμανι πραγματικα σε απογειωνει σε αλλα επιπεδα! Τον συνιστω ανεπιφυλακτα στους ντουμανιαρηδες!
Τελος ενα βιντεακι για το σωστο στρωσιμο των κεφαλων για να μην πεδευεστε..


Αποσυνδεδεμένος dionysg

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #12 στις: Ιουνίου 13, 2016, 16:39 »
Καλησπερα
Εχω τον συγκεκριμενο ατμοποιητη απο Οκτ -Νοε του 15 και μπορω να πω οτι δεν υπαρχει επιστροφη. Ποσοτητα καπνου (0.5 ohm προσωπικα) - γευση - ευκολια στο γεμισμα - ανθεκτικο σε χτυπηματα - πεσιματα(το μαυρο δεν ξεβαφει με τιποτα) - αντοχη αντιστασεων τουλαχιστον 200 μλ

Τι αλλο να ζητησει κανεις

Ειχα σε ανοξειδωτο και μετα μπηκε στην συλλογη και το μαυρο σε συνδιασμο με ενα μαυρο evic mini ειναι πανεμορφο.
38-40w με 0.5 ohm και 6 mg 80vg/20pg pink mule

Εχω και την rba αλλα με τις εργοστασιακες δεν υπαρχει λογος να την παρει κανεις

Το μονο που με ενοχλει ειναι οι μικρες διαρροες υγρου απο το cyclops. Μια φορα την ημερα πρεπει να το γυρισω στα πλαγια να βγει το μαζεμενο υγρο και να σκουπιστει. Βεβαια δεν ξερω αν ειναι απο διαρροη η απο την μεγαλη καταναλωση (10-15μλ καθημερινα) μαζευει εκει κατω και λιγο υγρο

Προσωπικα οτι καλυτερο κυκλοφορει σε sub

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #13 στις: Ιουνίου 13, 2016, 16:54 »
Χωρίς να εχω το συγκεκριμένο ατμοποιητη να σου πω ότι συνήθως όταν αρχίζει να τα φτύνει μια αντίσταση και το βαμβάκι της, αρχίζουν σιγα σιγα και οι διαρροές. Μπορει να μην είναι έτσι στη δική σου περίπτωση, αλλα έχε το υπόψιν.

Αποσυνδεδεμένος bluefinikas

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Crown Subtank Uwell
« Απάντηση #14 στις: Ιουνίου 16, 2016, 01:00 »
Καλησπερα
Εχω τον συγκεκριμενο ατμοποιητη απο Οκτ -Νοε του 15 και μπορω να πω οτι δεν υπαρχει επιστροφη. Ποσοτητα καπνου (0.5 ohm προσωπικα) - γευση - ευκολια στο γεμισμα - ανθεκτικο σε χτυπηματα - πεσιματα(το μαυρο δεν ξεβαφει με τιποτα) - αντοχη αντιστασεων τουλαχιστον 200 μλ

Τι αλλο να ζητησει κανεις

Ειχα σε ανοξειδωτο και μετα μπηκε στην συλλογη και το μαυρο σε συνδιασμο με ενα μαυρο evic mini ειναι πανεμορφο.
38-40w με 0.5 ohm και 6 mg 80vg/20pg pink mule

Εχω και την rba αλλα με τις εργοστασιακες δεν υπαρχει λογος να την παρει κανεις

Το μονο που με ενοχλει ειναι οι μικρες διαρροες υγρου απο το cyclops. Μια φορα την ημερα πρεπει να το γυρισω στα πλαγια να βγει το μαζεμενο υγρο και να σκουπιστει. Βεβαια δεν ξερω αν ειναι απο διαρροη η απο την μεγαλη καταναλωση (10-15μλ καθημερινα) μαζευει εκει κατω και λιγο υγρο

Προσωπικα οτι καλυτερο κυκλοφορει σε sub
Μηπωε δεν εχεις βιδωσει καλα την αντισταση... Μερικες φορες και οταν γεμιζουμε απο κατω βγαζοντας το τανκακι ξεβιδωνει μαζι λιγο και η αντισταση...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1455 171661 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:47
από Ηρακλης
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275629 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13970 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9303 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42834 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35096 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557893 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182171 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9263 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364