vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

286 επισκέπτες, 6 χρήστες
Kouros17, dkostas, Olga68, Blackwolf, ipomonias, Milarepa

Twitter

Αρωματα Εliquid France

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #90 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 01:23 »
Και με βάση του συνδέσμου έτσι;



« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 02, 2017, 01:37 από cpbaroque »

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #91 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 01:30 »
Ναι τη βάση (Συνδέσμου) δεν την μετράω κάν. Και δεν θα πέσω στην καλοστημένη ομολογουμένως παγίδα σου, να πω για νικοτίνη γκουχ γκουχ.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #92 στις: Ιανουαρίου 02, 2017, 01:39 »
Ποια νικοτίνη;... :dontknow:

Ουπς... :lipssealed:


Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #93 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 08:11 »
καλημερα σε ολους και καλη χρονια.δεν ειδα να γραφει κανενας για το συγκεκριμενο αρωμα και ειπα να σας πω τη γνωμη μου.εφτιαξα λοιπον  πριν 3 περιπου εβδομαδες tobacco mlb  ενα 100μελο σε βαση 50/50 pink mule.παρολο που δεν ειμαι του μελιου που οπως λεει και ο κατασκευαστης οτι εχει.ειναι ενα υπεροχο καπνικο υγρο για ολη μερα.το μελι  το νιωθεις ελαχιστα.και δεν ενοχλει καθολου ακομα και να μην σου αρεσει το μελι.καθολου εντονο.οι ξηροι καρποι ωραιοι και δεμενοι μεταξυ τους.τι ξηροι καρποι μην ρωτησετε θυμιζει σε κυματα και καρυδι και φιστικι αλλα πολυ δεμενα.δεν γλυκιζει παραπανω απο οσο πρεπει για να μην κουραζει.και το αμιγως καπνικο κομματι του νομιζω δεν θα δυσαρεστησει κανεναν.τελος γιατι ισως κουρασα.χαρηκα που βρηκα ενα τοσο ξεκουραστο αλλα και ταυτοχρονα ενδιαφερον καπνικο για αλλαγη με τα υπολοιπα.
ΥΓ.το εφτιαξα με 9% αραιωση και βγηκε ενα γεματο καπνικο .4καποιοι ισως το αραιωναν λιγο πιο πολυ.

Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #94 στις: Ιανουαρίου 04, 2017, 00:43 »
Εχθές το δοκίμασα και εγώ με τον  Apollo μου σε έτοιμο υγρό και μου άρεσε. Μάλιστα το αγόρασα σε άρωμα και σύντομα θα το φτιάξω...

Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #95 στις: Ιανουαρίου 04, 2017, 12:13 »
θα το ατμισεις πολυ ανετα.εγω θα παρω και αλλα καπνικα της εταιριας.ισως το KLM  και το brun.αν και το KLM μου κανει για πολυ κλασικη γευση λογω καραμελας και βανιλιας που την εχουμε ατμισει σε διαφορες εκδοχες ολοι.ποτε δεν ξερεις ομως.παντως σε δοκιμαστηριο δεν τα βρηκα.για να μη κανω τσαμπα αγορα.ευτυχως το MLB  με κεντρισε απο το μπουκαλακι και τελικα βγηκε αυτο που περιμενα.θα το καναπαρω και αυτο σιγουρα.

Αποσυνδεδεμένος ambient

  • **
  • 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Δημήτρης
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #96 στις: Ιανουαρίου 06, 2017, 17:55 »
Γνωρίζει κάποιος που πουλιούνται αρώματα της Eliquid France στη Θεσσαλονίκη;
Πήγα από Queen ecig που υποτίθεται πως έχει και ζήτησα το Tobacco KML και Tobacco MLB και ενώ στο site ήταν διαθέσιμα :hmmm: στην πραγματικότητα δεν υπήρχαν.  ???

Αποσυνδεδεμένος geo67

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #97 στις: Ιανουαρίου 06, 2017, 18:15 »
Φιλε μου και εγω απο την συγκεκριμενη αλυσιδα καταστηματων τα προμηθευομαι τα συγκεκριμενα στην θεσσαλονικη...Και οπως πολυ σωστα γραφεις δεν υπαρχουν σχεδον ποτε στα καταστηματα τους.Τα παραγγελνεις και σε 1-2 μερες σου τα φερνουν..Ταλαιπωρια σκετη δηλαδη..Εκτος απο τα Queen δεν τα εχω πετυχει πουθενα αλλου...

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #98 στις: Ιανουαρίου 06, 2017, 18:29 »

δοκιμασα αυτές τις μερες το ετοιμο relax και σε σχεση με το δικο μου diy που ατμιζω τον τελευταιο καιρο εχει μια διαφορα που δεν μπορω να προσδιορισω ακριβως.
μου θυμιζει την γευση του ροκφορ...κατι σαν μουχλα να το πω..?
αραγε υπαχει καποιο αρωμα γενικοτερα να κανω κανα πειραμα?

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #99 στις: Ιανουαρίου 06, 2017, 18:51 »
Γνωρίζει κάποιος που πουλιούνται αρώματα της Eliquid France στη Θεσσαλονίκη;
Πήγα από Queen ecig που υποτίθεται πως έχει και ζήτησα το Tobacco KML και Tobacco MLB και ενώ στο site ήταν διαθέσιμα :hmmm: στην πραγματικότητα δεν υπήρχαν.  ???
Δημήτρη έψαξα ξανά σε όλα τα καταστήματα της πόλης μας αλλά δυστυχώς έχουν μόνο έτοιμα υγρά της Eliquid France.
Eγώ τα είχα προμηθευτεί από Αθήνα.

Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #100 στις: Ιανουαρίου 06, 2017, 20:53 »
καλησπερα εγω τα πηρα  απο το queen στον κοκορα πηγα και στην ναυαρινου δεν τα ειχε και ανεβαινοντας περασα απο κοκορα  και ειχε.

Αποσυνδεδεμένος Antonio_de_la_Svouras

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
  • να θυμηθώ να γράψω κάτι ψαγμένο εδώ
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #101 στις: Ιανουαρίου 10, 2017, 23:50 »
πρίν κανά δύο-τρείς βδομάδες
έκανα μια δοκιμή μερικές σταγόνες Tobacco KML σε βάση omnia (νομίζω και η βάση γλυκίζει από μόνη της αρκετά)
Σήμερα το έβαλα σε fodi f2, μια χαρά ατμίζεται και μόνο του
σε σημείο να αναρωτιέμαι γιατί βάζουμε στις γνωστές συνταγές relax/supreme,
επιπλέον βανίλια και μπισκότο.


Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #102 στις: Ιανουαρίου 10, 2017, 23:53 »
Το γεύση έχει; Μοιάζει με RY ή κάποιο άλλο καπνικο;

Sent from my OnePlusOne


Αποσυνδεδεμένος gstamatos

  • ***
  • 537
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #103 στις: Ιανουαρίου 11, 2017, 00:02 »
Δε μοιάζει με ry4 double,που το ξέρω καλά,   αλλά με ελαφρύ supreme χωρίς την καρύδα 

Αποσυνδεδεμένος Νικόλας Λογγινιδης

  • **
  • 396
  • Φύλο: Άντρας
  • Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθεις
Απ: Αρωματα Εliquid France
« Απάντηση #104 στις: Ιανουαρίου 11, 2017, 00:03 »
καλησπερα εγω τα πηρα  απο το queen στον κοκορα πηγα και στην ναυαρινου δεν τα ειχε και ανεβαινοντας περασα απο κοκορα  και ειχε.
Καποια αρωματα elf εχει και το Vaporaki στην  Αγιου Δημητριου κοντα στο τουρκικο προξενειο. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 271 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34495 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556787 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181527 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 110 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8811 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538069 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60403 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238648 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1075 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16676 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139087 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz