vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

517 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, camber, zamploutos, Jorge, ahill2, Ηρακλης

Twitter

Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #360 στις: Απριλίου 01, 2016, 13:53 »
Αντε ρε Γεωργιε, περιμεναμε πως & πως να παραλαβεις & να μας πεις εντυπωσεις, καλοριζικος!

Δοκιμασε με kanthalaki & ασε τα ss & ni/ti O0

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #361 στις: Απριλίου 01, 2016, 13:55 »

Καλοατμιστος Γιωργη!! Θα στρωσει η γευση στην πορεια... Βλεπω τεραστια διαφορα απο εχθες

Στάλθηκε από το T6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος christos520

  • ***
  • 541
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #362 στις: Απριλίου 01, 2016, 13:59 »
εγώ πάντως λέω ότι ο φαινο του ρίχνει στο κεφάλι, δεν πα να λέτε εσείς .

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #363 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:12 »
τελικα το ορινγκ στην βαση χρειαζεται η οχι ,εγω προσωπικα δεν το εχω βαλει ...

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #364 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:13 »
εγώ πάντως λέω ότι ο φαινο του ρίχνει στο κεφάλι, δεν πα να λέτε εσείς .
Γούστα είναι αυτά... 

@Nasios βάλε το δεν χάνεις και τίποτα

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #365 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:21 »
εγώ πάντως λέω ότι ο φαινο του ρίχνει στο κεφάλι, δεν πα να λέτε εσείς .

Σε τι ακριβώς? Σε ρωτάω γιατί με αυτούς τους δυο(γνήσιοι) ατμίζω ανελλιπώς τους τελευταίους 7 μήνες.

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #366 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:25 »
Μη μασατε, ο Γεωργιος μας δουλευει ελεω... της ημερας :tongue_smilie:

Ηδη ειναι :baby: στο δευτερο γεμισμα O0

Αποσυνδεδεμένος pasgko

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #367 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:37 »
Να ρωτησω αυτους που παρελαβαν απο fastetch με ποια εταιρεια εγινε η αποστολη?Απο 17/3 εφυγε απο fasttech με chinapost(25/3 εφυγε απο Πεκινο)και ακομη τιποτα.

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #368 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:42 »
Γούστα είναι αυτά...

@Nasios βάλε το δεν χάνεις και τίποτα


 ποιο απο τα τρια ειναι,γιατι το ενα που δοκιμασα δεν βιδωνε μετα

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Να ρωτησω αυτους που παρελαβαν απο fastetch με ποια εταιρεια εγινε η αποστολη?Απο 17/3 εφυγε απο fasttech με chinapost(25/3 εφυγε απο Πεκινο)και ακομη τιποτα.



με σινγκαπουρ εγω ,αλλα θα περιμενεις μια βδομαδα ακομα το λιγοτερο με τσαινα 

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #369 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:43 »
Το μεγαλυτερο νομιζω... Δεν καθεται πολυ καλα ομως...

Singapore και εγω... Για μενα η καλυτερη, εχει τυχει σε μια εβδομαδα να παραλαβω...

Στάλθηκε από το T6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος pasgko

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #370 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:47 »
thanks guys!πρωτη φορα επελεξα china και την πατησα!

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #371 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:50 »
μπα και η σινγκ τωρα τελευταια δεν είναι σωστή. Μου ερχονται πιο γρηγορα καποια που εχω παραγγηλει νωρις,ενω καποια  που εχω παραγγηλει πιο αργα ακομα ερχοντε και με τρακιν ,,τωρα ποιος φταιει δεν ξερω
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 01, 2016, 15:10 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #372 στις: Απριλίου 01, 2016, 14:55 »
Ούτως ή άλλως είναι και λίγο θέμα τύχης από Κίνα... 

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #373 στις: Απριλίου 01, 2016, 16:23 »
εγώ πάντως λέω ότι ο φαινο του ρίχνει στο κεφάλι, δεν πα να λέτε εσείς .

ενα πουλακι μου ειπε οτι δεν του καθεται η συννεφουλα αχαχαχαχααχ


φημες λενε οτι μετα απο οδηγιες το παιρνει πισω σιγα σιγα ,,,
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 01, 2016, 17:09 από nasios »

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #374 στις: Απριλίου 01, 2016, 17:48 »
Παιδιά αυτά που έγραψα στο προηγούμενο ποστ δεν έχουν να κανουν με πρωταπριλιάτικο ψέμα αλλά είναι πέρα για πέρα αληθινά απο όλα αυτά που εισπράττο  απο το πρωί ...

Στο θέμα γεύσης μετα απο 2.5 τακάκια στων cloud και συνάμα μισο τανκακι απο Μαχο και φαινο ..το χάσαμε το κορμί πατριώτη ηηη απο οπου και να ατμισο δεν καταλαβαίνω ουτε γεύση ουτε τίποτα...εεεμμ  φυσικο ηταν μετα απο 12 έμελ να με πιάσει για πρωτη φορά μετα απο 11 μήνες  κορεσμός και εκτός του κορεσμού την έχω ψιλό ακούσει και κάπως με τόση νικοτίνη 8ρα παρακαλώ  αχχχ βρε cloud τι μου κανεις ...
Στο θέμα λειτουργικότητας διαρροή δεν είχα πέρα  απο τισ πρωτες 2 φορές που ίσως η μια οφειλόταν λέω  ίσως στο o- rink τις βάσης που δεν είχα τοποθετήσει
Και η 2ρη οφειλόταν απο το πανω καπάκι που όταν το εσφιξα απλα έγινε  ευθυγράμμιση με τις τρύπες αναπληρώσεις εδώ θεωρώ οτι είναι κατασκευαστική αστοχία  γιατί αν περάσω τισ τρύπες δεν ανοίγει μονο με γάντια και αν μείνω πίσω απο αυτές είναι πολύ χαλαρό

Η δε καμπάνα χωρίς το τανκ γυρνάει χωρίς να παιρνει ζόρι πουθενά μόλις βάζω πανω το πλαστικό η ακόμα και το SS τανκ αμέσως εντοπίζεται το φαινόμενο άλλαξα o- rink και εδώ αλλά τίποτα μια απο τα ίδια και να πεις οτι δεν του είχα ρήξη υγρό πανω να πω στα κομάτια
Άλλαξα και το o- rink τις βάσης με ενα λίγο ποιο λεπτο αλλά επειδή το θεώρησα  ως υπαίτιο για την πρωτη διαρροή φοβάμαι να το αφαιρέσο     είδα φυσικά οτι ο nasios   αναφέρει οτι δεν το βάζει καθόλου αλλά δεν ξέρω ποσο καλά μπορούν μονο τα πάσα να στεγανώσουν να μην υπαρχουν ανεπιθύμητες διαρροές..Εδώ θέλω τα φώτα σας γιατί δεν έχω μαθει να παίρνω  υγρά στα χέρια και μου κακό φαίνεται ..   

Αν λυθεί το  Θέμα o-rink στο πανω μέρος του τανκ για να γυρνά απροβληματηστα η καμπάνα στο θέμα γεύσης αρχικά με σύρμα  SS  και στων Μάχο δεν είχα και τις καλύτερες εντυπώσεις ..θα γίνουν δοκιμές και  με κανθαλ και ευελπιστώντας σε κάτι καλυτερο
Η αγορά του πέρα απο τα αρνητικά που έχω εισπράξει έως τώρα δεν με ανησυχούν και αξίζει ακόμα και έτσι να των έχει ο κάθε ατμιστης στην συλλογή του     

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172306 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276753 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15419 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14052 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9416 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43272 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182783 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 216 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10751 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364