vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

73 επισκέπτες, 6 χρήστες
Doubt, Olga68, Milarepa, yorgoss, bloodlessz, manoslykos

Twitter

Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #345 στις: Μαρτίου 31, 2016, 23:13 »
παντως εμενα δεν με χαλασε 6 ευρω πιο κατω και ας μην εχει λογκο ,ετσι και αλλιως το πλαστικο φοραω ,πλακα πλακα ,οσο ασχολισε και τον μαθαινεις 
ειναι απολαυση ,το ντουμανι του και ο τροπος που δινει την γευση ολα τα λεφτα ,δοκιμασα και εγω με 6 σπειρες 32αρι σε 25αρι και ειναι μια χαρα ,
το υψος της κατω μεριας του κοιλ το εχω περιπου 1,5 χιλιοστο πανω απο τον αερα ,

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #346 στις: Μαρτίου 31, 2016, 23:18 »
in da cart λοιπον και ας ελπισουμε οτι θα αποδιδει στο τερμα σφιχτο γιατι ειμαι του πνιχτού.
είναι σφιχτή η τζούρα του πρέπει να ανοίξεις τέρμα τον αέρα για να γίνει λίγο πιο αεράτη

nasios
εμενα πάντως την γεύση μου την δίνει στο full
περίμενα κάτι καλο αλλα τόσο καλο δεν το περίμενα με τίποτα

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #347 στις: Μαρτίου 31, 2016, 23:20 »
 κοτσο 75 δυστηχως ειμαι κρυωμενος οποτε δεν περιμενω και παρα πολλα ,παντως το ry29 το παιζει αψογα ,

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #348 στις: Μαρτίου 31, 2016, 23:52 »

(Image removed from quote.)

τυχερε Γιωργο (Μανιαδακη)
με το λογοτυπο θα σου ερθει αυριο :)) με το καλο...
βαλε ξυπνητηρι

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #349 στις: Απριλίου 01, 2016, 00:01 »
Ο συντεκνος Γεωργιος ηδη θα εχει πεσει για νανι & θα βλεπει clouds στα ονειρα του... :cigar:

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #350 στις: Απριλίου 01, 2016, 00:05 »
Φτιάχνει ονειρεμένα coils για να του περάσει αύριο...

Αποσυνδεδεμένος Injen

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #351 στις: Απριλίου 01, 2016, 01:16 »
Παίδες ποιον πηρατε από ft ? Ένα λινκ παρακαλώ πολύ

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #352 στις: Απριλίου 01, 2016, 01:38 »
Έναν έχει.

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #353 στις: Απριλίου 01, 2016, 01:38 »
Έναν έχει.. Αυτόν εδώ

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #354 στις: Απριλίου 01, 2016, 02:49 »
Τους πηρα και τους απείλησα εγω που θελω σφιχτή τζούρα Αν μπορούσαν ας έκαναν κι αλιως :) σοβαρά τωρα πλάκα θα εχει να βγάζει πιο ωραία γευςη ο κλώνος


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Injen

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #355 στις: Απριλίου 01, 2016, 03:57 »
Ευχαριστώ πολύ παίδες

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #356 στις: Απριλίου 01, 2016, 10:54 »
Παιδια του κλωνου η βαση μπορει να αποσυναρμολογηθει?η μηπως ειναι μονοκοματο?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #357 στις: Απριλίου 01, 2016, 10:57 »
Μπορεί. Ισχύει ότι και στον γνήσιο.

Αποσυνδεδεμένος iliasy

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #358 στις: Απριλίου 01, 2016, 12:03 »
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Κλώνοι του Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #359 στις: Απριλίου 01, 2016, 13:43 »
                   Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους..χωρίς ψέματα  αααα  όλα κιόλα   
Πρωινό vape mail και με την τσίμπλα στο μάτι  μετα απο τηλ συνενόηση 7.10 πμ  με των ταχυδρόμο που τυγχάνει να ήμαστε  γνωστή με περιμενε στην πόρτα των ΕΛΤΑ μια καλημέρα στα γρήγορα  μια τυπική  τζιφρα παραλαβή πακέτου και βούρ για το σπίτι


πρωτη παραγγελία απο 3favape και με ολλανδική αερομεταφορά  με επιβάρυνση μεταφορικών $ 1.05 κλείσιμο παραγγελίας 18 /3 και παραλαβή σήμερα σχετικα γρήγορα φυσικά μπορούσε να είναι  και χειρότερα 

αυτά τα λιγα περιεχει  το πακέτο ενα ατμό και κάποια trip tip
Για να ανοίξο το κουτάκι να δουμε αυτών των περιβόητο cloud one και απο κοντά

μμμμ σαν πολύ γυαλιστερός δεν σου φαίνεται οτι είσαι τέλος πάντων για να σε βάλω στων παγκο να δουμε  και το εσωτερικούς χώρους
   

των εκανα βίδες όπως αρμόζει αυτά παθαίνουν όσοι ατμό πλέκουν μαζί μου
παληκάρια όντως απο σπειροματα  δεν του βρίσκω ψεγάδι όλα βιδωνουν με την μια χωρίς καμια δυσκολία το συγκεκριμένο μονωτικό του πόλου είναι ανάποδα οπωσ έχουν αναφερθεί και άλλοι ατμιστες    με μια πενσα τραβάς των πόλο αριστερά δεξια και βγαίνει χωρίς δυσκολία το δε μονωτικό  βγηκε και αυτό χωρίς μεγαλο κόπο ..η επανατοποθέτηση  χρειαζεται να δωσεται βαση σε όσους το βάλουν απο την άλλοι μεριά να βάλλεται   λίγο υγρο  στων πόλο και το πλαστικό θα χρειαστεί κάποια μικρή προσπάθεια στο να μπει και να φέρεται σε ίδιο ύψος των πόλο ...
   
μετα απο ενα μπάνιο με διπλή δώσει Corega   και πλύσιμο με υγρό πιάτων έτοιμος για το πρωτο του setup ..

συρμα  SS316L 0.28 mm
6 σπείρες
0.75 ωμ

 
βαμβακι CGD αφρατο αφρατο


 Βρέξειμω  με σκέτη βαση γύρισμα στο ντεκ βιδωμα καμπάνας και και τανκ και πάμε για τισ πρωτες εντυπώσεις ...
πρωτη μπουκιά και κόκαλο διαρροή στο φουλλλλ τι έγινε ρεεε πάμε καλααα μμμμμ ξέχασα να βάλω το o- rink στη βαση άντε πάλη βάζω το o- rink βιδωνο ξανά βάζω υγρό τραβάω τζουρα και ξανά τα ίδια γ@#ώτ την ατυχία μου τι έγεινε πάλη η καμπάνα ηταν βιδωνενη το δε o- rink το έβαλα   των κοιταζω των ξανα κοιταζω το παραθυρο ηταν ανοιχτό λέω άντε να σε δω που δεν με ταλαιπώρησε ο φαινόμενο και θα μου τα χαλάσεις εσύ    ...
Ανοίγω τσεκαρο βαμβάκια όλα στη θέση τους κλείνω σκουπίζω και γεμίζο τώρα με DIY TRIBECA γέμισμα έως την πανω μεριά του τρούλου τισ καμπάνας  ...
αρχίζω το ατμισμα κρατώντας και το χαρτί ανα χείρας για τυχων 3της διαρροησ εεε απού καεί στο χυλό φυσά και το γιαούρτι ..
μεταλιλα πλαστικιλα δεν πήρα καθόλου η πρώτες τζουρεσ αγευστεσ με πολύ καλό ντουμάνι και βελούδινο ατμό ..μετα απο κατανάλωση σχεδόν όλου του τανκ μου έδωσε κάποια γεύση αλλά δεν έχει καμια σχέση έως τώρα με την γεύση του φαινόμενο και του Μαχου...
 
έως τώρα αυτή είναι και η κατατάξει αναμεσα στους 3  ...


Πρωτα συμπεράσματα εύκολος ατμό στο σεταπ του χωρίς καμια δυσκολία με το πλαστικό τανκ χρειαζεται περισια δυναμη για να ξεβιδωση  απο την βαση αλλά και το πανω μεταλικό  καπάκι δεν ποιανεται ευκολα το τριπ τιπ αν και φερνει στων γνησιο γυρνα τρελα ωρες ωρες χωρις να γυρνα την καμπανα και η καμπανα οταν ειναι ζεστη μετα απο καποιεσ τζούρεσ  δεν γυρναει ουτε αυτη ..περίμενα και απο γεύση αλλά τόσο και απο λειτουργικότητα πολλά παραπανω τώρα ίσως όλα αυτά να οφείλονται και σε κάποια  λάθη δικά μου τις πρώτης επαφής μαζί του  που θα τα δω στην πορεία...
παληκάρια θα έγραφα και αλλά αλλά έχω και Τσούκαλη να στήσο   να μην μείνουμε  και νηστικοί ..


Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Οδηγός παρασκευής υγρών ατμίσματος (D.I.Y.) Ιδιοκατασκευές υγρών 40 38041 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:02
από Jamesvep
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 239 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21022 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208024 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66351 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174938 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125003 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93727 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem