vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

67 επισκέπτες, 5 χρήστες
yorgoss, Jorge, manoslykos, ramon, infernity

Twitter

decibell vs e-cig!!

decibell vs e-cig!!
« στις: Ιουνίου 27, 2009, 16:46 »
χτες πηγα σε ενα παρτυ εδω κοντα και εφυγα γιατι δεν μπορουσα να κατσω μεσα με το εβο μου!!!!!!
μολις μπηκα μεσα αναψε το φωτακι μπροστα και μετα παπα τραβαω τζουρα τπτ βγαινω εξω το φυσαω λιγο το ρουφαω οκ ξαναμπαινω τπτ παλι  τα ιδια!!!!!!
πρωτον γιατι αναβει το τσιγαρο με τα ντεσιμπελ!!!!
δευτερον λυση υπαρχει για να πηγαινουμε και σε κανα κλαμπακι η δεν παιζει αυτο? :wall:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 27, 2009, 16:58 »
Γνωστό πρόβλημα από πολύ παλιά και έχει αναφερθεί πολλάκις. Ήμουν ο πρώτος που το είχε αναφέρει  (παγκοσμίως). Είχα στείλει και e-mail τότε στην Intellicig.com αλλά δεν είχα πάρει απάντηση.

Υποτίθεται ότι οι νέες μπαταρίες είχαν βελτιωμένη συμπεριφορά αλλά όταν η μουσική είναι πολύ δυνατή, ξέχνα το.

Το EVO είναι μόνο για σχετικά ήσυχες καταστάσεις, δυστυχώς.
Αν πηγαίνεις συχνά σε νάιτ κλαμπ, θα πρέπει να έχεις ένα άλλο τσιγάρο γι' αυτή τη δουλειά.

Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 27, 2009, 17:08 »
ενταξει δεν ειμαι και φαν των ναιτ κλαμπ αλλα οταν πηγαινω τι θα κανω αποχη απ το τσιγαρο?υπαρχει e-cig που να αντεχει στα ντεσιμπελ?

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 27, 2009, 17:12 »
Από τα "εγχώρια", πιο σίγουρο από το Nobacco Blaxk Line δε θα βρεις.
Εφόσον έχει χειροκίνητο διακόπτη, δεν παίρνει μπροστά με τίποτα αν δεν τον πατήσεις.

Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 27, 2009, 17:27 »
ωραια ολλα αυτα αλλα οταν το παταω θα δουλευει?γιατι το εβο και μετα που βγηκα εξω δεν δουλευε αμεσως υπερθερμανθηκε τι επαθε δεν ξερω παντως ειναι ενα σοβαρο ελατωμα!!!!
ο αντιπροσωπος εδω δεν μπορει να ερ8ει σε επαφη με την εταιρεια και να βρει τη λυση γιατι για καθε προβλημα και μια λυση ξερω εγω

Αποσυνδεδεμένος lights

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 27, 2009, 18:47 »
skroytz μην ανησυχείς όλα τα e-cig με το manual διακόπτη δουλεύουν πολύ καλά κάτω από αυτές τις συνθήκες

κι εγώ προτείνω το black line ή το GG φυσικά για πολύ ντουμάνι

ο αντιπρόσωπος δε νομίζω να μπορεί να κάνει κάτι, γιατί προφανώς το γνωρίζουν και οι κατασκευαστές το πρόβλημα

Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 27, 2009, 21:22 »
ενταξει ουδεις τελειος ουδεις αναντικαταστατος αλλα αυτο ειναι χοντρο ελατωμα!!!
ενα εβο με διακοπτη δεν επρεπε να υπαρχει?η μια πατεντα να γινεται γιατι εχει μοναδικα χαρακτηριστικα σαν τσιγαρο?
η τελοσπαντων ενα ημιαυτοματο ατομαιζερ λεω εγω αν το ζητησουμε πιστευω να το κανουν φοβουμενοι τον ανταγωνισμο!!!!
ειναι σαν να λες σε καποιον που ξεκιναει να καπνιζει μαλμπουρο οτι καθε που θα βγαινει για ποτο σε κλαμπακι πρεπει να καπνιζει καμελ!!!!!και γιατι να μην καπνιζει καμελ μονιμα??
πιστευω πως πρεπει να βρεθει μια λυση παντως!!αφου υπαρχει αυτοματο και χειροκινητο να μπορει να υπαρξει και ημιαυτοματο!!με οποιες συνεπειες κοστους!!
πιο οικονομικο απο το να αγοραζεις 2 τσιγαρα e-cig,και να μπλεκεις με καταστασεις για να βγω πρεπει να παω να παρω το αλλο τσιγαρο ημαρτον!!!! :confused1: :( :wall:

Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 06, 2009, 23:09 »
Ουπς, ενδιαφέρον θέμα!

Ευτυχώς που μαζί με το nobacco prestige πηραμε μαζί με την κοπελα μου κ το black line, γιατί δεν μπορούσαμε αρχικα να αποφασίσουμε...
Αλήθεια, αυτό συμβαίνει και με άλλα ΗΤ?
Π.χ. με το Prestige, ξεχνάμε χώρους με δυνατή μουσική?!
(θα το δοκιμάσουμε προσεχώς anyway)

Θα νευριάσει πολύ η Νανά, αν διαπιστώσει ότι εγώ με το black line, δεν θα έχω πρόβλημα, χαχα!  :))

Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 06, 2009, 23:41 »
Θα νευριάσει πολύ η Νανά, αν διαπιστώσει ότι εγώ με το black line, δεν θα έχω πρόβλημα, χαχα!  :))

Πίστεψε με ΝΑΙ θα νευριάσει.  :))

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 06, 2009, 23:57 »
Π.χ. με το Prestige, ξεχνάμε χώρους με δυνατή μουσική?!
(θα το δοκιμάσουμε προσεχώς anyway)
Φιλε μου μην το δοκιμασεις,κανει φωτορυθμικα συνεχεια,και ειναι πολυ πιθανο να χαλασεις και την μπαταρια σου.Σαν παθων μιλαω  ;D

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: decibell vs e-cig!!
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 07, 2009, 00:11 »
Γενικώς πιστεύω πως το black line είναι η καλύτερη λύση για έξω,παρόλο που δεν συγκρίνετε με την μπαταρία του evo αλλά αν πάρεις και την ταμπακιέρα λύνεται  κι αυτό.Την Νανά την στεναχωριέμαι αλλά και σένα σε λυπάμαι γιατί θα τ'ακούσεις και μου φαίνεται ότι στο τέλος θα .........μείνεις και χωρίς τσιγάρο :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 195 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 172 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20749 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281449 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207926 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65928 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174618 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312885 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124813 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93584 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix