vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #240 στις: Αυγούστου 22, 2017, 19:11 »
Μαρία αν αναφέρεσαι σε εμένα,ρωτάω για το συγκεκριμένο μαγαζί,γιατί ψάχνω ένα άρωμα που δεν το έχει το
chefsflavours.Το snake(v1 όμως) της solub.
Το πήρα από την Γαλλία(αν θυμάσαι το είχαμε κάνει και θέμα :laugh1:),και σταμάτησε να στέλνει Ελλάδα.
Μετά το πήρα απο το e-cig shop και μόνο snake v1 δεν είναι  :wall: :wall:.
Και τώρα το βρήκα στο συγκεκριμένο μαγαζί που είναι και το μοναδικό που το έχει,(αν εξαιρέσεις ακόμη ένα ισπανικό αλλά που να βγάλεις άκρη :angry_orange:), γι αυτό ρωτάω .Ευχαριστώ πάντως.


Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #241 στις: Αυγούστου 22, 2017, 19:20 »
Μια χαρά είναι το rainbowvapes. Λίγο άσχημα τα μεγάλα μπουκαλάκια αλλά κατα τα αλλά οκ. Το vapable έχει καλύτερη συσκευασία.
Πχ

Vs vapable

Ίδιος χρόνος αποστολής το ένα με ups το άλλο με British mail

Sent from my siPhone

Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #242 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2017, 12:01 »
Εχει αγοράσει κάποιος απο https://www.solubarome.fr/boutique ?
Ελλαδα στελνουν?μεταφορικα?

EDIT
Μετα απο προσπαθεια παραγγελιας βγηκε αυτο:
La Poste Finlande-Norvège 5j 36,00 € TTC (αυτα ειναι τα μεταφορικα)

εστειλα ενα διευκρινιστικό email,αλλα μάλλον άκυρη τη βλέπω τη δουλειά...
EDIT2 (ναι οντως απαντησαν οτι και για Ελλαδα,τόσο είναι...πολλά...)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 23, 2017, 08:22 από tankwart »

Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #243 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2017, 16:36 »
Και πάνω που μπήκα να ρωτήσω εάν έχει πάρει κανένας από το συγκεκριμένο κατάστημα.
micron έμεινες ευχαριστημένος απο την απόδοση των αρωμάτων?
Ρωτάω γιατί αυτά τα rebotled είναι και λίγο ρίσκο...
Εγώ το Νοέμβριο του 2016 πήρα κάτι 50μελα tfa και ήταν μια χαρά. Βέβαια μέχρι τώρα που τα έχω έχουν χάσει λίγο την δύναμη τους.10 μέρες εκαναν να έρθουν χανια.

Αποσυνδεδεμένος LedZeppelin

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #244 στις: Οκτωβρίου 16, 2017, 19:11 »
Παιδιά σήμερα παρέλαβα από το chefsflavours, tpa, τα αρώματα πολύ καλά, ίδιο άρωμα με αυτό που πουλάνε στην ελλάδα και οι συσκευασίες είναι με καπάκι που ανοίγει με πίεση. Το καλοκαίρι είχα αγοράσει από το rainbowvapes, τα ίδια και το άρωμα και η οσμή και η γεύση δεν μου άρεσαν τόσο. Για γεύση στο άτμισμα θα μπορέσω να μιλήσω σε κανά 10ημερο που θα ατμίσω από την σημερινή παραγγελία, τώρα αναδεύω τα 200 πρώτα ml. παραθέτω και μια συγκριτική φώτο, αν και δεν φαίνεται όλη η ετικέτα, απλά μου έκανε εντύπωση που η chefsflavours αναγράφει πάνω στην ετικέτα αριθμό παρτίδας. Τέλος η chefsflavours μου τα έστειλε σε κουτάκι, ενώ η rainbowvapes σε φάκελο με φυσαλίδες, ακριβώς την ίδια παραγγελία.


Αποσυνδεδεμένος karless

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #245 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 00:34 »
Καλησπέρα λέω να προβώ και εγω σε αγορά 5-6 αρωμάτων από το εξωτερικό για να φτιάξω μια συνταγή που έχω δει.το TPA τι σημαίνει;Στην συνταγή που θέλω να φτιάξω και βλέπω σε 2-3 αρώματα δίπλα γράφει TPA.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος theoxen83

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #246 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 00:36 »
TPA =The Perfumer's Apprentice

Αποσυνδεδεμένος karless

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #247 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 00:39 »
Που σημαίνει στα Ελληνικά;είναι κάποιος ειδικός όρος;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #248 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 00:42 »
Το ονομα της εταιριας αρωματων ειναι σε συντομευση απλα
The Perfumer's Apprentice

Αποσυνδεδεμένος godspeed

  • **
  • 319
  • Φύλο: Άντρας
  • Nicotine-Alcohol Addict! *_*
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #249 στις: Ιανουαρίου 08, 2018, 16:19 »
Παιδες κανα καταστημα να πουλαει ποιοτικα tfa ? 
 


ξερω για rainbowvapes και e-dym αλλα μετα απο αγορα και των 2 , στα ιδια αρωματα, ειδα διαφορες στη γευση... πιστευω οτι ο βουλγαρος ειναι πιο ποιοτικος... 

εαν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει..


Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #250 στις: Ιανουαρίου 08, 2018, 16:31 »
5 posts πιο πάνω θα δεις παρόμοια παρατήρηση με την δικιά σου! ;)
Δοκίμασε https://www.chefsflavours.co.uk/

Αποσυνδεδεμένος opel007

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #251 στις: Ιανουαρίου 08, 2018, 20:25 »
μιας και τα κοιταζα (tfa) και εγω απο σεφςφλειβορς αξιζουν τα υγρα αυτα;

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #252 στις: Ιανουαρίου 08, 2018, 21:00 »
Τι εννοείς αν αξίζουν? Σαν μάρκα η TFA/TPA? Σίγουρα είναι μια από τις πιο γνωστές. Εξαρτάται και από την(τις) συνταγή(ες) που έχεις βρει. Αν δεν τα χρειάζεσαι δεν τα αγοράζεις. :))
Αν πάλι εννοείς αν αξίζουν από το συγκεκριμένο κατάστημα σίγουρα είναι δοκιμασμένο και χωρίς προβλήματα. ;)

Αποσυνδεδεμένος johnkrv7

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #253 στις: Ιανουαρίου 08, 2018, 21:08 »
[member=21582]opel007[/member] είναι σκέτα αρώματα όχι υγρά για άτμισμα. και σαν αρώματα είναι από τα πιο γνώστα και ποιοτικά

Αποσυνδεδεμένος opel007

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καταστήματα για αγορά αρωμάτων από το εξωτερικό
« Απάντηση #254 στις: Ιανουαρίου 08, 2018, 21:10 »
ναι το γνωριζω!!! ψηνομαι να βαλω απο βουλγαρο μια παραγγελια κατι φρουτενια! σε ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου

edit
βασικα αυτο που κοιταζα ειναι TFA the flavor apprentice ... το μπερδεψα με το TPA .. αυτο ρωτησε και ο φιλος πιο πανω..τι παιζει; ειναι το ιδιο;

Τι εννοείς αν αξίζουν? Σαν μάρκα η TFA/TPA? Σίγουρα είναι μια από τις πιο γνωστές. Εξαρτάται και από την(τις) συνταγή(ες) που έχεις βρει. Αν δεν τα χρειάζεσαι δεν τα αγοράζεις. :))
Αν πάλι εννοείς αν αξίζουν από το συγκεκριμένο κατάστημα σίγουρα είναι δοκιμασμένο και χωρίς προβλήματα. ;)
φιλε μου δεν την ειδα ποτε την απαντηση σου..χαχα
οποτε το προηγουμενο ερωτημα ακυρο...
Για σκετη γευση θελω μονη της δεν θελω για συνταγη. προτιμω μονα τους

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 09, 2018, 01:00 από Cruiser79 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172339 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277005 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15435 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14077 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9420 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43322 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35917 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 217 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10826 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364