vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ετοιμα υγρα ELEVEN

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 11, 2015, 13:17 »
να διευκρινισω οτι δεν εχω κανενα θεμα με το καταστημα που αγορασα το υγρο ..αναφερομαι καθαρα στο υγρο

Αποσυνδεδεμένος persefoni

  • **
  • 118
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 16, 2015, 19:19 »
Εγω αγορασα το yellow και μου αρεσε πολύ! Μπισκοτο με βανιλια η κρεμα. Δεν ξερω ακριβως αλλα είμαι πολύ ευχαριστημενη  :) Ειδα ότι οι πρωτες υλες είναι από τον Ατμος και αναρωτιομουν αν υπαρχει αναλογο αρωμα του Ατμος να φτιαξω υγρο μονη μου. Ξερει κανεις?

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #17 στις: Απριλίου 16, 2015, 19:24 »
Και Biscotto έχει, και Cream έχει και Vanilla έχει!

Παίζεις μπάλα άφοβα!

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #18 στις: Απριλίου 23, 2015, 23:43 »
Το θετικό εδώ είναι βάσει των γραπτών του πρώτου μηνύματος πως , kf4, subtank και driper αποδίδουν το ίδιο.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 24, 2015, 01:20 από Fritezas »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #19 στις: Απριλίου 24, 2015, 01:05 »
Είσαι σίγουρος ότι γράφεις στο σωστό θέμα? :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #20 στις: Απριλίου 24, 2015, 01:10 »
Αν διαβασεις το πρώτο μηνυμα του θέματος,θα το διαπιστώσεις και εσύ.Απλα, απο όλο αυτο το αρνητικο,υπάρχει και το παραπάνω θετικό.Οσον αφορά τη σειρά των υγρών,μια χαρα τιμή και οι γευσεις ανταποκρίνονται σε αυτό που λένε κατα την προσωπική μου γνώμη.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #21 στις: Απριλίου 24, 2015, 01:16 »
1)Δεν είναι...

Το θετικό εδώ είναι βάσει των γραπτων πως , kf4, subtank και driper αποδίδουν το ίδιο.

είναι ενός και μόνο ποστ από έναν και μόνο άνθρωπο...

2)Αφού θέλεις να σχολιάσεις το αυτό ποστ... γιατί δεν το κάνεις παράθεση?

Αποσυνδεδεμένος Steve666

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #22 στις: Απριλίου 26, 2015, 17:51 »
Με παραγγελία el toro που έκανα από κατάστημα του πειραιά μου στείλαν ένα black 30μελο δώρο .
Είναι το καπνικό της σειράς.

El toro δεν είναι (καπνικό δλδ)
Πάρα πολύ ευχάριστο ξηρό ''καπνικό'' με πολύ ευχάριστη επίγευση φουντουκιού/ξηρού καρπού ΕΙΝΑΙ.
Πολύ καλό υγρό και σίγουρα πολύ καλύτερο από οτιδήποτε ''καπνικό''  υγρών μεγάλης/γνωστής αλυσιδας στην ελλάδα.
Η μεγάλη περιεκτικότητα σε vg κερασάκι στην τούρτα :-)

Αποσυνδεδεμένος vaman

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #23 στις: Απριλίου 26, 2015, 19:09 »
Θα συμφωνήσω μαζί σου για την περιγραφή του black,κοντευω να τελειώσω ενα 30 ml στα 6mg ένα πολύ καλό καπνικό το οποίο είναι και το μοναδικό της σειράς που έχω δοκιμάσει.

Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #24 στις: Απριλίου 26, 2015, 20:40 »
Το BLUE όταν το δοκίμασα αναρωτιόμουν κι εγώ που είναι η κρέμα βατόμουρο εκεί μέσα. Όντως μου έβγαλε μια απίστευτη ξυνίλα και δεν το αγόρασα. Το δοκίμασα πάλι μετά από αρκετές μέρες, και πάλι την ίδια αίσθηση μου άφησε οπότε δεν το ξαναπροσπάθησα.
Αντίθετα τα υπόλοιπα YELLOW, GREEN, και BLACK μου άρεσαν πάρα πολύ και ήταν τα μόνα υγρά που άτμισα για τρείς μήνες μέχρι που άρχισα να φτιάχνω τα δικά μου. Επίσης ήταν τα μοναδικά υγρά (και έχω δοκιμάσει αρκετά από διάφορους κατασκευαστές) που δεν με ενοχλούσαν στο λαιμό, νομίζω πως η αναλογία τους σε VG/PG ήταν η χρυσή τομή για τον οργανισμό μου.

Αποσυνδεδεμένος Steve666

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #25 στις: Ιουνίου 05, 2015, 19:30 »
Παιδιά δοκιμάστε κ το red. Απίστευτο υγρό για όλη μέρα και οι γεύσεις της περιγραφής του ανταποκρίνονται απόλυτα. Αρχίζω κ τα συμπαθώ αρκετά τα υγρά αυτά - πολύ τίμια για την τιμή τους και μ' αρέσει πολύ η αναλογία pg/vg τους.

Αποσυνδεδεμένος ertyanna

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #26 στις: Ιουνίου 21, 2015, 22:49 »
4 μηνες ατμιστης απο επαρχια και ατμιζα μονο υγρα απο μια εταιρεια. Τολμησα και παρηγγειλα 2 black μετα απο διθυραμβικες κριτικες ατμιστων σε μια σελιδα στο φεισμπουκ. Αυτο που εχω να πω οτι ειναι εξαιρετικο υγρο και πλεον για το επομενο διαστημα θα ειναι το βασικο μου.

Αποσυνδεδεμένος Steve666

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #27 στις: Ιουνίου 26, 2015, 23:18 »
OK Με μία παραγγελία μου από mpix@@@.net μου έκαναν δύο eleven δώρο (thanks άννα  :thumpup:). Διάλεξα το RED του οποίου είμαι φανατικός πλέον και το blue για να δω την ''τυρίλα'' που κάποιοι εδώ περιέγραψαν.

Το άνοιξα - μυρωδιά φαρμακίλα - depon κεράσι τελείως - το επιβεβαίωσε και η γυναίκα που δεν ατμίζει αλλά είναι γιατρός :P
Αλλά ρε παιδιά έλεος με τι σκατά το ατμίσατε , που βρίκατε τις ΄φέτες τις μιζύθρες κτλ δεν ξέρω.
Το υγρό στο άτμισμα ΕΙΝΑΙ αυτό που λέει. Βατόμουρο καρφωτό και μάλιστα με πιο δυνατό χαρακτήρα από ότι το GREEN.

γ@#ώ τα υγρά είναι στο άτμισμα - έλεος - με τι το ατμίσατε ??? , με λιγμένα δοκιμαστικά clearomizer που έχουν στα καταστήματα που το μόνο που λαμβάνεις είναι η μάκα από χίλια υγρά???

έλεος - πολύ ωραίο υγρό είναι....

ΥΓ. ΟΧΙ δεν τα παίρνω σαν τον τσοχατζο  :idiot1:


Μινι review: Σου έρχεται πρώτα το βατόμουρο και μέτα πολύυυυ η κρέμα. Επίγευση μεγάλη το βατόμουρο κάπου στα 5 με 10 sec
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 26, 2015, 23:30 από Steve666 »

Αποσυνδεδεμένος ExMortus

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #28 στις: Ιουνίου 27, 2015, 12:23 »
Μάλλον τα συγκεκριμένα υγρά πρέπει να έβγαλαν καμιά χαλασμένη παρτίδα, δεν βγάζει αλλιώς νόημα. Η συνατμίστρια πιο πάνω λέει ότι της άρεσε το yellow ενώ εγώ έψαχνα να βρω άτομο να το χαρίσω!


Υπερβολικά έντονη η μυρωδιά της βανίλιας και της κρέμας, λιγωτικό όσο δεν πάει και μετά από 5-6 τζούρες με έκανε να μην θέλω να ατμίσω τίποτα άλλο για τουλάχιστον κανένα τρίωρο. Οι δοκιμές έγιναν σε διαφορετικά dripper και στον Melo με Atlantis coils. Κάθε δοκιμή και ένα πεταμένo βαμβάκι/coil. Φανταζόμουν ότι παίζει απλά εμένα να μη μ' αρέσει, οπότε το έδωσα σε 3 φίλους να το δοκιμάσουν. Ξενέρωσαν απ' την πρώτη τζούρα. Το έχω κρατήσει και στάζω στα dripper των υπολοίπων όταν πάνε τουαλέτα στην καφετέρια. Τα έβγαλε τα λεφτά του τουλάχιστον, μόνο και μόνο απ' τις φάτσες τους  :))

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #29 στις: Απριλίου 11, 2016, 19:49 »
μου ηρθε σημερα δωρο με μια παραγγελια ενα 30μλ green.μυριζοντας το απο το μπουκαλακι πιστευα οτι θα μου αρεσε αλλα τελικα οχι....ειναι το πεπονι με το ροδακινο και δεν ξερω τι αλλο εχει μεσα μπερδεμενα λες και εχουν ολα την ιδια αναλογια.βεβαια ισως και να φταει οτι μου ηρθε σε 12αρα νικοτινη και εγω κανω 6αρα...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1455 171645 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:47
από Ηρακλης
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275610 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9301 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557865 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182156 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9250 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364