vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ετοιμα υγρα ELEVEN

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
ετοιμα υγρα ELEVEN
« στις: Απριλίου 08, 2015, 22:24 »
δεν βρηκα καποιο νημα για αυτα τα υγρα και ανοιγω το θεμα με μια πολυ δυσαρεστη εμπειρια που ειχα σημερα αγοραζοντας το blue ..


κρεμα βατομουρο λεει ,αλλα σε καμια περιπτωση δεν υπαρχει ουτε για δειγμα το βατομουρο μεσα .


εγω θα το περιεγραφα σαν ξυνισμενο τυρι πολυ μετα την ημερομηνια ληξεις , ξεχασμενο στο ψυγειο και οταν το ανοιγεις να σε παιρνει αυτη η μποχα - ξυνιλα, ατμιστικε σε kayfun 4 , σε subtank mini , σε 2 dripers , η ιδια γευση σε ολους ...


δεν εχω να πω κατι αλλο ουτε να κανω αλλη περιγραφη , ψαχνω να βρω τροπο να το κανω υγρο πραγματικα γιατι ειναι 30 μλ ... αν καποιος εχει δυσαρεστες η ευχαριστες στιγμες με τα συγκεκριμενα υγρα ας γραψει ...
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 08, 2015, 22:34 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 09, 2015, 00:17 »
Το προβλημα σου που ειναι ;;;


Βγες στον κήπο , παρε ντοματα , βγαλε και το ζυμωτό ψωμακι της Λιτσας και κανε ενα ωραιο παραδοσιακό  νηστίσιμο δειπνο....... ;D


Το κακο ειναι οτι αφηνει και τη μυρουδια του μεσα στον ατμ/τη και θελει αλλαγη το βαμβακι για να κανεις αλλο υργο.
Στον Genesis........καθαρισε παντως.  Στον Μutation ....  :nope:
Θελει αλλαγη παλι....

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 09, 2015, 11:02 »
Χθες πήγα σε ένα μαγαζί και τα δοκίμασα. Ο τύπος με πουλούσε Castle Long Reserve Ειλικρινά τόση διαφήμιση που με έκανε ήθελα να τον πληρώσω χωρίς να αγορασω. Τέλος πάντων με δίνει το C5 με λέει blue τρομερό αύριο άμα θες θα στο έχω. Η απάντηση μου:
Και να με έδινες τσάμπα όλη την σειρά και δώρο το μαγαζί σου δεν θα τα έβαζα ούτε μέσα στο βίδακι από το deck.. Αηδία
Τα άλλα δεν τα θυμάμαι και δεν θέλω γιατί απλά έπλυνα τα δόντια μου 3 φορές για να ατμισω το cl μου.
Σκέφτηκα να του δώσω το Zoosha Tobacco και να τον πω πάρε είναι τέλειο να δοκιμάσει λίγο παστουρμά..

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 09, 2015, 11:19 »
Άσχετο, αλλά που βρήκες στην Ελλάδα διαθέσιμο castle long reserve?

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 09, 2015, 11:35 »
Προφανώς μιλάει για πιο παλιά, αλλιως θα φονεύσω κόσμο!!!


Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #5 στις: Απριλίου 09, 2015, 11:36 »
Κι εγώ θα σε ακολουθώ για τη χαριστική βολή !

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 09, 2015, 11:45 »
Πάντως το CLR του 2014 υπάρχει ακόμα σε κάποια καταστήματα του εξωτερικού. Για την ελληνική αγορά το βλέπω αμφίβολο να υπάρχει.

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #7 στις: Απριλίου 09, 2015, 12:11 »
Eχω 30ml CLR και το πουλαω στην τιμη των 60,73€....... ;D

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #8 στις: Απριλίου 09, 2015, 14:00 »
Παιδιά τρόπος του λέγειν παιδιά

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #9 στις: Απριλίου 09, 2015, 14:10 »
 :))


Μαυρη αγορα.....

Αποσυνδεδεμένος Bensoz

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
  • It's kinf of FUN to do the impossible
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #10 στις: Απριλίου 09, 2015, 18:29 »
Καλησπέρα παιδιά δεν την έχω δει την σειρά eleven υπάρχει σε πολλά καταστήματα ?


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος onpc

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
  • Κέντρο Επισκευής Υπολογιστών & Ανάκτησης Δεδομένων
    • Onpc
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #11 στις: Απριλίου 10, 2015, 15:27 »
Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά.
Τα ELEVEN είναι μια καλή, οικονομική και τίμια προσπάθεια ενός κατασκευαστή για μια σειρά ατμιστικών υγρών 70 VG και 30 PG.
Είναι βέβαια φυσικό σε κάποιους να αρέσει και σε κάποιους να μην αρέσει όπως π.χ. εμένα η κρέμα με αηδιάζει αλλά για τον διπλανό μου η κρέμα είναι το καλύτερο υγρό.
Πρέπει πάντα να λέμε τη γνώμη μας με γνώμονα βέβαια το γούστο μας διότι στη γεύση δεν μπορεί να υπάρξει αντικειμενικότητα λόγο γούστου και διαφορετικών γεύσεων του κάθε στόματος.
Ο καθένας ας καταλάβει και ας πράξει όπως θέλει... αλλά ας βάλουμε στη ζωή μας λίγο ευγένεια και τακτ.
Ευχαριστώ Καλή Ανάσταση σε όλους σας. :-)
                                                       onpc | onsteam

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #12 στις: Απριλίου 10, 2015, 20:18 »

Το θέμα είναι ότι βγάζει κάποιος υγρά και τα πουλάει σαν χρυσαφι. Δεν είναι έτσι να πουλάς στον κόσμο ότι να ναι.
Είναι σαν να με λες εμενα βγάλε μια καρμπονάρα και να φτύνω μέσα και να μην έχει ούτε καν μπέικον. Δεν γίνετε έτσι. Φυσικά να υπάρχει Takt και σεβασμός προς τους κατασκευαστές αλλα δοκιμάζεις και σε C5 και σε dripper και τα πράγματα είναι χειρότερα από ποτε.


Έχω δοκιμάσει Yaeliq το οποιο ήταν το No.1 για όλους και ήρθε σε εμενα και δεν μπορούσα ούτε να το αφήσω στο μπουκάλι πιστεύω και το μπουκάλι ένιωθε άσχημα. Και μίλησα μαζί τους και με έστειλαν 2 ίδια και είχαν άλλη γεύση που τα ατμίζω μέχρι και τώρα.


Δεν το λέω για να κατακρίνω κάτι "προσθεου" ο καθένας βγάζει ότι θέλει αλλα αυτά που βγάζει μην είναι Lada και πουλάει Ferrari.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #13 στις: Απριλίου 10, 2015, 20:51 »
Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά.
Τα ELEVEN είναι μια καλή, οικονομική και τίμια προσπάθεια ενός κατασκευαστή για μια σειρά ατμιστικών υγρών 70 VG και 30 PG.
Είναι βέβαια φυσικό σε κάποιους να αρέσει και σε κάποιους να μην αρέσει όπως π.χ. εμένα η κρέμα με αηδιάζει αλλά για τον διπλανό μου η κρέμα είναι το καλύτερο υγρό.
Πρέπει πάντα να λέμε τη γνώμη μας με γνώμονα βέβαια το γούστο μας διότι στη γεύση δεν μπορεί να υπάρξει αντικειμενικότητα λόγο γούστου και διαφορετικών γεύσεων του κάθε στόματος.
Ο καθένας ας καταλάβει και ας πράξει όπως θέλει... αλλά ας βάλουμε στη ζωή μας λίγο ευγένεια και τακτ.
Ευχαριστώ Καλή Ανάσταση σε όλους σας. :-)
                                                       onpc | onsteam

τακτ και ευγενεια ως προς τη φιλε μου ? ως προς τη περιγραφη ? εμενα αυτο μου εβγαλε να μη το πω?


 μενω επαρχια και αγοραζω υγρα διαβαζοντας την περιγραφη και η περιγραφη δεν ακουμπαει καν τη γευση του υγρου.. δεν εχω τη πολυτελεια να παω να ατμισω 100 υγρα και να επιλεξω.

 οταν βλεπω βατομουρο και μου αρεσει, αυτο που θα παρω πρεπει να εχει και ελαχιστα τη γευση του βατομουρου μεσα . εδω μιλαμε για εμετο μεσα σε μπουκαλι ( δε πειραζει ας μην εχω τακτ) .  και φυσικα αυτη ειναι η αποψη μου δεν απαιτω να την ενστερνιστη κανεις ... εχω δοκιμασει υγρα κρεμα βατομουρο και θες να φας και το μπουκαλι.

εγω σου προτεινω να το παρεις και αν βρεις εστω και σαν επιγευση τη γευση του βατομουρου , εγω θα σου παρω αλλα 10 30αμελα να τα απολαυσεις .


εμενα το υγρο μου ηρθε στη πορτα μου 16 ευρω με τα μεταφορικα .. συγνωμη αλλα δεν εχω 16αρια να τα πεταω ετσι για να εχω τακτ .. ουτε εγω ουτε και αλλοι φανταζομαι


τουλαχιστον ας ειναι πραγματικες οι περιγραφες σε πολλα υγρα οχι μονο σαυτο , γιατι απο εμας βγαζουν μεροκαματο, εμεις τα ατμιζουμε


ελλαδα δεν ειναι μονο η αθηνα και η σαλονικη , βαζουμε και εμεις απο επαρχια το λιθαρακη μας στην ολη προσπαθεια


« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 10, 2015, 21:25 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ετοιμα υγρα ELEVEN
« Απάντηση #14 στις: Απριλίου 11, 2015, 08:55 »
Ίσως η μεγαλύτερη πληγή στην αγορά υγρών, είναι η περιγραφή. Δυστυχώς ελάχιστες εταιρείες έχουν καλές περιγραφές. Το χειρότερο για μένα είναι ότι πολλά καταστήματα, Ελλάδας και εξωτερικού, βασίζονται σε ένα απλό copy paste από την εταιρεία. Μετά την περιγραφή του Απόστολου πάντως, αν τα βρω στο διάβα μου, θα αλλάξω δρόμο!!

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1455 171647 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:47
από Ηρακλης
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275616 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9301 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35085 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557869 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9250 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364