vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

508 επισκέπτες, 8 χρήστες
Lazy Dog, dkostas, grag, Jorge, Tem, lidbab, manoslykos, th3ofilos

Twitter

Kayfun εναντίον όλων ή Όλοι εναντίον των Kayfun - Γνώμες, απόψεις

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Μεταφορά από εδώ
Ο aspire bdc έχει καλύτερη γεύση από τον kayfun lite plus?
Ούτε τον έναν, ούτε τον άλλον είχα ποτέ, αλλά μου φαίνεται εξωπραγματικό αυτό. :hmmm:
Δυστυχως ειναι η μαυρη αληθεια  :wall:  Ο λογος ειναι κατα τη γνωμη μου στη καμπανα ο bdc εχει μικρη διαμετρο ειναι σαν το κεραμικο του killer,dripper. Ο kayfun στη γευση δεν ηταν ποτε καλος  :yes:
Στο killer για να παιξει σωστα θελεις ufs αλλιως χανει αρκετα ο ατμοποιητης τουλαχιστων στην αισθηση τις τζουρας.
Αν και 2 + χρονια στους επισκευασιμους ο bdc με εχει γοητευσει αυτη τη περιοδος προσωπικα οχι για τη γευση του καθως εχω και drippers αλλα περισσοτερο για τη τσιγαρισια τζουρα του την απροβληματιστη πιστευω πως αξιζει να τον εχει ο καθε ενας στη συλλογη του. (ειμαι και "hater" των εργοστασιακων προϊοντων) αλλα για 4 ευρω κανει θαυματα αν μπει το βαμβακι  :)

Οσο για το προβλημα οφειλεται σε παχυρρευστο υγρο 50-50 η μεγαλυτερη ποσοτητα vg σε ολους τους clearomizer (για τους sub ohm δεν εχω ιδεα) και ο λογος που συμβαινει διοτι μπουκωνει η αντισταση με vg. Γιαυτο χανει σε γευση. Το ιδιο προβλημα εχουν και οι killer - diver κλπ. Εδω σε kayfun τρως στεγνωμα με 70% vg αν φτιαξεις κανονικα την αντισταση.  ;)

Από το Συντονισμό:
Ωραία κουβέντα άνοιξε για την απόδοση γεύσης των Kayfun. Πολλές φορές έχει ειπωθεί ως διαφημιστικό ότι ο χ νέος ατμοποιητής είναι "Kayfun Killer". Εδώ έχουμε την ευκαιρία να το διαπιστώσουμε. Παρακαλούμε η συζήτηση να κινηθεί σε πολιτισμένα επίπεδα!

 
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2015, 12:45 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Ο kayfun στη γεύση ποτέ δεν ήταν καλός και ο aspire είναι καλύτερος?
Πότε προέκυψε αυτό ρε παιδιά?
Όσο για το στέγνωμα, εγώ με 100% VG που κάνω συνήθως θα έπρεπε να ατμίζω βαμβάκι...
Τι σημαίνει το " αν κάνεις κανονικά την αντίσταση"?

« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 05, 2015, 20:35 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Εχεις δουλεψει bdc;
Απο προχθες προεκυψε.
Απο που προεκυψε το 100% vg σε kayfun και διχως απροβληματιστη λειτουργια;
Κανονικα την αντισταση σημαινει βαζω το βαμβακι με τετοιο τροπο οπως θα το εβαζα με 100% pg.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Εχω δουλεψει και bdc και bvc. Οι bdc ηδη θεωρουνται ξεπερασμενες.
Ενταξει, σεβαστη η γνωμη σου, αλλα δεν νομιζω οτι θα βρεις πολλους που θα συμφωνησουν οτι ο kaufun δεν ειχε ποτε καλη γευση η οτι ο aspire τον ξεπερναει σε γευση.
Τον καηφουν τον στηνω κοντα 9 μήνες τωρα με μικροκοιλ και βαμβακι. Ξεκινησα με 70-30 pg-vg και γρηγορα περασα σε 100% vg χωρις καμια αραιωση. Στησιμο δεν αλλαξα ουτε στην αντισταση, ουτε στο βαμβακι. Δοξα τον svoemesto, μια χαρα τροφοδοσια εχει ακομα και με πηχτα υγρα.
Αν κάποιος εστηνε τον καηφουν με υπερβολικο βαμβακι και την γλυτωνε ειτε γιατι ο καηφουν συγχωρει πολλα λαθη, ειτε γιατι τα υγρα του ηταν αραια, δεν σημαινει οτι εστηνε σωστα και λογικα θα θελει λιγοτερο βαμβακι με παχυρευστα υγρα. Ειναι ομως λαθος το στησιμο και οχι προβλημα του ατμοποιητη.
Ακουγεται "καπως" να λεγεται οτι ο πιο γνωστος τανκατος επισκευασιμος δεν εχει καλη γευση και τον ξεπερναει σε αποδοση ενας εργοστασιακος με bdc.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 05, 2015, 23:28 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Αντικειμενικα ο kayfun δεν εχει γευση και δεν νομιζω πως τον αγορασε κανεις γιαυτο το λογο. Το οτι πολλοι παιρνουν καλυτερη γευση απο αλλους ατμοποιητες ειναι διοτι συγχωρει λαθακια και πολυ ευκολα μπορει καποιος να πιασει το 100% τις αποδοσης του.
Ερχομενος απο τους dripper και ατμοποιητες με κεραμικο/mesh απογοητευτικα στο θεμα του kfl+ 2 περι γευσης.

To οτι ο ενας ατμοποιητης θεωρειται επισκευασιμος και ο αλλος εργοστασιακος εχει πολυ μεγαλη απηχηση στο κοινο οποτε λογικο να εχει πουλησει περισσοτερο ο επισκευασιμος. Εγω ο ιδιος δεν εχω αγορασει εργοστασιακο ατμοποιητη απο το 2012 και δεν νομιζω και κανενας αλλος χομπιστας-ατμιστικος αθλητης να δοκιμαζει παραλληλα και εργοστασιακα προιοντα. Ο aspire τον ξεπερναει σε γευση αν μπει χερι, με βαμβακι και mc αντιστασουλα στα 1.8ohm πανω σε μια μπαταρια ego με smooth ρευμα και στα 3.7 volt το αποτελεσμα δεν ειναι αριστο αλλα ουτε μετριο και προσωπικα ειναι 1 κλικ πανω απο το kfl+ 2 τους λογους τους ειπα παραπανω περι διαμετρου.

Στα λογια μου ερχεσαι για το στησιμο ας μη κατηγορουμε λοιπον τους bdc και το καθε bdc οταν πρωτιστως αυτες οι αντιστασεις εχουν φτιαχτει για 50-50 max.
Ουτε ο killer θα παιξει με 70% vg ουτε ο diver εξαλλου δεν ειναι καλοι ατμοποιητες αυτοι;



Οσο το για το πως ακουγεται ποσως με ενδιαφερει ουτε επισημη ανακοινωση ειναι ουτε το λεει καποιος ασχετος.Ο καθε ενας κανει τις επιλογες του,τις δοκιμες του. Παντως σιγουρα ο αρχαριος σημερα θα ξεκινησει με kayfun στο rba κομματι αν αυτο δεν σου λεει κατι εμενα παλι μου λεει πολλα,ισως μου τραγουδαει και λιγο  :tongue_smilie:  . Θα σε πεισει ομως ενα τεστ ειτε απο τα χερακια μου ειτε απο τα δικα σου μιας και οπως λες εισαι κατοχος του aspire bdc και εμπειρος...


Οσο το για το ρατσισμο προς τους εργοστασιακους βαρα αφοβα αλλα για εμας τους ατμιστες-χομπιστες ειναι ενα παραλληλο συμπαν και αγνωστο που καποιες φορες τυχαινει να σε συναρπαζει.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 06, 2015, 00:21 από Vamire »

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Eπειδη το εφερε η κουβεντα εμενα τα υγρα μου ειναι 70- 30 εδω και πολυ καιρο δεν ειχα


κανενα προβλημα ουτε με τον Killer ουτε με τον Diver ειμαι ευχαριστημενος και απο τους δυο :)







Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Στα ποσα watt?

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Στα 9 εως 10 watt :)









Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Ωραιος εγω εχω προβλημα με πανω απο 50% vg 70% ουτε για πλακα και τα watt 10-12 αναλογα τη νικοτινη.

Στειλε αν θες σε pm το στησιμο σου μη βγαινουμε και αλλο εκτος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Αντικειμενικα ο kayfun δεν εχει γευση και δεν νομιζω πως τον αγορασε κανεις γιαυτο το λογο. Το οτι πολλοι παιρνουν καλυτερη γευση απο αλλους ατμοποιητες ειναι διοτι συγχωρει λαθακια και πολυ ευκολα μπορει καποιος να πιασει το 100% τις αποδοσης του.
Ερχομενος απο τους dripper και ατμοποιητες με κεραμικο/mesh απογοητευτικα στο θεμα του kfl+ 2 περι γευσης.

To οτι ο ενας ατμοποιητης θεωρειται επισκευασιμος και ο αλλος εργοστασιακος εχει πολυ μεγαλη απηχηση στο κοινο οποτε λογικο να εχει πουλησει περισσοτερο ο επισκευασιμος. Εγω ο ιδιος δεν εχω αγορασει εργοστασιακο ατμοποιητη απο το 2012 και δεν νομιζω και κανενας αλλος χομπιστας-ατμιστικος αθλητης να δοκιμαζει παραλληλα και εργοστασιακα προιοντα. Ο aspire τον ξεπερναει σε γευση αν μπει χερι, με βαμβακι και mc αντιστασουλα στα 1.8ohm πανω σε μια μπαταρια ego με smooth ρευμα και στα 3.7 volt το αποτελεσμα δεν ειναι αριστο αλλα ουτε μετριο και προσωπικα ειναι 1 κλικ πανω απο το kfl+ 2 τους λογους τους ειπα παραπανω περι διαμετρου.

Στα λογια μου ερχεσαι για το στησιμο ας μη κατηγορουμε λοιπον τους bdc και το καθε bdc οταν πρωτιστως αυτες οι αντιστασεις εχουν φτιαχτει για 50-50 max.
Ουτε ο killer θα παιξει με 70% vg ουτε ο diver εξαλλου δεν ειναι καλοι ατμοποιητες αυτοι;



Οσο το για το πως ακουγεται ποσως με ενδιαφερει ουτε επισημη ανακοινωση ειναι ουτε το λεει καποιος ασχετος.Ο καθε ενας κανει τις επιλογες του,τις δοκιμες του. Παντως σιγουρα ο αρχαριος σημερα θα ξεκινησει με kayfun στο rba κομματι αν αυτο δεν σου λεει κατι εμενα παλι μου λεει πολλα,ισως μου τραγουδαει και λιγο  :tongue_smilie:  . Θα σε πεισει ομως ενα τεστ ειτε απο τα χερακια μου ειτε απο τα δικα σου μιας και οπως λες εισαι κατοχος του aspire bdc και εμπειρος...


Οσο το για το ρατσισμο προς τους εργοστασιακους βαρα αφοβα αλλα για εμας τους ατμιστες-χομπιστες ειναι ενα παραλληλο συμπαν και αγνωστο που καποιες φορες τυχαινει να σε συναρπαζει.


Κοίτα ο καθένας στο φορουμ λέει τη γνώμη του. Προσωπικά δεν προσπαθώ ούτε θέλω να πείσω κανένα οτι η δική μου γνώμη είναι καλύτερη από κάποιου άλλου.
Ομοίως δεν θα πειστώ μόνο από τη γνώμη κάποιου άλλου, αλλά θα την χρησιμοποιήσω σαν ερέθισμα να δοκιμάσω κάτι αν κρίνω οτι μου ακούγεται λογική, σωστή κτλ και μετά θα διαμορφώσω γνώμη. Νομίζω από αυτά που λες οτι και εσύ έτσι κάνεις, και το βρίσκω πολύ σωστό.
Δεν έχω κανένα ρατσισμό προς τους εργοστασιακούς, ένας από τους καθημερινούς μου ατμοποιητές είναι ο μινι ναυτίλος... Δεν θα συμφωνήσω οτι ο επισκευάσιμος πουλάει πιο πολύ από τον εργοστασιακό λόγω μόδας. Οι πωλήσεις έρχονται από τις θετικές γνώμες όσων αγοράζουν και δοκιμάζουν.
Επίσης δεν είναι δυνατόν να συγκρίνεις τανκ με ντριπερ, τελείως διαφορετική φιλοσοφία έχουν αυτά τα δύο. Μιας και την πλειοψηφία των ml μου την κάνω σε ντριπερς, θα συμφωνήσω οτι οι "καλοί" ντριπερ έχουν σαφώς ανώτερη γεύση από τον καηφούν, εξάλλου το έχω γράψει αρκετές φορές αυτό.
Τέλος πάντων, το συζητάμε και σε λάθος θέμα, καλά ατμίσματα να έχει ο καθένας με ότι ατμοποιητή έχει κατασταλάξει να χρησιμοποιεί..






Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Φίλε Vamire, αν αυτό που ήθελες να πεις με την φράση
Αντικειμενικα ο kayfun δεν εχει γευση και δεν νομιζω πως τον αγορασε κανεις γιαυτο το λογο.

είναι ότι οι KF δεν έχουν τόσο έντονη γεύση όσο οι ατμοποιητές με κεραμικό, με βρίσκεις απολύτως σύμφωνο. Για το mesh δεν μπορώ να πω καθώς δεν έχω άποψη, δεν έχω δοκιμάσει. Αν εννοείς ότι όντως οι KF δεν έχουν γεύση, τότε διαφωνώ καθέτως.

Να λάβουμε επίσης υπόψιν και ότι διαφορετικά υγρά αποδίδουν ξεχωριστά σε διαφορετικούς ατμοποιητές, κάποια θέλουν τον δικό τους. Και αυτό συμβαίνει σε εργοστασιακούς και επισκευάσιμους, και όχι τώρα τελευταία. Το tribecca πχ, ποτέ δεν με ξετρέλανε στον KF, το προτιμώ σε DCT, Nautilus, Subtank(με την εργοστασιακή κεφαλή). Τα πιόνια από την άλλη, Kayfun και μόνο. Με την επιφύλαξη του ότι δεν έχω δαγκώσει το Phenomenon ακόμα. Δεν πιάνω τα κεραμικά καν, καθώς δεν είμαι οπαδός της τόσο επιθετικής γεύσης που αυτά αποδίδουν. Παρόλα αυτά, όταν ανακαλύπτω κανένα τρελό υγρό, προσπαθώ να το δοκιμάζω σε όσους περισσότερους ατμοποιητές μπορώ. Και υπάρχει πρόσβαση σε ΙΑΤΤΥ, ΙΑΤΤΥ ESG, dripper by Leo, diver, killer, ΣΟΦΙΑ και πληθώρα άλλων.

Ακόμα και παλιά, όταν έφυγα από τα ego-c και καρτοτανκ και μπήκα στον μαγικό κόσμο των τότε κορυφαίων CE4+ με τα κοντά φυτίλια, υπήρχαν κάποια υγρά τα οποία τα προτιμούσα στον C.

Αντικειμενικά, οι KF έχουν γεύση. Υποκειμενικά, αποδίδουν τις γεύσεις ακριβώς όπως τις θέλω. Ομαλά. Και δεν είναι τυχαίο το οτι έχω επιλέξει αυτόν για δοκιμές υγρών, "premium" ή μη. Είναι ένας τανκάτος ο οποίος θες λόγω τιμής, λόγω ευκολίας, λόγω κουστουμιών που μπορείς να του φορέσεις, λόγω γεύσης, λόγω αίσθησης, κατά κανόνα βρίσκεται σε κάθε ατμιστικό οπλοστάσιο. Αυθεντικός ή κλώνος. Το αν κάποιος προτιμά την πιο επιθετική προσέγγιση του κεραμικού, αυτό νομίζω ότι είναι καθαρά προσωπικό θέμα.

Λίγο off τώρα, πιστεύω ότι η καλύτερη μέθοδος για να κρίνεις την απόδοση γεύσης ενός ατμοποιητή, είναι να χρησιμοποιήσεις ένα υγρό που ξέρεις χρόνια και το έχεις δοκιμάσει σε πολλούς ατμοποιητές. Για μένα αυτά τα υγρά είναι τρία: Grandmaster(εντάξει, όχι χρόνια, αλλα το έχω δοκιμάσει σε ΠΟΛΛΟΥΣ ατμοποιητές), Tribecca και Liqua Cuban Cigar. Το ίδιο πρέπει να συμβαίνει όταν κρίνεις ένα υγρό, να το κάνεις με ένα ατμοποιητή που τον "γνωρίζεις". Βέβαια υπάρχουν και τα παράδοξα. Όταν δοκίμασα γεύσεις τις Innovation, κυρίως καπνικές, χρησιμοποίησα τον κλώνο μου 3.1ES. Μπαρουτοκαπνισμένος, και γνωριζόμαστε πολύ καλά αμφοτέρω. Ε, τα Innovation, θέλουν CE4 ή Aspire BDC. Δεν θέλω καν να φανταστώ πως θα ήταν σε ΙΑΤΤΥ όταν στον 3.1 ήταν θεόγλυκα ενώ στον CE4 μια χαρά καπνικά.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Ε ναι, μην το τραβάμε, φυσικά και έχει γεύση ο KF, αντικειμενικότατα. Μπορεί να υστερεί από αρκετούς ντριπάτους και από τα κεραμικά αλλά μέχρι εκεί. Επίσης είναι απολύτως σίγουρο πως στο κοινό ο Aspire έχει πουλήσει εκατοντάδες φορές πάνω από όλα τα καϋφουνοειδή μαζεμένα: οι εργοστασιακοί απευθύνονται σε τεράστιο κοινό και δεν έχει λογική να πούμε πως όλοι αυτοί οι ατμιστές δεν υπάρχουν. Μα και οι περισσότεροι που χρησιμοποιούμε επισκευάσιμο έχουμε και μια-δυο καβάτζες εργοστασιακών -μάλλον είναι πολύ λίγοι αυτοί που δεν έχουν κανέναν.
Εργοστασιακό θεωρούμε έναν μαμά ατμοποιητή και με αυτό συγκρίνουμε. Αν τον έχεις πειράξει είναι μια δική σου ιδιοκατασκευή. Δύσκολα να αποδώσει ο bdc μαμίσιος καλύτερα από KF με συμπαθές στήσιμο!
Στον Diver συνήθως παίζω με 50/50 αλλά τις λίγες φορές που πήγα 70/30 δεν είχα θέμα.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Σχετικά με την ποσότητα ατμοποιητών επισκευάσιμων ή εργοστασιακών που έχουν αγοραστεί, θα πρέπει να παίρνουμε υπ όψιν και τη διαφορά τιμής.
Ο καηφούν ξεπέρναγε και ξεπερνάει το κατοστάρικο όταν οι εργοστασιακοί είναι στη μισή τιμή και κάτω. Δεν αγοράζεις το ίδιο εύκολα με διπλή τιμή :)

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Φίλε Vamire, αν αυτό που ήθελες να πεις με την φράση
είναι ότι οι KF δεν έχουν τόσο έντονη γεύση όσο οι ατμοποιητές με κεραμικό, με βρίσκεις απολύτως σύμφωνο. Για το mesh δεν μπορώ να πω καθώς δεν έχω άποψη, δεν έχω δοκιμάσει. Αν εννοείς ότι όντως οι KF δεν έχουν γεύση, τότε διαφωνώ καθέτως.

Εννοειται πως εχει γευση ενα 7 με αριστα το 10 παιρνει απο εμενα και απο αρκετους αλλους. Δεν εχει να κανει μονο με το κεραμικο εχει να κανει και με το ρευμα διαμετρο καμπανας αποσταση αντιστασης κλπ. Αν και δεν εχει τυχει να δοκιμασω kayfun mini πιστευω πως θα υπερτερει σε γευση σε σχεση με τους απλους kayfun.

Anyway η προθεση μου δεν ηταν να δειξω πως ο aspire ειναι καλυτερος ή χειροτερος απο αλλους ατμο (ολα υποκειμενικα ειναι εξαλλου) αλλα το οτι δεν εχει να ζηλεψει πολλα απο εναν επισκευασιμο και το να λεμε σε καποιον αλλαξε ατμοποιητη στο πρωτο εμποδιο που αντιμετωπιζει το βρισκω καπως φαουλ..
Στη προκειμενη περιπτωση οι umami θελουν αραιωμα γιατι ειναι παχυρρευστες (ή ηταν οταν τις αγοραζα τουλαχιστον εγω) με αποτελεσμα η αντισταση να καταστρεφεται μετα απο λιγα ml λογο κακης τροφοδοσιας Οποτε η γευση παει περιπατο... Το ιδιο συμβαινει και σε αλλους ατμοποιητες κυριως εργοστασιακους που ο απλος χρηστης δεν εχει προσβαση στο coil για να κανει τη σωστη "ρυθμιση" ωστε να του αποδωσει  σωστα ενα παχυρρευστο υγρο.
Αυτα ειχα να πω, σεβαστες ολες οι αποψεις και σορρυ και για το off topic

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Σχετικά με την ποσότητα ατμοποιητών επισκευάσιμων ή εργοστασιακών που έχουν αγοραστεί, θα πρέπει να παίρνουμε υπ όψιν και τη διαφορά τιμής.
Ο καηφούν ξεπέρναγε και ξεπερνάει το κατοστάρικο όταν οι εργοστασιακοί είναι στη μισή τιμή και κάτω. Δεν αγοράζεις το ίδιο εύκολα με διπλή τιμή :)
Μη ξεχνας πως οι γνησοι kayfun δεν φτανουν ουτε το 1/3 των κλωναριων. Αν δεν υπηρχαν κλωνοι τοτε θα μιλαγαμε για μια μικροτερη αγορα. Και οι εργοστασιακοι πουλανε αρκετα παντως απλα οι ανθρωποι δεν ειναι χομπιστες για να μπουν στα φορουμ.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 06, 2015, 18:39 από Vamire »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
λατρεις του μπαγασα καιφον .. μπορω να πω .. οτι  ειμαι 100% vgακιας .. δεν πηρα καμενο ακομα και στην αρχη ... μονο μια φορα πηρα κατι καψουλια ασχημα οταν ξεχασα να αραιωσω συνδεσμου vg  και ειχε και κρυο εκεινη την ημερα ... :laugh1: :laugh1:   η γλυκερινη ειχε γινει παγωτο σορμπε ... αλλα σε γενικες γραμμες  επειδη ειμουν πιστος οπαδος τρομαρα μου σε bvc bdc  και οτι αλλο ειχε να κανει με hgdshjjdsbskjbdcccccc  :tongue_smilie: και  περασα σε KL+ ειδα το ξαστερο ουρανο ...

Θα συμφωνησω σε ενα πραγμα ... οτι  επισκευαστηκε η κεφαλη αρα αλλαξε χαρακτηρα .. επισκευασμενη εργοστασιακη κεφαλη ... δεν εχω γνωμη οποτε  :dontknow:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8437 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180826 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34081 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536997 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59957 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237892 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 612 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16118 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136224 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085471 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35531 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10374 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12