vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

The Artist Collection by NJOY

Αποσυνδεδεμένος alexaegean

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #45 στις: Μαρτίου 16, 2015, 14:01 »
Το Dragon Scape είναι για εμένα ενα καλό υγρό για να ατμίζεις μαζί με καφεδάκι. Για λίγες και χαλαρές στιγμές, καθώς η κάποια ανισορροπία στις γεύσεις που περιλαμβάνει τονίζει ισως υπερβολικά το custard, καλύπτει τα υπόλοιπα και το κάνει μπουχτιστικό. Οι Αμερικάνοι έχουν ένα κόλλημα με το custard καθώς η πλειοψηφία των υγρών που βγάζουν το περιέχουν, και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί.

Στο Samba Sun τώρα, το marshmallow κι εγω δεν το κατάλαβα κάπου στην γεύση. Μάλλον καλύπτεται και περιορίζει κάπως την οξύτητα των φρούτων. Κορυφαίο υγρό πάντως, γλυκό και δροσιστικό σαν πουλύχρωμο καλοκαιρινό κοκτέιλ (εντόπισα κάπου και μια ελαφριά σπιρτάδα αλκοόλ) και ιδανικό για all day vaping κατ'εμέ.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 16, 2015, 14:08 από alexaegean »

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #46 στις: Μαρτίου 19, 2015, 12:58 »
Para Mour  :) Πολύ νόστιμο! Μόλις έσταξα στον Magma και αυτές είναι πρώτες εντυπώσεις, αλλά είναι πολύ καλόοοο! Και αν έτσι είναι το Lucena (που σκόπευα να δοκιμάσω), μένω εδώ γιατί είναι πολύ καλό, και κάνω και οικονομία....μιαμ μιαμ...!

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #47 στις: Μαρτίου 31, 2015, 11:33 »
Πριν 13 μερες έλαβα απο την NJOY την  κασετινα των Artist Collection για μια παρουσιαση ... στο βιντεο αυτο εχω μια  γενικη παρουσιαση για την συλλογη αυτη και ειδικα μια παρουσιαση για το πρωτο υγρο της σειρας το SAMBA SUN .. και καθε εβδομαδα θα εχω και ενα ακομα υγρο απο αυτη την σειρα για παρουσιαση....




Αποσυνδεδεμένος tt.ss

  • **
  • 294
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #48 στις: Απριλίου 03, 2015, 17:15 »
Παραγωγός : https://ac.njoy.com/artistcollection/dragonscape

RANDY OF P.O.E.T

Χώρα προέλευσης : USA

Νικοτίνη : 12mg

Συσκευασία : 30 ml

Τιμή :23.50 €

Εισαγωγέας :http://www.e-smokers.gr/product/artist-collection-dragon-scape/


Τα ινδικά μπαχάρια στις καλές κουζίνες είναι ο καλύτερος τρόπος να αρωματίσεις ένα καλό πιάτο ……… όπως και μια από τις καλύτερες ποικιλίες κινέζικου τσαγιού είναι : (Camellia sinensis) ιδανικό για χαλάρωση ………….μαζι με βελγικό καφέ και αγγλική κρέμα μπορούν να δώσουν μονό ένα αποτελασμα και αυτό είναι το : Dragon Scape
Μύτη: Καθαρή μύτη,μετρίας έντασης, με τον βελγικό καφέ και την αγγλική κρέμα να κάνουν πρώτα την παρουσία τους
Στόμα: Πραγματικά πανικός γεύσεων Η επίγευση του στα 8-14 δευτερόλεπτα είναι ΣΟΥΠΕΡ

Κατά τα άλλα,,,, το Dragon Scape είναι ένα μείγμα από ινδικά μπαχάρια , Camellia sinensis, . βελγικό καφέ και αγγλική κρέμα
Στη μύτη θα σου έρθει κατευθείαν ο καφές αγκαλιά με την αγγλική κρέμα . Στο στόμα αρχίζει ένα πανδαιμόνιο γευστικών προκλήσεων,,,,θα καταλάβεις πως διατηρούνται οι πρώτες γεύσεις και αρχίζει και παίζει με την γλώσσα σου το ινδικο μπαχαρι ,,,, στον ουρανίσκο σου κάνει παιχνίδια το κινέζικο τσάι και σαν τελείωμα είμαστε σε ένα βασικό ερώτημα …….ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ?


Συμπέρασμα: Υγρό με αρκετή πολυπλοκότητα, εξαιρετικής ποιότητας.
Σχόλια : Αρώματα υψηλού επίπεδου


https://vapecraft.wordpress.com/2015/04/01/artist-collection-dragon-scape/
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 03, 2015, 20:13 από tt.ss »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #49 στις: Απριλίου 06, 2015, 10:09 »
Συνεχίζεται η παρουσίαση των premium υγρων Artist Collection  BY Kostas44
με το DRAGON SCAPE και  PARA MOUR


[youtube]sGH8_WP42ro[/youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 06, 2015, 18:59 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος tt.ss

  • **
  • 294
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #50 στις: Απριλίου 06, 2015, 12:59 »
Ωραία  παρουσίαση  Κώστα  ….. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #51 στις: Απριλίου 06, 2015, 14:24 »
Εξαιρετικός Κώστα!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #52 στις: Απριλίου 06, 2015, 17:09 »
Ωραία παρουσίαση!!
..μπράβο Κώστα  ..το "έχεις"!!

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #53 στις: Απριλίου 06, 2015, 18:42 »
Ευχαριστω παιδια  :respect: :respect: :respect: .....   εχω ακομα 2 υγρα απο την σειρα που ισως αυτην την εβδομαδα να τα κανω παρουσιαση ..

 λοιπον...

Ειχα αυτα τα 2 υγρα για ολη την περασμενη εβδομαδα και τα δοκιμαζα για να κανω την παρουσιαση ... ειλικρινα το DRAGON SCAPE   για μενα ηταν βασανιστικό και εξηγω οτι ο λογος ηταν οτι δεν ειναι fun  των καφεινοειδων υγρων  ... σε 2 που εδωσα να δοκιμασουν ο ενας ειπε οπα ρε πολυ καλο υγρακι και ο αλλος ειπε ... τι ειναι αυτο  ρε συ ... πολυ τσιγαρισια φιλε μου γευση .. εγω να πω την  αληθεια την μονη φορα που το ευχαριστηθηκα εστω για λιγο ηταν οταν επινα καφε κυριως το απογευμα ...  η γευση του καφε μου με την γευση του υγρου μπλεκοταν και με γεμιζε ... αλλα μεχρι εκει ... :yes:

Το PARA MOUR  τωρα .. σαν υγρο με κερδισε παρα πολυ ... ειχε οσα εγω πιστευα να παρω απο αυτο ... ενα νοστημο και ιδιαιτερο υγρο που εκει που ελεγες φτανει τωρα ... την επομενη στιγμη ελεγες αντε ακομα καμια τζουρα ... αυτο ηταν που το χαρηκα ... το χαρμανι του ειναι 50 - 50 ΑΛΛΑ επειδη ειμαι με VG  ολη την εβδομαδα δεν με χαλασε καθολου και αυτο μου εκανε πολυ εντυπωση ενω αλλα υγρα που ειναι με το ιδιο χαρμανι καταλαβαινα οτι καπου αρχιζω να εχω πλακωματα στο στηθος .. με αυτο καμια σχεση και με χαροποιησε πολυ ...

αναμεσα σε αυτα τα 2 υγρα σιγουρα δεν θα επαιρνα το πρωτο και σιγουρα το αλλο θα μου λειπει πολλες φορες ....  :yes: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #54 στις: Απριλίου 06, 2015, 20:33 »
A γεια σου Κώστα  :thumpup: Paramour, Sacrecoeur,SambaSun, όποιο και αν ατμίζω, δεν με ενοχλεί η σύσταση (σε PG) επ ουδενί. Τελικά ή έχουμε αποκτήσει PG ατμιστικές αντοχές, ή το πιο πιθανό, κάνουν καλή δουλειά με τα υγρά τους. Το ίδιο συνάντησα και με τα MrGoodVape 50/50.

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #55 στις: Απριλίου 15, 2015, 16:56 »
για άλλο πήγα σήμερα στο e-smokers στον Εύοσμο, λέω δε δοκιμάζω κανα υγρό;Η κόρη μου βέβαια είχε άλλη άποψη  :)

Δοκίμασα δυο τζούρες από το samba sun κι άλλες δυο από το hedon's bite κι έπαθα κοκομπλόκο!!! Το πρώτο αρκετά όξινο και ολίγον πικρό γιαμ γιαμ, για μας τους λάτρεις του καμπάρι θέλει και μια σφουγγαρίστρα δίπλα να μαζεύεις τα σάλια  :laugh1:
το δεύτερο ωωω Θεοί, πείτε μου πιο είναι αυτό το πεπόνι σε άρωμα και θα το παντρευτώ!Με το ζόρι κρατήθηκα να μην τα πάρω κι αυτό γιατί ξέφυγα τις τελευταίες μέρες με τα ατμιστικά.Θα επιστρέψω όμως σίγουρα γι' αυτά τα δυο γιατί θα με συντροφεύουν όλο το καλοκαίρι...

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #56 στις: Απριλίου 15, 2015, 18:17 »
ναι Ιωαννα ιδιαιτερα το Hedon's Bite ειναι παρα πολυ καλο και δροσιστικο .. και αυτο το πεπονι ειναι σαν να το εκοψες πριν απο λιγο ... παιζει μαλλον Σαββατο να κανω και την παρουσιαση του .. μιας και εχω αρχισει την παρουσιαση ολης της σειρας

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #57 στις: Απριλίου 16, 2015, 01:05 »
Εδώ Αθήνα - Πειραιά τα έχει κανένα κατάστημα για να τα δοκιμάσουμε και εμείς  :dontknow: ;

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #58 στις: Απριλίου 20, 2015, 00:33 »
Και το τελευταιο μερος απο την παρουσιαση μου των υγρων "ARTIST COLLECTION" με παρουσιαση SACRE COEUR - HEDΟN'S BITE 


[youtube]PH2D8zOzeWA[/youtube]



« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 20, 2015, 09:42 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος tt.ss

  • **
  • 294
Απ: The Artist Collection by NJOY
« Απάντηση #59 στις: Απριλίου 20, 2015, 00:49 »
Η  γαλλίδα  έχει  πετάξει  άρωμα  πιρκαμυγδαλο  οπού  φτιαχνουν  και  τα  ποτα  αμαρετο    και  έχει   απογειωσει  και  τα  άλλα  αρώματα :thumpup: 


Το  κατέχει  καλά  η    γκομενα  το  παιχνίδι  των  καλων  αρωμάτων  ………..ετσι  αποφευγει  την  πολλή  χημεία   
 
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 20, 2015, 01:04 από tt.ss »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 1 21 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:38
από chkontog
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 86 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20376 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207797 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65202 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173857 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312461 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13624 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix