vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

500 επισκέπτες, 2 χρήστες
dkostas, ZoeM

Twitter

Μετα απο ποσο καιρο ασχοληθηκατε με επισκευασιμους ατμοποιητες?

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
μπηκα στον χωρο με melo3mini και την 1,8.
στην εβδομαδα γραφτηκα στο φορουμ.
καπακια μπηκε καλαθι το σχολειο που ακουει στο ονομα doggy.
στον μηνα ηρθε και ουτε να ξαναματαδω εργοστασιακο.
απο τοτε η αγκαλιά 2 kayfun v3 και τον προσφατο prime με κρατα χαρουμενο ατμιστη.   

Αποσυνδεδεμένος gangelo

  • **
  • 463
  • Φύλο: Άντρας
Εναν χρονο με τα καλουδια απο Nobacco, (Cupa / Cubis πανω σε Vaporflask Lite) μεχρι που ενα φιλαρακι μου εκανε δωρο ενα Serpent Mini και μολις τραβηξα την πρωτη τζουρα με αποτελειωσε... Μου εβγαλε το μικροβιο του μοντελιστη και κολλησα ψαχνοντας το τελειο στησιμο. Απο τοτε μονο επισκευασιμοι (Berserker MTL / Serpent SMM) και δεν εχω σκοπο να γυρισω πισω.

Αποσυνδεδεμένος V2g

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκίνησα με istick nano me ατμό Ton gs air και σε 12 μέρες αποκτησα τον πρώτο επισκευασιμο μου τον subtank αυτό ήταν από τότε μόνο επισκευασιμους εδώ και 11 μήνες! 

Αποσυνδεδεμένος mparaxir

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Μετά απο ένα χρόνο και κατι μήνες πηγα σε επισκευασιμο βέβαια εχω πάντα πανω μου τον nautilus2 γιατι ακόμα μαθαίνω με δυσκολευει ο άτιμος ο doggy 

Αποσυνδεδεμένος corfuman

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από 6 μήνες περίπου μπήκα στους επισκευασιμους 

Αποσυνδεδεμένος stavrious

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
λιγο μετα απο ενα μηνα ατμισματος και μετα απο προτροπη του φορουμ πηρα τον keras και απο τοτε μπλεξαμε,συρματα βαμβακια και τα συναφη

Αποσυνδεδεμένος axilleaspro

  • ***
  • 535
  • Φύλο: Άντρας
Μετα απο 1 χρονο και 3 μηνες με siren 2.Τους k3 και τους kabuki clone μου ομως δεν τους αποχωριζομαι!!!

Αποσυνδεδεμένος Vasilis_S

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Μετα απο 7 μηνες με kabuki, Prism και ναφτιλο πηρα doggy και kayfun V3+ !! 

Αποσυνδεδεμένος Karma

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκίνησα με aspire κ3 και έμεινα εκεί μια βδομάδα. Τίμιος πάμφτηνος και ωραία γεύση. Έχει μείνει για σφιχτός στην συλλογή μου.
Πήγα σε aspire cleito τον οποίο τον έδωσα σε 10 μέρες γιατί απλά δεν... δεν δεν δεν.
Πέρασα σε smok spiral ο οποίος είναι best. Κάνει ότι θέλεις και από γεύση πολύ καλός. Θα μείνει για πάντα σαν ο βασικός μου.
Πήρα smok x-baby brother beast, πολύ καλύτερος από τον cleito αλλά μόνο 10μλ με κράτησε κάπου θα βρω να τον δώσω και αυτό
Χθες τα έσκασα για τον goon 1.5 ο οποίος έως τώρα είναι superb!


Σύνολο 3 μήνες και τα λεφτά είναι πολλά  :'(

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
δεν ασχολουμε με επισκεΒασιμους.

Αποσυνδεδεμένος oinopoios

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από 2 μήνες περίπου αγόρασα τον πρώτο επισκευάσιμο, το φρουτάκι avocado 24.
Μακρυά από MTL από τότε, και από κοντά το φόρουμ που ήταν και είναι ο καλύτερος σύμμαχος τόσο σε γνώση όσο και σε βοήθεια :)

Αποσυνδεδεμένος Arrhenius

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απο την τριτη ημερα, με Foggati, Cobra και dripper για τους παλιους που τα γνωριζουν, αμετρητα dry heats!!!

Αποσυνδεδεμένος Costis79

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από ένα χρόνο ασχολήθηκα κ εγώ με επισκευασιμους,έχω στην κατοχή μου siren ,manta ,doggy και combo.φυσικα πάντα υπάρχει στο συρτάρι κ ένας μέλο κ ένας νάυτιλος..

Αποσυνδεδεμένος Electron-77

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
  • If evolution works, why are there so many idiots?
Μετα απο 4 μηνες.. Εχω δυο Siren V2-22mm και δυο SKX doggystyle 8)

Αποσυνδεδεμένος Galileo

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από 4 χρόνια... ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171824 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276165 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15283 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13986 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42956 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35322 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182414 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 189 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9412 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364