vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

195 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, Aoratix, camber, nXtLs, cstavcr, Doubt, babis1993, Jorge

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Να προσθέσω και εγώ ότι βγήκε κλώνος griffin στην fasttech με κόστος 13 $δεν ξέρω αν αξίζει κλπ αλλά μπορεί κάποιον να τον ενδιαφέρει.

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Kayfun Mini V3 Clone


Τεχνικά χαρακτηριστικά

Ρυθμιζόμενη ροή υγρών
Γέμισμα από πάνω
Ρύθμιση αέρα
Γυάλινο tank
Εύκολη πρόσβαση στην αντίσταση
Εύκολος καθαρισμός και συντήρηση
Διάμετρος: 19mm
Ύψος: 58mm(χωρίς το επιστόμιο)
Χωρητικότητα υγρού αναπλήρωσης: ~2ml

Εξαρτημα                          Υλικο
Ανοξειδωτο Ατσαλι         316
Γυαλινο Τανκ                     Γυαλί


Περιεχόμενα Πακέτου:
1 Kayfun Mini V3
1 spare kit
1 Εγχειρίδιο οδηγιών


Καλησπέρα σας
Πολύ καλο ντουμανη και απιστευτη γευση.
Τον δοκιμασα και ισα ισα προλαβα να παραγγειλω έναν. 30 ευρω 
από e-vapor.gr

Αποσυνδεδεμένος geomos

  • **
  • 114
  • Φύλο: Άντρας
Αν κρινω απο το κουτι πρεπει να ειναι ο κλωνος της fasttech που εχουμε παρει οι περισσοτεροι.Αμα δεν τον βιαζοσουν μπορουσες να το παρεις απο εδω https://www.fasttech.com/products/0/10006473/4278000-kayfun-mini-v3-styled-rta-rebuildable-tank με 11.35euro, στο ενα τριτο της τιμης του.

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Καλημέρα σε όλους.

Ένας φίλος ψάχνει τον κλώνο του NextGen από SXK γιατί του είπαν ότι είναι ο καλύτερος και 1:1.

Έψαξα λίγο στο internet αλλά δεν τον βρήκα διαθέσιμο, έχει κανείς καμιά ιδέα που μπορούμε να τον βρούμε;

Ευχαριστώ


Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
 :))

Ήταν από τους πρώτους που βρήκαμε, κάναμε παραγγελία και μετά μας έστειλε μήνυμα ότι δεν τον έχει διαθέσιμο και να στείλει τον nextiny  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Κοιτώντας τα 2-3 γνωστά μου κινεζομαγαζα, τον βλέπω παντού εξαντλημενο, άρα θα μπορούσε να έχει σταματήσει η παραγωγή του. 

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Και εγώ αυτό έχω δει, ήλπιζα μήπως ξέρει κανείς κάποιο κινεζομάγαζο που δεν το ξέρω εγώ και μου έχει διαφύγει  :)

Τέλος πάντων, αν δεν τον βρούμε θα του πω να πάρει τον nextiny και να τελειώνουμε  :))

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
δεν το ξερω το μαγαζι, αλλα κοίτα και εδώ
 http://ono.com.my/product_info.php/nextgen-rta-clone-sxk-p-1060?currency=USD

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Ευχαριστώ Χρήστο.  :thumpup:

Με τα μεταφορικά βγαίνει ~50€, αν θέλει να τα δώσει θα το παραγγείλουμε.

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα σε όλους.

Είμαι μεταξύ κλώνου Calix και CloudOne .. Eίμαι της σχετικά σφιχτής τζούρας και της γεύσης.

Έχει κάποιος και τους 2 να κάνει ένα συγκριτικό.? Σας ευχαριστώ πολύ.!!  :)

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Έχω και τους δυο γνήσιους, αφού είσαι της σφιχτής θα σου έλεγα να προτιμήσεις τον cloud. Όχι ότι είναι ιδιαίτερα σφιχτός, σίγουρα πάντως σφιχτοτερος του Τηλέμαχου. Γεύση δίνουν και οι δύο αλλά διαφέρουν ως προς την αποτύπωση τους. Ο Τηλέμαχος "στρογγυλοποιεί" τα αρώματα γενικότερα ενώ ο cloud τα "αναλύει" λίγο περισσότερο. Και οι δύο αξίζουν πολλά πάντως, ο καθένας για τους λόγους του.. :)

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Για calix ρωτούσε :)
Έγινε τελικά το vs σε κλώνο και αυθεντικό cloud? κάντε ενα test βρε παιδιά αφου Γνωρίζεστε και με τους δυο ατμοποιητες με ίδιο στηςιμο και υγρο να δουμε αξίζει να πάρουμε original. Τον δικό μου το βλέπω να τον παραλαμβάνω γυρω στις 20 του μήνα μαζι με δευτερο phenomenon, κλώνο αυτή τη φορά γιατι με 15€ που τον βρήκα δεν έλεγε να μην το παρω Αν και έλεγα για hurricane αλλα είπα να παρω κλώνο δοκιμασμένο απο πολλούς. Με τον cloud ήταν ρίσκο δεν ειχε παραλάβει κανεις οταν έκανα παραγγελία αλλα σιγα 19-20€ μου πήγε


Διαγραφη αμεσης παραθεσης.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 05, 2016, 07:47 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Πω πω το περασμένο της ώρας, πεταλούδες κάνουν τα μάτια μου.. Που τον βρήκα τον Τηλέμαχο και τον συμπεριέλαβα εγώ στο vs.. :D

Για τον cloud τα είπαμε όσο καλύτερα μπορούσαμε στο νήμα του κλώνο-cloud, για τον χρόνο που είχαμε στη διάθεσή μας δηλαδή δεν μπορούσαμε να κάνουμε περισσότερα αλλά και πάλι πιστεύω ότι δίνουμε μια αρκετά κοντινή εικόνα του πράγματος.. ;)

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Στο θέμα  γευςης έλεγα μήπως τον δοκίμασες τον κλώνο και τι λέει μπροςτα στον original,γιατι για τα υπόλοιπα ναι τα ειπες στο αλλο θέμα


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 199 42402 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:02
από Aoratix
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 336 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557097 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181667 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 127 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8843 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538362 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60490 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238805 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1589 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16740 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos