vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

244 επισκέπτες, 5 χρήστες
Lazy Dog, e-akapnos, giorgos1999, Milarepa, Jorge

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Για τον mtl X σου γράφω.Τον αεράτο σε κλώνο τον έχω κάνει και παρουσίαση και καμία σχέση δεν έχει με mtl  :)) ...

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Ε πες κατιτίς παραπάνω τότε. Με το τσιγκέλι θα στα βγάζω??
Είμαι έτοιμος να πατήσω το κουμπί μαζί με 2 ανταλλακτικά πινάκια να τα ανοίξω στα 1,2mm

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Δεν είναι κάτι που θα πεις ουάου,ούτε θα σου δώσει την μακρόσυρτη smοοthaτη τζούρα που εμένα τουλάχιστον μου αρέσει μόνο το mtl .
Γενικά δεν με έπεισε να ασχοληθώ μαζί του και το παιδί που τον έχει πιο πολύ για να κάθεται βασιλικά πάνω στα κούτσουρα τον κρατάει.

Θυμίζει πάρα πολύ τον integra στην 2η τρύπα με ένα κλικ χτυπήματος που λείπει εντελώς απο τον integra.Για γεύση ,ανάλυση και τα λοιπά αν δεν τον έχω στα χέρια μου δεν μπορώ να πω πολλά αλλά απο ότι δοκίμασα το abyss grave digger που είχε μέσα δεν υστερούσε κάπου.

Γενικά κατασκευαστικά είναι πολύ καλός,έχει τα 1-2 πραγματάκια του που τον κάνουν να ξεχωρίζει απο την μάζα και εμφανισιακά δένει πολύ καλά με hi-end mods που για να μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας αυτός είναι ο σκοπός του κυρίως.

Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
Το νου σας. έρχεται αγγελία για Shenray gtr. Θέλω πιο αεράτο.  :))
 Τι με πρόλαβες; Καλά αναλαμβάνω την βόρεια επικράτεια και πάρε εσύ την νότια.
 Σφιχτός και για τα δικά μου γούστα.
 Είμαι αερατοmtlας τι να κάνουμε😜

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Αφού τον πήρες που τον πήρες, γιατί δεν παίρνεις και το αεράτο deck (0,9-1,5)??
Τόσο μέτριος είναι?

Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
 Πίστευα πως τα έξτρα πιν θα ήταν μέσα. Στο nexxton που ρώτησα δεν τα είχαν φέρει ακόμα.
  Σαν παρορμητικός άνδρας τον αγόρασα, σαν τέτοιος αποφάσισα να τον πουλήσω.
 Καλός είναι, αλλά θέλω ντουμανο. 2 mg  νικοτινη

Αποσυνδεδεμένος iPant

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Δεν είναι κάτι που θα πεις ουάου,ούτε θα σου δώσει την μακρόσυρτη smοοthaτη τζούρα που εμένα τουλάχιστον μου αρέσει μόνο το mtl .
Γενικά δεν με έπεισε να ασχοληθώ μαζί του και το παιδί που τον έχει πιο πολύ για να κάθεται βασιλικά πάνω στα κούτσουρα τον κρατάει.

Θυμίζει πάρα πολύ τον integra στην 2η τρύπα με ένα κλικ χτυπήματος που λείπει εντελώς απο τον integra.Για γεύση ,ανάλυση και τα λοιπά αν δεν τον έχω στα χέρια μου δεν μπορώ να πω πολλά αλλά απο ότι δοκίμασα το abyss grave digger που είχε μέσα δεν υστερούσε κάπου.

Γενικά κατασκευαστικά είναι πολύ καλός,έχει τα 1-2 πραγματάκια του που τον κάνουν να ξεχωρίζει απο την μάζα και εμφανισιακά δένει πολύ καλά με hi-end mods που για να μην κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας αυτός είναι ο σκοπός του κυρίως.
Έχω εδώ και 2 μέρες τον γνήσιο Χ MTL και του έχω κάνει μόνο ένα στήσιμο.
Με το coil όσο πιο χαμηλά γίνεται και στην ευθεία ουσιαστικά του airflow, έχει απίστευτα smooth τζούρα και εξαιρετική γεύση. Ο άερας του είναι ακριβώς αυτό που λέει, MTL με οπή ίση του 1.4mm. Γενικά θεωρώ ότι αξίζει. Μπορεί να γίνει και αρκετό παιχνίδι με την τοποθέτηση του βαμβακιού (π.χ. με γεμάτα τα λούκια, με ανοιχτά τα λούκια ή αλά integra με ανοιχτά τα λούκια και λίγο βαμβάκι μέσα στο deck). Ακόμα δεν έχω ασχοληθεί μαζί του όσο πρέπει αλλά είναι και νωρίς. Πάντως οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές.

Συνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Για μενα τη τζουρα του νανου δεν την εχει κανενας ατμοποιητης πρωτοκλασατος ή μη
Απο εναν κλωνο Shenray ξεκινησα κ εχω καταληξει με +3 original

Εχουν περασει τον τελευταιο καιρο σχεδον ολοι οι hi-end rta απο τα χερια μου κ ολοι εχουν παρει ποδι
Με εχει "καταστρεψει" ο Ουγγρος  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος sakis37

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
επαναφερω την ερωτηση που ειχα κανει μερικα ποστ πισω.

για να εχω ενα μετρο συγκρισης μεταξυ τον 2 που αναφερθηκαν αλλα και του σκυλου που εχω τωρα,τι βαθμολογια θα βαζατε στον καθενα?

Ambition mods gate - γευση/ποιοτητα/διαρροες/δυσκολια στησιματος.
Tayfun (Shenray) - γευση/ποιοτητα/διαρροες/δυσκολια στησιματος.
Doggystyle 2K16 - γευση/ποιοτητα/διαρροες/δυσκολια στησιματος.

(αν βρεθει και αλλος καλος γευσατος βαλτε τον στο συγκριτικο)


Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Ο ατμοποιητής που ζητάς αναφέρεται στο post του Lazy Dog ακριβώς πάνω από το δικό σου...

Αποσυνδεδεμένος sakis37

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
ποιος ειναι ο ¨νανος¨?? :wall:

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Έλα πείτε την αλήθεια ...στον taifun απλά δεν ανοιγοκλείνουν τα υγρά...δουλεύει έτσι κατά βούληση...

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Εγώ εδώ και τρεις μέρες έτσι γεμίζω.Τα υγρά είναι φουλ ανοιχτά και τα τέσσερα αυλάκια και δεν έχω καθόλου διαρροή.Και με υγρά 50/50
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 11, 2019, 09:05 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Έτσι θα γεμίσω κι εγώ όταν έρθει η ώρα....οκ το λύσαμε..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 201 42457 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:03
από Aoratix
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34605 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557133 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181686 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8849 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538390 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60501 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238824 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1593 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16747 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos