vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

244 επισκέπτες, 4 χρήστες
Jorge, geotron, camber, Milarepa

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος blade

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Fod2-unflw2-Zst2-Huss-Sky-KFV5-Dog-cloud1-Berser
Ωραιο φαίνεται παω να διαβάσω και μάλλον θα τον πάρω.
Σκέφτομαι αυτων που θα τον είχε βαλει στο παντελόνι και τον σήκωσε απο το τανκ...Περαστικα.

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Μην σκας έχει ο σταματιαδης κάτι οριγκακια σιλικόνης ταμαμ. 2ευρώ τα είκοσι
Δεν βγαίνει το τανκ από λάθος με τίποτα 

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Για δώσε στοιχεία Αντώνη!! Αν και με τα δικά του μου βγάζει την πίστη να το ξεκουμπώσω για να γεμίσω αλλά ας πάρουμε να έχουμε!

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
13-1 και 16-1 φοράει ο γνήσιος 
Δεν θυμάμαι πιο είναι για το τανκ και ποιο για το δαχτυλίδι του αέρα 
Βασικά αυτές οι διαστάσεις τις έχω χρησιμοποιήσει σε πολλούς ατμοποιητες. 
Τα σιλικόνης είναι ελαστικά και τεντωνουν αν χρειαστεί. 
Πάρε και 9-1 για την καμπάνα που ταιριάζει και στην καμπάνα του doggy 

Αποσυνδεδεμένος makiswolf

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • phoenix reborn
εγω σημερα πηγα gus και πηρα τον ζεστ.οπως λες χρονη ειναι πολυ σφιχτα.ξεκουμπωνει με το στανιο.θα στρωσουν λες?
νομιζω ο σταματιαδης ειναι λιγο μετα τον gus η ειδα αλλον με τετοια υλικα :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Εκεί γύρω είναι και ο Gus 
Θα στρωσουν σιγά σιγά 
Κάλιο γαιδουροδενε 

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Εν το μεταξύ φοβάμαι να τα "βρέξω" πολύ (μια σταγόνα τους βάζω) ακριβώς για να μη γλιστρήσει και φύγει :wall:

Αποσυνδεδεμένος makiswolf

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • phoenix reborn
παντως με τα παιδια που τον στησαμε στο μαγαζι βαλαμε  αρκετο υγρο και μου ειπαν πως θα στρωσουν στην εβδομαδα.αλλα  μην φανταστεις τρελα πραγματα γιατι ειναι ετσι ο ατμο που στηριζεται σε αυτα και δεν παιρνει για χαλαρες καταστασεις. :nope:

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Παιδια θελω τις γνωσεις σας. Αγορασα αυτον εδω https://www.fasttech.com/products/0/10029516/6464100-sjmy-rocket-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer αλλα ο αμφιβολου ποιοτητας μπρουτζινος (??) θετικος πολος (post), αποχρωματιστηκε με τη μια απο το υγρο. Ευτυχως, ειναι απλα μια μακρια, ισια βιδα με σπειρωμα καθ'ολο το μηκος της, οπότε φανταζομαι οτι θα βρω ευκολα να τον αντικαταστησω. Θα ηθελα να μου πειτε απο τι υλικο θα πρεπει να ειναι η βιδα που θα αγορασω για να αντικαταστησω. Να ειναι ασφαλης η χρηση της με τα υγρα μας, αλλα και να εχει καλη αγωγιμοτητα. Ευχαριστω και σορρυ για το σεντονι.

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
stainless steel 316L ή 304 ή γενικά ss

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
οποτε βλεπω απαντηση σε αυτο το νημα, νομιζω/ελπιζω οτι βγηκε ο κλωνος του skyline. :eyesplash:
παρακαλω να μην ξαναποσταρετε ασχετα/ανουσια ποστ :P

πόσες φορές έχω σκεφτεί να γράψω το ίδιο πράγμα  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
stainless steel 316L ή 304 ή γενικά ss
οκ ευχαριστω

Συνατμιστές ψάχνω για εναν επισκευάσιμο ατμο που να αποδίδει πρώτα απ'όλα καλά σε γεύση. Έχω διαβάσει για τον Hurricane v2 σε προηγούμενες σελίδες, υπάρχει κάτι άλλο που θα μου προτείνατε; 

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Συνoδηγοί ψάχνω για ενα αμάξι που να είναι πρώτα απ'όλα γρήγορο. Έχω διαβάσει για το Audi σε προηγούμενες σελίδες, υπάρχει κάτι άλλο που θα μου προτείνατε; 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9091 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42528 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 359 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34617 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181723 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 140 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8857 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538448 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60521 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238852 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12