vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

534 επισκέπτες, 7 χρήστες
kostasklf, camber, dkostas, Ηρακλης, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #30 στις: Ιουλίου 05, 2012, 10:32 »
Δεν με εχει κουρασει τιποτε.
Μετα απο 45 χρονια καπνισμα,
9 μηνες ατμιστης και 5 μηνες στο φλωρεξ,
ειναι δυνατον να με εχει κουρασει κατι στο η/τ ?
Θα πρεπει να ειμαι για δεσιμο. :idiot1: :idiot1: :idiot1:

 :) :) :) :) :)


Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #31 στις: Ιουλίου 05, 2012, 10:38 »
Ειμαστε ενας αρκετα συνειδητοποιημενος ιστοχωρος τελικα.

Αυτο τα λεει ολα.
+1 arxos

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #32 στις: Ιουλίου 05, 2012, 14:14 »
Οι Ξερόλες, τα μισόλογα,  και οι Σουπερ-ντουπερ τεσταράδες  8)

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #33 στις: Ιουλίου 05, 2012, 14:49 »
Οι Ξερόλες, τα μισόλογα,  και οι Σουπερ-ντουπερ τεσταράδες  8)


Και αυτά μισόλογα είναι 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος dimkor

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #34 στις: Ιουλίου 05, 2012, 14:58 »
Τα EΛΤΑ και οι Κινέζοι  ;D!!
Αργά τα Ζώα!!! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος LKLO330

  • **
  • 312
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #35 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:01 »
το φορτισμα
οι ιδιοι ατμοποιητες που ειναι εντελοως διαφορετικοι και
οι νεες εκδοσεις που σε βαζουν στο πειρασμο για νεες αγορες και στο τελος η απαντηση οτι το προιον εξαντληθηκε

Αποσυνδεδεμένος AlfaPap

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #36 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:10 »
Ξεπερνώ το πρόβλημα ότι πρέπει να κουβαλάω μαζί μου εφεδρικές μπαταρίες , μπουκαλάκια με υγρά κλπ.
Το μοναδικό θέμα που έχω είναι οι ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΕΣ. Από το Hybrid που ήταν πολυέξοδο , πήγα στο "αγευστο" Giant.
Μετά στο ασταθέστατο ego-w. Τώρα παλεύω με ego-c (λίγο ασταθές και αυτό - μου κρατάει από 4 - 15 μέρες)

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #37 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:20 »
Με είχε κουράσει κάποια στιγμή το κυνήγι της απόλυτης τζούρας όπως εγώ την ήθελα και πέρασα 2-3 φορές αυτό που λέμε ατμιστική κρίση.
Το να μη σε καλύπτει δηλαδή ή ετσι να νομίζεις τουλάχιστον, τίποτε και να ελοχεύει ο κίνδυνος της επιστροφής στο τσιγάρο...

Τελικά επιλύθηκε το θέμα και προχωρούμε ακάθεκτοι... ;)

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #38 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:31 »
1) με έχει κουράσει η αστάθεια που έχω λαιμό μου..
και εξηγώ.. εκεί που έκανα 6-7mg/ml και ποτέ παραπάνω, τώρα το 18άρι μου φαίνεται λίγο.. εκεί που λάτρευα κάποιες γεύσεις τώρα ούτε να τις μυρίσω..
εκεί που το είχα πιπίλα τώρα με μπουκώνει..
ξέρω βέβαια ότι όλα αυτά είναι κορεσμός.. αλλά σκέτη βάση δεν κάνω!!! αρνούμαι.. τη συχαίνομαι!!!  :fight_hammered2:

2) με έχει κουράσει η μη σταθερή ποιότητα των αναλωσίμων..

3) με έχουν κουράσει οι Κινέζοι, τα Έλτα, το paypal που με την ισοτιμία τώρα στα 1,25 μας γδέρνει, οι έλληνες επιχειρηματίες, ο κάθε άσχετος που τολμά να έρχεται και να μου λέει ότι αυτό το πράγμα που κρατώ στο χέρι μου είναι χειρότερο από το κ.τ. ενώ με λιβανίζει με το malboro..

4) και σημαντικότερον, με έχει κουράσει η διάθεση μου αυτή την περίοδο (εξεταστική γαρ) που με κάνει πριν από κάθε μάθημα που πηγαίνω να δώσω να ζητάω ένα τσιγάρο από κάποιον από τους συμφοιτητές μου.. και με έχει κουράσει που το απολαμβάνω (για τις 4 πρώτες τζούρες βέβαια) και αισθάνομαι τύψεις γι'αυτό....  :-[

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #39 στις: Ιουλίου 05, 2012, 17:41 »
χμ .. τι με έχει κουράσει ?
Οι ξερόλες του ηλεκτρονικού τσιγάρου, οι ειδήμονες και οι καραγκιόζηδες, αυτοί που στη μία τσέπη έχουν την μόντα και στην άλλη το πακέτο με τα τσιγάρα και δε χάνουν ευκαιρία για ρητορία και αμπελοφιλοσοφία περί η.τ
Με έχουν κουράσει αυτοί που προσπαθούν να μου το κάνουν θρησκεία, αυτοί που που πουλάνε οπαδηλίκι και αυτοί που με κοιτάνε στα χέρια και όχι στα μάτια. Δεν με έχουν κουράσει αυτοί που θέλουν να μου τα αρπάξουν, τη δουλειά τους κάνουν. Θα αρχίσουν όμως και αυτοί να με κουράζουν όταν το κάνουν με ανήθικο τρόπο


Θα συμφωνήσω με αυτά που λέει από πάνω ο ArXoS.
Να προσθέσω, εάν μου επιτρέπει ο συντάκτης της παράθεσης, ότι με έχουν κουράσει επίσης οι αυτόκλητοι, αυτοί που δεν έχουν τπτ να ατμίσουν και ξέρουν τα πάντα.
Με έχουν κουράσει οι τσακωμοί για το ποιος την έχει πιο μεγάλη την τζούρα ή ποιος το έχει πιο μακρύ το μοντάκι του.

Κύριοι και κυρίες, πότε επιτέλους θα καταλάβετε ότι όλα όσα είναι γύρο από το η.τ., είναι υποκειμενικά;; Αυτό που λέμε περί ορέξεως κολοκυθόπιτα;;

Αυτό που αρέσει σε εμένα, δύσκολα θα αρέσει, ακριβώς το ίδιο, στον διπλανό μου. Η VG ή η PG, η ένταση που βγάζει το μοντ, η θερμότητα του ατμού, ο όγκος του ατμού, η γεύση κλπ. είναι όλα υποκειμενικά. Γιαυτό υπάρχουν και τόσα διαφορετικά σεταρίσματα, τόσοι (διαφορετικής ωμικής αντίστασης) ατμοποιητές, τόσες διαφορετικές γεύσης, σε διαφορετικές περιεκτικότητες νικοτίνης και διαφορετικής ατμιστικής βάσης υγρά κλπ.

Εάν αυτό μπορέσετε να το καταλάβετε, θα ξεκουραστείτε και μαζί σας -μας, θα ξεκουραστεί πάρα πολύ κόσμος που μας - σας διαβάζει και το μόνο που κάνει είναι να αδιαφορεί και να σταματά να ενημερώνεται.

Παράθεση
Κατα τα άλλα, το η.τ. αυτο καθε αυτό δε με έχει κουράσει καθόλου .. τα γύρω του φαλτσάρουν

Και σε αυτό είμαι κάθετα σύμφωνος!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #40 στις: Ιουλίου 05, 2012, 17:54 »
Μουκο, τα προσπερνάμε όλα αυτά. Εσύ δεν πρόλαβες να καπνίσεις τόσα χρόνια όπως εγώ και κάποιοι άλλοι. Είχα σιχαθεί τον εαυτό μου που έβηχα σαν φυματικιά και όταν έπαιρνα βαθιά ανάσα, μου κοβόταν στη μέση. Σιχάθηκα τη μπόχα, το βραδυνό μπουχτισμα μετά το 30ο τσιγάρο. Σιχάθηκα την κακομοιριά μου να ψάχνω 20 λεπτά για ανοιχτό περίπτερο στις 2 τα ξημερώματα. Σιχάθηκα να ψάχνω για ψιλά στις τσέπες κάποιες μέρες για να συμπληρώσω να πάρω πακέτο. Μετά από όλα αυτά, τίποτα δεν μπορεί να με κάνει να κουραστώ με το η.τ. μου. Ούτε η φόρτιση, ούτε οι ναζιάρηδες άτμο, ούτε τα υγρά, ούτε οι βλακέντιοι που θα μου κάνουν τον έξυπνο για το η.τ. μου.

Ακόμη και αυτοί που τα ξέρουν όλα ΔΕ με κουράζουν. Οι ίδιοι κουράζονται να ψάχνουν πέραν παντός ορίου την απόλυτη τζούρα στην απόλυτη ατμιστική φεράρι. Εγώ χαίρομαι το πάθος τους απολαμβάνοντας το ταπεινό μου η.τ.   

ενα πράγμα μόνο με κούρασε μια φορά.
Στα νήματα των νέων, ατμιστές λίγων ημερών να ψάχνουν λύσεις σε προβλήματα με τον εξοπλισμό τους, οι ελάχιστα παλαιότεροι με τις λιγοστές γνώσεις τους να πασχίζουν να τους βοηθήσουν και εμείς όλοι οι παλαιότεροι να είμαστε σε ένα νήμα και να ερίζουμε για το αν πρέπει να μας επιτρέψουν να πλακωνόμαστε για τα πολιτικά ή όχι.

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #41 στις: Ιουλίου 05, 2012, 19:32 »
με εχει κουρασει αυτη η καταναλωτικη μανια που με πιανει και αγοραζω πραγματα που δεν χρειαζομαι... :(

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #42 στις: Ιουλίου 05, 2012, 19:47 »
μ εχουν κουρασει αυτοι που το αυγοταραμο... το πουλανε για κοκκινο χαβιαρι... 
και οι (γνωστες) που νομιζουν οτι αγορασαν χαβιαρι  ;D ;D
κατα τ αλλα
περισοτερο αγχωνομαι  :tongue_smilie: για να βρω τα υγρα που να γουσταρω και να μην τα βαρεθω  :-\
το που να βαλω ολα τα συμπραγκαλα οταν βγενω κυριλε.. :)) :)) :))
και το να μην ξεμεινω απο μπαταρια και παω ν αγορασω  ;) απ το περιπτερο...  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος G.K.77

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε Γιώργο και είμαι καλά.
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #43 στις: Ιουλίου 05, 2012, 20:17 »
Καλησπέρα σας.
Εμένα με κουράζει αυτή η τεράστια γκάμα των μοντέλων (όχι των γεύσεων :thumpup:).

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #44 στις: Ιουλίου 05, 2012, 21:18 »
Τα παντα ολα  :yes:
Διχως ομως επιστροφη σε παλιες συνηθειες  ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8331 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180638 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33970 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536265 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59787 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237482 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 587 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15650 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136133 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085327 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35417 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10251 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12