vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

439 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, Mimhsdr, dkostas, Mulder

Twitter

Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS

Αποσυνδεδεμένος Tedys

  • **
  • 110
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #60 στις: Αυγούστου 08, 2014, 12:59 »
εχω κανει πολλα ml Woodland Fruits  :thumpup: για μενα ειναι το καλυτερο της σειρας


Αποσυνδεδεμένος liogas

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #61 στις: Αυγούστου 09, 2014, 18:09 »
...και εγώ ψηφίζω φρούτα του δάσους μπορώ όλη μέρα και όλη νυχτα να το ατμίζω χωρίς να με μπουχτίζει  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2014, 17:56 »
.....
Bold, national, mild:
..............
caramel:
.............
coconut:
.............
sweet melon:
.............
woodland fruits:
.............
Hazelnut:
.............
Pear/morning energy:
.............


Σε συνέχεια λοιπόν..
Κατα πρώτων μία δυσάρεστη εμπειρία. Κουβαλω τα μπουκαλάκια που χρησιμοποιώ τσαντάκι, με εξαίρεση ένα, δύο ή τρία που drippάρω άμεσα, στην δεξιά μπροστά τσέπη του παντελονιού. Ένα μπουκαλάκι απέτυχε παταγωδώς, το πλαστικό καπάκι απλά βγήκε στην τσέπη, ευτυχώς ήμουν σπίτι μου, αλλά μάλλον αυτά τα μπουκαλάκια δε θα βρουν το δρόμο τους σε DIY συνταγές.

Strawberrry: Η φράουλα σε υγρά έχει χτίσει ιστορία. Για αρχή, έχουν σχεδόν όλες οι εταιρίες, μπορεί μία εταιρία να μην έχει καπνικά, αλλά θα έχει τιμήσει τη φράουλα. Δεύτερον, θα είναι σα ζαχαρωτό, κάτι που η Nuse δεν πάει πίσω. Μου αρέσουν τα γλυκά αρώματα, αλλά θα την προτιμούσα κάτι τις πιο φρουτένια, ή έστω λιγότερο γλυκιά. Αν και δυνατή ως φράουλα, όχι όσο συνηθίζουν οι φράουλες να είναι. Επειδή προήλθε από το διαγωνισμό εδώ ήταν λίγο πάνω από τα γούστα με σε νικοτίνη, οπότε δοκιμάστηκε παρά ατμίστηκε. Όπως και νά'χει, δε θα έλεγα πως βγαίνει πάνω από άλλες φράουλες, ίσως και κάτω από το μέσο όρο, μιας και είναι ζαχαρωτό>φράουλα, πάνω από το μέσο όρο.

Για το κερασάκι (που δεν είχα δοκιμάσει στην προηγούμενη κριτική) δε γράφω, γιατί ποτέ δε μου άρεσε. Το άνοιξα μόνο και το μύρισα, και η μυρωδιά του είναι όπως όλα τα αρώματα κεράσι (αυτό που θυμίζει περισσότερο σιρόπι για το βήχα, παρά οποιοδήποτε φρούτο). Αλλά θα το χαρίσω με χαρά σε όποιον ατμιστή πετύχω στο δρόμο. Φυσικά τα γούστα είναι πάντα υποκειμενικά!

Αποσυνδεδεμένος Ντάφυς

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #63 στις: Νοεμβρίου 18, 2014, 21:35 »
εγω μόνο την καραμελα εχω δοκιμασει και αν μπορυσα να την ειχα σε βαρελι θα ημουν ευτιχισμενος,γευση αρωμα στην ατμοσφαιρα ολα ειναι σπεσιαλ ,θα το ηθελα σε πιο μεγαλο μπουακαλι πχ 30ml με λιγο καλυτερη τιμη!

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #64 στις: Νοεμβρίου 19, 2014, 02:42 »
Πρωτη προσπαθεια να κοψω τα καπνικα με την καραμελα της σειρας...πηρα το 6αρι οπως ολα μου τα υγρα.αν κρινω και απο 100%vg καταλαβαινω γιατι μου λειπει το χτυπημα...Αρκετα ελαφρυ για τα γουστα μου...Σαν γευση πολυ καλη και ξεκουραστη...Το μονο που παρατηρησα ειναι ότι γεμισα τον ce5 το πρωι εκανα λιγο και το ξαναπιασα το βραδυ...το υγρο μεσα εχει γινει πολυ σκουρο καφε κοντα σε μαυρο...δεν "βλεπεις" πίσω ουτε με κοντρα φως.Αυτο μου εκανε αρκετη εντυπωση.ακυρη εντυπωση αλλα και παλι εντυπωση

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #65 στις: Δεκεμβρίου 18, 2014, 22:13 »
Δοκίμασα 5 στο σύνολο. Menthol / Fruits / Caramel / Morning Energy / Apple.


Το πρώτο πράγμα που μου έρχεται στο μυαλό με αυτά τα υγρά είναι πως είναι αρκετά υποτονικά,υγρά
όμως που δεν έχω αποκλείσει στο να ξανα αγοράσω.Το πιο αρνητικό μου σχόλιο πάει στο Orchand Apple
το οποίο υγρό μόνο με μήλο δεν έχει σχέση,πρέπει να το ψάξεις πάααρα πολύ για να σου βγάλει μήλο.
Όλα τα υπόλοιπα σε γενικές γραμμές ωραία και ευάτμιστα,με προσωπικό γούστο παραπάνω στην καραμέλα
για διάλειμμα απο τα καπνικά μου.

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #66 στις: Ιανουαρίου 19, 2015, 11:24 »
Πρώτη δοκιμή προσεχώς. Για τους λάτρεις της VG, τα έχουν σε ΜΠΑΜ προσφορά και το 310 και η Vapeland. Από 6,00 ευρώ, τώρα έχει 3,95. Πήρα 4-5 γεύσεις να δοκιμάσω μπας και βρω κανά διαμάντι και δεν κάνω αποκλειστικά Alien Visions για την VG που μου αρέσει.

Αποσυνδεδεμένος makrimallis

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #67 στις: Απριλίου 11, 2015, 17:00 »
Εγω κάνω το caramel κοντά ενα μήνα. Και εγω και οσοι το δοκίμασαν ηταν ευχαριστημένοι.

Αποσυνδεδεμένος erikofutami

  • *
  • 20
  • Φύλο: Γυναίκα
  • το έκοψα το ρημάδι το τσιγαροoo...!!!
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #68 στις: Απριλίου 24, 2015, 23:37 »
Belgian Caramel :baby: παρα μα παρα πολυ νοστιμο υγρο.ισορροπιμενη καραμελα.σε οποιον αρεσει η καραμελα,οπωσδηποτε να δοκιμασει αυτη την καραμελα..!
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 24, 2015, 23:45 από erikofutami »

Αποσυνδεδεμένος makrimallis

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #69 στις: Μαρτίου 01, 2016, 16:16 »
Τι έχει γίνει με την συγκεκριμένη εταιρία; Έχει εξαφανιστεί από την αγορά.

Στάλθηκε από το D2303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171433 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275334 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13946 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34877 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557502 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9080 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364