vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

465 επισκέπτες, 4 χρήστες
Mimhsdr, Tem, dkostas, Mulder

Twitter

Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS

Αποσυνδεδεμένος Anton

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #30 στις: Απριλίου 07, 2014, 20:54 »
Διαγραφή άμεσης παράθεσης. Μην απαντάτε παραθέτοντας το αμέσως προηγούμενο μήνυμα, εκτός αν υπάρχει σημαντικός λόγος. Διαβάστε και εδώ

Μάλιστα. Δηλαδη μου λες οτι για να εχω δικαιωμα να εκφρασω την άποψη μου σε ενα φορουμ θα πρέπει να παλιώσω λίγο ε? ΟΚ ειναι η γνωστη ''δημοκρατία'' των φορουμς.


Σχετικα με τα υγρά δεν τα εχω δοκιμασει και ουτε προκειται. Οπως δεν προκειται να δοκιμασω και πολλα άλλα υγρα πχ innovation, τα οποια κατασκευαζονται στη βουλγαρια και πωλουνται επισης 6 ευρω!!! Δεν εχω κανενα θεμα και κανενα συμφερον. Εγω προσωπικα ατμιζω τα Halo μου και ολα ΟΚ. Μάλιστα τα αγοραζω απο Αμερική και μου βγαινουν πολυυυ φθηνοτερα απ'οσο τα πουλανε στην Ελλαδα, τα οποια οι πιο πολλοι τα κανουν εισαγωγη απο Ισπανια.


Βεβαια εσυ επειδή εισαι παλιός στο ατμισμα και στο φορουμ εχεις τη ''σωστή'' 'αποψη και εχεις καθε δικαιωμα να την αναφερεις. Οπως ομως αντιλαμβανεσαι οι απόψεις μας διαφέρουν 5 ετη φωτος. Δεκτόν....
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 08, 2014, 11:03 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #31 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:08 »
Οπότε υπάρχει και εταιρία και φαίνεται να είναι πράγματι στην Αγγλία.
Δεν ξέρω αν καταλαβαίνω την απορία σου -ή γιατί αμφιβάλλεις τόσο για αυτό που λέει το κατάστημα.
Στην Αγγλία υπάρχουν πολλές μάρκες και κάθε μέρα ανοίγει καινούρια εταιρία.
Απλά είναι λίγο περίεργο που πωλούνται μόνο στην Ελλάδα.
Δεν αμφισβητώ τίποτα.
Δεν ξέρω σε ποιο απ' όλα τα καταστήματα που είναι διαθέσιμα τα συγκεκριμένα υγρά αναφέρεσαι.

Αποσυνδεδεμένος devilmanson

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
  • Awesome!!!
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #32 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:15 »
Βασικα Φιλε Anton ,χωρις να σου θελω να σου επιτεθω καθως και γω νεος ειμαι εδω,Αλλα πως αποριπτεις κατι χωρις καν να το χεις δοκιμασει,Το σε πια χωρα εχουν παρασκευαστει  τα υγρα δεν παιζει κανενα απολυτως ρολο,το θεμα ειναι κατα ποσο πληρουν της απαραιτητες προδιαγραφες. Ακομα και στην κινα τα Hangsen που παρασκευαζονται αν ψαξεις λιγο ακολουθουν standard υψηλης ποιοτητας.


Δεν ειναι θεμα τιμης-ποιοτητας, Στα υγρα πρεπει να υπαρχουν οι αναλογες ασφαλειες στο προιον,σηματα καπακια συστατικα κτλπ,Ενα brand name και φυσικα τα πιστοποιητικα απο τις διαφορα χημεια που να δειχνουν οτι οντως ειναι ασφαλης.


Αν υπαρχουν ολα αυτα ,παντα μεσα στη λογικη, δεν εχεις να φοβασαι τπτ,αν δεν σε αρεσουν αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο. Το Halo που κανεις ,που ειναι απο τις εταιριες επισης που λατρευω, ειναι ποιοτικα αλλα επειδη γινονται στην Αμερικη αυτο δεν σημαινει οτι βγαινει στην Αμερικη ειναι και ποιοτικο


Αυτα και φιλικα! ;)

Αποσυνδεδεμένος markos78

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #33 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:21 »

Πάντως το βιβλίο καμιά φορά το βιβλίο κρίνεται και απο το εξώφυλλο και εδώ απο ότι φένεται η εταιρία που τα παρασκευάζει έχει κάνει σοβαρή δουλειά κρίνοντας απο τη συεκευασία τους.




Αποσυνδεδεμένος Anton

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #34 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:26 »
Το θεμα μου ειναι οτι οι Κινεζοι τα πουλανε φθηνοτερα. Οταν καποιος παραγει στη βουλγαρια και μου το πουλαει στην Ελλαδα στην τιμη που πωλειται το Ιταλικο ξερω οτι με κοροιδευει. Επίσης δεν εχω αλλα λεφτα για να δοκιμαζω τα υγρα που βγαζει ο καθε τυχαρπαστος επειδη μυριστηκε το χρημα. Τα περισσοτερα ειναι μια απο τα ιδια....


Οσο για το θεμα ποιοτητας, επειδη εχω δοκιμασει πολλα υγρα και εχω πεταξει τα πιο πολλα εχω γινει λιγο επιφυλακτικος. Το να τυπωσεις 5 σηματα σε ενα αυτοκολλητο και να το κολλησεις πανω σε ενα μπουκαλακι δεν σημαινει τίποτα. Ολοι μπορουν να το κανουν αυτο. Το θεμα ειναι τι βαζουν μεσα. Οι PG, Vg κτλ βγαινουν σε πολλες ποιότητες. Το θεμα ειναι ποια ποιοτητα αγοραζεις εσυ σαν παραγωγος για να κανεις τα υγρα σου.


Οταν εγω πχ αγοραζω απο Ελληνα παραγωγο ενα συγκεκριμενο υγρο, μου αρεσει και παω και το αγοραζω ξανα και εχει διαφορετικη γευση, αθλια γευση τι σημαινει? Θα σου πω... Σημαινει οτι ειτε εριξε την ποιοτητα ο παραγωγος, ειτε οτι ο ασχετος που ανοιξε μαγαζακι και εγινε εμπορας δεν το αποθηκευσε σωστα. Γιατι λοιπόν να μπαινω εγω σε τετοια δοκιμασια και να ξοδευω τα λεφτα μου. Ας βγαλουν οσα υγρα θελουν. Απο τη στιγμη που δεν με εχει απογοητευσει η Halo συνεχιζω με τα υγρα της. Και ας λενε οτι ειναι ακριβα. Ειναι πολυ φθηνοτερα απο τα τσιγαρα που καπνιζα...!!!

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #35 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:29 »
Απλά είναι λίγο περίεργο που πωλούνται μόνο στην Ελλάδα.
Δεν αμφισβητώ τίποτα.
Δεν ξέρω σε ποιο απ' όλα τα καταστήματα που είναι διαθέσιμα τα συγκεκριμένα υγρά αναφέρεσαι.
Στη αγγλική σελίδα που λίνκαρες πουλούν αυτά τα ίδια υγρά.
Οπότε δεν είναι "εγγλέζικα" αλλά όντως... εγγλέζικα. Αν είναι καλά, δεν ξέρω.
Εδώ νόμιζα πως τα φέρνει το queen-ecigs, δεν τα είχε πάρει το μάτι μου αλλού.


Μάλιστα. Δηλαδη μου λες οτι για να εχω δικαιωμα να εκφρασω την άποψη μου σε ενα φορουμ θα πρέπει να παλιώσω λίγο ε? ΟΚ ειναι η γνωστη ''δημοκρατία'' των φορουμς.
Δεν με νοιάζει πόσο καιρό είσαι στο φόρουμ.
Είπα πως είσαι νέος στο άτμισμα (συνεπώς μάλλον δεν γνωρίζεις συνήθεις τιμές, παρελθόν των εταιριών κλπ).
Τα άλλα, τα "σου λέω και μου λες" και τα "δηλαδή" τα έβγαλες από το μυαλό σου.
Στη δημοκρατία αν μιλήσεις επιθετικά θα ακούσεις την ταιριαστή απάντηση -δεν κάνεις χάρη σε κανέναν και δεν σου χρωστάει κανείς τίποτα. ΟΚ, δεν είσαι ο πρώτος που συναντώ στο ίντερνετ που βγάζει επιθετικότητα σε αγνώστους. Πράγματι οι απόψεις μας διαφέρουν πολύ.

Έχεις δικαίωμα να πεις την άποψη σου.
Δεν φταίω εγώ που η άποψη σου στηρίζεται μόνο στο ότι κάτι σου ξινίζει (σε υγρά που δεν έχεις δοκιμάσει) χωρίς να ξέρεις τι.

Αποσυνδεδεμένος savvastdm

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:35 »

6 ευρω για μια ανυπαρκτη μαρκα δεν το λες προσιτο. Σορρυ κιολας.
anton το λιγοτερο που θα σου πω εισαι τραγικος.. κραζεις υγρα χωρις να τα εχεις δοκιμασει κ εχεις αποψη?  το υγρο που ατμιζεις μηπως γνωριζεις τα συστατικα του?? αντε μαθετα  κ μετα κανε τον εξυπνο... οσο για την τιμη toυ halo φαινεται πως τη θεωρεις λογικη τα 7ml 7ευρω.. κ κατι τελευταιο που στηριζεις οτι τα αμερικανικα υγρα ειναι καλυτερα απο τα αγγλικα?? απο οσο γνωριζω οι αγγλοι εχουν ποιο αυστηρο ποιοτικο ελεγχο απο τους αμερικανους στην πλειοψηφια των προιοντων τους.


Αφαίρεση χαρακτηρισμών, Διαβάστε κι εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6.msg40667.html#msg40667
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 08, 2014, 00:20 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος devilmanson

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
  • Awesome!!!
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:40 »
Σεβομαι απολυτα την αποψη σου στο οτι δεν σου αρεσουν ακομα και οπως τα βλεπεις και αν δεν τα εχεις δοκιμασει. Οπως ειπα τα υγρα ειναι υποκειμενικα. Μπορεις να νιωθεις απολυτα θιγμενος αν πιστευεις οτι το προιον δεν αντιπροσωπευεται απο την τιμη του και οτι ο παρασκευαστης σε κοροιδευει στα μουτρα. Αλλα ολα αυτα προυποθετουν και να τα εχεις δοκιμασει,απο την στιγμη που δεν τα εχεις δοκιμασει πως ξερεις οτι ο αγοραστης σε κοροιδευει;


Εγω ειδα μολις τωρα  στο google οτι υπαρχει οντως σαν εταιρια και εχει φυσικο μαγαζι και εχει και δικα της brand name ego. Πως βγαινει το συμπερασμα οτι τα προιντα της Nuse δεν αξιζουν;


Μπορεις να δοκιμασεις τα υγρα σε φυσικα καταστηματα εντελως τζαμπα,οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιο θεμα οσον αφορα την τιμη,ευτυχως εχουμε δοκιμαστηρια για τα παντα! :tongue_smilie:


Καλα κανεις και εισαι επιφυλακτικος,μαζι σου απολυτα σε αυτο, αλλα ολα αυτα τα σηματα κοστιζουν σε μια εταιρια λεφτα που θα καθορισουν την τιμη του προιοντος εννοειται.


Ξαναλεω ομως οτι κρινεις με το ματι, και πολυ κανουν ας με επιτραπει η εκφραση αναγουλα στο ονομα της Halo αλλα αυτο δεν σημαινει τπτ παραπανω απο οτι υποκειμενικα για μενα το υγρο ειναι αηδια.

Αποσυνδεδεμένος Anton

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:43 »
7 μηνες ατμιστης, εχω δοκιμασει πολλα υγρα και εχω ξοδεψει αρκετο χρημα για να εχω μια αποψη. Τωρα για σενα μπορει να πρεπει να φτασω να ατμιζω 3 χρονια για να δεχθείς τις αποψεις μου. ΟΚ κανενα προβλημα.


Οσο για τον αλλο τον φιλο που με αποκαλει ασχετο και κατευθυνομενο απαξιω να του απαντησω. Οσο για την τιμη... δεν εχω πληρωσει ποτέ πάνω απο 17 ευρω για 30ml. Δλδ 5,6 ευρω για 10ml. Σημασια εχει και απο που αγοραζεις. Σχετικα με τουςΑγγλους και τους ποιοτικους ελεγχους αστο. Το πας μακρυα και θα χασεις τη μπαλα....


Σεβομαι απολυτα την αποψη σου στο οτι δεν σου αρεσουν ακομα και οπως τα βλεπεις και αν δεν τα εχεις δοκιμασει. Οπως ειπα τα υγρα ειναι υποκειμενικα. Μπορεις να νιωθεις απολυτα θιγμενος αν πιστευεις οτι το προιον δεν αντιπροσωπευεται απο την τιμη του και οτι ο παρασκευαστης σε κοροιδευει στα μουτρα. Αλλα ολα αυτα προυποθετουν και να τα εχεις δοκιμασει,απο την στιγμη που δεν τα εχεις δοκιμασει πως ξερεις οτι ο αγοραστης σε κοροιδευει;


Εγω ειδα μολις τωρα  στο google οτι υπαρχει οντως σαν εταιρια και εχει φυσικο μαγαζι και εχει και δικα της brand name ego. Πως βγαινει το συμπερασμα οτι τα προιντα της Nuse δεν αξιζουν;


Μπορεις να δοκιμασεις τα υγρα σε φυσικα καταστηματα εντελως τζαμπα,οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιο θεμα οσον αφορα την τιμη,ευτυχως εχουμε δοκιμαστηρια για τα παντα! :tongue_smilie:


Καλα κανεις και εισαι επιφυλακτικος,μαζι σου απολυτα σε αυτο, αλλα ολα αυτα τα σηματα κοστιζουν σε μια εταιρια λεφτα που θα καθορισουν την τιμη του προιοντος εννοειται.


Ξαναλεω ομως οτι κρινεις με το ματι, και πολυ κανουν ας με επιτραπει η εκφραση αναγουλα στο ονομα της Halo αλλα αυτο δεν σημαινει τπτ παραπανω απο οτι υποκειμενικα για μενα το υγρο ειναι αηδια.


Φιλε εχεις δικιο. Η τοποθετηση μου τυχαια εγινε σε αυτο το νημα. Τα ιδια θα εγραφα και για αλλα υγρα. Αν υπαρχουν αυτα τα υγρα μετα απο 2-3 χρονια, οπως και πολλα αλλα, θα μπορουμε να μιλαμε με αποδειξεις. Προς το παρον ειναι μια προσπαθεια για να βγει λιγο χρημα απο καποιους. Το οτι εχει φυσικο μαγαζι δεν σημαινει οτι ειναι και σοβαρη εταιρεια. Μπορει σε καποιο υπογειο να κατασκευαζονται. Μην τρελαινομαστε με το οτι κατασκευαζονατι στην Αγγλια.




συγχώνευση συνεχόμενων ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2014, 23:17 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος markos78

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #39 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:54 »

Επίσης το σε ένα παρόμοιο υπόγειο μπορεί να κατασκευάζονται και τα αγαπημένα σου Halo :bye:
Άν και δέν το κόβω για κανένα απο τα 2 να ισχύει.Αυτά μόνο κάτι Έλληνες τα κάνουν που δέν έχουν κάν εταιρία :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος devilmanson

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
  • Awesome!!!
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #40 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:59 »
Φιλε Anton να σου πω την αληθεια ισως επεσες στο λαθος ποστ στο λαθος τοπικ γιατι επειδη κατεχω ενα υγρο τους αυτη την στιγμη στα χερια μου μονο απο την συσκευασια το υλικο της της πληροφοριες ελληνικα αγγλικα με συστατικα μεχρι και την διευθυνση της εταιριας εχει και τηλεφωνο ,το πως ειναι ασφαλισμενη και μεσα και εξω, το δοχειο τους μονο απο αυτα που φυσικα δεν ειναι ο απολυτος παραγοντας, η τιμη τους θα με περνουσε υποψιες για αλλα υγρα ιδιων τιμων! :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Anton

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 07, 2014, 22:06 »
Κοιτα αυτα τα λεει ενας τυπος στο youtube που προωθεί προιοντα. Ενας ξανθος δεν θυμαμαι το ονομα απο το καναλι. Κατι παραμυθια για συσκευασιες κτλ. Επαναλαμβανω. Δεν ατμιζεις τη συσκευασια. Ατμιζεις το περιεχομενο. Οπως και οταν καπνιζες σημασια δεν ειχε το πακετο αλλα η ποιοτητα του καπνου. Γιατι να το πηγαινουμε το θεμα αλλου? Η ουσια ειναι το το βαζεις μεσα στο πνευμονι σου. Το μπουκαλακι το πετας μολις τελειωσει...

διαγραφή άμεσης παράθεσης
Μην βάζετε παράθεση όταν απαντάτε αμέσως από πάνω.
Δεν χρειάζεται ο αναγνώστης να διαβάζει τα ίδια δις.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2014, 23:08 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος markos78

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #42 στις: Απριλίου 07, 2014, 22:17 »
Κρατιέμαι τόση ώρα να μή μιλήσω αλλά δέν αντέχω άλλο να ακούω ανυπόστατα πράγματα και θεωρίες.
Λοιπόν ας πάρουμε για παράδειγμα 2 τυχαίες εταιρίες:
Εταιρία no1:  Nuse
Προφανώς εάν κάποιος πιάσει στα χέρια του τη συσκευασία θα καταλάβει πως οι άνθρωποι εκεί έχουν επενδύσει σημαντικά ποσά στο πώς παρασκευάζονται τα υγρά,όπως γραφίστες σφραγίσματα,εμφιαλωτήριο,μπουκάλι ldpe κλπ.Απο αυτά εγώ καταλαβαίνω πώς λογικά η δουλειά δέν γίνεται με τα χέρια και πώς η όλη κατάσταση αντιμετωπίζεται με σοβαρότητα.
Εταιρία no 2: After8
εδώ φένεται πώς κάποιος χρησιμοποιεί κινέζικα μπουκαλάκια με χειρόγραφα αυτοκόλητα και ο οποίος στις αποστολές των προιόντων δέν στέλνει κάν απόδειξη!Πώς μπορεί να είναι κάποιος σίγουρος πως η όλη δουλειά δέν γίνεται με γυμνά χέρια και μάλιστα εάν τα έχει πλύνει? Για μένα αυτό είναι άκρως αντιεπαγγελματικό.

Αποσυνδεδεμένος devilmanson

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
  • Awesome!!!
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #43 στις: Απριλίου 07, 2014, 22:26 »
Γι αυτο υπαρχουν και οι χημικες αναλυσεις.Νομιζω οτι γινεται πολυ θεμα για το τπτ ας το ληξουμε εδω. ;)

Απ: Υγρά Αναπλήρωσης NUSE DROPS
« Απάντηση #44 στις: Απριλίου 07, 2014, 22:27 »
Θεσσαλονίκη που μπορώ να τα βρω? (Οχι δυτικά πλιζ)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171433 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275337 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13946 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34878 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557502 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9080 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364