vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ

Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1335 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2014, 19:20 »
σ' ευχαριστώ πολύ, θα το κοιτάξω αύριο.. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ 52

  • **
  • 191
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1336 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2014, 14:20 »
Ψάχνω το κεντρικό pin για κλώνο 3.1 (φαστεκ)
http://www.svoemesto.de/kayfun-3-1/kayfun-3-1-ersatzteile/kayfun-3-1-center-pin.html και ο Γερμανός μου ζητάει 13 ευρά μεταφορικά,υπάρχει πιθανότητα
να τον βρώ Ελλάδα ?

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1337 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2014, 14:24 »
BTW έχει Center Pin για 3.1 ES το Vaporhouse με 4.5 ευρώ.

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1338 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2014, 17:22 »
Μηπως απο Ισπανια βρεις τιποτα, ριξε μια ματια στο yovapeo.es

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1339 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2014, 23:43 »
Αυτο το μαραφετι https://www.fasttech.com/p/1662400

το αγορασα πιο πολυ για το βιδακι επειδη μου φαινεται χρησιμο στο καπακι τους Gus Lord ως πολος σε περιπτωση που ξεμεινω απο ασφαλειες
αλλα το υβριδικο σκελος του ποια χρησιμοτητα εχει δε καταλαβα , ισως επειδη δεν εχω Νεμεσις ;  ;D
Απο τη τρυπα παντως δε χωραει σπειρωμα 510
 :hmmm:
οκ βρηκα βιντεο και μαλλον ειναι η αφορμη να αποκτησω κι ενα νεμεσις εστω και κλωνο  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 27, 2014, 23:54 από Lux »

Αποσυνδεδεμένος zac3146

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1340 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2014, 17:54 »
Καλησπερα! Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας μια ιδεα που ειχα για να μειωσω το σφυριγμα του kayfun lite clone! Ας παρουμε τα πραγματα απ την αρχη... οσοι εχουμε τον ατμοποιητη που αναφερομαι, βρεθηκαμε να αντιμετωπισουμε το θεμα του σφυριγματος στην τζουρα απ την τρυπουλα εισαγωγης αερα! Ετσι κ εγω ξεκινησα να ψαχνω τη λυση στο internet προφανως απο καποιους που ειχαν αντιμετωπισει πριν απο εμενα το ιδιο προβλημα...
Ετσι κ εγινε! Βρηκα μια λυση που καποιος κυριος προτεινε να τοποθετησουμε ενα παρα πολυ μικρο κοματακι σφουγγαρι στην τρυπουλα που λεγαμε... Τζιφος!!! Μετα απο λιγες τζουρες αρχιζαν τα προβληματα... το σφουγγαρακι ποτιζε με υγρο, βουλωνε η τρυπα, σε βαθιες γεματες τζουρες μπορει κ να χωνοτανε οσο ποιο βαθια μπορουσε κ στη χειροτερη να επρεπε να λυσουμε τους πολους για να ανακαλυψουμε που εχει κρυφτει κ προκαλει αν εισαι κ λιγο γκαντεμης κ βραχυκυκλωμα...

Πολλα λογια ομως... παμε για τη δικη μου προτεινομενη λυση που μειωνει το σφυριγμα...
Συνδετηρας!!!

Οχι μη βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα! Δε χωνουμε κανα συνδετηρα στην τρυπουλα! Αλλα το πλαστικο καλυματακι του! Το μονωτικο του!

Η διαδικασια ειναι η εξης...
Κοβουμε περιμετρικα ενα μικρο κοματακι απ το καλυματακι ενος μεσαιου μεγεθους συνδετηρα, με ενα ψαλιδακι, το τραβαμε απ τον συνδετηρα κ αυτο που βγαλαμε στο χερι μας(για να καταλαβουμε τι εννοω) το σοληνακι το τρυπιο το τοποθετουμε στην τρυπουλα εισαγωγης αερα του ατμοποιητη μας! Στην ουσια τι καναμε?
Μικριναμε αλλο λιγο την διαμετρο της δηλαδη! Στη συνεχεια... Αφου λοιπον τοποθετησαμε το καλυματακι του συνδετηρα κ καλυψαμε παρα λιγο ολο το βαθος της τρυπουλας*, οτι περισευει κ εξεχει το κοβουμε συριζα με ενα ξυραφακι! Κ τελος!

Ελπιζω να φανει χρησιμο σε πολλους το παρον ποστ!!!

*προσεχτε να μην τερματισει το σωληνακι! Δοκιμαστε προτου κοψετε αυτο που περισσευει με το ξυραφακι!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 28, 2014, 18:57 από zac3146 »

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1341 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 12:40 »
Για βοηθάτε βρε παιδιά, μια και προσπαθώ να βρω άκρη με τον πρώτο μου επισκευάσιμο.  ;D

Είναι αυτός εδώ ο κλώνος του Kayfun από το fasttech, στην έκδοση 26650. Καταλαβαίνω βέβαια, ότι ελάχιστοι θα χρησιμοποιούν ακριβώς τον ίδιο, μια και σχεδόν όλοι θα έχουν τις διάφορες εκδόσεις στα 22 χιλιοστά. Τα προβλήματα που είχε/έχει μου μοιάζουν ατέλειωτα, αλλά δεν μπορώ ακόμα να τον παρατήσω στο συρτάρι ή να τον πετάξω, αφού κατάφερα έστω και για μισή μέρα να τον στήσω σχετικά καλά και να πάρω καταπληκτική γεύση από το κύριο υγρό μου, το Umami Frosty Peach στα 9 mg νικοτίνη.  :)

Τόσο εκπληκτική γεύση, που είχα την ψευδαίσθηση ότι έκοβα ροδάκινο σε φέτες και το έτρωγα!  :respect:

Το πρώτο και πιο χοντρό πρόβλημα, ήταν/είναι οι διαρροές. Στην αρχή μου έχανε και από το μεσαίο κομμάτι του polycarbonate με τα δύο ανοξείδωτα τμήματα πάνω και κάτω, κατά περίεργο τρόπο αυτό σταμάτησε από μόνο του μετά την πρώτη μέρα. Το χοντρό πρόβλημα που παραμένει, είναι οι διαρροές υγρού από την τρύπα του αέρα. Σταματάει αυτό με κάποιον τρόπο οριστικά ή δεν αποφεύγονται οι διαρροές με τίποτα; Του έβαλα και oring στο πάνω μέρος της εσωτερικής καμινάδας (δεν είχε καθόλου), με αποτέλεσμα λιγότερες διαρροές μεν, αλλά και πάλι είμαι στο στάδιο που αν τον ζορίσω με απανωτές τζούρες, ξαφνικά σταματάει σχεδόν να βγάζει ντουμάνι και αρχίζει επιτόπου μια μικρή διαρροή υγρού από την τρύπα του αέρα.  :wall:

Μέχρι και πολύ έμπειρο άτομο (που έχει τον γνήσιο) μου τον έστησε, κι όμως το φυτίλι κόπηκε μετά από 20-30 τζούρες!  ;D

Το καλύτερο που έχω καταφέρει μέχρι στιγμής, είναι να τον στήσω με αντίσταση στα 1,8Ω με δέκα τυλίγματα στο σύρμα (Kanthal 0,28 mm) και Nakamichi βαμβάκι. Για το στήσιμο ακολούθησα κατά γράμμα τις οδηγίες του τύπου , που χρησιμοποιεί ακριβώς τον ίδιο. Επίσης διόρθωσα τον insulator να είναι στην ίδια ακριβώς θέση με τον δικό του στο βίντεο. Προσπάθησα επίσης με ένα κατσαβίδι σε καμινέτο, χωρίς επιτυχία, να ελευθερώσω περισσότερο τις διόδους του υγρού, μια και φαίνεται και στον δικό μου ότι ο insulator τις φράζει μεν, αλλά ελάχιστα, όχι δηλαδή τόσο πολύ όσο στο βίντεο, που φαίνεται ο insulator να του κλείνει εντελώς τη μία δίοδο του υγρού.

Για μισή μέρα δεν είχα καθόλου διαρροή υγρού από την τρύπα του αέρα με υπέροχη γεύση, τα είχα δει όλα,  :)) και φοβερό χτύπημα. Ταυτόχρονα βέβαια, το ντουμάνι ήταν ελάχιστο, περίπου το μισό από αυτό που βγάζει ο Ναυτίλος μου με την ρύθμιση στη μεγαλύτερη τρύπα.

Άλλο πρόβλημα είναι ότι και οι τρεις βίδες που έχει, οι δύο στους πόλους και αυτή της αναπλήρωσης υγρού, δεν είναι ss, με αποτέλεσμα να σκουριάζουν επιτόπου, από την πρώτη μέρα σχεδόν. Πού βρίσκουμε τέτοιες ανοξείδωτες για να τις αλλάξω;

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη, μια και έχω αρχίσει να απελπίζομαι, και όχι τίποτα άλλο, είναι και κούκλος ο ρημάδης, πάνω στο Seven-22...  :))

A, ξέχασα, και το μαμίσιο επιστόμιο είναι εντελώς για τα μπάζα, στη φωτό το έχω αντικαταστήσει, ενώ και από λάθος σχεδιασμό δεν του ταιριάζουν τα περισσότερα στάνταρ 510 επιστόμια, δεν μπαίνουν καν στην τρύπα!...  :wall:


Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3874
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1342 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 13:30 »
Μικρές διαρροές από την τρύπα αέρα μπορεί να οφείλονται στο στήσιμο. Η κυριότερη αιτία όμως συνεχών διαρροών είναι τα o-rings ιδιαίτερα αυτό στο κέντρο από το επάνω καπάκι (που λες ότι δεν είχε). Πιθανόν αυτό που έβαλες δεν είναι στις σωστές διαστάσεις και δεν σφραγίζει σωστά το tank.

Εδώ σετ βίδες/O-ring http://www.fabvape.gr/index.php?route=product/product&manufacturer_id=37&product_id=667 που ίσως κάνει το μικρό o-ring στο δικό σου καπάκι και οι βίδες για τους πόλους όχι όμως για την αναπλήρωση υγρού. Για βίδα αναπλήρωσης ψάξε σε κάποιο βιδάδικο.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1343 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 13:34 »
Καλησπερα! Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας μια ιδεα που ειχα για να μειωσω το σφυριγμα του kayfun lite clone! Ας παρουμε τα πραγματα απ την αρχη... οσοι εχουμε τον ατμοποιητη που αναφερομαι, βρεθηκαμε να αντιμετωπισουμε το θεμα του σφυριγματος στην τζουρα απ την τρυπουλα εισαγωγης αερα! Ετσι κ εγω ξεκινησα να ψαχνω τη λυση στο internet προφανως απο καποιους που ειχαν αντιμετωπισει πριν απο εμενα το ιδιο προβλημα...
Ετσι κ εγινε! Βρηκα μια λυση που καποιος κυριος προτεινε να τοποθετησουμε ενα παρα πολυ μικρο κοματακι σφουγγαρι στην τρυπουλα που λεγαμε... Τζιφος!!! Μετα απο λιγες τζουρες αρχιζαν τα προβληματα... το σφουγγαρακι ποτιζε με υγρο, βουλωνε η τρυπα, σε βαθιες γεματες τζουρες μπορει κ να χωνοτανε οσο ποιο βαθια μπορουσε κ στη χειροτερη να επρεπε να λυσουμε τους πολους για να ανακαλυψουμε που εχει κρυφτει κ προκαλει αν εισαι κ λιγο γκαντεμης κ βραχυκυκλωμα...

Πολλα λογια ομως... παμε για τη δικη μου προτεινομενη λυση που μειωνει το σφυριγμα...
Συνδετηρας!!!

Οχι μη βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα! Δε χωνουμε κανα συνδετηρα στην τρυπουλα! Αλλα το πλαστικο καλυματακι του! Το μονωτικο του!

Η διαδικασια ειναι η εξης...
Κοβουμε περιμετρικα ενα μικρο κοματακι απ το καλυματακι ενος μεσαιου μεγεθους συνδετηρα, με ενα ψαλιδακι, το τραβαμε απ τον συνδετηρα κ αυτο που βγαλαμε στο χερι μας(για να καταλαβουμε τι εννοω) το σοληνακι το τρυπιο το τοποθετουμε στην τρυπουλα εισαγωγης αερα του ατμοποιητη μας! Στην ουσια τι καναμε?
Μικριναμε αλλο λιγο την διαμετρο της δηλαδη! Στη συνεχεια... Αφου λοιπον τοποθετησαμε το καλυματακι του συνδετηρα κ καλυψαμε παρα λιγο ολο το βαθος της τρυπουλας*, οτι περισευει κ εξεχει το κοβουμε συριζα με ενα ξυραφακι! Κ τελος!

Ελπιζω να φανει χρησιμο σε πολλους το παρον ποστ!!!

*προσεχτε να μην τερματισει το σωληνακι! Δοκιμαστε προτου κοψετε αυτο που περισσευει με το ξυραφακι!
εφοσον γεμιζε με υγρο το σφουγγαρακι σημαινει οτι υπηρχε διαρροη ουτως η αλλως ..........!!!
δηλαδη αν εχεις αυτην την στιγμη το ιδιο στησιμο που ειχες με το σφουγγαρι καποια στιγμη θα δεις υγρα να τρεχουν.....!!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1344 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 13:34 »
@zarko
το μοντάκι δίπλα στο vamo ποιό είναι?

Αποσυνδεδεμένος dikos

  • ***
  • 690
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν έχω χόμπι το Η.Τ.
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1345 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 13:37 »
Καλησπερα! Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας μια ιδεα που ειχα για να μειωσω το σφυριγμα του kayfun lite clone! Ας παρουμε τα πραγματα απ την αρχη... οσοι εχουμε τον ατμοποιητη που αναφερομαι, βρεθηκαμε να αντιμετωπισουμε το θεμα του σφυριγματος στην τζουρα απ την τρυπουλα εισαγωγης αερα! Ετσι κ εγω ξεκινησα να ψαχνω τη λυση στο internet προφανως απο καποιους που ειχαν αντιμετωπισει πριν απο εμενα το ιδιο προβλημα...
Ετσι κ εγινε! Βρηκα μια λυση που καποιος κυριος προτεινε να τοποθετησουμε ενα παρα πολυ μικρο κοματακι σφουγγαρι στην τρυπουλα που λεγαμε... Τζιφος!!! Μετα απο λιγες τζουρες αρχιζαν τα προβληματα... το σφουγγαρακι ποτιζε με υγρο, βουλωνε η τρυπα, σε βαθιες γεματες τζουρες μπορει κ να χωνοτανε οσο ποιο βαθια μπορουσε κ στη χειροτερη να επρεπε να λυσουμε τους πολους για να ανακαλυψουμε που εχει κρυφτει κ προκαλει αν εισαι κ λιγο γκαντεμης κ βραχυκυκλωμα...

Πολλα λογια ομως... παμε για τη δικη μου προτεινομενη λυση που μειωνει το σφυριγμα...
Συνδετηρας!!!

Οχι μη βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα! Δε χωνουμε κανα συνδετηρα στην τρυπουλα! Αλλα το πλαστικο καλυματακι του! Το μονωτικο του!

Η διαδικασια ειναι η εξης...
Κοβουμε περιμετρικα ενα μικρο κοματακι απ το καλυματακι ενος μεσαιου μεγεθους συνδετηρα, με ενα ψαλιδακι, το τραβαμε απ τον συνδετηρα κ αυτο που βγαλαμε στο χερι μας(για να καταλαβουμε τι εννοω) το σοληνακι το τρυπιο το τοποθετουμε στην τρυπουλα εισαγωγης αερα του ατμοποιητη μας! Στην ουσια τι καναμε?
Μικριναμε αλλο λιγο την διαμετρο της δηλαδη! Στη συνεχεια... Αφου λοιπον τοποθετησαμε το καλυματακι του συνδετηρα κ καλυψαμε παρα λιγο ολο το βαθος της τρυπουλας*, οτι περισευει κ εξεχει το κοβουμε συριζα με ενα ξυραφακι! Κ τελος!

Ελπιζω να φανει χρησιμο σε πολλους το παρον ποστ!!!

*προσεχτε να μην τερματισει το σωληνακι! Δοκιμαστε προτου κοψετε αυτο που περισσευει με το ξυραφακι!


Εγώ το θέμα με το σφύριγμα απο την τρύπα εισαγωγής αέρα το έλυσα ανοίγοντας με ένα τριπανάκι λίγο περισσότερο την τρύπα.
Vamo με 18650 και Kayfun με σφύριγμα, σαν τον Γιώργο Μάγκα  ;D

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1346 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 13:40 »
@zarko
το μοντάκι δίπλα στο vamo ποιό είναι?


Το Seven-22...  :)

Αποσυνδεδεμένος zac3146

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1347 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 17:53 »
εφοσον γεμιζε με υγρο το σφουγγαρακι σημαινει οτι υπηρχε διαρροη ουτως η αλλως ..........!!!
δηλαδη αν εχεις αυτην την στιγμη το ιδιο στησιμο που ειχες με το σφουγγαρι καποια στιγμη θα δεις υγρα να τρεχουν.....!!!! :thumpup:


Με το ιδιο στησιμο εγινε η πατεντα! Κ το περιεργο ειναι οτι σταματησε... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος GOTTHARD

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • PUFF DADDY
    • hardrockcity
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1348 στις: Οκτωβρίου 02, 2014, 17:30 »
Πήρα και δεύτερο κλώνο για back up. Μπορεί εν συντομία κάποιος να μου θυμίσει τον ενδεδειγμένο τρόπο καθαρισμού; Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #1349 στις: Οκτωβρίου 03, 2014, 00:40 »
Εγω ολους τους κλωνους τους βαζω σε βραστο νερο με απορρυπαντικο πιατων για κανα δυωρο.
Μετα καλο καθαρισμα με μια οδοντοβουρτσα, ολα τα μερη, μεχρι να φυγει και το τελευταιο ιχνος λαδιου, αν τυχων υπαρχει.
Επειτα, ξανα σε καυτο νερο και το αφηνω εκει ολο το βραδυ, ωστε να ελεγξω για μη ατσαλινα τμηματα που τυχων θα σκουριασουν.
Το αλλο πρωι, ενα τελευταιο πλυσιμο με καθαρο νερο και ειμαι ετοιμος. :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1455 171653 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:47
από Ηρακλης
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275621 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15262 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13968 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9302 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42833 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35086 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557878 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182165 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 183 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9256 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364