vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 4 χρήστες
Sergios, giorgos1999, athmichalop, Lazy Dog

Twitter

Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #765 στις: Μαΐου 10, 2014, 10:51 »
φτασαμε στο σημειο πλεον να λεμε οτι στην γευση παιζει ρολο το ατσαλι οπως το πηλινο ταψακι στο γιουβετσι!!!!!!!
αυτο ακριβως θελω να ρωτησω εδω και τοσες μερες.το να μου πεις οτι ο κλωνος δεν εχει καλα σπειρωματα,εχει διαροες,τα βιδακια του δεν ειναι καλα κ.τ.λ το καταλαβαινω.στη γευση ομως τη μπορει να παιξει ρολo?ss το ενα,ss και το αλλο,pc το ενα pc και το αλλο..τη αλλο δηλαδη??? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #766 στις: Μαΐου 10, 2014, 11:06 »
δεν ξερω αδερφε.......ειναι πανω απο 2 χρονια που διαβαζω αυτο το πραγμα και δεν εχω βγαλει ακρη!!!!!!
πολυ καλα τα λες και με καλυψες...........


στην γευση παιζει ρολο το στησιμο , αντισταση , κ.λ.π............οπως επισης και αστοχιες στησιματος και κακη προσαρμογη εξαρτηματων...........!!!!!!!


θα αρχισω να ψαχνω τις κατσαρολες μου μηπως και παρω κατσαρολα 500 ευρω και ''τρωω παντα ωραιο φαι..........!!!!!!'' τι να πω?

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #767 στις: Μαΐου 10, 2014, 11:06 »
Λογικά αυτό που λες.
Αλλα στην πράξη δεν ισχύει.
Αν έχει κάποιος γνήσιο και κλώνο ας μας πει αν βγάζουν την ίδια γεύση.

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #768 στις: Μαΐου 10, 2014, 11:11 »
.......
 Ενω με το γνήσιο έχεις παρενργειες (καουρες ρεψιματα κτλ) μονο αμα με χαλαει το υγρο ή η συνθεση PG/VG
 με το κλώνο αν τον ατμισεις αρκετή ώρα (3-6 ώρες ή ολη  μερα)
 εχεις παρενέργειες και με υγρα που δε σε χαλάνε, και πολύ ποιο έντονες

........


Φίλε μου, μην βγαζουμε εύκολα συμπερασματα και τα θεωρούμε και δεδομένα.
Προσωπικά ατμίζω με τον κλώνο απο την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε πριν αρκετούς μήνες με κατανάλωση γύρω στα 5ml την ημέρα και δεν ισχύει τίποτα απο τα παραπάνω.. :yes:
Αν ξαφνικά πονέσει σε κάποιον το γόνατο, δεν πάει να πει οτι ειναι απο το η.τ ή απο κάποιο κλώνο...


........
 Υποτίθεται ότι ξεκινήσαμε το ατμισμα για υγειά και χαρά, και βάζουμε στο στόμα μας όλα τα κινεζικά τσερνομπιλια.
 ......


Ας μην πιάσουμε την κουβέντα για τα "ελληνικά" κατσαρολικά, τα "ελληνικά" μαχαιροπήρουνα που έχουν όλοι σπίτι τους, και ξαφνικά λέμε όχι στα "κινέζικα τσερνομπίλια" αλλά που χρησιμοποιούν μόνο στο η.τ...




Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #769 στις: Μαΐου 10, 2014, 11:21 »
εχω 2 κλωνους 3,1 ο ενας απο ελληνικο καταστημα και ο αλλος απο fastech και ενα lite της τομπεκο. και οι τρεις ηθελαν καποια δουλεια στα καναλια τροφοδοσιας και πολυυυυ πλυσιμο. αφου εγιναν αυτα και μια πατεντα για το σφυριγμα,δουλευουν και οι τεις αψογα.
θελει λιγο προσοχη στο τι αγοραζουμε, να διαβαζουμε τα σχολια και να μπορουμε να διορθωσουμε  τυχον προβληματακια.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #770 στις: Μαΐου 10, 2014, 11:27 »
Τελικά πρέπει να είμαι πολύ τυχερός...

Όταν παρήγγειλα τον http://www.fasttech.com/products/0/10006473/1494700-svoemesto-kayfun-v3-1-es-styled-rebuildable
έχοντας πέσει και στη φάση που μόλις είχε βγει, ήμουν ψιλοτρομοκρατημένος. Διάβαζα για γρέζια, ρινίσματα, λάδια μηχανουργείου και δεν συμμαζεύεται, και όλο αυτό γινόταν πιο έντονο καθώς η FT δεν προλάβαινε να στοκάρει! 2 μήνες έκανα να τον παραλάβω, και ο πρώτος μήνας ήταν γιατί δεν υπήρχε απόθεμα. Πρώτος μου επισκευάσιμος, δεν βαριέσαι, φτηνός είναι, αν βόλευε και δεν ήταν καλής ποιότητας θα μάζευα κάνα ψιλό να πάρω αυθεντικό, ή έστω Ρώσσο. Λίγο πριν παραλάβω, έπεσε στα χέρια μου ένας αυθεντικός, με τον ιδιοκτήτη να λέει ότι έχει διαρροές. Απελπίστηκα.

Τελικά παρέλαβα, έπλυνα, έστησα (ή τουλάχιστον νόμισα ότι έστησα) και τον έβαλα μπρος. Όλα τέλεια, και όσο μάθαινα να στήνω, τόσο καλύτερη η εμπειρία μου.

Γενικά δεν έχω τη φήμη του τυχεράκια, μάλλον το αντίθετο, οπότε δεν νομίζω να έπεσα πάνω στο ένα τέλειο κομμάτι. Και ο φίλος ιδιοκτήτης γνήσιου που τον δοκίμασε, εξέφρασε μια στενοχώρια που απέδιδε τόσο καλά, δεν είναι φυσιολογικό για κλώνο μου είπε.

Όσον αφορά τα παρελκόμενα, του έχω φορέσει επίσης αυτό, αυτό και αυτό και όλα δουλεύουν μια χαρά, βιδώνουν άψογα και συνεργάζονται τέλεια.

Όλο αυτό το κατεβατό το γράφω γιατί όντως πιστεύω ότι είναι λίιιιιιγο υπερβολικό το ποστ του φίλου nickgr, χωρίς να αμφιβάλλω για την αλήθεια των γραφόμενων. Αλλά και πάλι, όπως θεωρώ δύσκολο το να πέτυχα το ένα τέλειο κομμάτι, το ίδιο δύσκολο θεωρώ το 6/6 μάπα για το φίλο!

Στην τελική, όντως δεν ξέρεις τι θα σου κάτσει, αλλά όταν ψωνίζεις σε τιμές που κάποτε πλήρωνες για ανταλλακτικό ego-t ή elips, δεν νομίζω ότι πρέπει να σε πολυνοιάζει κιόλας. Φυσικά και θα σε χαλάσει, γιατί τα ωραία σου ευρουλάκια δίνεις στο κινέζικο λιοντάρι, αλλά είναι ένα ρίσκο το οποίο αποφασίζεις να πάρεις πατώντας "place your order". Ας μην αρχίσουμε όμως την κουβέντα περί πρωτοτύπων και κλώνων, έχει αναπτυχθεί αλλού.

Αποσυνδεδεμένος kokalo

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #771 στις: Μαΐου 10, 2014, 11:30 »
Εγώ έχω 2 sandblasted, έναν ολόκληρο και μία βάση, την οποία συμπληρώνω με το PMMA ή το nano kit, και θα πρέπει να με σκοτώσει κάποιος για να μου τους πάρει!


Πάντως δεν πρέπει να ξεχνάμε και το ψυχολογικό του πράγματος. Το ουίσκι έχει καλύτερη γεύση σε ακριβό ποτήρι!

Αποσυνδεδεμένος manos01

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #772 στις: Μαΐου 10, 2014, 11:32 »
Υπαρχουν και κλωνοι που ειναι χαλι αλλα υπαρχουν και κλωνοι που  παιζουν αρκετα καλα για τα λευτα τους  και εχουν και καλα σπειρωματα και ντουμανια καλα ,
αλλα η γνωμη μου ειναι οτι υστερούν λιγο σε αποδοση γευσης απο τους γνησιους .....
Ετσι νομιζω έχοντας 3.1 / lite/ lire+ και αρκετους κλωνους .....
Βεβαια να πουμε και την αλλη αληθεια εχοντας 2 lite γνησιους ο ενας ηταν για να κανω τον τροχονομο στο συνταγμα το ιδιο και ενος φιλου .........

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #773 στις: Μαΐου 10, 2014, 11:49 »
Όλο αυτό το κατεβατό το γράφω γιατί όντως πιστεύω ότι είναι λίιιιιιγο υπερβολικό το ποστ του φίλου nickgr, χωρίς να αμφιβάλλω για την αλήθεια των γραφόμενων. Αλλά και πάλι, όπως θεωρώ δύσκολο το να πέτυχα το ένα τέλειο κομμάτι, το ίδιο δύσκολο θεωρώ το 6/6 μάπα για το φίλο!

Παιδιά δεν έχω λόγο να λέω υπερβολές
 
 Από του κλώνους που ανέφερα ο 2 και ο 5 είναι για πέταμα
 
 Από τον 1 αξιοποιήθηκε μόνο η βάση
 
 Ο 6 ήθελε άλλο καπάκι
 
 Ο 3 και 4 είναι λειτουργικοί αλλά υστερούν σε γεύση
 
 Απλά σκέφτομαι ότι αν στατιστικά πρέπει να πάρεις 3 για να σου δουλέψει ο ένας,
 καλύτερα πάρε με τη μια το γνήσιο, σου στοιχίζει ποιο φτηνά.

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #774 στις: Μαΐου 10, 2014, 12:15 »
Είναι και θέμα του κάθε κομματιού ξεχωριστά ακόμα κι αν πρόκειται για τον ίδιο κλώνο.
Έχει τύχει να πάρω κλώνο και να είναι άψογος και μετά να παίρνει κάποιος άλλος τον ίδιο κλώνο από το ίδιο κατάστημα και να μην είναι τόσο καλός. Και δεν μιλάω για διαφορές που μπορεί να οφείλονται στο στήσιμο. Μιλάω για σπειρώματα, κανάλια και γενικά πράγματα στα οποία δεν μπορεί να φταίει ο χρήστης.
Νομίζω ότι κάτι τέτοιο μπορεί να συμβεί και σε γνήσιο προϊόν αλλά εκεί οι πιθανότητες είναι πολύ λιγότερες γιατί λογικά υπάρχει πολύ αυστηρότερος έλεγχος πριν βγει στην αγορά.


Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #775 στις: Μαΐου 10, 2014, 12:23 »
Κατ αρχήν μιλάμε για κλώνους οι οποίοι δείχνουν ίδιοι αλλά είναι από πολλούς κατασκευαστές.
Συγκεκριμένα για αυτόν που μπορώ να μιλήσω, όπως είπα ήταν άχρηστος, τον είχε αγοράσει
φίλος από Fasttech, ενώ κάποιοι που είχαν τον ίδιο ατμοποιητή και μάλιστα από Ελληνικό κατάστημα δούλευε άψογα.
Βέβαια το να λέμε "τον ίδιο" είναι μόνο εμφανισιακά γιατί οι διαφορές είναι αλλού και όχι στην εξωτερική εμφάνιση. Ακόμα και μισό χιλιοστό κάτι να είναι στραβό θα συμπαρασύρει και άλλα προβλήματα.
Μια σπείρα π.χ. στραβο-κομμένη όσο και να μην φαίνεται, θα κάνει και λάθος εφαρμογή με το τάνκ ή άλλα σπειρώματα ή με τα Orings ή μια οπή σε λάθος θέση δεν θα ατμίζει σωστά όπως πρέπει ή όπως ατμίζουν άλλοι και πάει λέγοντας.

Οι παρτίδες δεν είναι ίδιες και οι δημιουργοί πλέον είναι πάρα πολλοί, οπότε ένας κλώνος για μένα δεν έχει πλέον προέλευση κατασκευαστή. Μπορεί να τον έχει κάνει η οποιαδήποτε εταιρεία στη Κίνα ή αλλού, με παρόμοια υλικά ή ίδια στο μάτι, αλλά που δεν έχουν σχέση με υλικά άλλων κλώνων.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #776 στις: Μαΐου 10, 2014, 12:35 »
Τελικά πρέπει να είμαι πολύ τυχερός...

.............

Όχι;; Εννοώ, σίγουρα όχι; Γιατί σε ένα νήμα που έχουν πάρει έναν από τους κλώνους άντε θα βρεις κάποιον που να είχε προβλήματα άλλα όχι να δηλώνει πως κάνει μόνο για να παίξεις εσύ ή ο ανηψιός σου σα ρουκέτα στα playmobil του. Αλλά συμπέσανε όλες οι δυνάμεις του σύμπατνος να κάτσουν 6 κακοί κλώνοι σε έναν, και δύο που θα βγουν κακοί αλλά δεν έχουν παραληφθεί ακόμα. Και κάνω κράτει και δεν είμαι καχύποπτος, αλλά συνεχίζω!
Έχω δοκιμάσει και γνήσιο, όχι, δεν ένιωσα τη δύναμη του grayskull να με καταλαμβάνει, και το γράφω για να μη νομίσει κάποιος που έχει τον κλώνο κι απλά δεν του κάθεται το στήσιμο ή δεν το βολεύει, πως θα πάρει τον γνήσιο και θα μεταμορφωθεί σε διαφορετικό ατμοπιητή. Κι άσε με εμένα, εγώ έχω απλά δοκιμάσει, κι είμαι πες και λίγο προκατειλημμένος, νομίζω κι άλλοι συμφορουμίτες πιο πάνω σε αυτό (ή των 2 γνησίων) έχουν κλώνο αλλά και γνήσιο, και δεν έχουν δηλώσει τέτοιες αποκλίσεις..

Κι επειδή πιστεύω ότι θα πάρεις την κατάλληλη απάντηση, όταν κάνεις την κατάλληλη ερώτηση...
Στη αρχή αγόρασα ενα καυφουν λιτε + γνήσιο
 Μετα ενα δεύτερο για το δευτερεο υγρό
Φίλε μοε, αν μου επιτρέπεις, γιατί keyfun lite+ κι όχι russian 91%; Θέλω να πω, ξεσκίστηκες στου κλώνους αλλά όχι russian; Δε θεωρείς πως είναι καλύτερος μιας και ρυθμίζεις αέρα χωρίς να τον ξεβιδώνεις από την μπαταριοθήκη αλλά και ρτθμίζεις τον πόλο με στήσιμο πάνω στον ατμοποιητή;

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #777 στις: Μαΐου 10, 2014, 12:36 »
Aυτη την στιγμη για παραδειγμα εχω εναν kayfun κλωνο ο οποιος σταζει..............
αλλα εδω και 2 μηνες και κατι δεν ειχε ουτε μια διαρροη........
τι να πω ? οτι ειναι μαπα κλωνος ? αφου πριν λειτουργουσε αψογα............!!!
αρα στο κατα ποσο ενας ατμοποιητης κλωνος ειναι σωστος οφειλετε στο στησιμο του και μετα στο
κατασκευαστικο του κομματι...........!!!


αυτο εχω καταλαβει εγω μεχρι σημερα.
τωρα για το ατσαλι και τα ρεστα ειναι αλλο πραγμα.......το τι ατσαλι ειναι ο καθενας ειναι μονο και μονο να δικαιολογει ο εκαστοτε κατασκευαστης το κοστος........... !!!!







Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #778 στις: Μαΐου 10, 2014, 12:49 »

Κι επειδή πιστεύω ότι θα πάρεις την κατάλληλη απάντηση, όταν κάνεις την κατάλληλη ερώτηση...Φίλε μοε, αν μου επιτρέπεις, γιατί keyfun lite+ κι όχι russian 91%; Θέλω να πω, ξεσκίστηκες στου κλώνους αλλά όχι russian; Δε θεωρείς πως είναι καλύτερος μιας και ρυθμίζεις αέρα χωρίς να τον ξεβιδώνεις από την μπαταριοθήκη αλλά και ρτθμίζεις τον πόλο με στήσιμο πάνω στον ατμοποιητή;

Αν εννοείς το γνήσιο 91 της ΚΕΒΟ, γατί δεν τον βρήκα πουθενά
 ή να τον βρήκα δεν ήμουνα σίγουρος ότι είναι ο γνήσιος
 
 Σίγουρα είναι ποιο βολικός ο 91 με τη βίδα του αέρα στο πλάι
 Αλλα όχι με το αλλενακι.
 Κουβαλάω στα κλειδιά μου το κατσαβιδακι , τώρα αν πρέπει να κουβαλαω και αλλενακι...
 
 Ύστερα, οι μισοί κλώνοι που ανέφερα είναι κλώνοι του 91, όχι του καυφουν λιτε +
 
 Ο μονος κλώνος καυφουν λιτε +που κυκλοφορεί είναι αυτός
 
 https://www.fasttech.com/p/1700500
 
 και είναι στο δρόμο  :D
 
  Last updated: Friday, May 09, 2014 12:02:31 PM
 Details, Options & Support
 Shipped

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #779 στις: Μαΐου 10, 2014, 13:01 »
Καλά, κι ο KEBO μια λίστα είναι.. Πόσο δύσκολο μπορεί να είναι να τον βρεις; Εννοώ, δηλώνεις πως περίμενες δύο μήνες για τον κάθε κλώνο από fastteck και vaporbreak.

Τέλος πάντων, όπως κάνω πάντα σε τέτοια μεγάλα ποστ που εξυμνουν έναν ατμοποιητή έναντι κάποιου άλλου (ή του κλώνου) περιμένω την πορεία του γραφόντα. Απλά μη θεωρείς δεδομένη την άσχημη εμπειρία σου σε όλους τους άλλους, γιατί στατιστικά (όπως κι εγώ βέβαια!) δεν είμαστε παρά ένα κουκί εντός πολλών του νήματος που τον έχουν πάρει, και διαβάζοντας το νήμα δεν είχαν την εμπειρία που περιγράφεις, με εξαίρεση τον rocket που πράγματι κανείς δε συμπάθησε. Και μιλάω πάντα για την προτίμηση ενός από του άλλου λόγω ατμιστικής εμπειρίας και όχι λόγω πατρότητας του προϊόντος, που όπως είπε ορθά ο joyeman, όχι μόνο είναι αλλουνού νήματος, αλλά κανονικά το ίδιο το άλλο νήμα απαγορεύεται από τους κανονισμούς του φόρουμς, απλά κάπου πρέπει να μεταφέρονται κάποιες συζητήσεις..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275442 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13951 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9266 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42740 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 390 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34945 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557600 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181966 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 171 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9122 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364