vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #180 στις: Δεκεμβρίου 14, 2013, 02:12 »
Εγω θα σου προτεινα να βρειs Russian 91% V1!Δοκιμασμενοs και παιζει αψογα.......... Στα μεγαλα ++++++ ο ρυθμιζομενοs πολοs..και η ποιοτητα κατασκευηs+τα σωστα βιδακια για τα συρματα..καλα αυτα αλλαζουνε αλλα λεμε τωρα........:+ Navu στησιμο στα φυτιλια χωριs θεματα λογω αλληs καμπαναs του update Russian+ δεν εχει ακουστει τιποτα για διαρροεs και αλλα τετοια...γενικα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απολυτωs απο τον Original..thumpup:Αλλα ταπεινη μου γνωμη ειναι γεννημενοs για βαμβακι,,,,,,,




Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 14, 2013, 10:13 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #181 στις: Δεκεμβρίου 14, 2013, 07:51 »
fotispap, και στον russian 91% και στον lite plus μου έτυχε από μία φορά να τρέξει, αλλά μετά από γέμισμα που έγινε βιαστκά. Λύθηκε αμέσως με γύρισμα ανάποδα, λίγα burn και μετά σκούπισμα η τρύπα του αέρα μέσα και λίγες τζούρες γρήγορες. Δεν έχω όμως τον μεγάλο με την βαλβίδα.

Αποσυνδεδεμένος Jargon

  • **
  • 489
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #182 στις: Δεκεμβρίου 14, 2013, 21:41 »
Ξέρει κανείς που υπάρχει κλώνος του Hcigar για Kayfoon 3.1S (όχι τον Lite) στα σίγουρα γιατί ετοιμάζομαι να χτυπήσω έναν από Αμερική στα $40 αλλά έχει και $24 μεταφορικά. Πάλι καλά είναι αλλά αν ξέρει κανείς κάπου με δωρεάν shipping ας το γράψει.

Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #183 στις: Δεκεμβρίου 14, 2013, 21:48 »
Η fasttech δεν έχει ?

Kayfun v3.1 ES ss   με αμμοβολή και Kayfun v3.1 ES ss

Αποσυνδεδεμένος Jargon

  • **
  • 489
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #184 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 05:34 »
Δεν είναι Hcigar αυτοί, καμία σχέση και όσοι τον έχουν το λένε διότι θεωρούνται οι καλύτεροι κλώνοι (ξέρω ακούγεται κάπως αλλά...). Περιμένω το Lite από Fasttech. Τέλος πάντων τον χτύπησα από Αμερική στα $63 μαζί με μεταφορικά και θα γίνει ship στις 20 Δεκέμβρη. Όταν θα έχω και τους δυο (Hcigar & Fasttech) θα γράψω για το αν έχουν διαφορές.



Διαγραφή άμεσης παράθεσης

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 15, 2013, 12:12 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #185 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 12:12 »
Παιδια εχετε καμια ιδεα τι ειναι ακριβως αυτο :


http://www.chinabuye.com/rocket-5ml-rebuildable-airflow-adjustable-e-liquid-and-e-solid-usable-atomizer-stainless-steel-color


Κατι μεταξυ ιθακης και kayfun  :eyesplash:


Παντως αν ειναι πραγματι ss τοτε ισως αξιζει!!

Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #186 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 12:22 »
Από τους πρώτους κλώνους kayfun αλλά δεν έκατσε και καλά  :D
τον έχει εδώ και η fasttech με 9,5 €

Δεν είναι Hcigar αυτοί, καμία σχέση και όσοι τον έχουν το λένε διότι θεωρούνται οι καλύτεροι κλώνοι (ξέρω ακούγεται κάπως αλλά...). Περιμένω το Lite από Fasttech. Τέλος πάντων τον χτύπησα από Αμερική στα $63 μαζί με μεταφορικά και θα γίνει ship στις 20 Δεκέμβρη. Όταν θα έχω και τους δυο (Hcigar & Fasttech) θα γράψω για το αν έχουν διαφορές.

Σίγουρος δεν είμαι, αλλά νομίζω πως είναι από την Hcigar, ασχέτως τις πολλές διαψεύσεις
από τους πωλητές της πως δεν πουλάει στην fasttech.  :)

Αποσυνδεδεμένος psvag

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #187 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 12:26 »
Παιδια εχετε καμια ιδεα τι ειναι ακριβως αυτο :


http://www.chinabuye.com/rocket-5ml-rebuildable-airflow-adjustable-e-liquid-and-e-solid-usable-atomizer-stainless-steel-color


Κατι μεταξυ ιθακης και kayfun  :eyesplash:


Παντως αν ειναι πραγματι ss τοτε ισως αξιζει!


Είναι κλώνος Kayfun με ρύθμιση αέρα, καμία σχέση με Ιθάκη και παίζει άψογα. Είμαι πολύ ευχαριστημένος, τον σετάρω με βαμβάκι κι έχει πολύ καλή γεύση με πλούσιο ντουμάνι. Επίσης, γεμίζει από πάνω και είναι SS.

Διορθωση παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 15, 2013, 14:13 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #188 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 12:45 »
Από τους πρώτους κλώνους kayfun αλλά δεν έκατσε και καλά  :D
τον έχει εδώ και η fasttech με 9,5 €


Δεν ειναι ο γνωστος Rocket γιιατί εχει αλλο ρυθμιστη τζουρας και εκτος αυτου λενε και πως ειναι απο SS οταν ο προηγουμενος ήταν chrome plated metal.
Ασε που νομιζω πως γεμιζει απο πανω.

Αποσυνδεδεμένος Jargon

  • **
  • 489
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #189 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 14:06 »
Από τους πρώτους κλώνους kayfun αλλά δεν έκατσε και καλά  :D
τον έχει εδώ και η fasttech με 9,5 €

Σίγουρος δεν είμαι, αλλά νομίζω πως είναι από την Hcigar, ασχέτως τις πολλές διαψεύσεις
από τους πωλητές της πως δεν πουλάει στην fasttech.  :)


Δεν είναι διότι του Hcigar δεν έχουν τα θέματα που έχουν αυτοί, ούτε μπρούντζα, ούτε βιδάκια που δεν κάθονται καλά στη ρυθμιση αέρα. Αλλά επίσης και η τιμή τους είναι πολύ χαμηλή για Hcigar. To πιθανότερο είναι της Fasttech να είναι δικές τους εκδόσεις επί παραγγελίας. Τα έχω οργώσει τα forums της fasttech.

Τέλος πάντων όταν παραλάβω και από fasttech και από Αμερική το σίγουρο Hcigar θα γράψω. 

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #190 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 14:31 »
Απο οτι ξερω η Hcigar δεν εβγαλε ακομα Kayfun lite ή τουλαχιστον δεν το διαφημιζει, σιγουρα οτι φτιαχνει (με βαση τα διαφορα review) ειναι πολυ καλο.
Παντως κατι που την κανει ξεχωριζει απο τους υπολοιπους "κλωνοποιους" ειναι οτι αποτυπώνει πανω στους κλωνους της και το logo του αρχικου κατασκευαστη.


Για Kayfun lite αυτος φαινεται πολυ καλος και μαλιστα ειναι "in stock"


http://www.vaporbreak.com/el/home/297-russian-rebuildable-atomizer-.html#/color-frosted

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #191 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 14:46 »
Αυτός είναι της tobecco ;)

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #192 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 15:10 »
Είναι κλώνος Kayfun με ρύθμιση αέρα, καμία σχέση με Ιθάκη και παίζει άψογα. Είμαι πολύ ευχαριστημένος, τον σετάρω με βαμβάκι κι έχει πολύ καλή γεύση με πλούσιο ντουμάνι. Επίσης, γεμίζει από πάνω και είναι SS.

Διορθωση παραθεσης


Καλος ακουγεται, αυτον ομως πρωτη φορα τον βλεπω και τον εχουν και new arrival εσυ απο που τον αγορασες; και αν υπαρχει καποιο review θα ηταν χρησιμο να το βλεπαμε.
(ειπα Ιθακη λογω του ρυθμιστη αερα που εχει, οχι για τον τροπο σεταρισματος με τα φιτιλια)

Αποσυνδεδεμένος Jargon

  • **
  • 489
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #193 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 17:01 »
Απο οτι ξερω η Hcigar δεν εβγαλε ακομα Kayfun lite ή τουλαχιστον δεν το διαφημιζει, σιγουρα οτι φτιαχνει (με βαση τα διαφορα review) ειναι πολυ καλο.
Παντως κατι που την κανει ξεχωριζει απο τους υπολοιπους "κλωνοποιους" ειναι οτι αποτυπώνει πανω στους κλωνους της και το logo του αρχικου κατασκευαστη.


Για Kayfun lite αυτος φαινεται πολυ καλος και μαλιστα ειναι "in stock"


http://www.vaporbreak.com/el/home/297-russian-rebuildable-atomizer-.html#/color-frosted



Βασικά αυτός που πήρα είναι ο 3.1 ES (o full) κι εγώ δεν έχω δει lite.


Όλοι καλοί φαίνονται στις φώτο αλλά απ'ότι κατάλαβα παίζουν "διάφορες" φώτο.

Απ: Κλώνοι του Kayfun 3.1, Lite, Russian 91% κλπ
« Απάντηση #194 στις: Δεκεμβρίου 15, 2013, 18:54 »
Εχω και εγω τον Rocket προσφερει πολυ καλη kayfun εμπειρια αλλα δεν ειναι ss το λενε και στο forum η στο τιτλο ss colour. Aν παιξεις λιγο με τα βιδακια της τζουρας γεμισματος θα δεις
βγαινει το χρωμα.και ρουφιχτρα αλλα σε ταιζει το υγρο ο ατιμος  :thumpup: Εγω παράγγειλα απο vaporbreak της tobecco τον frosted.

Ωπα ειδα καλύτερα αυτος ειναι αλλος στο chinabuy απο αυτον της fasttech


« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 15, 2013, 23:30 από Panos_smokeit »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171468 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275413 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15240 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13951 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42726 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34918 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181940 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 169 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9102 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364