vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

199 επισκέπτες, 6 χρήστες
kyrgiannis, ramon, Milarepa, KORG N364, dkostas, noe

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες

Καλησπέρα, αρώματα από εξωτερικό μπορούμε να αγοράσουμε απροβλημάτιστα; Θέλω να παραγγείλω από Αγγλία (rainbowvapes). Έχω να πάρω από πέρυσι σχεδόν τέτοιο καιρό και δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι, οπότε αν μπορεί ας με ενημερώσει κάποιος.

Αποσυνδεδεμένος Rbmkn4

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Σημερα παρελαβα απο RainbowVapes.
Δεν εχεις θεμα (ακομα).

Καλημερα.Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση αν ξερει καποιος να μου απαντησει.Ψαχνω αυτα τα 2 αρωματα και δεν τα βρισκω Ελλαδα 1)flavor west Salty Butter Balls  και 2)beer nuts απο flv.
Εχει κανεις καμια ιδεα που μπορω να τα βρω?Ευχαριστω πολυ.

Αποσυνδεδεμένος Rbmkn4

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
https://www.chefsflavours.co.uk
Θα έρθουν Ελλάδα όμως?Η θα "παρκάρουν" τελωνείο?

Αποσυνδεδεμένος Rbmkn4

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Δεν εχω ακουσει απο κανεναν να του εχουν σταματησει μονο αρωματα σε τελωνειο.
Εγω χτες παρελαβα απο Αγγλια. 

αρα Ελλαδα δεν υπαρχουν πουθενα ε?και το salty butter balls δεν το εχει αυτος

Τελικά ξέρουμε αν τα αρωματα θα απαγορευτούν; 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Έχεις διάβασμα: http://vaping.gr/index.php/topic,40697.0.html

Αποσυνδεδεμένος nikosgia

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1044 στις: Ιουνίου 10, 2018, 15:44 »
Εχω ενα αρωμα φουντουκι  της capella (γνησιο 13ml) το εχω 4 μηνες και ειναι στα τελευταια του ...Υπαρχει περιπτωση με τον καιρο η γευση να γινεται πιο ...βαρια(αν το διατυπωνω σωστα)  η ειναι δειγμα οτι εχει αφησει χρονους :)) ?... 
Τα αρωματα τα φυλαω σε ενα ραφι στο δωματιο που δεν το βλεπει ο ηλιος....

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1045 στις: Ιουνίου 10, 2018, 17:37 »
Μαλλον να ξεθυμανει ενα αρωμα με το περασμα του χρονου θα  περιμενε κανεις παρα να γινει πιο εντονο.

Εχω αρωματα που εχουν ληξει πριν απο μηνες και δεν βρισκω καμια διαφορα στη γευση τους.


Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1046 στις: Ιουνίου 10, 2018, 17:39 »
Ε, μααα ... Πεστο βρε Νεφ  ότι ατμιζεις ληγμένα βρε πουλάκι μου....  :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1047 στις: Ιουνίου 12, 2018, 14:14 »
Εχω ενα αρωμα φουντουκι  της capella (γνησιο 13ml) το εχω 4 μηνες και ειναι στα τελευταια του ...Υπαρχει περιπτωση με τον καιρο η γευση να γινεται πιο ...βαρια(αν το διατυπωνω σωστα)  η ειναι δειγμα οτι εχει αφησει χρονους :)) ?...
Τα αρωματα τα φυλαω σε ενα ραφι στο δωματιο που δεν το βλεπει ο ηλιος....
Εξαρτάται από τα επιμέρους συστατικά και χαρακτηριστικά του αρώματος. Έχω παρατηρήσει σε άρωμα να εκφυλίζεται σε βαθμό αηδίας (ένα FA Irish Dream κατάντησε ένα αηδιαστικά γλυκό σιρόπι κατάμαυρο και καθόλου ευχάριστο στο άτμισμα), έχω δει και το μπικότο της ίδιας εταιρείας να γίνεται καλύτερο με τον καιρό, με πιο έντονα στοιχεία.
Εμπειρικός "κανόνας": αν σ' αρέσει, άτμισέ το!

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1048 στις: Ιουνίου 14, 2018, 10:17 »
Καλημερα,
προτεινομενα ποσοστα για FA Soho και FA Maxx Blend?
μονοαρωματικα θα τα κανω τα υγρα
ΥΓ :αν βεβαια υπαρχει καποιο tip για καποια προσθηκη σε αυτα (τι τους παει δηλαδη) ευπροσδεκτη
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 14, 2018, 10:23 από tankwart »

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1049 στις: Ιουνίου 14, 2018, 10:52 »
To soho είναι από τα λίγα αρώματα της FA που θέλει υψηλό ποσοστό, γύρω στο 10%.
To maxx blend 2-4% αν και μόνο του μάλλον δεν θα λέει και πολλά.
Για μίξεις με maxx blend δες εδώ http://e-liquid-recipes.com/list?q=maxx+blend
Για soho εδώ http://e-liquid-recipes.com/list?q=fa+soho

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171345 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275259 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15193 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13918 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9216 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42653 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 378 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34758 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557412 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181853 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8960 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364