vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

71 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, Milarepa

Twitter

ΥΓΡΑ LIQUA

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #525 στις: Ιουλίου 31, 2014, 16:09 »
Κι εγώ είχα παραλάβει από κίνα ένα french pipe που καιρό μετά παραμένει διαφορετικού χρώματος από το αντιστοιχο ελληνικό που αγοράστηκε αργότερα. Ναι, έχει επίσης όλες τις λοιπές μικροπονηριές που αναγράφετε και πιο αχνό το λογότυπο liqua.
Βέβαια η σαβουροτεκ εδώ και καιρό δεν έχει 30ρια, αλλά ούτως ή άλλως, με τη μια και την άλλη πονηριά που βλέπω να κάνει (τελευταίο κρούσμα ένα κουρευτικό που πήρα για το γάτο μου και δεν κόβει ούτε μια τρίχα) θεωρώ ότι είναι η κλασική επαλήθευση της παροιμίας " το φτηνό το κρέας το τρώνε τα σκυλιά"


Οπότε, μόνον από δω. Αν σας προβληματίζει η τιμή, γίνετε πελάτες σε ένα κατάστημα και θα δείτε ότι όλοι δίνουν κατιτίς παραπάνω σε έκπτωση. Το ελληνικό ΦΠ έφτασε στα χέρια μου στα 10 ευρώ. Με δεδομένο το πολύ έντονο άρωμά του, το έχω πάρει στην τριπλάσια νικοτίνη από αυτή που ατμίζω και το αραιώνω με δυο μέρη μηδενικής βάσης. Νομίζω ότι δεν αξίζει καν τον κόπο πλέον να μιλήσω για το κόστος του. Οπως λέει κι ο Απόστολος, κάποια στιγμή ας κοιτάξουμε λίγο αντικειμενικά την ποιότητα κι ας μην κλείνουμε τα μάτια εξαιτίας της τιμής. Δε γίνεται όλα τα καταστήματα, Ελλάδα, ευρώπη, αμερική και ασία να τα έχουν διπλή και τριπλή τιμή από τη ΦΤ και να είναι όλοι απατεώνες.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #526 στις: Ιουλίου 31, 2014, 17:21 »
Ίσως και να μην είναι κανείς απατεώνας, από τους πρώτους που υπερασπίστικα τα ελληνικά καταστήματα όταν τα δίναν (πόσο ήταν;2 €..; ) και βγήκαν κάποιοι και αμφισβήτησαν την ποιότητά τους. Θα πω  λοιπόν το ίδιο που είπα και τότε (από αρκετούς). Η γεύση του Cuban αλλά πολύ περισσότερο του French Pipe είναι υπερβολικά ιδιαίτερη για να αντιγραφεί. Αν δε μας αρέσει η γεύση του πράγματι δεν το αγοράζουμε, αν θεωρούμε (δεν ξέρουμε, πιστεύουμε) πως δεν είναι γνήσια μπορούμε να κάνουμε το ίδιο. Τώρα αν είναι δείκτης η τιμή;; Τότε αναγκαστικά μπαίνουν στον ίδιο κάλαθο κακής αντιγραφής, και πώλησης αντιγραφών ως γνήσια και τα ελληνικά καταστήματα με όλες τις προσφορές τους..

Τώρα. Η απορία μου
.................

Μπορεί κάποιος να πουλάει μαιμού τζόι ως γνήσια. Και να είναι καλής σχετικά ποιότητας και να περάσουν 4 μήνες μέχρι να το πάρει ο πελάτης χαμπάρι. Αλλά υγρά με πολύ συγκεκριμένη γεύση; Και μάλιστα όχι ένα, αλλά όλη τη σειρά; Αυτό γίνεται αντιληπτό από την πρώτη στιγμή. Εννοείται ότι υποψιάζομαι πως όλο το hardware της ΦΤ είναι μαιμού ή ίσως μαιμού. Επειδή οι ίδιοι εμμέσως πλην σαφώς το δηλώνουν. Ναι, μου κίνησαν την υποψία τα υγρά, αλλά μόνο για μια στιγμή. Το θεώρησα παρατραβηγμένο και όταν τα δοκίμασα βεβαιώθηκα ότι ηταν παρατραβηγμένο. Διότι απλά, κάποια πράγματα δεν αντιγράφονται τόσο εύκολα. ή και καθόλου.

Η ένστασή μου ήταν ότι έβγαλε κάποιος μια προσφορά. Για καλό. Και η πρώτη αντίδραση είναι να θεωρηθεί ύποπτος για μαιμουδοεμπορία. Ε, δεν είναι σωστό. Ετσι το καταλαβαίνω.

και η άποψή μου..
..............
Τώρα, επειδή ξέρω πως αυτό είναι παρεξηγήσιμο, δε θεωρώ πως πρόκειται για αντιγραφές, και για την πολυπλοκότητα των τόσων αρωμάτων, και για το ζήτημα του αν αξίζει να αντιγράψεις ένα προϊόν ήδη πολύ χαμηλής τιμής.

Γιατί το πουλάει τόσο; Όπως μου λένε κι εμένα όταν φωνάζω πως κάτι είναι ακριβό, γιατί τόσο θέλει, δικό του είναι και το πουλάει τόσο. Αν δε θες μη το αγοράζεις.

Αν και είναι μάθημα για το πόσο πράγματι κοστίζει κάτι, και πόσο διαφέρει αυτό από το πόσα είμαστε διαθέσιμοι να πληρώσουμε. Είναι το δεύτερο συνήθως που διαμορφώνει τις τιμές.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #527 στις: Ιουλίου 31, 2014, 18:10 »
χαααα...δεν υπονοησα ότι είναι αντιγραφα. Αλλά μπορεί να είναι ληγμένα ή σχεδόν ληγμένα. Δεν ξύνεις αριθμούς από τις συσκευασίες έτσι για πλάκα. Θέλει κοπο και χρόνο, άρα κάτι θέλεις να κρύψεις. Και ξέρετε τι κρύβουμε; Ο,τι θεωρούμε κακό.


Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #528 στις: Ιουλίου 31, 2014, 18:35 »
Και εγωτο  θεωρω απαραδεκτο και αμμεση επιστροφη εαν ειναι ξυμενες οι ημερομηνιες.
Ολα εχουν ενα μετρο,και ας ειναι πρωτοτυπα.
Παντως στα Ιννοκιν το ξυσιμο δεν ειναι για κακο αλλα για καλο.
Το ενα ειναι σε βαρος του πελατη και το αλλο σε βαρος της μαμας Εταιρειας.
Επειδη τα υγρα εχουν σχεση με την υγεια μας τετοια φαινομενα ειναι καταδικαστεα.
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #529 στις: Ιουλίου 31, 2014, 19:31 »
Προσωπικά, μπορεί να θεωρώ ότι τα υγρά τα οποία πλησιάζουν τη λήξη τους ή έχουν πρόσφατα λήξει (και όταν λέω "πρόσφατα" δεν εννοώ να είναι Black Label!), δεν προκαλούν θέμα, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι επιδοκιμάζω οποιαδήποτε πρακτική δεν δίνει στον καταναλωτή το δικαίωμα της επιλογής.

Θα μπορούσαν τα υγρά με τις σβησμένες ημερομηνίες, να είναι πιο φρέσκα από αυτά που ατμίζουμε συνήθως. Το πρόβλημα όμως είναι ότι και έτσι να είναι, δεν θα το μάθουμε ποτέ. Και το να μην έχω το δικαίωμα να επιλέξω αν θα ατμίσω φρέσκα, ληγμένα ή από την εποχή του Κολοκοτρώνη υγρά, για μένα είναι κόκκινη γραμμή.

For the record, μία και μοναδική φορά έχω παραγγείλει ένα δεκάμελο από FT και όλα στο μπουκαλάκι ήταν μια χαρά. Όπως και η γεύση του στην οποία δεν βρήκα καμία απολύτως διαφορά.

Επειδή προσωπικά δεν με ενδιαφέρει το θέμα μιας και δεν ψωνίζω υγρά από εκεί, θα πρότεινα μια επίσκεψη στη Ritchy και αποστολή e-mail ζητώντας διευκρινήσεις.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #530 στις: Ιουλίου 31, 2014, 20:07 »
Σωστό αυτό, αλλά ισως τελικά να είναι περιττό όσο η ΦΤ είναι μήνες τώρα χωρίς LIQUA. Αυτό κάτι λέει. Ξεστόκαρε κάποια μεγάλη παρτίδα κοψοχρονιά από τότε που πρωτοβγηκε η ritchy στην αγορά και τώρα η παραγωγή ρυθμίζεται έτσι ώστε σπάνια να μένουν καιρό στις αποθήκες εμπορεύματα;
Τα πήρε από μεγάλο χονδρέμπορα που την είχε πατήσει και του έμειναν παλιά μπουκαλάκια;
Τα πήρε όντως με μεγάλη έκπτωση από τη ritchy και αποφάσισε να τα δουλέψει ως κράχτη με ελαχιστότατο κέρδος, οποτε τράβηξαν οι υπολοιποι πελάτες τα αυτιά στη ritchy κι αυτή με τη σειρά της δε δίνει πια στη ΦΤ, αν είναι να χαλάσει την αγορά;
Οσο παιζουν αυτά, δύσκολα θα εμπιστευτώ οποιαδήποτε απάντηση της R
Οσο καιρό τα έκραζε κοψοχρονιά η ΦΤ, η R μιλούσε αόριστα για μαιμούδες, αλλά ουδεποτε κατονομασε τη ΦΤ. Αυτό σημαίνει ότι κάτι στην όλη ιστορία δεν θα κάνει καλό ούτε στη R αν μαθευτεί.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #531 στις: Ιουλίου 31, 2014, 21:47 »
Συμφωνώ μεν για την αδυναμία βεβαίας απάντησης από την Ritchy, αλλά για να είμαστε δίκαιοι, ήταν πολύ σαφής τότε με τις αντιγραφές. Μέχρι που έβγαλε και φωτογραφίες για το ποια είναι τα γνήσια και ποιες οι αντιγραφές, πληροφορίες για να τα ξεχωρίζεις κ.α. Το άλλο μισό bravo πάει στον Cruiser79 καθώς πράγματι αν η γεύση είναι ίδια, είτε είναι στο μπουκάλι από ένα εξάμηνο μέχρι 4 χρόνια δύσκολα (και εάν) θα καταλάβεις τη διαφορά. Κακώς ξύνουν την ημερομηνία; Κακώς, ναι, θα έπρεπε να την αφήσουν ακόμα κι αν η Ritchy φυλάει κουβάδες από πέρσι και βάζει ημερομηνία μόλις φύγει το μπουκαλάκι  Η υπόθεσή μου είναι πως ναι μεν δεν είναι ληγμένα, αλλά είναι κοντά, σιτεμένα που λένε, και θέλουν να αποφύγουν μαζικές επιστροφές, γιατί όσο ξέρω ό,τι θες τους το γυρίζεις.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #532 στις: Ιουλίου 31, 2014, 21:55 »
Πιο τίμιο το βρίσκω να γράφει στο σίτε ότι είναι σιτεμένα η έχουν ημερομηνία λήξης πολύ κοντά από το να ξύνει τις ημερομηνίες και να μη σε αφήνει να επιλέξεις εσύ τη θες να ατμισεις με τα χρήματα που διαθέτης … δεν τα κάνει δωράκια με άλλες παραγγελίες τα πληρώνει ο κόσμος . δωράκια υγρά έχω παραλαβή και εγώ σε παραγγελίες ( από ελληνικά καταστήματα) με ημερομηνίες λήξης παααρα πολύ κοντά από την ημέρα παραλαβής αλλά αφού είναι δώρα τη παράπονα να κανείς? Όταν όμως πληρώνεις πάει αλλού


Αλλά όταν η παραγγελία είναι από Ελλάδα που θέλει ένα μήνα να έρθουν τα υγρά λογικό είναι να τις ξύσει αν λήγουν σε 10-15 μέρες ..δε νομίζω πως το κάνει σε όλες τις παραγγελίες αυτό , ανάλογος τη χώρα προορισμού και το χρόνο αποστολής
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 31, 2014, 22:05 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #533 στις: Ιουλίου 31, 2014, 22:39 »

Οσο καιρό τα έκραζε κοψοχρονιά η ΦΤ, η R μιλούσε αόριστα για μαιμούδες, αλλά ουδεποτε κατονομασε τη ΦΤ. Αυτό σημαίνει ότι κάτι στην όλη ιστορία δεν θα κάνει καλό ούτε στη R αν μαθευτεί.

Το κράξιμο της Ritchy πήγαινε γι αλλού, για κάτι Σλαβικές δημοκρατίες που κυκλοφορούν μπουκαλάκια με ετικέτα Liqua και κάτι ονόματα τα οποία δεν βρίσκεις πουθενά, όπως Dun ένα που θυμάμαι...

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #534 στις: Αυγούστου 01, 2014, 00:34 »
Ακριβώς. Από τη στιγμή που η ίδια η εταιρία θέτει θέμα μαιμούδων και φωτογραφίζει έντεχνα αυτούς που λες, αφήνοντας απέξω έναν πολύ μεγάλο λιανοπωλητή, τη ΦΤ, αυτό σημαίνει ότι είναι πελάτης της. Είτε ευθέως, είτε μέσω τρίτου. Παραβλέπει επίσης έντεχνα το θέμα της παραποιησης της συσκευασίας της, κάτι που θα έπρεπε να θέσει μαζί με το θέμα των μαιμούδων. Γιατί το κάνει; Πιθανότατα για τον προφανή λόγο. Διότι κάτι δεν πρέπει να μάθουμε.


Κι όπως ειπώθηκε και πριν, επιλογή μου είναι να πάρω κάτι που είναι έτοιμο να λήξει αν το βρω στο 1/3 της τιμής. Πρεπει όμως να υπάρχει σχετική ενημέρωση. Σε αντίθετη περίπτωση δεν είναι ευκαιρία αγοράς, αλλά κουτοπονηριά. Δυστυχώς, κάποιοι εχουν θεοποιήσει αυτό το κατάστημα και δείχνουν απέναντί του ανοχή που ούτε το 1/10 της δε θα έδειχναν σε άλλα καταστήματα.

Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #535 στις: Αυγούστου 01, 2014, 10:30 »
Ο nick πάντως πήρε άλλο υγρό και για αυτό άλλο χρώμα άλλη γεύση.Τώρα αν δεν σας καλύπτει το γιατί ξηλωνουν τα νούμερα είναι άλλο θεμα.

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #536 στις: Αυγούστου 01, 2014, 10:52 »
Α ρε Πάνο ποιο άλλο υγρό πήρα, cuban cigar είναι, αριστερά ελληνικό δεξιά κινεζικό,
 αντί να κοιτάω τη δουλεία μου με βάζεις να φωτογραφίζω μπουκαλάκια πρωί πρωί  :)




Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #537 στις: Αυγούστου 01, 2014, 10:53 »
Σορρυ μαν δικό μου λάθος.
Ένα ελληνικό που πήρα πάντως είναι ίδιο χρώμα με το κινέζικο δικό σου.μετά από αραίωση με Cuban 0 ήρθε στο χρώμα του δικού σου ελληνικού.

Αποσυνδεδεμένος epyloxias

  • **
  • 274
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #538 στις: Αυγούστου 09, 2014, 13:46 »
Ειμαι με liqua χρονια. Ξεχωρισα americano, cuban, και αυτο που ατμιζω τωρα το bright. Ποοοοοοολυ καλα αρωματα. Δυσκολα θα αλλαξω μαρκα.

Στάλθηκε απο το Lg D320N


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #539 στις: Αυγούστου 21, 2014, 15:43 »
 Οι δύο τελευταίες γεύσεις που έβγαλε η Liqua, ακούν στα ονόματα Mild Kretek Tobacco και Peach. Ένα καπνικό λοιπόν και ένα φρουτένιο και ως γνωστόν η εταιρεία τα πάει πολύ καλά και στους δύο τομείς.

Έπεσε στα χεράκια μου το καπνικό και μια που την έχω πάρει εργολαβία τη Liqua, νομίζω ότι οφείλω να του κάνω μια δοκιμή. Καθαρός Kayfun 3.1ES Clone, 2.0Ω MC 2mm στήσιμο με Kanthal A1 0.25mm πάνω στο SVD και ένα ml βάση για να στρώσει το βαμβάκι, μέχρι να πάρουμε τη μυρωδιά.

Στην Κέρκυρα λοιπόν το πιο γνωστό τοπικό μας πιάτο, είναι η παστιτσάδα, μακαρόνια δηλαδή με κοκκινιστό κόκορο (να μη χαλάμε και την προφορά!!!) ή μοσχαράκι, με κύριο χαρακτηριστικό τα πολλά μπαχάρια και το πολύ κρεμμύδι. Ένα από τα μπαχαρικά που χρησιμοποιούμε, είναι το λεγόμενο σπετσερικό το οποίο το φτιάχνει μια φαρμακοποιός και οι γνώστες φροντίζουν πάντα να υπάρχει απόθεμα.

Και αφού έκανα τα σάλια σας να τρέχουν και φυσικά το μυαλό σας να απορεί γιατί σας τα λέω όλα αυτά, θα σας λύσω την απορία: τόσο μπαχαρικό σε υγρό αναπλήρωσης, δεν νομίζω να συναντήσει κανείς… Γαρύφαλλο, κανέλα, μπαχάρι, γλυκάνισος και κύμινο είναι τα κύρια χαρακτηριστικά της μυρωδιάς και ο καπνός ούτε που γίνεται αισθητός στο ρουθούνι. Έβαλα 2ml στο τανκ καθώς η πρόβλεψή μου ήταν ότι δεν είναι για πολλά πολλά το υγρό και ξεκίνησα. Η πρώτη τζούρα χτύπησε βίαια με γεύση από βαρύ άφιλτρο τσιγάρο όπως τα προ δεκαετίας και βάλε Σαντέ, και με έστειλε αδιάβαστο με την καλή έννοια. Με το που εισχωρεί όμως το πρώτο μόριο ατμού στη μύτη, εξαφανίζεται οποιαδήποτε υπόνοια καπνικού, και νιώθεις ότι ατμίζεις το μείγμα μπαχαρικών που είχες έτοιμο για την παστιτσάδα! Ολοκάθαρες οι γεύσεις από όλα τα μπαχάρια που εντόπισα με τη μύτη, αλλά τόσο έντονες που πραγματικά πολύ θέλω να γνωρίσω κάποιον να μου πει ότι είναι το κύριο υγρό του και το ατμίζει όλη μέρα! Εκεί που όμως βρίσκεται το εντυπωσιακό της υπόθεσης, είναι η επίγευση. Νιώθεις πραγματικά σαν να έχεις φάει το πλούσιο σε μπαχαρικά φαγητό σου και να καπνίζεις ένα βαρύ τσιγάρο με έντονη την επιθυμία της σιέστας. Σε απλά Ελληνικά «άααααρχονταςςςςςς, ταράτσα την κάναμε και σήμερα». Έντονη λοιπόν η καπνική επίγευση, με το γλυκάνισο κατά κύριο λόγο να κάνει κάτι σκασίματα. Η μυρωδιά στο χώρο βαριά και ασήκωτη, σε σημείο κάποιος να δυσκολευτεί να πιστέψει ότι ατμίζεις και δεν καπνίζεις και το χτύπημα μπόλικο και στιβαρό παρά τα 6mg που είχε το υγρό που δοκίμασα. Αυτό το υγρό όμως, είναι για μέχρι ένα ml καθώς μετά καταντάει τόσο μπουχτιστικό, που κοιτάς το η.τ. σου με δέος και ένα ελαφρύ τρόμο! Είναι το υγρό που θες πραγματικά μετά από κτηνώδες γεύμα κατά προτίμηση με σουτζουκάκια σμυρναίικα ή σούβλα, για δύο τζούρες, ακριβώς πριν την πέσεις για σιέστα. 81/100 νομίζω ότι το αξίζει γιατί πρόκειται για κάτι πολύ ιδιαίτερο. Ίσως με αραίωση 3:1 να ήταν ακόμη καλύτερο καθώς πραγματικά τόσο βαριά και έντονη γεύση δεν μπορώ να την κάνω καλά. Σε αναμονή για το ροδάκινο.
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 276 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 218 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21331 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282369 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208178 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66773 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175131 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14806 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125276 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93912 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4446 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix