vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

128 επισκέπτες, 8 χρήστες
gstamatos, Sergios, Buliwyf, Milarepa, grag, bloodlessz, marauder800, lemon78

Twitter

ΥΓΡΑ LIQUA

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #390 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 15:30 »
Αναλυεται μεχρι αηδιας ορισμενα πραματα, χωρις να υπαρχει λογος. Τωρα θα μου πειτε, καλα κανουμε κ το ψαχνουμε γτ μας ενδιαφερει η υγεια μας.
Πολύ μόδα έγινε τελευταία στο φόρουμ (μέχρι αηδίας δηλαδή...) όταν κάποιος δεν ενδιαφέρεται για ένα θέμα να μπαίνει και να κράζει αυτούς που το συζητάνε. Δεν καταλαβαίνω τα "έλεος δηλαδή!" και τα συναφή.
Ο καθένας στραβώνει όποτε οι άλλοι μιλάνε για κάτι που βρίσκει ανούσιο;
Ας πάει σε άλλο νήμα που τον ενδιαφέρει. Δεν κατσικωθήκαμε στο σαλόνι του.

Αλλα δε θυμαμαι να εχω ακουσει ΚΑΝΕΝΑΝ καπνιστη να ειπε, μηπως το ενα, μηπως το αλλο? τοσα χρονια.. Ολοι σαν καλα προβατακια πηγαιναμε στο περιπτερο κ τα αγοραζαμε. Αντε το πολυ πολυ, να αλλαζαμε μαρκα μια στο τοσο κ θεωρουσαμε τους εαυτους μας περηφανους για την κινηση αυτη, γιατι βρηκαμε πρωτοι τα "κακα" τσιγαρα.
Αν μέναμε καπνιστές, μετά από κάποια χρόνια θα ψοφάγαμε σαν τις μύγες.
Ναι, τι μαγκιά εκείνες οι μέρες, ας κάνουμε τα ίδια!  ;D

Αποσυνδεδεμένος apollwnas21

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάλτε να πιούμε...
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #391 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 16:31 »
Το πρώτο υγρό Ligua που είχα δοκιμάσει είναι το Cuban Cigar Tobacco,και το μηλο από fasttech...
Aίσχος σαν γεύση και τα 2. Τώρα θα τα δοκιμάσω ξανα απο replacesmoke, να δω την γευση τους...
Επίσης ήτανε σχισμένο και σε ενα σημείο το χαρτάκι που δείχνει την λήξη του υγρού...

Αποσυνδεδεμένος tasfot

  • **
  • 462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #392 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 16:40 »
όπως έχουμε πει τόσες φορές γούστα είναι αυτά και δεν είναι απαραίτητο να συμφωνούμε όλοι στα θέματα γεύσης, αλλά το μήλο έμενα μου αρέσει πολύ...
ούτε έντονο, ούτε βαρύ, καλό τόσο στην εισπνοή όσο και στην επίγευση της εκπνοής... δεν κουράζει καθόλου...
θα μπορούσα να το ατμίζω όλη μέρα αλλά σίγουρα δίνει μια ιδιαίτερα ευχάριστη νότα στα διαλείμματα από το καπνικό μου..!

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #393 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 18:25 »
Έγινε τόσος ντόρος για μια προσφορά ενός καταστήματος χωρίς κανένα λόγο. Γιατί το λέω αυτό; Γιατί την ίδια προσφορά την έχει και άλλο κατάστημα ητ. www.antismoke.gr ;D8) Και είμαι σίγουρος ότι θα την δούμε και αλλού ;D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Panos40

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω να μάθω για το η.τ.
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #394 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 21:04 »
Μόνο 2 ευρώ με φόρο όταν εισάγεται, μεταφορικά κλπ κλπ. Δηλαδή αυτό στη liqua πόσο να της βγαίνει; 50 λεπτά; Τι βάζουν μέσα με 50 λεπτά κόστος; Λέω τώρα ένα κόστος υποτιθέμενο βασισμένος στα 2 ευρώ τιμής πώλησης. Τέλος πάντων. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Σεβαστές.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #395 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 21:13 »
Ξεστοκάρισμα κάνουν. Δεν σημαίνει ότι έχουν κέρδος.

Αποσυνδεδεμένος Johnnyd13gr

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #396 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 21:47 »
Καλό το Cuban Cigar τλκ. Ακομα και για all day liquid μου κανει. Το μεγαλο θετικο αν και δεν εχει την σουπερ ντουπερ ουαου γευση ειναι οτι δεν κουραζει.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #397 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 22:00 »
Δεν κανουν προσφορες τσιγκουνηδες...... κανουν κατι τρεχει
Δεν ξερουμε τι θελουμε μου φαινεται
Δηλαδη τοσα χρονια που εβρισκα προσφορες απο flavor. ηταν υποπτα ?

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #398 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 22:44 »
οτι ειναι Κινεζικο πεταχτετο.. αλα να πεταξετε και της επώνυμες  οικοσκευες σας όλες ;D
γιατι φτιαχνονται στην Κινα και ειναι ολες μαιμου  :laugh1:  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #399 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 22:56 »
Πριν επεκταθούμε και στα κινέζικα εστιατόρια της περιοχής μας, μπορούμε να επιστρέψουμε στο θέμα μας;
Εχουμε ξεφύγει!
Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #400 στις: Φεβρουαρίου 19, 2014, 10:37 »
Χθές πήρα 2 γεύσεις liqua απο κατάστημα στα Ιλίσια. Turkish, και , cuban
Cuban που δοκίμασα το βρηκα πάρα πολύ καλό. Σαν αρωματικό πούρο. Βαρύς καπνός με κάτι σαν σοκολάτα? σαν αυτο που βάζουν στα αμερικάνικα παν κεικ κάτι τέτοιο! Μου άρεσε γιατί θυμίζει κάτι που γλυκίζει αλλά δεν κουράζει και το λέω εγώ που μου τη σπάει η γλυκάδα που αφήνουν τα virginia! Το turkish μόλις γέμισα και ετοιμάζομαι να δοκιμάσω.
Στις φωτο φαίνονται κουτί και μπουκάλι...τώρα τί να πω..... (συγνώμη για τον τρόπο αλλα δεν καταφερα να τις βάλω συννημένες όλο χτυπούσε)



Ωχ ρε παιδιά αυτο το turkish γιατι μου φαίνεται τόσο χάλια? Πολύ οινόπνευμα? Δεν μπορώ να καταλάβω τί νοσοκομειακό μου βγάζει!

Το θέλει κανείς ...? χαρίζετε!

Συγχώνευση συνεχόμενων ποστ. Παρακαλούμε χρησιμοποιείται την επιλογή "Τροποποίηση" όταν θέλετε να προσθέσετε κάτι σε μία δημοσίευσή σας.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 19, 2014, 13:27 από zamc »

Αποσυνδεδεμένος pjdb

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • A NON PROVARI OWNER
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #401 στις: Φεβρουαρίου 19, 2014, 14:45 »
Πήρα την προσφορά και δοκίμασα τά ίδια με αυτα πού είχα αγορασμενα πριν ένα μήνα αλλά και 30αρι από ft.Καμία διαφορά σε Τυrkish,bright,Cuban,French.Η συσκευασία μπουκάλι,κουτί,ολόιδια,αν και τά παλιά μου είναι μαϊμού,τότε μπράβο στον αντιγραφεα.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #402 στις: Φεβρουαρίου 19, 2014, 23:42 »
Ωχ ρε παιδιά αυτο το turkish γιατι μου φαίνεται τόσο χάλια? Πολύ οινόπνευμα? Δεν μπορώ να καταλάβω τί νοσοκομειακό μου βγάζει!

Ίσως το αγαπημένο μου της Liqua, το παίρνω τριάνταμελο για όταν έχω καπνικές ορέξεις.. Τώρα βέβαια έχω ακούσει κάποιους που δεν τους αρέσει, αλλά οινόπνευμα..; Ξύλο, ναι. Καπνιστό, ποπ κόρν, βούτυρο, καμένη ζάχαρη, οινόπνευμα πρώτη φορά ακούω..

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #403 στις: Φεβρουαρίου 20, 2014, 00:28 »
Προχθες περασα να πω ενα γεια στο μοναδικο καταστημα μας στην κερκυρα ( e tsigaro ) (υπαρχει κ αλλο αλλα δεν  :thumpdown: τουλαχιστον για εμενα.... )κ μ εδωσαν δωρεαν να δοκιμασω red bull 0nic κ πραγματικα εντυπωσιαστηκα απο την πολυ καλη αποδοση γευσης μοιαζει τοσο μα τοσο πολυ στο αναψυκτικο κ μιας κ ειχα πολυ καιρο να το πιω το καταευχαριστιθηκα  για μια φρεσκια αλλαγη ειναι πολυ καλο ....

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #404 στις: Φεβρουαρίου 20, 2014, 09:29 »
Ίσως το αγαπημένο μου της Liqua, το παίρνω τριάνταμελο για όταν έχω καπνικές ορέξεις.. Τώρα βέβαια έχω ακούσει κάποιους που δεν τους αρέσει, αλλά οινόπνευμα..; Ξύλο, ναι. Καπνιστό, ποπ κόρν, βούτυρο, καμένη ζάχαρη, οινόπνευμα πρώτη φορά ακούω..

Καλά άντε όχι οινόπνευμα! Αμμωνία  ;D ;)

Τώρα το american και το bright μοιάζουν με το turkish ? Εν ειναι να μην το δοκιμάσω!!! 
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 42 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 92 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20423 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280267 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207803 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65253 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312478 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13645 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124459 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93430 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4130 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix