vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

290 επισκέπτες, 10 χρήστες
Milarepa, dkostas, Doubt, ZoeM, Aoratix, thanos1071, tony1976, Blackwolf, treloneritis, Olga68

Twitter

Bulli Extreme VR4 - A1 Atomizer

Αποσυνδεδεμένος 5557

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • MAYHEM
Bulli Extreme VR4 - A1 Atomizer
« στις: Σεπτεμβρίου 12, 2010, 02:22 »
Το Bullir Extreme VR4 το είχα από της αρχές Νοεμβρίου του 2009 μαζί με το Nubsi το ειδικό καπάκι που έπαιρνε τότε επάνω.

Το θέμα είχαμε αρχίσει να το συζητάμε και εδώ http://vaping.gr/index.php/topic,573.0.html

Είχα τόσο απογοητευτεί που δεν είχα την όρεξη τότε να κάνω ούτε καν αρνητική κριτική για το προϊόν. Έντονη γεύση πλαστικού από ταVR4 Atomizers.  Ο Κώστας μου είπε τότε ότι ενώ είχε ξεκινήσει καλά οι Κινέζοι όταν τα βγάλανε σε μαζική παραγωγή τα σακατέψανε.
Αν και πανάκριβα τα έβαλα στην άκρη με όλο το σύστημα του  Bullir Extreme VR4.

Η ευχάριστη έκπληξη ήρθε με το A1 Atomizer.
Τι να πω τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Απλά καταπληκτικό. :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Εννιά μέρες τώρα χρησιμοποιώ μόνο αυτό και με καλύπτει απόλυτα.
Τέρμα τα καμένα atomizer και να τα ξεβουλώνεις και να τα καθαρίζεις.

Πιστεύω  το νέο   atomizer του Θανάση να έχει σα βάση το A1 Atomizer.
Θανάση πιστεύω ότι το ιδανικότερο αυτή τη στιγμή θα ήταν ένα A1 Atomizer πάνω σε GGTS. Μην το υποτιμάς. Ή έστω κάτι δικό σου αλλά με τη λογική του A1 Atomizer.
Με αυτό το συνδυασμό σίγουρα δεν  πρόκειται να χάσουμε την πρωτοκαθεδρία που έχουμε καθιερώσει εδώ και καιρό επάνω στο EC.

- Νομίζω πως ότι και να πω δεν πρόκειται να το αποδώσω καλήμερα παρά στο βίντεο που μόλις έκανα παρακάτω.


 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 12, 2022, 16:17 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2010, 10:35 »
Πραγματικά το A1 είναι καταπληκτικό, όπως λένε όσοι το έχουν δοκιμάσει.
Ξέρω πολλούς από το γερμανικό φόρουμ που καθώς το δοκίμασαν δεν το αλλάζουν με τίποτα.

Υπάρχει εδώ και καιρό στην αγορά και μπορείς να του αλλάξεις το φιτίλι και το σύρμα ξανακάνοντάς το καινούργιο.

Παρότι λίγο ακριβούτσικο στην αρχική του τιμή, αλλάζοντας το σύρμα και το φιτίλι με τον καιρό συμφέρει. Πάντως προσωπικά θα χρειαζόμουν τουλάχιστον 2 από αυτά εάν όχι 3.

Το πρόβλημα που έχω είναι ότι θα δεσμευτώ σε ένα προϊόν, το οποίο είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα με ικανοποιήσει περισσότερο από οτιδήποτε άλλο και μετά δεν θα μπορώ να το ξανααλλάξω.
Άσε που έχω ένα σωρό ατμοποιητές εδώ...  :))

Περιμένω περισσότερα νέα σου και εάν βρεθούμε θα ήθελα να το δοκιμάσω.

Πάντως δεν με βλέπω να αποφεύγω την αγορά του.

EDIT: Ευχαριστούμε και για την παρουσίαση με το video.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 12, 2010, 10:51 από Kostas »

Αποσυνδεδεμένος 5557

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • MAYHEM
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2010, 20:05 »
Κώστα στην ουσία το θέμα με τα VR4 atomizer το ανοίξατε ο Λευτέρης και εσύ με τις πληροφορίες που μας έδωσες.
Τελικά είχες δίκιο. Άξιζε τον κόπο που το έψαξα περισσότερο. Άρχισα να λέω πότε θα καεί η χρωμονικέλινη για να έχω την εμπειρία να το αλλάξω. Όταν καεί μάλλον θα το καταγράψω πάλι σε βίντεο (αν και υπάρχει αναλυτικά).
Το συρματάκι χρωμονικελίνης κυκλοφορεί σε 2 εκδόσεις. Στα 0,15 mm και στα 0,2 mm .

Εγώ τα έχω προμηθευτή και τα δύο.
Θα δω διαφορές και θα σας πω.

Η γεύση του είναι πολύ πιο δυνατή από το άτμισμα στα 6 ή 7 Volt , και μοιάζει περισσότερο με το άτμισμα με LR atomizer με τη διαφορά ότι το  LR atomizer έχει οριακά εξατμιζόμενο ατμό ενώ το A1 Atomizer έχει πολύ πιο συμπυκνωμένο ατμό.

Βέβαια τη μπαταρία 18350 την καταναλώνει πολύ πιο γρήγορα. Εάν με άλλο ec καταναλώνεται σε 24 ώρες με το A1 Atomizer σου κρατάει περίπου στις 10 ώρες.

Όπως έγραψα και παρακάτω αυτό που με ανησυχεί πλέων είναι μόνο ο διακόπτης του Bulli Extreme VR4.Bulli Extreme VR4 Όλο το σώμα του Bulli Extreme VR4 αποτελείται από ενιαίο χυτοσίδηρο που μόνο αν το κόψεις μπορείς να φτάσεις στο διακόπτη. Δηλαδή αν σου χαλάσει ένας κο@@διακόπτης θα πρέπει να δώσεις άλλα 90 EURO για να το αγοράσεις ολόκληρο;
Και από ότι έχω ακούσει χαλάει σχετικά εύκολα.
Ίσως εσύ ή που ασχολείσαι με τις κατασκευές να μπορούσες να δώσεις λύση και να το κάνεις πιο απλό. Δηλαδή το A1 Atomizer να το κάνεις να κουμπώνει επάνω σε οπουδήποτε μπαταριοσωλήνα και να είναι μικρότερο και λίγο πιο συμμαζεμένο.
 :thumpup: ;)

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2010, 20:30 »
Νομίζω ότι το 0.2 mm θα είναι καλύτερο.
Δοκίμασε και πες μας την εμπειρία σου.

Το πρόβλημα του Bulli Extreme με το διακόπτη δεν το έχω ακούσει, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν έχεις δίκιο σ΄αυτό που λες.
Αλλά φαντάζομαι ότι σίγουρα θα έχει εγγύηση.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #4 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2010, 21:24 »
5557 το δικο μου ατομαιζερ δεν εχει καμμια σχεση με το bulli. Αν ηταν ετσι δεν θα ειχα λογο να το παραγω. Οπως ξερεις δεν αντιγραφω ποτε κανεναν, μαλλον το αντιθετο συμβαινει.

Το δικο μου ειναι τελειως διαφορετικο. Μολις το δεις θα ενθουσιαστεις. Το μονο που μου λειπει για το τελικο πειραμα ειναι το υλικο πανω στο οποιο πρεπει να τυλιξω την αντισταση. Μηπως ξερεις τι ειναι? Μπορεις να μου στειλεις μερικους ποντους?

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #5 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2010, 23:03 »
Το μονο που μου λειπει για το τελικο πειραμα ειναι το υλικο πανω στο οποιο πρεπει να τυλιξω την αντισταση.
Έχω διαβάσει καλά σχόλια για το κεραμικό που έχουν τα v2 cartomizers της e-liquid και λογικό μου φαίνεται αφού τα κεραμικά δεν ασχολούνται με θερμοκρασίες και άλλα τέτοια πεζά :)) Οπότε ίσως αξίζει να ρίξεις μια ματιά και στη λύση του κεραμικού ως υλικό στο οποίο να τυλίξεις την αντίσταση.

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #6 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2010, 00:35 »
Δεν ειμαι οπαδος των μεγαλων συσκευων ουτε των ιδιοκατασκευων.Ρτσι για να ειμαι ειλικρινης δεν πολυδιαβαζω τα νηματα που αφορουν τετοια θεματα.
Ωστοσο το τοσο απλο αλλα ταυτοχρονα μεσα στο "ζουμι" βιντεο του 5557 με εκανα να το παρακολουθησω με μεγαλο ενδιαφερον.Απλη παρουσιαση χωρις να κουραζει και χωρις ακαταλαβιστικους ορους ή εφε ,νομιζω οτι καλυτερο για την παρουσιαση τετοιων συσκευων.
Μπράβο και απο εμενα! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #7 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2010, 00:43 »
Έχω διαβάσει καλά σχόλια για το κεραμικό που έχουν τα v2 cartomizers της e-liquid και λογικό μου φαίνεται αφού τα κεραμικά δεν ασχολούνται με θερμοκρασίες και άλλα τέτοια πεζά :)) Οπότε ίσως αξίζει να ρίξεις μια ματιά και στη λύση του κεραμικού ως υλικό στο οποίο να τυλίξεις την αντίσταση.

Το κεραμικο ηταν η πρωτη μου επιλογη zoobi αλλα κανενας δεν μπορει να κατασκευασει αυτο που θελω. Οι κεραμιστες παραδοθηκαν οταν ζητησα μια απλη κατασκευη. Δεν εχουμε την δυνατοτητα αυτη στην Ελλαδα μαλλον.

Αποσυνδεδεμένος 5557

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • MAYHEM
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #8 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2010, 02:57 »
5557 το δικο μου ατομαιζερ δεν εχει καμμια σχεση με το bulli. Αν ηταν ετσι δεν θα ειχα λογο να το παραγω. Οπως ξερεις δεν αντιγραφω ποτε κανεναν, μαλλον το αντιθετο συμβαινει.

Το δικο μου ειναι τελειως διαφορετικο. Μολις το δεις θα ενθουσιαστεις. Το μονο που μου λειπει για το τελικο πειραμα ειναι το υλικο πανω στο οποιο πρεπει να τυλιξω την αντισταση. Μηπως ξερεις τι ειναι? Μπορεις να μου στειλεις μερικους ποντους?

Θανάση είμαι σίγουρος ότι εσύ πάλι θα έχεις τον τελευταίο λόγο και θα βάλεις το καλύτερο atomizer. Περιμένω πολλά από σένα.

Αλλά θα διαφωνήσω μαζί σου στο θέμα αντιγραφής ,<<δεν αντιγραφω ποτε κανεναν, μαλλον το αντιθετο συμβαίνει>> . Δεν είναι κακό να αντιγράφεις και να παίρνεις ιδέες από άλλους όταν βάζεις και τη δική σου πινελιά -  προσθήκη - βελτίωση σε οποιαδήποτε ιδέα. Τίποτε δε γίνεται από παρθενογένεση. Ότι δημιουργείται είναι προϊόν και εξέλιξη μιας προηγούμενης ιδέας. 
Θυμάμαι παλιά στο e-cigarette-forum.com που σε κατηγορούσαν ότι αντέγραψες τη ScrewDriver με γελοία επιχειρήματα. Μη μπαίνεις σε αυτό το τριπάκι  ούτε να απολογήσαι ούτε να κατηγορείς κάποιον που παίρνει μια δικιά σου ιδέα και την εξελίσσει. Εάν ίσχυαν τέτοιου είδους ηθικές στο θέμα αντιγραφή τότε θα έπρεπε να είχαμε μείνει στην εποχή του χαλκού.
Γενικώς το θέμα "με αντέγραψες " - "σε αντέγραψα" είναι τελείως αντι-εξελικτικό.

- Τώρα Θανάση το υλικό που τυλίγουν την αντίσταση. βάση αυτών που έχω διαβάσει πρέπει να είναι ίνες υάλου δηλαδή υαλόνιμα . Από ότι είδα οι Γερμανοί το λένε auch Cetins Glasfasergarn δηλαδή ίνες υάλου Cetin και Glass fiber στα Αγγλικά. Που το βρίσκεις θα σε γελάσω. Συζήτηση για αυτό το θέμα αλλά στα Γερμανικά γίνεται εδώ: http://www.elektrisches-rauchen.com/t3014f41-A-Verdampfer-von-Bulli-2.html

Μόνο ο Κώστας πιστεύω μπορεί να μας διαφωτίσει επάνω σε αυτό το θέμα που είναι γνώστης γερμανικών και του A1 Atomizer.

Θανάση θα σου στείλω και ένα κομματάκι από αυτό το νήμα καθώς και ένα VR4 atomizer για να πάρεις μια ιδέα για τη λογική του. Πιστεύω ότι στα δικά σου τα χέρια θα το κάνεις το σύστημα να πετάει. Αυτό βέβαια είναι το λιγότερο που έχω να κάνω.
 :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος 5557

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • MAYHEM
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #9 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2010, 03:21 »
Δεν ειμαι οπαδος των μεγαλων συσκευων ουτε των ιδιοκατασκευων.Ρτσι για να ειμαι ειλικρινης δεν πολυδιαβαζω τα νηματα που αφορουν τετοια θεματα.
Ωστοσο το τοσο απλο αλλα ταυτοχρονα μεσα στο "ζουμι" βιντεο του 5557 με εκανα να το παρακολουθησω με μεγαλο ενδιαφερον.Απλη παρουσιαση χωρις να κουραζει και χωρις ακαταλαβιστικους ορους ή εφε ,νομιζω οτι καλυτερο για την παρουσιαση τετοιων συσκευων.
Μπράβο και απο εμενα! :thumpup:

Γιώργο χαίρομαι που σε ξαναβλέπω και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Από ότι κατάλαβες μου αρέσει να μιλάω μόνο όταν έχω κάτι να πω.
Πιστεύω ότι το forum θα πρέπει πάνω από όλα να ενημερώνει και η επιτυχία είναι η ενημέρωση πάνω από όλα και όχι τόσο το Social Networking. Για αυτό υπάρχει και το facebook με πολύ μεγαλύτερες δυνατότητες.

Μόνο με την σωστή πληροφόρηση μπορούμε να εξελίξουμε την υπόθεση e-cigarette.
 :) ;)   

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #10 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2010, 04:41 »
Θανάση είμαι σίγουρος ότι εσύ πάλι θα έχεις τον τελευταίο λόγο και θα βάλεις το καλύτερο atomizer. Περιμένω πολλά από σένα.

Αλλά θα διαφωνήσω μαζί σου στο θέμα αντιγραφής ,<<δεν αντιγραφω ποτε κανεναν, μαλλον το αντιθετο συμβαίνει>> . Δεν είναι κακό να αντιγράφεις και να παίρνεις ιδέες από άλλους όταν βάζεις και τη δική σου πινελιά -  προσθήκη - βελτίωση σε οποιαδήποτε ιδέα. Τίποτε δε γίνεται από παρθενογένεση. Ότι δημιουργείται είναι προϊόν και εξέλιξη μιας προηγούμενης ιδέας. 
Θυμάμαι παλιά στο e-cigarette-forum.com που σε κατηγορούσαν ότι αντέγραψες τη ScrewDriver με γελοία επιχειρήματα. Μη μπαίνεις σε αυτό το τριπάκι  ούτε να απολογήσαι ούτε να κατηγορείς κάποιον που παίρνει μια δικιά σου ιδέα και την εξελίσσει. Εάν ίσχυαν τέτοιου είδους ηθικές στο θέμα αντιγραφή τότε θα έπρεπε να είχαμε μείνει στην εποχή του χαλκού.
Γενικώς το θέμα "με αντέγραψες " - "σε αντέγραψα" είναι τελείως αντι-εξελικτικό.

- Τώρα Θανάση το υλικό που τυλίγουν την αντίσταση. βάση αυτών που έχω διαβάσει πρέπει να είναι ίνες υάλου δηλαδή υαλόνιμα . Από ότι είδα οι Γερμανοί το λένε auch Cetins Glasfasergarn δηλαδή ίνες υάλου Cetin και Glass fiber στα Αγγλικά. Που το βρίσκεις θα σε γελάσω. Συζήτηση για αυτό το θέμα αλλά στα Γερμανικά γίνεται εδώ: http://www.elektrisches-rauchen.com/t3014f41-A-Verdampfer-von-Bulli-2.html

Μόνο ο Κώστας πιστεύω μπορεί να μας διαφωτίσει επάνω σε αυτό το θέμα που είναι γνώστης γερμανικών και του A1 Atomizer.

Θανάση θα σου στείλω και ένα κομματάκι από αυτό το νήμα καθώς και ένα VR4 atomizer (Image removed from quote.)(Image removed from quote.) για να πάρεις μια ιδέα για τη λογική του. Πιστεύω ότι στα δικά σου τα χέρια θα το κάνεις το σύστημα να πετάει. Αυτό βέβαια είναι το λιγότερο που έχω να κάνω.
 :thumpup: :thumpup: :thumpup:

σε ευχαριστω πολυ 5557 για αυτα που θελεις να μου στειλεις και να εισαι σιγουρος οτι δεν θα πανε χαμενα. Θα τα αξιοποιησω δεοντως. Οσο για τις αντιγραφες συμφωνω για την εξελιξη μιας ιδεας φυσικα αλλα οχι στην τυφλη αντιγραφη. Εξελιξα το SD αλλα δεν μπορω να βλεπω τηλεσκοπια ολοιδια με τα δικα μου ή ασυρματες συσκευες χωρις να λενε πως τους ηρθε η ιδεα ξαφνικα απο το πουθενα, ή 4 ιν one connector, ή ολοιδια AFS αλλα γυαλινα, ή μηχανικα κουμπια που εχουν ακριβως το ιδιο σκεπτικο χωρις να προσφερουν καμμια βελτιωση.

Υποθετω οτι συμφωνεις. Δεν ειπα τιποτα ποτε για το ατομαιζερ του bulli, οπως και δεν ειπα τιποτα ποτε για το adjustable voltage. Αυατ δεν ειναι αντιγραφες φυσικα.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #11 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2010, 19:54 »
υπαρχει καποιο λινκ για το που μπορουμε να βρουμε τετοιο φυτιλι?συρμα βρηκα απο madvapes

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #12 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2010, 21:25 »
Προσπαθω να παραγω τον ιδιο καπνο με το καρτομαιζερ βαζοντας φυτιλι που πηρα απο μαγαζι με αντιστασεις αλλα ο ιδιοκτητης δεν ηξερε ακριβως τι μου εδωσε. Το αποτελεσμα ηταν να καει το φυτιλι. Ηταν φτιαγμενο για χαμηλοτερες θςρμοκρασιες. Ομως σε καθε περιπτωση φαινεται οτι ο καπνος δεν ειναι ιδιος με αυτον που παραγουν τα κινεζικα.

5557, απο βιντεο που ειδα τελευταια για το bulli αλλα και απο το δικο σου βιντεο οπως και απο τα δικα μου πειραματα προσεξα το ιδιο πραγμα. Λιγοτερος καπνος αλλα καλυτερο χτυπημα. Ειναι αληθεια?

Επισης προσεξα οτι για να παραγω ικανοποιητικο ατμο θα πρεπει να βαλω πολυ μικροτερη αντισταση απο την φυσιολογικη (περιπου 3 ohm για 3,7 βολτ.) Αυτο μαλλον συμβαινει και στο bulli γι' αυτο και η μπαταρια δεν κραταει πολυ.

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #13 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2010, 01:02 »
Όταν ο 5557 γραφει είναι ειδηση και παντα διαβαζω με μεγαλη προσοχη τα γραφομενα του.(Μην σας ξεγελουν τα 31 μηνύματά του, προκειται για ένα ενεργο  μελος που προερχεται από το παλιο φορουμ). Θα συμφωνήσω 1000% μαζι σου για με την αποψη για το Social Networking. (όχι ότι καμια μαλαχιουλα βλαπτει που και που ,αρκει να μην το ξεφτιλιζουμε).

Για τον Θαναση τι να πει κανεις…ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ οπαδος των κατασκευων του για τους δικους μου λογους. Όμως όταν βλεπεις έναν ανθρωπο με τοσες ιδεες και οραματα να σκιζεται πραγματικα για αυτό που κανει ,μπορεις να μην του βγαλεις το καπελο?
Θανάση Keep Walking!!!

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Bullir Extreme VR4 - A1 Atomizer
« Απάντηση #14 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2010, 10:54 »
ευχαριστω Γιωργο για τα καλα σου λογια:)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 265 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34492 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556780 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181526 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 107 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8808 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538066 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60401 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238645 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1055 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16674 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139083 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz