vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Υγρά και αρώματα after-8

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #975 στις: Μαΐου 11, 2013, 08:57 »
Κουπόνι υπάρχει ?



_______________
Εδώ μιλάμε τόσα χρόνια με αποδείξεις και όχι με εικασίες.

Πλεον υπαρχει και ειναι το

e-kapnisma για -10%

 :bye:

Αποσυνδεδεμένος Pydnaios

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #976 στις: Μαΐου 11, 2013, 13:47 »
Κι εγώ έβαλα παραγγελία προχθές χωρίς να ξέρω ότι υπάρχει έκπτωση..
Ελπίζω να μου αρέσουν και την επόμενη φορά να τη χρησιμοποιήσω!  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Bensoz

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
  • It's kinf of FUN to do the impossible
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #977 στις: Μαΐου 11, 2013, 15:19 »
εγώ έχω πάρει smokey caramel smoke jack και lemango
η καραμέλα με ενθουσίασε μπορώ να πω αλλα είμαι περίεργος στα αρώματα γενικά τα αλλα δεν m κάναν μεγάλη αίσθηση το jack νομίζω δεν θα κάνω ακόμα και αν ξεμείνω :P
Αν και το έχω ksanaaferei κάπου αλλου συχωρήστε με μου στείλαν ένα δείγμα ομερτά με κόκκινο χρώμα το ομερτά δεν m άρεσε αλλα το χρώμα ήταν εντυπωσιακό θα ήθελα να μάθω πως έγινε τόσο κοκκινωπό το χρώμα και αν υπάρχει τρόπος να βάλουμε χρώμα στα υγρά μας μέσο χρωστικών που δεν είναι επιβλαβείς για τον οργανισμό μας!

Αποσυνδεδεμένος Pydnaios

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #978 στις: Μαΐου 14, 2013, 14:13 »
Παρέλαβα κι εγώ σήμερα τη σειρά smokey και ένα smoke σε αρώματα
Επίσης μια βάση 50/50


Σε αναμονή ωρίμανσης λοιπόν!  :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος Tolias

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #979 στις: Μαΐου 14, 2013, 14:18 »
Παιδια μια ερωτηση?δεν ξερω αν εχει αναφερθει πιο πανω.. το smokey black cherry ποσο τισ εκατο γινετε.?στο site δεν το γραφει.

Αποσυνδεδεμένος Bensoz

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
  • It's kinf of FUN to do the impossible
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #980 στις: Μαΐου 14, 2013, 14:32 »
δοκίμασε το στα 15 σταγόνες και βλέπεις ανάλογα δεν υπάρχουν στάνταρ σε αυτά έτσι πιστεύω οποτε βλέποντας και κάνοντας 15 σταγόνες είναι καλές από τα μπουκαλάκια after 8 για να κρίνεις μετά αν θέλει παραπάνω η λιγότερο και σημασία σε αυτά έχει η ωρίμανση!

Αποσυνδεδεμένος gad

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #981 στις: Μαΐου 14, 2013, 15:28 »
Παιδια μια ερωτηση?δεν ξερω αν εχει αναφερθει πιο πανω.. το smokey black cherry ποσο τισ εκατο γινετε.?στο site δεν το γραφει.

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,14473.900.html

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #982 στις: Μαΐου 14, 2013, 15:30 »
Τα μπουκαλάκια της after8 είναι πολύ σφιχτά και κάπως απρόβλεπτα... άλλα τρέχουν περισσότερο και άλλα λιγώτερο (μπορεί να φταίει και το υγρό μέσα). Δεν πρόκειται να βγάλεις αξιόπιστα συμπεράσματα με τις σταγόνες. Από την άλλη τα αρώματα αυτά θέλουν πολύ!
Μόνο με ογκομέτρηση με μια σύριγγα ή πιπέτα μπορείτε να τα δουλέψετε για να έχετε επαναληψιμότητα. Όλα παίζουν 8%-12%

Αποσυνδεδεμένος Tolias

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #983 στις: Μαΐου 14, 2013, 17:19 »
Με συριγγα τα κανω .γι αυτο θελω ποσοστο.τις σταγονες δεν τις πολυ εμπιστευομαι.ευχαριστω για τις απαντησεις σας.αρα συμπερασμα 8 -12%.αναλιγως τα γουστα και ωριμανση. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #984 στις: Μαΐου 14, 2013, 17:26 »
...το smokey black cherry ποσο τις εκατο γινεται?...

Aπό 10% και πάνω...Αυτό ισχύει γενικά για όλα τα αρώματα της after-8...

Αποσυνδεδεμένος sothoms

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #985 στις: Μαΐου 15, 2013, 15:19 »
Παρελαβα κι εγω σημερα τα νεα αρωματα που δεν ειχα δοκιμασει
RWHY
Smokey Blend
Carnation
Να ρωτησω κατι.
Παλι μεσα δεν βρηκα καμια αποδειξη, ενω ειχαν στειλει ενα email παλια οτι ειχαν λογιστικο θεμα και θα το φτιαξουν.
Ακομα τιποτα;
Εσεις λαμβανετε αποδειξεις;
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 15, 2013, 15:51 από sothoms »

Αποσυνδεδεμένος SpyrosG

  • **
  • 400
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #986 στις: Μαΐου 15, 2013, 15:49 »
Οι ανθρωποι δεν εχουν κανει εναρξη ακομα υποθετω. Δεν μπορω να την καταλαβω αυτη τη μανια με τις αποδειξεις. Απο την μια ολοι γκρινιαζουν οτι το κρατος τους εκμεταλλευεται και τους κλεβει απο την αλλη ζητανε αποδειξεις για να συνεχισουν να χρηματοδοτουν αυτη ακριβως την κατασταση.

Οταν θα κανουν εναρξη και το κρατος θα τους παιρνει το 50% των εσοδων τους, το 23% απο την δικη σου τσεπη και το υπολοιπο απο την δικη τους, τοτε θα γκρινιαζουμε για τις αυξημενες τιμες που προφανως και αναγκαστικα θα χρειαστει να κανουν!

Συγγνωμη φιλε sothoms δεν κατευθυνεται προσωπικα σε σενα το παραπανω, αλλα σε ολους οσους εχουν κολλησει στο "αγαπας την Ελλαδα, αποδειξη", σε μια Ελλαδα που προφανως δεν σε αγαπαει αυτη πια..!

Αποσυνδεδεμένος alexgr

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Αλέξανδρος
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #987 στις: Μαΐου 15, 2013, 15:57 »
Νομίζω πάντως ότι η απόδειξη που έρχεται με το PDF έχει την ισχύ κανονικής απόδειξης


@spyrosg


Συγγνώμη για το off topic αλλά τέτοιοι γενικευμένοι αφορισμοί μας έφτασαν εδώ. Αν δεν πληρώσει ο καθένας αυτό που του αναλογεί τότε θα τα πληρώσει κάποιος άλλος είτε από την εφορία του είτε από την πενιχρή του σύνταξη. Αν το κράτος (που είμαστε εμείς σε τελική ανάλυση) δεν κάνει σωστά τη δουλειά του δεν συνεπάγεται ότι πρέπει να μην την κάνει κανείς. Κάποιος στην τελική θα το πληρώσει το μάρμαρο και όπως είδαμε ως τώρα την πληρώνουν οι ασθενέστεροι. Κάποια στιγμή πρέπει να γίνουμε συνειδητοποιημένοι πολίτες άλλωστε όλοι ξέρουμε να είμαστε Ελληνάρες και είδαμε που φτάσαμε ας δοκιμάσουμε και τίποτε άλλο

Αποσυνδεδεμένος sothoms

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #988 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:03 »
SpyrosG δεν παρεξηγουμαι, κουβεντα κανουμε.
Δεν νομιζω οτι ειναι και πολυ φθηνα τα αρωματα, την στιγμη που ψωνιζω ηδη καποια αρωματα απο flavourart στην μιση τιμη και με αποδειξη.
Αυτο που με χαλαει δεν ειναι η αποδειξη, αλλα το οτι καποιος προσπαθει να το παιξει "εξυπνακιας"
Δεν λεω πολυ ωραια τα αρωματα της after για τα γουστα μου και η εξυπηρετηση επισης.
Απλα αυτο με την αποδειξη, ειναι ενα αγκαθι που χαλαει και με δυσκολευει να προτεινω το καταστημα και σε αλλον.

Αποσυνδεδεμένος SpyrosG

  • **
  • 400
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #989 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:14 »
Φιλε @Alexgr προφανως δεν ειναι ουτε το φορουμ ουτε το τοπικ καταλληλο για τετοιες συζητησεις, αλλα αν πιστευεις πραγματικα οτι για ολα φταιει η ΕΛΛΕΙΨΗ πορων (απο φοροδιαφυγη κλπ) και οχι η ΚΑΚΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ τους (που σιγουρα δεν γινεται απο σενα κι απο μενα), τοτε τι να πω, μαλλον ζουμε σε διαφορετικες πραγματικοτητες!!

Οσο γι αυτο που λες φιλε Sothoms, εχεις τα δικια σου για τις τιμες. Αλλα απο την αλλη, στηριζω τον ανθρωπο χωρις να τον ξερω γιατι κι εγω αυτο θα εκανα αν ξεκινουσα μια νεα επιχειρηματικη προσπαθεια. Θα εκανα την προσπαθεια μου με οσο το δυνατον λιγοτερα εξοδα, να δω πως θα παει και εφοσον επιανε, απο τα χρηματα που θα εβγαζα απο αυτην θα χρηματοδοτουσα μετα τα οποια εξοδα (εναρξεις, εφοριες, καλυτερο site, μαγαζι ισως κλπ). Υποθετω και φανταζομαι οτι και ο ανθρωπος σε αυτη τη φαση ειναι.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 15, 2013, 18:14 από SpyrosG »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 43 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 92 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20427 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280271 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207803 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65265 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173864 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312479 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13647 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93432 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4130 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix