vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

68 επισκέπτες, 5 χρήστες
ΒΑΓΓΟς, infernity, gfilip, camber, Tazz

Twitter

Υγρά και αρώματα after-8

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #435 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 10:57 »
Καλημέρα Μπάμπη, μπορείς να αρχίσεις να  ατμίζεις τη μπανάνα αφού είναι έτοιμο υγρό. Δεν χρειάζεται να περιμένεις να ωριμάσει όπως τα DIY ;)


Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #436 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 11:52 »
μολις πρελαβα arcadian-smooth-lemon straw και ετοιμο pure(πολυ με δυσκολεψε αυτο το υγρο :tongue_smilie: )και βαση φυσικα.........η μυρωδια ολων με τρελανε το smooth μου μυριζει παπρικα :tongue_smilie: το lemon straw τσιχλοφουσκα το pure κρουστα απο χαλβα φαρσαλων :tongue_smilie: (πολυ καμενη ζαχαρη δλδ)το arcadian πανδαισια φρουτων που τα ανακατεψανε με καπνικο....... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: δεν περιγραφω αλλο στην δοκιμη τα υπολοιπα :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #437 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 12:09 »
Πάπρικα ή κανέλα?  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #438 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 12:26 »
η μυρωδια παπρικα....οταν δοκιμασω νομιζω θα ειμαι πιο κατατοπιστικη......οι μυρωδιες αυτα μου εβγαλαν ;D

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #439 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 12:40 »
Σήμερα παρέλαβα -πολύ καθυστερημένα λόγω συνεννόησης ...αρβύλα με το Courier Center το οποίο από οργάνωση είναι λίγο...χύμα στο κύμα - τη δεύτερη παραγγελία μου (πάλι Smoke) σε κανονικά γυάλινα μπουκαλάκια των 5 ml αυτή τη φορά και μαζί 5 ml έτοιμο υγρό Pure 10 mg...To δοκίμασα σε ατμοποιητή για dripping (Zeus / SS A7) και είναι πολύ καλό (φέρνει αρκετά σε πολύ καραμελιασμένη σχεδόν καμένη ζάχαρη)...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 10, 2013, 22:42 από zacharis1955 »

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #440 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 14:18 »
Μετά από όσα διάβασα, παρήγγειλα κι εγώ!!! Αντε να δούμε!!! 8)

Αποσυνδεδεμένος abel

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #441 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 16:16 »
Σήμερα παρέλαβα -λίγο καθυστερημένα λόγω κακής συνεννόησης με το courier - τη δεύτερη παραγγελία μου (πάλι Smoke)...

Sorry αλλά πάλι smoke?  ;D Θυμάμαι σ'ένα post που είχες παραγγείλει 6, τελικά παίζει να είναι το πιο hot άρωμα της σειράς.
Κι εγώ έκανα ξανά παραγγελία, αυτή τη φορά creamy (είχα διαβάσει κάτι για γεύση kiss  :tongue_smilie: ), jack και μια βάση.

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #442 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 16:19 »
δεν μου αρέσει να επαναλαμβάνομαι..... αλλά  :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: smoke.... :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: smoke  :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: και ξανά-μανά smoke..... όλα τα άλλα στην άκρη...

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #443 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 16:31 »
Με μεγαλη υπομονη για να "ωριμασουν" τα DIY, να πω και εγω μια πρωτη γνωμη. Πηρα αρωμα smoke και smooth tobacco. Δωρακι δειγμα επελεξα Smokey caramel.

Το smoke οντας ανυπομονος μετα απο όλα αυτα που ειχα διαβασει εδω, το ατμισα αμεσως φτιαχνοντας στα γρηγορα 5 μλ. Ειχε μια ψιλοταγκίλα. Το αφησα να ωριμασει. Μετα απο 5 μερες ωριμανσης, ειναι οντως καταπληκτικο. Θυμιζει διάφορες νοτες απο μπεμπεκοτριμπεκα, εχοντας δικη του προσωπικοτητα, παρα πολυ ευχαριστη στο all day ατμισμα.

Το smooth tobacco παρ ολο που αναφερει καμμενη ζαχαρη (και γιαυτο το πηρα), δεν μου κανει τετοιο πραγμα. Μου κανει κατι μεταξυ λουκουμιου και ανθονερου - ροδονερου, που μπορει να ειναι ευχαριστο αν το μυρισεις, αλλά δεν ατμιζεται.

Το ετοιμο δειγματακι Smokey caramel ειχε μια υπεροχη γευση καραμελας κρυμμενη πισω απο μια ...καμενολαστιχιλα πολυ εντονη.

Εδωσα ευκαιρια αρκετες μερες και στα δυο μηπως "στρωσουνε", αλλά δεν...

Κρατω το smoke, το οποιο θα μεινει στα μονιμα αρωματα.

Αποσυνδεδεμένος Χαραλαμπος

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουνι,ρουνι,υπουλο κακο γουρουνι
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #444 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 16:33 »
Μετα απο αρκετες τζουρες απο το υγρο (Smokey banana-after 8) μπορω να πω οτι μου αφησε θετικες εντυπωσεις.Γευση ''κρεμμωδης'' με μια διακριτικη γευση μπανανας στο βαθος (ισως επρεπε να το αφησω με τα αλλα δυο να ''ωριμασουν'' λιγο,αλλα σαν παιδακι και εγω με επιασε η ανυπομονησια μου ;D ).Ωραιο παντως και δε μου ''χτυπαει'' λαιμο,ουτε λοξιγκας με επιασε οπως με αλλα υγρα (δε ξερω αν ειμαι ο μονος που παθαινει λοξυγκα με Η.Τ  :-[ ) και ΔΕΝ ειμαι φιλος με τις φρουτωδης γευσεις..αμα το αφηνα λιγο να ''ωριμανση''στανταρ θα΄ταν καλυτερα..
Τις αλλες 2 (smokey caramel και  smoke) θα τις δοκιμασω ωριμες πια,οποτε και θα κρινω καλυτερα  8)
Παντως μια χαρα τα βλεπω τα υγρα...Καλη επιλογη.. :thumpup: :thumpup: Αντε και  καλυτερες.. ;D


Αποσυνδεδεμένος smoka

  • **
  • 408
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάνε το καλό και ριξ΄το στον ατμό!
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #445 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 16:37 »
smoke ολα τα λεφτα.και μετα cigar. :thumpup:





Αποσυνδεδεμένος Anathema

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #446 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 16:49 »
Ειναι το smoke τόσο κοντά σε TriBeCa όπως διαβάζω ; Τα έχει κάποιος και τα δυο σε τζενεσις , ώστε να πει αν μοιάζουν ; Στους εργοστάσιακόυς το ry4 μου ήταν πολύ κοντά αλλά σε τζενεσις το ry4 μου έβγαζε κάτι από κακαο!!!
Αν πάντως ειναι το smoke κοντά στο TriBeCa θα κάνω κίνηση γιατί έχω μπει μέσα !!!!

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #447 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 17:58 »
Εχει αυτο το απροσδιοριστο "κατι", που εχει η τριμπεκα, αλλά και η μπεμπεκα (στις καλες της ημερες). Μεχρι εκει. Εμενα μου φερνει πιο πολυ σε ποπκορν-καβουρντισμενα ξηροκαρπια, τοσο οσο ομως χωρις να ειναι μπουκωτικο. Αν λαβουμε υποψιν οτι για την τριμπεκα και την μπεμπεκα λενε οτι φερνει σε μαλλι της γριας, και ετουτο εδω ποπκορν, αυτο το "κατι" που λεω, μπορει να ειναι η υποσυνειδητη αισθηση του λουνα παρκ!  :tongue_smilie: :))

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #448 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 18:39 »
Αν σου αρέσουν τα RY4 και το Tribeca δεν θα χάσεις, να είσαι σίγουρος γι αυτό :yes:

Αποσυνδεδεμένος ahill2

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #449 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 19:23 »
Να ρωτήσω,πόσο έκανε να έρθουν τα υγρά απο την στιγμή που λάβατε email ότι η after-8 τα έδιωξε?
Εμένα μου στείλανε email χτές στις 11:27 το πρωί ότι φύγανε και περίμενα λογικά ότι θα τα έχω σήμερα αλλά τπτ απο το courrier,λέτε να μην με βρίσκουνε?  ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 197 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20757 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281485 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207928 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65948 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174628 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312893 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14267 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124823 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93596 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4207 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix