vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

510 επισκέπτες, 6 χρήστες
grag, dkostas, john67, dvelev, panoskapa, Jorge

Twitter

Phenomenon 316 SS Clone

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1080 στις: Αυγούστου 07, 2016, 20:07 »
Κώστα την επόμενη φορά που θα πάρεις κλώνο από Κίνα να σιγουρευτείς ότι είναι γνήσιος κλώνος Κίνας γιατί σέρνονται φήμες ότι κυκλοφορούν μαϊμού κλώνοι από Μπ#&#@ν. Να ζητήσεις πιστοποιητικά προέλευσης μετάλλου, φωτογραφίες από την εξόρυξη έως και τη συσκευασία του τελικού προϊόντος όπως επίσης και βιογραφικά των ενεχομένων στην όλη διαδικασία.
Τι διάολο, ολόκληρα 15 δολάρια έδωσες για γνήσια μαϊμού, δεν είναι εγκληματικό να σου πουλάνε μαϊμουδένια μαϊμού και να μειώνεται η περιουσία σου κατά ένα τόσο σημαντικό ποσό???

Αποσυνδεδεμένος Projectoras

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1081 στις: Αυγούστου 07, 2016, 20:52 »
Κώστα μπορεί να είναι και από τα υγρά, αν είναι σκούρα βγάζουν καφετίλα ειδικά αν μείνει καιρό το υγρό μέσα.

Με καλό πλύσιμο φεύγει.

Σκουριά δύσκολο να βγάλει, τώρα μετά από το τεστ του θαλασσινού νερού είμαι απολύτως σίγουρος. :yes:

Βέβαια μπορεί να υπάρχει και η μεμονωμένη σπάνια περίπτωση. :hmmm:
Ο συγκεκριμένος κλώνος δεν είχε χρησιμοποιηθεί άλλη φορά. Ήταν το πρώτο του μπάνιο μετά την παραλαβή από fasttech.

Αποσυνδεδεμένος giorgiokatr

  • **
  • 213
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1082 στις: Αυγούστου 07, 2016, 20:53 »
@karmakoma δε συμφωνω. Σιγουρα δεν περιμενω την ποιοτητα σπειρωματων, orings, και ακομη ανεχομαι και κατασκευαστικες αστοχιες και ενδεχομενως αν πχ στραβοκουμπωνε η εχανε υγρα θα το δεχομουν και θα τον πεταγα ετσι απλα γιατι ειναι κλώνος και εχεις δικιο σε αυτο το σημειο. Απλα το να αγοραζεις SS316 και να σου βγαινει σκουριασμενη λαμαρινα που την εισπνεις δεν ειναι και οτι καλυτερο...

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1083 στις: Αυγούστου 07, 2016, 21:22 »
Έχω πάρει από φαστεκ καί από τήν πρώτη παρτίδα χωρίς  λογότυπα,. και από την δεύτερη παρτίδα μέ λογότυπα , καί τώρα καί τόσους μήνες μέ τόσο πλύσιμο δέν έχω δεί τό παραμικρό ίχνος ούτε από σκουριά αλλά ούτε πρόβλημα σέ σπειρωματα......

Από κλώνους  από φαστεκ έχω πάρει τους περισσότερους ελληνικούς ατμο
Πλήν τού EVIVA πού είναι εκτός αποθέματος καί κανένας έως τώρα δέν μού έχει δημιουργήσει τό παραμικρό....
Μεγάλοι ήμαστε καί Ο κάθε ένας έχει τίς δικές τού ιδέες καί προτίμησης στό άν θά πάρει κλώνο ή γνήσιο, όπου φτάνει τό χέρι τούς θά κρεμάσουν καί τό καλάθι.....


Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος kkiriakos

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
    • truckbody
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1084 στις: Αυγούστου 07, 2016, 21:32 »
Ομοίως και εγώ και θα συμφωνήσω απόλυτα :thumpup:  

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1085 στις: Αυγούστου 07, 2016, 22:28 »
Κώστα την επόμενη φορά που θα πάρεις κλώνο από Κίνα να σιγουρευτείς ότι είναι γνήσιος κλώνος Κίνας γιατί σέρνονται φήμες ότι κυκλοφορούν μαϊμού κλώνοι από Μπ#&#@ν. Να ζητήσεις πιστοποιητικά προέλευσης μετάλλου, φωτογραφίες από την εξόρυξη έως και τη συσκευασία του τελικού προϊόντος όπως επίσης και βιογραφικά των ενεχομένων στην όλη διαδικασία.
Τι διάολο, ολόκληρα 15 δολάρια έδωσες για γνήσια μαϊμού, δεν είναι εγκληματικό να σου πουλάνε μαϊμουδένια μαϊμού και να μειώνεται η περιουσία σου κατά ένα τόσο σημαντικό ποσό???

Πόσο αστείος ρε φίλε, δηλαδή εάν πάρω αντίστοιχα ένα υγρό από Κίνα και μέσα μου βάλουν βενζινόκολλα θα πω οκ δεν έγινε τίποτα ήταν φτηνό.

Οι κλώνοι τα έχουν αυτά, μπορεί να πέσεις σε κακιά παρτίδα και στην καλή περίπτωση να μην πιάνουν πχ. τα σπειρώματα ή να βρωμάει. Υπάρχουν και οι ακραίες περιπτώσεις που μπορεί να σου σκουριάσει. Έχουμε ξαναδεί στο παρελθόν σε άλλους κλώνους.

 Όπως είπατε, ενήλικες είμαστε και ο καθένας κάνει τις επιλογές του.

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1086 στις: Αυγούστου 07, 2016, 23:06 »
αν εσας που ειρωνευεστε σας γουσταρει να σας λενε ss και να τρωτε σκουρια γτ με αντισκουριακο εφυγε μονο τοτε οκ.δεν ειπα οτι ειμαι κανα κοπελι γιωργη αλλα πες μου σαν σοβαρη εταιρια που εισαι ναι ρε φιλε τον δινω 15 δολαρια γτ ειναι απο ταβανοπροκες..τεσπα..οσοι καταλαβαν καταλαβαν δεν συνεχιζω αλλο.γνωμη μου!!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1087 στις: Αυγούστου 07, 2016, 23:09 »
Πρεπει να επεσες στην περιπτωση βρε φιλαρακι...
Τι να πω? Αν ειναι σκουρια παντως, στανταρ θα ξαναπεταξει.
Παροκολουθησε το ομως κ σε αλλα σημεια.

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1088 στις: Αυγούστου 07, 2016, 23:13 »
Ρε μάγκες διαβάστε λίγο πιο πίσω πριν σχολιάσετε.
Ο άλλος την είπε στον Κώστα με το γνωστό προκλητικό τρόπο ότι δεν ξέρει να αγοράζει κλώνους λες και μπορεί ο καθένας να ξέρει πως και από τι υλικό έφτιαξε ο κινέζος τον κλώνο.
Γι αυτό έγραψα το post και βέβαια σε καμία περίπτωση δεν τη λέω στον Κώστα...

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1089 στις: Αυγούστου 07, 2016, 23:19 »
Κάνεις λάθος. Το ποσοστό είναι μηδέν γιατί έχω πάρει 8 κλώνους και κανείς δεν έχει βγάλει σκουριά (σύμφωνα με την λογική σου).

Με έναν κλώνο που πήρες όλο κι' όλο έβγαλες συμπέρασμα για όλους εσύ.

Άμα δεν ξέρεις τι αγοράζεις δεν φταίνε οι Κινέζοι.

εσυ σιγουρα θα πηρες τον φτηνο εε?εγω παλι πηρα τον ακριβο με τα λογοτυπα και με ολα, σου παραθετω και τον ατμο.
https://www.fasttech.com/products/0/10017231/3937100-tilemahos-v2-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

φιλε drum εφυγε κουβα..! :thumpup: :thumpup:


Αποφύγετε καυγάδες, προσωπικές αντιπαραθέσεις, υπονοούμενα και χαρακτηρισμούς
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 07, 2016, 23:40 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1090 στις: Αυγούστου 07, 2016, 23:27 »
Οχι ρε συ. Κρατα τον για ανταλλακτικα. Μπορει να σου πεσει κανενας μεταχειρισμενος.
Ατυχια παντως. Δεν μου εχει τυχει ποτε τετοια στραβη.

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1091 στις: Αυγούστου 07, 2016, 23:29 »
παει καιρος που εφυγε..ενταξει δεν ειμαι κ ο πιο σχολαστικος στους ατμο μου αν και ειναι ολοι ελληνικοι πλεον ,ουτε στριβω σαν τρελος με αποστασεις τεντα κλαρινο αλλα μονο που ειδα σκουρια ξενερωσα και με το πυρεξ και τις βιδες..καλυτερα στο καδο..μονο για το ντριπ τιπ ξενερωσα να σου πω.χαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1092 στις: Αυγούστου 07, 2016, 23:33 »
Ψυχραιμία...
Τον ίδιο στόχο έχουμε όλοι.
Οι προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν ωφελούν το άτμισμα.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1093 στις: Αυγούστου 07, 2016, 23:35 »
modivin και kostasmoke, από ό,τι φαίνεται, έχετε διαφορετική εμπειρία από την αγορά κλώνων. Αυτός δεν είναι λόγος να αρχίζετε καυγάδες.
Παρακαλώ ακολουθήστε την υπόδειξη του συντονιστή από πάνω. 

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Phenomenon 316 SS Clone
« Απάντηση #1094 στις: Αυγούστου 07, 2016, 23:36 »
οκ.με συγχωρειτε για τον τονο μου παιδια.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172316 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276794 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15421 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14053 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9417 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35882 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182797 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 216 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10771 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364