vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

632 επισκέπτες, 8 χρήστες
axilleaspro, amdnikos, camber, lemon78, manoslykos, yorgoss, Sergios, Milarepa

Twitter

Cloud One by Cloud Mods

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #180 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 02:48 »
... Επιπρόσθετα θα ήθελα να έχει καλή διαχείρηση υγρού (να μην πίνει σαν τρελό), να μην εχει διαρροές, να βγάζει αρκετά γεμάτο ατμό, να μην με πιάνει η καρδιά μου όταν βλέπω την φυτιλοαντίσταση μετά από 1-2 τανκάκια, και να μην μου έρχεται καμμένο στο ξεκούδουνο... Μετά από λυώσιμο μιας εβδομάδας, το μόνο που θα ήθελα να βελτιωθεί, θα ήταν να έχει κάπως μεγαλύτερη χωρητικότητα... Όλα τα άλλα τα έχω βρει σε αυτό τον ατμοποιητή!!!Τι με έκανε περισσότερο εντύπωση? ότι για να φας καμμένο (χωρίς το TC) θα πρέπει να τα θέλει ο οργανισμός σου... σε προειδοποιεί άμεσα και έγκαιρα...Το δεύτερο, είναι οι φωτογραφίες που ανέβασε ο Alex74... μετά από κατανάλωση μεγάλης ποσότητας υγρού, η φυτιλοαντίσταση του είναι σαν χθεσινή (κάτι που ήταν το μεγάλο μου θέμα με το Φαινόμενο, όπου στο 2ο τανκάκι με έπιανε η ψυχή μου)...


Η ερώτηση μου προήλθε από το σχόλιο φίλου κατόχου όπου τον συγκρίνει με το Φαινόμενο και αναφέρεται πως πλεονεκτεί στο θέμα κατάλοιπων στην αντίσταση. Άρα πιστεύεις πως αυτό δεν ισχύει.

Αποσυνδεδεμένος mamutsis

  • **
  • 309
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #181 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 02:48 »
Οποτε δεν εχει μεινει να πουμε κατι που δεν εχει ειπωθεί ηδη. Ας τον δουλεψουν τα παιδια που τον έχουν ηδη για καμια δυο εβδομάδες και μετα ας κάνουν και review να δούμε και οι υπόλοιποι τι παίζει.

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #182 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 03:27 »
Δε νομιζω οτι παιζει καποιο ρολο.


Εκτος και αν το οτι ειναι ψηλα η αντ/ση και με σωστο στησιμο , ρουφαει ακριβως την ποσοτητα που χρειαζεται χωρις να υπαρχει περιττό υγρο στην αντ/ση για να γινει ατελης ατμοποιηση.
Θεωρια ειναι αυτο , οχι γεγονος..................

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #183 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 07:47 »
Κι εγώ το ίδιο πιστεύω mankar72...

Το πόσο λερώνει το σετάπ δεν έχει σχέση με τον ατμοποιητή και είναι κάτι ατυχές το να αναφέρεται...

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #184 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 08:00 »

Εμένα καμία αντίσταση δεν μαζεύει μάκα, εκτός αν μιλάμε για συγκεκριμένα υγρά που μπορούν να κάνουν (συνήθως με βάση τη σοκολάτα, οι κάποια gourme γεύσεις ) αλλά ο λόγος που έβαλα τις φωτογραφίες δεν ήταν αυτός, ήταν ότι και το βαμβάκι δεν αλλάζει χρώμα, αυτό έχει να κάνει με το ότι το ρεύμα είναι σωστό οπότε και η κατασκευή είναι πολύ σωστή στους πόλους και δεν δημιουργεί βραχυκύκλωμα πουθενά εσωτερικά
Οπότε το ποσό λερώνει το σετάπ τελικά έχει σχέση με τον ατμοποιητή, ο από πάνω παράγοντας είναι ένας αλλά δεν είναι ο μόνος.

Αποσυνδεδεμένος aiamec

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #185 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 08:48 »
ρε αλεξ γραψε τι παιζει με αυτο το πραμα τελικα  :thumpup: πολυ ιντριγκα για το τιποτα βλεπω ...

Αποσυνδεδεμένος hardmacarton

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #186 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 08:53 »
αν ήταν για το τίποτα δεν θα το έβλεπες καν :)

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #187 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 10:10 »
Παιδια αυτο που πιστευω πως ΟΛΟΥΣ μας ενδιαφερει ειναι πως ειναι ο ατμοποιητης σε γευση - χτυπημα - ντουμανι,να μην εχει διαρροες,και η ποιοτητα κατασκευης να ειναι ισαξια της τιμης του.Εκει θα φανει η διαφορα με αλλους,ειτε ελληνικους ειτε διασημους ξενους.Τα υπολοιπα δεν νομιζω να ενδιαφερουν την μεγαλη μεριδα του φορουμ.Με το καλο να ΄περπατησει΄ να δουμε και εμεις οι υπολοιποι που ειμαστε με κλωναρια διασημων αν αξιζει αυτο που εχουμε στα σκαρια να παρουμε.
Καλα ατμισματα σε ολους.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #188 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 10:43 »
Θα σε διορθώσω γιατι πολυ και μάλιστα Ελληνικοί ατμοποιητες εχουν φέρει την επανάσταση και μάλιστα ο τελευταίος ηταν προ μερικών μηνών ο nextgen,τωρα για τον συγκεκριμενο ατμοποιητη μπορει να μην φέρνει την επανάσταση αλλα εχει μαζέψει ολα τα καλα στοιχεία των υπολοίπων τωρα για την τιμη δεν υποχρέωσε κανεναν να τον σγοτασει η τιμη για εμενα και για τα υλικά και Τοτό κόστος ειναι οριακά καλη αν σε κάποιους φαινεται ακριβος υπαρχει και η λύση του μεταχειρισμένου που σιγουρα θα παίξει!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τότε προφανώς αντιλαμβανόμαστε διαφορετικά την έννοια "επανάσταση", απόλυτα σεβαστό.

Τώρα, όσον αφορά τη "διαμάχη" που βλέπω σε εξέλιξη, θα πω κάποια πράγματα, τα οποία ανακυκλώνονται.

α) Η τιμολογιακή πολιτική του εκάστοτε εμπόρου/κατασκευαστή, είναι δικό του θέμα. Η τακτική κραξίματος χωρίς ίδια άποψη, δεν προσφέρει κάτι στην κουβέντα. Για να έχει δικαίωμα κάποιος να κατακρίνει κάτι τέτοιο, θα πρέπει να έχει υποστεί ζημία. Σε απλά ελληνικά, να του έχουν πουλήσει φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

β) Με το ίδιο ακριβώς σκεπτικό, μπορούμε να επιλέξουμε να μην αγοράσουμε κάτι το οποίο μας φαίνεται ακριβό. Όπως επίσης δεν χρειάζεται να νιώθουμε την υποχρέωση ότι πρέπει να αποκτήσουμε το χ, ψ νέο προϊόν, ότι και να είναι αυτό.

γ) Όλες οι απόψεις, είναι σεβαστές. Αρκεί να βασίζονται κάπου και να μην προσβάλλουν γενικώς.

Δυστυχώς, δεν υπάρχει η δυνατότητα να υπάρχει κάθε "θρυλικός" ατμοποιητής σε κάθε μαγαζί ώστε να είναι διαθέσιμος για δοκιμή από όλους. Μακάρι να υπήρχε αυτή η δυνατότητα ώστε να μπορεί ο καθένας να πειστεί για τις χάρες του εκάστοτε ατμοποιητή από προσωπική εμπειρία. Υπάρχουν όμως κάποια άτομα τα οποία είτε αποκτούν μια νέα κυκλοφορία πληρώνοντας από την τσέπη τους και μετά βλέπουμε μια παρουσίαση, είτε μπορεί να τους το στέλνει ο κατασκευαστής. Όλοι μας λίγο πολύ, έχουμε πλέον μια κάποια μεγαλύτερη εμπιστοσύνη σε κάποια συγκεκριμένα άτομα όσον αφορά την αντικειμενικότητά τους. Ας μείνουμε εκεί λοιπόν. Και το λέω αυτό από τη σκοπιά κάποιου που έχει παρουσιάσει αρκετά υγρά, τα οποία κατά ποσοστό άνω του 80% έχω πληρώσει από την τσέπη μου. Το αν ένας κατασκευαστής έχει ακολουθήσει σωστή κατά τη γνώμη μας πρακτική στην διάθεση ενός προϊόντος, εντάξει, μάλλον είναι εκτός δυνατοτήτων των περισσότερων να το κρίνουν. Και αυτό γιατί συνήθως μπαίνει στη μέση η προσωπική άποψη.

Παρακαλώ λοιπόν όλους και όλες να περιμένουμε περισσότερα στοιχεία για τον ατμοποιητή, περισσότερες απόψεις και δοκιμές σε μεγαλύτερα χρονικά διαστήματα μέχρι να εκφέρουμε άποψη. Οι θεωρίες, εικασίες και λοιπές κοσμοθεωρίες, δεν προσφέρουν κάτι ουσιαστικό.

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #189 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 10:43 »
Κι εγώ το ίδιο πιστεύω mankar72...

Το πόσο λερώνει το σετάπ δεν έχει σχέση με τον ατμοποιητή και είναι κάτι ατυχές το να αναφέρεται...


Σκοπός του ποστ μου, και δεν νομίζω ότι έστω και έμμεσα βγήκε από κάπου, δεν ήταν ότι όλοι οι υπόλοιποι ατμοποιητές είναι για πέταμα και άχρηστοι. Απλά, κατέθεσα το τι θα περίμενα από έναν ατμοποιητή και το τι βρήκα σε αυτόν. Η αναφορά, ατυχής ή όχι, στο Φαινόμενο, έγινε απλά και μόνο γιατί και υπήρχαν αναφορές σε calix & Phenomenon, αλλά και για να αιτιολογήσω σε ποιο σημείο δεν τα βρήκα με το Φαινόμενο σε σχέση με τον CloudOne...


Επίσης, επειδή το Φαινόμενο, και θεωρητικά και απ'όσα είχα διαβάσει πριν τον αποκτήσω θα περίμενα να έχει όλα όσα θα περίμενα, στην πράξη δεν με βόλεψε. Δεν είναι υποχρεωτικό να βολεύουν όλοι οι ατμοποιητές σε όλους και θέλω να πιστεύω ότι δεν είναι και τόσο κακό...


Αν διαβάσει κανείς όλα όσα είχα γράψει, είχα κλείσει λέγοντας "Τώρα γιατί δεν με βόλεψαν οι άλλοι ατμοποιητές (ακόμη και το Φαινόμενο), το πιο πιθανό είναι να φταίω εγώ και το στήσιμο μου και να μην τα βρήκαμε..."

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #190 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 11:49 »
QS-Plan... Σε καταλαβαίνω απόλυτα...

Δεν διαφωνώ, να το ξέρεις...

Ακόμη ατμίζω με τον ΙΑΤΤΥ, και τα έχω βρει απόλυτα μαζί του από την πρώτη στιγμή... :)

Τον πρότεινα σε κάποια παλικάρια και έφαγαν 4 καψούλια σε 2 τζούρες  :)) (το καψούλι του ΙΑΤΤΥ μετράει διπλό)...

Οπότε και φυσικά το σημαντικότερο είναι να τα βρει ο ατμιστής με τον ατμοποιητή του... :thumpup:

Και βέβαια δεν είναι υποχρεωτικό να ατμίζει κάποιος με Φαινόμενο, Calix, Eviva, Τηλέμαχο κοκ...

Ο κάθε ατμοποιητής μπορεί να δώσει διαφορετικά πράγματα σε διαφορετικές στιγμές...

Έχω ξαναπεί ότι το καλύτερο θα είναι να δοκιμάζουμε όσα περισσότερα ατμιστικά μηχανήματα... Και να μην είμαστε οπαδοί...

Ξέρεις πόσες φορές έχω ακούσει εδώ μέσα "Ουάου δεν υπάρχει ο "τάδε" ατμό... Θα βάλω τους υπόλοιπους στο συρτάρι..." :)) και τελικά έρχεται ο επόμενος και στέλνει και τον "Ουάου" στο συρτάρι... :laugh1:

Όλοι οι ατμιστές ανεβαίνουμε σε απαιτήσεις από τον κάθε νέο ατμοποιητή που βγαίνει... Και αυτό είναι καλό... Σημαίνει οτι οινατμοποιητές εξελίσσονται... Σημαίνει ότι οι Ελληνες κατασκευαστές εξελίσσονται...

Απλά καλό είναι να κάνουμε λίγο κράτει στον ενθουσιασμό μας... Πράγμα δύσκολο γιατί αυτό που κατάλαβα είναι οτι με το άτμισμα ξαναγινόμαστε παιδιά... :))

Αποσυνδεδεμένος DeareN

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
  • Always looking for genesis attys and hybrids...
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #191 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 13:27 »
Απλά τα πράγματα, παρέλαβα σήμερα, έστησα λάθος, πήρα τηλ,  έμαθα ότι θέλει πιο πολύ βαμβάκι και τώρα απολαμβάνω.

Πολύ μου άρεσε αλλά αυτό είναι υποκειμενικό γούστο.

Σήμερα αύριο θα βγει και βίντεο και όλα κομπλέ. Με ένα τηλ στα μαγαζιά μου λύθηκαν οι απορίες.

2 τιπς
1) Λίπανση των ορινκς γιατί έρχεται πεντακάθαρος και είναι όλα στεγνά.

2) αρκετό βαμβάκι στο πλάι που έχει διπλό κέρδος α ) μικρότερος χώρος ατμοποιησης άρα πιο καλή γεύση β ) ακόμη πιο smooth άτμισμα στο ήδη υπάρχον smooth άτμισμα.

Για όλα τα υπόλοιπα πρώτη μέρα είναι μετά από καμιά βδομάδα θα γράψω περισσότερα.  :)

Αποσυνδεδεμένος constantinos77

  • **
  • 192
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #192 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 13:56 »
Καλημέρα και από εμένα. Θα τολμήσω να πώ και εγώ την άποψή μου ώς νέος ατμιστής μόλις 4 μηνών που από χθές έχω διαβάσει τις 13 σελίδες του νήματος.


Είναι λογικό κάθε φορά που βγαίνει ένα νέο προιόν στην αγορά, να υπάρχει αντιπαλότητα από τα αντίπαλα στρατόπεδα. Αυτό συμβαίνει σε όλους τους χώρους. Αν πάρω για παράδειγμα τον δικό μου χώρο που είναι η φωτογραφία δεν θυμάμαι ποτέ να έχει βγάλει κάποιο νέο μοντέλο η Nikon ή η Canon που να μην έχει γίνει χαμός από θετικά και αρνητικά σχόλια πριν ακόμη οι υποψήφιοι αγοραστές το αγοράσουν. Επειδή είμαι μέλος σε πολλά forum του εξωτερικού στον κλάδο μου, αυτό γίνεται παντού, σε όλους τους κλάδους. Οπότε δεν βρίσω που είναι το κακό.


Επίσης σχετικά με τα παπαγαλάκια εννοείται και αυτά υπάρχουν σε όλους τους χώρους. Πού να δείτε τί γίνεται με τους beta tester της Νikon της Canon και της Sony. Όταν μιλάμε για εμπόριο εκατομμυρίων δολλαρίων (όλα) επιτρέπονται. Ο κάθε κατασκευαστής αποφασίζει τον τρόπο που θα κινηθεί και θα προωθήσει το προιόν του. Αυτό δεν σημαίνει ότι κάποιος ώς αγοραστής δεν μπορεί να κρίνει την πολιτική marketing. Για παράδειγμα αν εγώ αποφασίσω να κάνω μια αγορά μιας φωτογραφικής μηχανής με κόστος 2000€ - 3000€ έχω την δυνατότητα να δοκιμάσω για κάποιες μέρες την μηχανή και να βγάλω τα δικά μου συμπεράσματα για το αν μου κάνει ή όχι. Δυστυχώς στον ατμιστικό χώρο δεν έχω δεί κάτι τέτοιο. Για εμένα προσωπικά που ζω στην επαρχία και δεν εχω τη δυνατότητα να πάω στο εργαστήριο του καθενός κατασκευαστή είναι πρόβλημα. Δεν είναι δύσκολο κάποιος κατασκευαστής να έχει 10 κομμάτια για τεστ και να τα στέλνει με ένα δελτίο αποστολής στους ενδιαφερόμενους. Αν πάλι είναι θέμα budget και δεν το κάνει, αυτό είναι δικό του θεμα όχι του αγοραστή ,γιατί αυτός χάνει σε πώλησεις.


Σχετικά με την τιμή εννοείται ότι ο καθένας κατασκευαστής κοστολογεί το προιόν του και είναι δεκτό, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ο υποψήφιος αγοραστής δεν μπορεί και να κρίνει την τιμή αν είναι value for money για τα δικά του δεδομένα. Από την στιγμή που εκθέτεις ένα προιόν κρίνεται σε τιμή, σε ποιότητα κτλ


Μέσα σε 3 μήνες έχω διαβάσει εκατοντάδες σελίδες του forum και έχω δεί να γράφεται εκατοντάδες φορές ή φράση "όλους τους υπόλοιπους τους έχω βάλει στο συρτάρι μου". Εγώ πορσωπικά δεν έχω βάλει κανέναν ατμοποιητή στο συρτάρι μου γιατί μου αρέσουν όλοι και στον καθέναν έχω βρεί τα υγρά που μου αρέσουν να ατμίζω. Όλοι μου αρέσουν και μου δίνουν αυτό που θέλω.


Τέλος ώς υποστηρικτής των ελληνικών προιόντων χαίρομαι κάθε φορά που κάποιος έλληνας βγάζει ένα καινούριο προιόν και εννοείται ότι θα το υποστηρίξω εφόσον αυτό το αξίζει στα δικά μου μάτια χωρίς να μπεί κανένας άλλος στο συρτάρι μου.


Τέλος ας μην ξεχνάμε ότι σκοπός του forum είναι να βοηθήσουμε καπνιστές να σταματήσουν το τσιγάρο και να απολαύσουν το άτμισμα και γι'αυτό θέλω να ευχαριστώ  όλους εδώ μέσα που με  βοήθησαν αυτούς τους 4 μήνες να κάνω το άτμισμα χόμπυ μου και να περνάω ευχάριστα τις 1-2 ελεύθερες ώρες της ημέρας μου.






 

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 15:55 από constantinos77 »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #193 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 15:09 »
Η συζήτηση περί παπαγάλων, παρακαλώ να μη συνεχιστεί.
Ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά αν κάποιο μέλος είναι απλά ευχαριστημένο με κάποια προϊόντα, αν είναι απλά ένας φαν ή αν όντως κάνει έμμεση διαφήμιση. Βάζοντάς τους όλους στο ίδιο τσουβάλι, προσβάλουμε άλλα μέλη του φόρουμ που δεν έχουν να κάνουν με παπαγαλισμούς.
Από την άλλη, μία αναφορά για παπαγάλους μπορεί να θεωρηθεί η ίδια ως παπαγαλισμός από τον ανταγωνισμό στην προσπάθεια να φιμώσει τις καλές εντυπώσεις για κάποιο ανταγωνιστικό προϊόν.
Γι' αυτό, παρακαλώ, τέρμα τα περί παπαγάλων.

Κάποια μηνύματα διαγράφηκαν.

Αποσυνδεδεμένος bkork

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #194 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 15:32 »
Επειδη εχει αναφερθεί πολυ το θεμα της τιμής θα ηθελα να γράψω τα εξης.
Ο calix βγαίνει απο 110€ έως 130€ ανάλογα με το τανκ και εχει ss304, το φενομενο ο zest 130€, o lite 100€, πλέον υπαρχει και αλλος lite στα 90€ (Επίσημες τιμες που αναγράφονται στο site) κτλ και αν δεν κανω λαθος όλοι τους εχουν ss303 (δεν αναφερει το site), ο eviva 90€ με 304ss και ο τηλεμαχος 92€ (ούτε αυτός αναφερει τι μέταλλα χρησιμοποιεί)). Εδω να πω οτι οι τιμες συμπεριλαμβάνουν το ΦΠΑ (το οποίο μεταξύ μας ελάχιστοι επιθυμούν να πληρώνουν, είτε σε υγρά είτε σε ατμοποιητες).
Όλοι αυτοί θεωρούνται φθηνοί σε αντίθεση με τον cloudone  που ειναι στα 100+ ΦΠΑ δηλαδη 123€?
Προςωπικα θεωρω οτι μιας και δεν εχει διαφανο τανκ αλλα ειναι όλος SS, συγκρίνετε με τον zest & τον calix με το μεταλλικό tank (οι αλλοι δυο ειναι έτσι και αλλιώς φθηνότεροι και σε αυτη την εκδοςη άρα δεν τους αναφέρω). Σε σύγκριση με αυτους λοιπον ειναι ο δεύτερος ποιο ακριβός.

Απο εκει και περα, το γεγονός οτι τα υλικά ειναι καλυτερα, κοιτάμε να το υποβαθμίσουμε, αλλα κάνουμε κριτική γιατι δεν εχει πυρέξ αλλα θα υπαρχει εξτρα πολυκαρμπονικο τανκ (εδω δεν καταλαβαίνω αφου δεν ενδιαφερει η ποιοτητα των υλικών, γιατι ζητάμε και σχολιάζουμε ποιοτητα υλικών αλλα ας το προσπεράσουμε).
Το γεγονός οτι κάποιοι ειναι κατασκευασμένοι σε τόρνο ενω αυτός και κάποιοι αλλοι σε cnc, πάλι το προσπερνάμε.

Θα συμφωνήσω οτι για κάποιους (τους περισσότερους ισως) ειναι πολλα τα χρήματα για να τα διαθέσουν. Ομως δεν ειναι εξωπραγματική η τιμη του σε σχεςη με την αγορα.


Απαλοιφή περιττού κώδικα μορφοποιήσεων
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 15:44 από Atmos »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 105 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 117 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20518 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280754 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173932 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13784 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93464 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4148 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix