vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Kayfun Lite by SvoёMesto

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1485 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 15:58 »
ασε τις συγκρισεις γιατι σε βλεπω να τον πετας απο το παραθυρο το καυφουν  :laugh1: :laugh1:


ολοι εχουν τα κουσουρια τους αλλα και τα καλα τους , κανεις δεν ειναι ιδιος με τον αλλον .. ολοι εχουν να δοσουν κατι καλο διαφορετικο αλλα και ασχιμο, οποτε παιξε και απολαυσετο

Αποσυνδεδεμένος dodos

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1486 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 16:36 »
Βλεπω καποιες προσφορες στον kayfun. Τι γινεται; Θα βγει νέο μοντελο; Ξερει κανεις τιποτα οσον αφορα τις διαφοροποιησεις;

Αποσυνδεδεμένος mantos

  • ***
  • 929
  • Φύλο: Άντρας
  • ~Box Mods~
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1487 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 17:41 »
Oτι θα βγει, θα βγει..
Αλλα δε ξερουμε ουτε πως θα ειναι ή τι παραπανω θα χει, ουτε ακριβως ποτε θα κυκλοφορησει..


Αποσυνδεδεμένος nikoshek

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1488 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 18:24 »
vag, μου θυμίζεις τις πρώτες 2-3 μέρες μου με τον Kayfun. Δεν θέλω να σου υποδείξω τίποτα, εξάλλου έχεις καλή βοήθεια, παρα μόνο υπομονή και θα στρώσει.
Αλλά ρε φίλε, τα ήθελε λίγο και ο πωπός σου. Απο ατμοποιητές με κεραμικό σε καυφουν, δεν ξέρω, μάλλον θα προβληματιστείς λίγο με την γεύση.
Όπως και να έχει, υπομονή και όλα θα παν καλά.

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1489 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 18:40 »
ερχετε ο lux ,να με luxari  :)) .


τι japan cotton εχω παρει, τι διαφορα συρματα ,nano kit ,οποιος τον παρει θα εχει και μεγαλη προικα  :o .

[/size][size=78%]με βλεπω να κρατω τον diver και να σπρωχνω τον kayfun. [/size]
[/size]
[/size]σε κανα δυο ωρες θα ανακοινωθούν τα αποτελεσματα [size=78%] :yes: .

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1490 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 18:47 »
Αν βαλεις αγγελια τον καυφουνη θα στην μπλοκαρω.  :)) :angel:
Δωσε του μια βδομαδα κ μετα θα σε βαλουμε να διδασκεις εσυ τους νεους στησιματα.
Ουτε να το σκεφτεσαι οτι δεν θα σου δουλεψει καλα

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1491 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 20:38 »
ερχετε ο lux ,να με luxari  :)) .
με βλεπω να κρατω τον diver και να σπρωχνω τον kayfun. :yes: .
Και γω στη θεση σου το ιδιο θα εκανα ερχομαι να τον παρω  ;D

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1492 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 20:39 »
τελικα καλυτερα πριν αρχισουμε να λεμε αρλουμπες και να κατηγορουμε προιοντα,να ανοιγουμε τα στραβα μας(για μενα μιλαω) και να μαθουμε πρωτα τις δυνατοτητες και τα σωστα στησιματα,του καθε ατμο.


ενα μεγαλο ευχαριστω στον λιακο (Lux) που ηρθε και μου εδειξε τι σημαινει καυφουν,δεν ξερω εγω αν θα τα καταφερω να ξαναστριψω ετσι ,αλλα το μηχανημα αυτην την στιγμη πεταει,η γευση του ειναι απιστευτη ,χτυπημα και ντουμανι στα υψη,στα 7,5 βατ χαχαχα,φοβαμαι να παω παραπανω μην ερθει η πυροσβεστικη  :)) .


και παλι λιακο ενα μεγαλο ευχαριστω.
ρε δεν το κανεις επαγγελμα να κονομησεις  :respect: .



Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1493 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 20:54 »
θεωρω οτι ειμαστε απο τα πολυ τυχερα ατομα οσοι εχουμε καποιον εμπειρο κοντα μας ωστε να μας δειχνει τη πρεπει να κανουμε η να μας στηνει τους ατμοποιητες και να απολαμβανουμε... ειμαι και εγω ενας απο αυτους και θεωρο ηρωες οσους φτασαν στο σειμειο αυτο χωρις καμια βοηθεια , και χωρις τα εργαλεια που εμεις ατμιζουμε σημερα


μπραβο σε αυτα τα παιδια !!!!

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1494 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 21:47 »
τελικα καλυτερα πριν αρχισουμε να λεμε αρλουμπες και να κατηγορουμε προιοντα,να ανοιγουμε τα στραβα μας(για μενα μιλαω) και να μαθουμε πρωτα τις δυνατοτητες και τα σωστα στησιματα,του καθε ατμο.


ενα μεγαλο ευχαριστω στον λιακο (Lux) που ηρθε και μου εδειξε τι σημαινει καυφουν,δεν ξερω εγω αν θα τα καταφερω να ξαναστριψω ετσι ,αλλα το μηχανημα αυτην την στιγμη πεταει,η γευση του ειναι απιστευτη ,χτυπημα και ντουμανι στα υψη,στα 7,5 βατ χαχαχα,φοβαμαι να παω παραπανω μην ερθει η πυροσβεστικη  :)) .


και παλι λιακο ενα μεγαλο ευχαριστω.
ρε δεν το κανεις επαγγελμα να κονομησεις  :respect: .
Vag εσυ εισαι απο τους τυχερους μαλλον που εχεις τετοια μαστορια να σε βοηθανε  :yes: :yes: :yes:

Lux  για εμας το αλλους που ειμαστε μακρυά .. παιζει κανενα βιντεακι απλο και κατανοητό να βγαλεις ?   :dontknow: :dontknow: :dontknow: ::)

Αποσυνδεδεμένος jimsiv

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1495 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 22:08 »
Εγώ έφαγα κάνα χιλιόμετρο σύρμα και 2 στρέμματα βαμβάκι από το καλό για να μάθω!! Τυχερέ vag!!!!!
Στον καινούργιο kayfun θα κεράσω ένα μπουκάλι ουίσκι για ατμισμα στον lux να μας κάνει μάθημα!

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1496 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 22:10 »
καλα εχω δρομο μπροστα μου,αυτο το εστριψε ο λιακος,κατσε να φτιαξω εγω χαχαχα

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1497 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 22:23 »
Μην ανησυχείς, θα φτιάξεις και θα είναι καλό. Το μυστικό είναι να μην το φοβάσαι κι αν κάτι πάει στραβά, να μην αγωνιάς και ψάχνεσαι. Φτιάχνεις άλλη μια αντίσταση, την περνάς και συνήθως φεύγει και το προβλημα. Οπως είδες κι εσύ, είναι εύκολο το στήσιμο και έχεις αρκετό χώρο να "δουλέψεις".
Με το δε προβαρι που έχεις, στο περίπου θα στρίβεις τις σπείρες και λίγο πάνω, λίγο κάτω τα ομ, διαφορά δε θα βλέπεις.
Πρόσεχε μόνο να περνάει καλά το σύρμα κάτω από τις βίδες, ώστε όταν τις σφίγγεις να μην κουνιέται ή - ακόμη χειρότερα - φύγει. Διαγώνια στις βίδες την αντίσταση, τις σπείρες όσο μπορείς πιο ψηλά από την τρύπα αερισμού, το φυτίλι ούτε μαλακό, ούτε μασίφ και βρέχουμε καλά το βαμβάκι πριν βάλουμε την καμπάνα. Το "βόλεμα" των φυτιλιών νομίζω ότι είναι το πιο εύκολο από όλα να κάνεις σωστά.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1498 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 22:38 »
vag  για πες μας εντυπωσεις μιας και εισαι με λιγες ωρες μαζι του ... πως τον βλεπεις ?  καλος ? :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #1499 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 22:55 »
τα εγραψα παραπανω κωστα,ενα μονο θα σου πω ξαναγεμισα το τανκακι(το nano ,μην ειμαστε και υπερβολικοι).

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1396 207008 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:27
από gstamatos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310808 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 12, 2024, 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278913 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123950 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64177 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3952 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173299 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15637 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14378 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias