vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

271 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Πωω, μνημοσυνα μπαταριων σημερα. :))

Αποσυνδεδεμένος kjimk

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Ξαφνικά η μπαταρία (ego-t 1000αρα) έχει μπλοκάρει.
Το φωτάκι της είναι συνέχεια αναμένο και μόλις βάλω πάνω ατμοποιητή χωρίς να πατήσω το κουμπάκι δίνει κανονικά ρεύμα και ατμίζω.
Το φωτάκι όμως παραμένει ανοικτό
Κανένας βοήθεια ;;   Ξεμπλοκάρει ή να τη πάω πίσω να την αλλάξουν;;  Εχει συμβεί σε κανένα;;

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Δές αν εχει πέσει υγρό στον πόλο και καθαρισέ το ...αν δεν κανει τιποτα και ετσι, πάει να πει πως εχει προβλημα

Αποσυνδεδεμένος kjimk

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ φίλε μου την καθάρισα , την έπλυνα , της έκανα μπάνιο αλλά αρνείται πεισματικά να επανέλθει.
Μετά τη δουλειά θα την πάω για άλλαγμα
Πιστεύω μόνο να μη σκάσει εκεί στη γωνιά που την έχω

Αποσυνδεδεμένος zafzaf

  • **
  • 112
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Για κανένα φακό καλή είναι.... ;D

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
και σουπερ τιμη ο Ελληναρας......
http://www.madvapes.com/NiMH-Batteries-and-Chargers_c_238.html

Αποσυνδεδεμένος tsoupakas

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Hurricane,Taifun GT 2 & GSL ,Squape,KF V4,KLP
 :)) :)) :)) Μα γιατι το λες αυτο...ειναι μονο 100 % επανω...μια χαρα ειναι  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Ειδα παντως και σε ελλνικο μαγαζί 16340 ultra/trustfire, για 8€. Ενω οι AW IMR εδω Ελλάδα παλι, εχουν 7.50 και 7.90€ στα δυο μαγαζια που τις εχουν!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
 8) Ενω οι αλλοι δουλευουν για την εκλησια..

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
:)) :)) :)) Μα γιατι το λες αυτο...ειναι μονο 100 % επανω...μια χαρα ειναι  :thumpup: :thumpup:

Να ηταν και τοσο κατι γινεται.........3 φορες πανω ειναι.......
4 ευρω ειναι ουσιαστικα στο madvapes με 13.50 του δικου μας......

Αποσυνδεδεμένος apVga

Καλησπέρα παιδια, λίγη βοήθεια γιατί μ'έχει πιάσει λιγάκι πανικός...
Πριν 1.30 ωρα γέμισα το καρτο μου -όχι εντελώς, επίτηδες- το συνδεσα στη μπαταρία (hybrid) και βγηκα. Με το που φτανω στον προορισμό -15 λεπτά- βγάζω να κάνω το τσιγαράκι μου και δεν μπορούσα να το πιάσω, ζεματούσε! Βγάζω το κάρτο, η μπαταρία δεν έσβηνε, και είχε έρθει σε επαφή -leak- με το υγρό. Την έβγαλα στο μπαλκόνι και την τσέκαρα μόλις τώρα, ακόμη ζεματάει και το λαμπάκι της συνεχίζει να είναι ανοιχτό.
Όπως καταλαβαίνεται ανησυχώ για κανένα μπαμ, help  :'( :-\

Την αφήνεις σε μία άκρη στο μπαλκόνι όπου δεν κινδυνεύει κανείς και τίποτα απο ενδεχόμενο μπαμ και το πρωί που θα έχει αποφορτιστει,την πετας.
Βραχυκύκλωμα είναι νομίζω.

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Άστη εκεί μέχρι να σβήσει και μετά πήγαινε την στο μαγαζί που την πήρες και ζήτα αλλαγή. Το υγρό δεν βραχυκυκλώνει, δεν είναι αγώγιμο - no worries. Απορώ πάντως γιατί είναι ζεστή. Μάλλον έχει πέξει εσωτερικό βραχυκύκλωμα.

Αποσυνδεδεμένος apVga

Ευχαριστω παιδια, δεν ειχα σκεφτει καν την εγγυηση, οντως ειμαι εντος και θα την χρησιμοποιησω. Ηδη πριν ποσταρω  την ειχα βαλει σε μια λεκανη (ενας θεος ξερει γιατι lol) και στο μπαλκονι. Απλα ειπα μηπως υπηρχε κανα κολπο να 'σβησει', 3 ωρες μετα κι ακομη τιποτα, το κακο ειναι οτι ειμαι σε φιλους κι αν δεν αδειασει μεχρι να φυγω, δεν με τρελαινει η ιδεα να την εχω επανω μου μεχρι να παω σπιτι :/

και το καρτο ειχε ζεματιστει, δεν μπορουσα να το πιασω μεχρι να το ξεβιδωσω και να ηρεμησει..
edit: η μπαταρια αυτη τη στιγμη στο μπαλκονι ειναι παγωμενη αλλα το λαμπακι σταθερα αναμενο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1126 92604 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 08, 2024, 16:38
από john 7
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63449 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1058 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172692 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278064 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15516 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14166 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9533 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43740 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 480 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36495 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex