vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #195 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 13:09 »
Πραγματικά είναι πολύ δύσκολο αυτό που προσπαθεί αλλά από τα νεύρα του δεν ξέρω αν θα γλυτώσεις... νομίζω ότι τα νεύρα είναι από την έλλειψη νικοτίνης. Αν καταφέρει να ξεπεράσει αυτό το στάδιο μια χαρά... Τώρα όμως εδώ που τα λέμε... τι έγινε κι αν βάλει και δυο σταγόνες νικοτινούχο? Σημασία έχει ότι γλύτωσε από το κτ.

μα τωρα εχω το πανω χερι εγω και για αυτο και εκοψε το δουλεμα και του καλοαρεσει πλεον το η.τ.
στο διαστημα που το κοψαμε αυτος εχει αναψει και 4-5 τσιγαρα ενω εγω ΟΥΤΕ ΕΝΑ!
οπως καταλαβαινετε σειρα μου να τον κοροιδευω  :laugh1: :laugh1:
οταν θα τον βλεπω να εχει πολλα νευρα θα του σταζω νικοτινουχο..αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!

επισης δειτε το avatar μου..ειμαστε εγω και αυτος..
εγω ατμιζω και ειμαι ηρεμη και χαμογελαστη και αυτος ζοριζεται και εχει νευρα  :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος zzooii

  • *
  • 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vape, vape, vape! (since 24.11.11)
    • Facebook
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #196 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 13:18 »
μα τωρα εχω το πανω χερι εγω και για αυτο και εκοψε το δουλεμα και του καλοαρεσει πλεον το η.τ.
στο διαστημα που το κοψαμε αυτος εχει αναψει και 4-5 τσιγαρα ενω εγω ΟΥΤΕ ΕΝΑ!
οπως καταλαβαινετε σειρα μου να τον κοροιδευω  :laugh1: :laugh1:
οταν θα τον βλεπω να εχει πολλα νευρα θα του σταζω νικοτινουχο..αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!

επισης δειτε το avatar μου..ειμαστε εγω και αυτος..
εγω ατμιζω και ειμαι ηρεμη και χαμογελαστη και αυτος ζοριζεται και εχει νευρα  :lotpot: :lotpot:
:laugh1: :laugh1: και το δικο μου αβαταρ κάτι τετοιο ειναι, γι αυτό το εβαλα.... του πεταξα τον ατμό στη μούρη και δεν άφησε ούτε μόριο να παει χαμένο...  ;D

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #197 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 13:23 »
και οι παντρεμενες εχουν ψυχη τελικα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #198 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 13:23 »
Τι ατμιστικα βιτσια εχουν οι δυο κυριες απο πανω μου?!  :-* :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zzooii

  • *
  • 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vape, vape, vape! (since 24.11.11)
    • Facebook
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #199 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 13:30 »
take a lucky guess... ;D

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #200 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 13:32 »
στιριξε τον ειναι πολυ δύσκολο αυτο που προσπαθει να κανει  :thumpup:
το ξερω φιλε μου και το παλευω..σαν πρωην πλεον καπνιστρια γνωριζω παρα πολυ καλα ποσο δυσκολο ειναι..
αν δεν ηταν το η.τ εγω δεν ειχα καμια ελπιδα να το κοψω..

Αποσυνδεδεμένος camelot

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari-Lava-Α2/A2TM
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #201 στις: Δεκεμβρίου 20, 2011, 23:36 »
22η μερα ατμισματος και καμια επιθυμια για ΚΤ  :idiot1:
Ειλικρινα , αν μου το λεγανε πριν ξεκινησω το ΗΤ δεν θα το πιστευα ! (αν και διαβαζα εδω αναλογες εμπειριες φιλων)
Ουτε ενα κτ λοιπον και ΚΑΜΙΑ επιθυμια !
Εντυπωση μου εχει κανει , πως αν με πλησιασει και μου μιλησει καποιος που μολις εσβησε ΚΤ μου κοβεται η ανασα απο την βρωμα και πολυ θα ηθελα να το βαλω στα ποδια  :)) Ρε πως βρωμαγαμε και δεν χαμπαριαζαμε  :eyesplash:
Καημενη γυναικουλα μου τι εχεις τραβηξει , τωρα σε νιωθω  :angel:
Επισης εντυπωση μου εχει κανει πως εχει μικρυνει σημαντικα η εξαρτιση μου ακομα και απο το ατμισμα !
Την προηγουμενη Πεμπτη εφαγα φρικη με καμενη γευση απο ενα ατμο και ξενερωσα τοσο που για το επομενο 24ωρο ατμισα λιγοτερο απο 1mg  8)
Τωρα ειμαι στην φαση που αρχιζω και χανω ευκολα την γευση απο τα υγρα , αλλα θα την βρω την ακρη  ;)
Ελπιζω να συνεχισω ετσι , χωρις επιθυμια για ΚΤ και ευχομαι σε ολους τους φιλους του φορουμ να εχουν αναλογες ή καλυτερες εμπειριες απο το ατμισμα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Μ

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #202 στις: Δεκεμβρίου 20, 2011, 23:50 »
Στην 20η πλεον μερα, καμια διαθεση για κ.τ. πλην της διαδικασιας στριψιματος ιδιως μετα το φαγητο,αλλα σκεψεις οι οποιες με 2-3 βαρβατες τζουρες  :thumpup: .....απομακρυνονται....μεχρι το επομενο γευμα !!!!
....Θα μεινουν σκεψεις ομως !!!

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #203 στις: Δεκεμβρίου 20, 2011, 23:58 »
75 ημέρες διχως κ.τ !!
Νιώθω ΘΑΥΜΆΣΙΑ  :)
Δεν έχω καθολου επιθυμία για κ.τ και μου μυρίζει και πολυ ασχημα :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος drunktank13

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #204 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 08:52 »
Αυριο ένας μήνας ατμίσματος! Εχω κάνει κανα δυο κ.τ. αλλά και αυτά δεν ήταν απο πραγματική επιθυμία.

Αποσυνδεδεμένος Than

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #205 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 11:25 »
Χμμ αυτο με το στριψιμο παντως ειναι ενα θεμα αυτο ειναι που θελω να κανω χαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #206 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 18:17 »
Και γω το χα αυτό με το στρίψιμο... αλλά μου έφυγε μετά από κάνα μήνα... στην αρχή ψαχνόμουν να βρω τα στριφτά, όχι τόσο για να καπνίσω αλλά να στρίψω!  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 23, 2011, 08:33 από Kris »

Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #207 στις: Δεκεμβρίου 21, 2011, 18:44 »
Μία βδομάδα  άτμισμα ούτε σκέφτομαι το κολοτσίγαρο 
΄Νοιώθω πολύ καλά , αναπνέω ήδη πολύ ελεύθερα! 

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #208 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 04:15 »
Και γω το χα αυτό με το στρίψιμο... αλλά μου έφυγε μετά από κάνα μήνα... στην αρχή ψαχνόμουν να βρω τα στριφτά, όχι τόσο για να ατμίσω αλλά να στρίψω!  ;D
Αμ το ζόρι με τον περιπτερά ?
Που έχει κάνει αμαν να μας δει ? και δεν πρόκειτα,ι εδω που τα λέμε, για σοβαρή σχέση ! Εντάξει κάποτε ήμασταν κολλητοί αλλά δεν παντρευτήκαμε κιόλας ! Τώρα την κυριακάτικη εφημερίδα μόνο, αλλά κι αυτή πολυτέλεια κατάντησε και άμα ...και ασε που δεν δίνει και περιοδικό τελευταία και λέω να την ....χ... άλλωστε τι λέει ? Ολο κάτι δεν μπορούμε και δεν θέλαμε και δεν μας άφησαν, εκτός απ το προγραμμα tv δηλ και άντε καμια συνεντευξη απο κανα σοβαρο πρόσωπο ( ετσι κι ετσι στα δάκτυλα μετριούνται οι σοβαροί)
Που περνάω απ το περίπτερο και χαμογελάω ? Δέσμιος της καθημερινής επίσκεψης. Που το πας αυτό ?
Και ο αναπτήρας ? Αντε και ξεμείναμε απο φωτιά και άντε να ανάψουμε το μάτι της κουζίνας ?
Ασε σου λέω!  ΗΤ και πάλι ητ και ας κάνει 20 μέρες να έρθει το ρημαδιασμένο απο Κινα, ας είνα καλά το στοκ ! Σε υγά για 10 χρόνια και ατμοποιητές για 1 χρόνο, ας τους να κουρεύονται !
Και ας όωεται η κρίση , που έπαιρνα ( προ κρίσης) τα κινεζάκια μου απ το ΕΛΤΑ της γειτονιάς μου και τώρα έκλεισε. Συγχωνεύτηκε (λέει) , δηλ εξαφανίστηκε, ο προϊστάμενος του έγινε κλητήρας στο κεντρικό και γω ( ο φουκαράς) παίρνω νούμερο  σειράς (συνήθως πάνω απο 100) για να πάρω το δεματάκι απο Κίνα!
Ας είναι , το ανέχομαι !

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #209 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 08:14 »
Αμ το ζόρι με τον περιπτερά ?
Που έχει κάνει αμαν να μας δει ?

 :)) ναι, μαυρα ματια κανει για να μας δει. Εγω ειχα και δυο "κολλητους"!

Λοιπον, φιλος και συναδερφος που τον εκανα ατμιστη, παει στον περιπτερα του για να παρει κατι και απορει εκεινος που δεν παιρνει πλεον τσιγαρα. Του λεει ο δικος μου οτι ξεκινησε η.τ. και αρχισε φωναζοντας ο περιπτερας:
Τρελλος εισαι? Αυτο ειναι καρκινογονο! Και χειροτερο απο το τσιγαρο! Ασε που θα σου βγαινει και ακριβοτερο! Ακου που σου λεω! Ξερω εγω!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Οδηγός παρασκευής υγρών ατμίσματος (D.I.Y.) Ιδιοκατασκευές υγρών 40 38067 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:02
από Jamesvep
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 242 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 197 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21038 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281928 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208026 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66381 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174955 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313165 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14604 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125012 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93740 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem