vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

58 επισκέπτες, 6 χρήστες
white varadero, Giannis.B, manoslykos, Sergios, billythekid, infernity

Twitter

Υγρα ECOCIG απο Vapeshop

Αποσυνδεδεμένος -Theo91-

  • **
  • 320
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα ECOCIG απο Vapeshop
« Απάντηση #240 στις: Ιανουαρίου 07, 2014, 19:54 »
Αγορασα σημερα τον RY29 (9mg) της Ecocig, αντι του αντιστοιχου της Atmos Lab καθαρα λογω τιμης (ακουγεται αστειο αλλα δε τα ειχα εκεινη την ωρα  :)) ).


Δε ξερω πως ειναι της Atmos Lab, παντως της ecocig μου αρεσε παρα πολυ... Και η τιμη του εκπληκτικη (8 ευρω τα 20ml).

Αποσυνδεδεμένος exarhos

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
  • mOjo
Απ: Υγρα ECOCIG απο Vapeshop
« Απάντηση #241 στις: Ιανουαρίου 07, 2014, 22:39 »
Σημερα περασα απο vapeland και αγορασα τον Οριωνα! Παρα πολυ καλο το ORIONS TRIBUTE με στανταρ βαση ανυπομωνω να δοκιμασω και το  Maori.
Αν βασιζεται πανω στον Οριωνα και εχει αυτο το  extra ''φουντουκισιο''  νομιζω οτι θα πλησιαζει πιο πολυ στο αγαπημενο  tribeca.




Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα ECOCIG απο Vapeshop
« Απάντηση #242 στις: Ιανουαρίου 07, 2014, 22:51 »
Vapeshop εννοείς. Το Vapeland δεν διαθέτει τα συγκεκριμένα υγρά.

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: Υγρα ECOCIG απο Vapeshop
« Απάντηση #243 στις: Ιανουαρίου 22, 2014, 07:10 »
Λοιπόν. Τελικά σήμερα μου ήρθε φλασιά και κατέληξα. Το Forbidden Apple είναι μυρωδιά και γεύση από ...ναργιλέ μήλο :)) :respect:
Σοβαρά τώρα αν έχει δοκιμάσει κανείς ναργιλέ τα παλιά καπνιστικά χρόνια, είναι ίδιο μέχρι και στη μυρωδιά που αφήνει. Πιο ελαφριά φυσικά.
Κάθε φορά με εκπλήσσει η Ecocig.

Αποσυνδεδεμένος hlias bax

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα ECOCIG απο Vapeshop
« Απάντηση #244 στις: Φεβρουαρίου 23, 2014, 10:09 »
λοιπον παιδια καλημερα σε ολουσ ,περασα και εγω απο τα παιδια ,στον πειραια και πηρα για αρχη το ry-29 και το cuba cigar. δεν ειπα οτι τα πηρα σε αρωμα και εφτιαξα δικα μου με βασεισ τον παιδιων. την στανταρ βαση που εχουνε,  στα 20 νικοτινη, και μηδενικη, λοιπον επειδη εφτιαχνα παντα με βασεισ ατμο-λαντ βλεπω μεγαλη διαφορα.θα δωσω συνχαρητηρια στα παιδια ,εχουνε πιο γεματεσ γευσεισ,και σε αρωμα και σε βασεισ,φυσικα θα πω οτι καλα και τησ ατμο ,αλλα τον παιδιων εχουν αλλο χαρακτηρα ,πιο γεματη γευση σε τραβα καλυτερα. φυσικα αλλιωσ το νιωθεισ σε εργοστασιακο ατμο,και αλλιωσ σε ντριπινγ.παντωσ και στουσ δυο τροπουσ ειναι μια χαρα.μαλλον θα γινω πελατησ τουσ  με εξεπληξαν ευχαριστα.ευχομαι να συνεχισουν ετσι σοβαρα,και να ειναι σιγουρη οτι θα τουσ υποστηριξουμε.μονο λιγο τισ τιμεσ θα ηθελα πιο κατω .ευχαριστω για την υπομονη σασ.


Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρα ECOCIG απο Vapeshop
« Απάντηση #245 στις: Ιανουαρίου 16, 2015, 11:04 »
έχει καιρό να κινηθεί το θέμα αλλά θα ρωτήσω.Βλέπω πια πως υπάρχουν πολλά καταστήματα με τα υγρά αυτά και την ονομασία ecocig σωστά; Πώς μπορώ να βρω πια υγρά διατίθενται προς πώληση διαδικτυακά πριν πάω σε φυσικό κατάστημα αφού το vapeshop.gr δε λειτουργεί;Πλήρη λίστα εννοώ

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα ECOCIG απο Vapeshop
« Απάντηση #246 στις: Ιανουαρίου 31, 2015, 00:22 »
Κι εγω εχω κανα χρονο που ψαχνω ενα eshop με ολες τις βασεις και τα υγρα αλλα τιποτα.
Δεν εννοω πασαλειματα. Να εχει τα παντα, τιμες, μεταφορικα κλπ.
Ακομα και στην ecocig που ειχα στειλει mail να ρωτησω, δεν απαντησε κανεις (οταν ηταν ενεργο το site τους).
Τις βασεις τις επαιρνα απο vapeart γιατι μπορουσα να διαλεξω οποια αναλογια vg-pg ηθελα (μεγαλο πραμα) αλλα και αυτο το βλεπω πεσμενο.
Δεν ξερω, σαν να μην υπαρχει ενα πραμα η εταιρεια..

Αποσυνδεδεμένος romanos23

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα ECOCIG απο Vapeshop
« Απάντηση #247 στις: Φεβρουαρίου 07, 2015, 02:12 »
έχει καιρό να κινηθεί το θέμα αλλά θα ρωτήσω.Βλέπω πια πως υπάρχουν πολλά καταστήματα με τα υγρά αυτά και την ονομασία ecocig σωστά; Πώς μπορώ να βρω πια υγρά διατίθενται προς πώληση διαδικτυακά πριν πάω σε φυσικό κατάστημα αφού το vapeshop.gr δε λειτουργεί;Πλήρη λίστα εννοώ
λίστα

Μπορείς να τα παραγγέλνεις απο το osmoshop.gr

Απ: Υγρα ECOCIG απο Vapeshop
« Απάντηση #248 στις: Νοεμβρίου 14, 2015, 15:29 »
Να κάνω και εγώ μια ερώτηση , υποθέτω ότι είμαι στο σωστό νήμα. Αγόρασα μια βάση Atmosfaira , αναγράφει ότι κατασκευάζεται από την ecocig hellas.Μπορεί κάποιος να μου πει τι πιστοποιήσεις ή αναλύσεις ή οτιδήποτε αναζητούμε για τις βάσεις , γιατί δεν μοιάζει να βρίσκω και πολλά πράγματα στο Internet για την συγκεκριμένη εταιρεία


μορφοποίηση
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2015, 15:35 από spectrum »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12224 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499807 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 369 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7481 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195064 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1768 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4922 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1110068 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181332 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1516 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos