vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

206 επισκέπτες, 6 χρήστες
nightdream, dkostas, Doubt, ahill2, camber, manoslykos

Twitter

NOBACCO Hybrid-e (901 σπ.)

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 28, 2011, 23:44 »
χαχα εγώ πάντως μετά από αυτή την επιμονή για τον Hybrid, λέω να πάω να τον πάρω αύριο
Έτσι όμως και είναι καμιά μούφα, θα το ποστάρω σε τουλάχιστον 10 topics (σε όλα δηλαδή που στο άσχετο έχει γίνει λόγος για το Hybrid, και ας πάνε στον κάδο  :)) :)) :)))

Έχω ατμίζει πάνω από 20 διαφορετικά carto/atmo για πάνω από 6 μήνες, πιστεύω οτι δικαιούμαι κι εγώ ένα κράξιμο αν το προϊόν δεν λέει  >:(
Και γω σχεδον ψηθηκα !! Αν και δεν μου,κατσε ο ego-T κι ας εβλεπα σελιδες επι σελιδων για χαρη του .

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 28, 2011, 23:50 »
Ναι αλλά είναι σαν διαστημόπλοιο.. :-[
Γουάου! Θέλω φωτό! Μου το δανείζεις να το πετάξω να δω πως πάει???

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 28, 2011, 23:52 »
Φίλοι μου είναι σίγουρο οτι θα έχετε ατμίσει κάτι καλύτερο. Αλλά νομίζω ίσως κανένα τόσο απροβλημάτιστο.

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 28, 2011, 23:53 »
Βαγγέλη και MANOSF, λέτε για 'απροσδιόριστη' και 'προσδιορίσιμη' γεύση...
Να σας πω πώς καταλαβαίνω εγώ αυτή την έκφραση, να μου πείτε αν κατάλαβα λάθος;
'Απροσδιόριστη' γεύση όταν η γεύση που σου έρχεται δεν θυμίζει ακριβώς αυτό που έβαλες.
Και 'προσδιορίσιμη' όταν η γεύση που σου έρχεται είναι, ξεκάθαρα, αυτό που έβαλες.
Καλά το κατάλαβα;

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 28, 2011, 23:54 »
Ναι,ακριβως ετσι!

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #20 στις: Ιουνίου 28, 2011, 23:56 »
Βαγγέλη και MANOSF, λέτε για 'απροσδιόριστη' και 'προσδιορίσιμη' γεύση...
Να σας πω πώς καταλαβαίνω εγώ αυτή την έκφραση, να μου πείτε αν κατάλαβα λάθος;
'Απροσδιόριστη' γεύση όταν η γεύση που σου έρχεται δεν θυμίζει ακριβώς αυτό που έβαλες.
Και 'προσδιορίσιμη' όταν η γεύση που σου έρχεται είναι, ξεκάθαρα, αυτό που έβαλες.
Καλά το κατάλαβα;

 Σωστά  ,  όταν  ατμίζω  βανιλια  ας  πούμε  που είναι ένα  πολύ χαρακτηριστικό  άρωμα  ,  σε  901    και σε  ego  t   ειναι  βανίλια  ,     στο  υβρίδιο  δεν  είναι  το ίδιο  .

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 28, 2011, 23:58 »
χαχα εγώ πάντως μετά από αυτή την επιμονή για τον Hybrid, λέω να πάω να τον πάρω αύριο
Έτσι όμως και είναι καμιά μούφα, θα το ποστάρω σε τουλάχιστον 10 topics (σε όλα δηλαδή που στο άσχετο έχει γίνει λόγος για το Hybrid, και ας πάνε στον κάδο  :)) :)) :)) )

Έχω ατμίζει πάνω από 20 διαφορετικά carto/atmo για πάνω από 6 μήνες, πιστεύω οτι δικαιούμαι κι εγώ ένα κράξιμο αν το προϊόν δεν λέει  >:(

Αν το 'ξερα ότι έχεις τέτοιο σκοπό, θα σε περίμενα και δε θα τον παράγγελνα κι εγώ. Σε περίπτωση που έλεγες καλά λόγια, θα ήμουν τουλάχιστον σίγουρος.  :))

Αν και δε νομίζω ότι είναι θέμα εμμονής. Πάντα έτσι γίνεται με τα νέα μοντέλα τις πρώτες μέρες. Οι επόμενες θα δείξουν.

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #22 στις: Ιουνίου 29, 2011, 00:05 »
ego t μπαταρια, ανταπτορα απο 510 σε 901    atomizer hybrid  kai κωνο που χρησιμοποιω στον α2

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #23 στις: Ιουνίου 29, 2011, 00:09 »
Αυτό είναι αστέρι για δες αυτή που ανέβασε ο Πάρις  :wall:

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 19, 2022, 08:34 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #24 στις: Ιουνίου 29, 2011, 00:11 »
αν αφαιρεθει ο κωνος   ετσι δειχνει οπως του παρη

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #25 στις: Ιουνίου 29, 2011, 00:12 »
Μεθαυριο θα κανω review για το Hybrid-e.Παρηγγειλα 1αν γιατι εχω 1 μπαταρια ego-t(900mah),μη την εχω τσαμπα να καθεται. :P

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #26 στις: Ιουνίου 29, 2011, 00:12 »
Πάντα έτσι γίνεται με τα νέα μοντέλα τις πρώτες μέρες. Οι επόμενες θα δείξουν.
Εγώ πάλι διαφωνώ. Το κάθε carto/atmo θα πρέπει να μένει στη θέση του και να μην γινόμαστε κουλουβάχατα. Ο Α2 στο topic του, ο Α1 ομοίως,  o iatty κτλ. Δεν γίνεται να μιλάμε για eGo-T τύπου Β, Spark Plug ή για G4 και να μπαίνει ο Hybrid σφήνα στο άσχετο, ειδικά με τον τρόπο που μπαίνει σφήνα. Δε λέω για θέματα συζήτησης όπως "nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???", "Πληροφορίες για νέους φίλους", "Αποφάσισα να το κόψω, τι ηλεκτρονικό τσιγάρο να αγοράσω;" κτλ, δε μιλάμε απλά για επιμονή, μιλάμε πλέον για πειθαναγκασμό

Κι εμείς ρε παιδιά ερωτευτήκαμε, δεν κάναμε έτσι  :-[ :-[ 
ε ρε και να είναι μούφα ...  >:( >:( :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #27 στις: Ιουνίου 29, 2011, 00:19 »
Μακάρι να 'ταν έτσι.
Το ίδιο δε γινόταν και με τον eGo-T όταν εμφανίστηκε; Και με άλλα.
Αλλά αν πρόσεξες ότι κάπου παράγινε κάτι, θα 'πρεπε να το επισημάνεις. Μερικές φορές διαβάζω βιαστικά τα μηνύματα και δεν τα προσέχω αυτό.
Αν και σύντομα ελπίζω να έχουμε περισσότερους συντονιστές στο φόρυμ και να βελτιωθεί η κατάσταση.
Αλλά ας μη συνεχίσουμε το οφ τόπικ.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #28 στις: Ιουνίου 29, 2011, 00:54 »
(offtopic) Εγω απλως πιστευω πως δε χρειαζοταν δικο του θεμα ο Hybrid-e μιας κ ειναι το ΙΔΙΟ cartomizer με το Ηybrid απλως αλλαζει το σπειρωμα με τους προφανεις πλεον λογους.Κατα συνεπεια οτι αποψεις κ σχολια γραφονται εδω θα μπορουσαν να γραφτουν στο θεμα Hybrid nobacco,echo,etc. ή στο (επισημο review) αναλογα.Τωρα οσο για τα σχολια του arxos καθε αποψη εχει τα θετικα της κ τα αρνητικα της αλλα η τελικη επιλογη ειναι του καθε ατομου αποκλειστικα κ ετσι,πιστευω,θα πρεπει να το βλεπουμε κ σε καμια περιπτωση ως πειθαναγκασμο.Κανεις δεν αναγκαζει κανενα να κανει το οτιδηποτε εμμεσα ή αμεσα,απλως αν ρωτηθει καποιος για το αν ειναι καλο το 1 ή το αλλο προϊον κ μιλησει καποιος θετικα επειδη τον ικανοποιει προσωπικα ειτε κ το αντιθετο δε συνεπαγεται αυτοματως ως αναγκαστικη επιλογη αλλα ως υποκειμενικη αποψη.

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Hybrid-e
« Απάντηση #29 στις: Ιουνίου 29, 2011, 01:10 »
ego t μπαταρια, ανταπτορα απο 510 σε 901    atomizer hybrid  kai κωνο που χρησιμοποιω στον α2
djakis, ο κώνος είναι του ego και τον έκοψες?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123632 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 24 12766 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:16
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278494 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63889 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206501 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92936 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1126 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173008 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14278 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9639 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos