vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

369 επισκέπτες, 3 χρήστες
Jorge, camber, trabaman

Twitter

Citadel RDA by Psyclone Mods

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #15 στις: Οκτωβρίου 11, 2018, 22:47 »
την επομενη θα φας μπαΜ.... κ κατω. 
:lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #16 στις: Οκτωβρίου 11, 2018, 23:00 »

Επιτέλους ένας άξιος διάδοχος του Hadaly μετά την πατάτα τον Entheon.

E Οχι και πατάτα ο Entheon :fight_box_anface: :fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_fryingpan:
Και για να ξέρεις, όποτε θέλω να πάρω δρακίσια ανδρική τζούρα τον Entheon πιάνω ;).
Tο πολύ σμουθ (gay τζούρα κοινώς) δεν κάνει καλό  ;D

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #17 στις: Οκτωβρίου 11, 2018, 23:01 »
Ευχαριστουμε Κωστα, για τη λιτη και πληρη παρουσιαση
Με ξεσηκωσες ασχημα....

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #18 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 08:18 »
E Οχι και πατάτα ο Entheon :fight_box_anface: :fight_knuppel: :fight_knuppel: :fight_fryingpan:
Και για να ξέρεις, όποτε θέλω να πάρω δρακίσια ανδρική τζούρα τον Entheon πιάνω ;).
Tο πολύ σμουθ (gay τζούρα κοινώς) δεν κάνει καλό  ;D
Εntheon = μεγαλύτερη απογοήτευση της χρονιάς,μην τα ξαναλέμε :))

Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #19 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 10:21 »
Δεν ξέρω τι περιμένατε οι guru των ατμιστών πάντως νομίζω είναι άδικα θαμμένος,ίσως γιατί όλοι περίμεναν έναν νέο hadaly.
 Εχω καθημερινά τον entheon με τον skyfall μπροστά μου και είναι περισσότερες οι φορές που πιάνω τον Entheon. Ισως μου αρέσει η τραχιά άμεση με χτύπημα τζούρα που έχει συγκριτικά με τον sky , όσο για την γεύση δεν καταλαβαίνω και καμιά τρελή διαφορά αλλά μου φαίνεται λογικό με αυτή την διαφορά που έχουν στον μεταξύ τους  αέρα .

Παμ παρακάτω που λέμε στο χωριό μου, βγήκε ο citadel ,ok, ΘΑ τον τιμήσουμε και αυτόν, why not?

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #20 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 10:33 »
Το πρόβλημα του entheon ήταν η άστοχη επιλογή του airflow.Τα πράγματα διορθώθηκαν με το Hadaly cap και βγήκε και ο εξαιρετικός Hadeon.
Στα του citadel τώρα ότι και να πούμε λίγο είναι... απλά τον απολαμβάνουμε :cigar:
Προσωπικά πιστεύω οτι ο citadel και ο alkatraz είναι ότι καλύτερο στην κατηγορία τους.
Το ultem κάνει την διαφορά τελικά :yes:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #21 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 10:40 »
Μια χαρά είναι ο Entheon. Με το καπάκι του Manajoma είναι και δυο χαρές. 

Όμως ο Citadel είναι έρωτας  :love_hearts:

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #22 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 10:46 »
Ναι παιδιά το καταλάβαμε. Σας αρέσει ο Citadel. :tongue_smilie: :)) :)) :))

Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #23 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 10:56 »
Στα του citadel τώρα ότι και να πούμε λίγο είναι... απλά τον απολαμβάνουμε :cigar:
Προσωπικά πιστεύω οτι ο citadel και ο alkatraz είναι ότι καλύτερο στην κατηγορία τους.
Το ultem κάνει την διαφορά τελικά :yes:

Να σου πώ την αλήθεια μου φάνηκε ''κάπως'' η επιλογή του ultem για να μικρύνουν το θάλαμο ατμοποίησης αλλά δεν ξέρω και πως θα συμπεριφερθεί αυτό σε βάθος χρόνου.
Για να λές οτι βγάζει πολύ καλύτερη γεύση , έτσι θα είναι αλλά είναι πολλοί  που δεν τους αρέσουν να υπάρχουν συνθετικά υλικά κοντά στις αντιστάσεις κτλ.
Βλέπεις και το Ultem δεν είναι και πολλά χρόνια γνωστό σαν υλικό , όσο καλές ιδιότητες και αν έχει για την χρήση που το θέλουμε.
Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό, με έναν άλλο συνατμιστή τα λέγαμε και είχε αρνητική θέση και για τον skyfall που ο θάλαμος είναι και αυτός απο συνθετικό υλικό.


Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #24 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 11:03 »
...να ξέρεις οτι αυτοί οι ατμοποιητές φωνάζουν να τους πετάξεις μέσα κανένα 300 ή 325 mesh ,4 σπειρούλες 0,32 kanthalaki και να δεις
μετά το φως το αληθινό...

Mesh is the truth :yoloyeah:



Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #25 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 11:13 »
Δεν κατάλαβα χριστό αλλά οκ :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #26 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 21:54 »
Να υποθέσω ότι αν κάποιος δεν είδε το φως του με τον Hadaly, δεν θα το δει ούτε και με τον Citadel?

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 21:58 »
Με γρίφους μιλας... Πως γίνεται να μην βρήκες φως στον hadaly;

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 22:02 »
Απλά, δεν είχα πάρει το κάτι παραπάνω από όσα διάβαζα... συν το ότι αυτά τα αυτάκια μου φάνηκαν αρκετά σπαστικά, πήγε συρτάρι...

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Citadel RDA by Psyclone Mods
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 12, 2018, 22:03 »
Τα αυτάκια δεν υπάρχουν πια. Ίσως δεν πήγες αρκετά χαμηλά ή δεν βρήκες στήσιμο να ταιριάζει και στους δύο.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63226 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3750 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1014 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172582 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277839 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15477 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14130 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9485 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43658 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 466 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36369 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem