vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

356 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, Milarepa, kyrgiannis, Blackwolf, Xxristos, manoslykos

Twitter

Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Δίκιο έχεις :eyesplash:

Νίπτω τας χείρας μου  8)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
δοκιμασε σε αλλον φωρτηστη να δεις μαλον την εχει πεξει ο φωρτηστης το εχω δει αυτο το εργο φιλε μου απλα δοκιμασε και εναν αλλον να εισαι σιγουρος η αλλη μπαταρια στον φωρτηστη  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
βρεθηκε το προβλημα :thumpup:τα επαιξε ο φορτιστης ρευματος μολις μπηκαν με usb ολα ρολοι..

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
καλησπερα σε ολους.εγω γενικα και απο παλια με τα κινητα αλλα και τωρα με τις μπαταριες για το η/τ ειτε εγκοειδες στυλ ειτε για μοντ τα φορτιζω ολα το βραδυ μεχρι το πρωι.γυρω στο 8ωρο.το ξερω οτι δεν ειναι καλο αλλα θελω να ρωτησω εκτος του οτι χαλαω την διαρκεια τους υπαρχει καθολου αλλο προβλημα?οταν γινεται πρασινο το φωτακι του φορτιστη δεν σταματαει την φορτιση?

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
 :yes:   σταματάει.... μόνο μην εχεις καμιά αστοχία υλικού....ειναι το πρόβλημα  :)
άμα ειναι με κανένα καλό φορτιστή εισαι πιο σίγουρος .......και εγω τις αφήνω... δυστυχώς   :(

Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Χρυσος κανονας: Δεν αφηνουμε ποτε μια μπαταρια ολο το βραδυ να φορτιζει χωρις να την παρακολουθουμε για τυχον υπερθερμανση ή για παν ενδεχομενο. Μια ελαττωματικη μπαταρια μπορει να σκασει ακομα και κατα τη διαρκεια της φορτισης. Οταν γινει πρασινο το φωτακι του φορτιστη τοτε ναι, σταματαει τη φορτιση (εκτος αν μιλαμε για ελαττωματικο φορτιστη) ;)

Αποσυνδεδεμένος idonodini

  • *
  • 75
  • Φύλο: Γυναίκα
α καλά, εγώ τις αφήνω με τις ώρες  :wall:

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Και τι να κανουμε ρε παιδια, ολονυκτια ? :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Idonodini μου οι μπαταριες εχουν κυκλωμα προστασιας που οσες ωρες και αν τις αφησεις, μολις φτασουν στην πληρη φορτιση διακοπτει την υπερφορτωση. Καλο ομως ειναι να βρισκεσαι στο δωματιο και να παρακολουθεις για παν ενδεχομενο. Κι εγω το εκανα πιο παλλια και το φορτιστη τον ειχα διπλα στο κρεβατι μου και τις αφηνα ολη νυχτα. Δεν ειναι ο καλυτερος τροπος :nope:
 

Αποσυνδεδεμένος OXAN

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
 :nope:
Ποτε τις μπαταριες πανω στον φορτιστη ολο το βραδυ
Μια φορα θα γινει το κακο
Προσεχουμε παντα

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
 :yes:   έχεις δικιο...... όλες οι κατασκευάστριες εταιρείες το λένε  :yes:

 :hmmm: εγω τις αφήνω μεσα στην μπανιέρα ή στο μπαλκόνι... :))...αφου δεν ακολουθώ τις οδηγίες ....και ρισκάρω  ;D 

Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Και τι να κανουμε ρε παιδια, ολονυκτια ? :tongue_smilie:

gioupi φιλε μου των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγειρευουν ;D ;D ;D  Να φροντισεις λοιπον να μην ξεμενεις 3:00 το πρωι απο μπαταρια και να εχεις παντα μια εφεδρικη γεματη για τις πρωτες ωρες της της επομενης μερας. Ετσι με το που ξυπνας, αρχιζεις τη φορτιση και χρησιμοποιεις την εφεδρια :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Αφου και το πρωι φευγουμε ολοι απο το σπιτι. :wall:

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
εγω εχω ενα φορτιστη 4 θεσεων και φορτιζω στη δουλεια.

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Α, καλο ακουγεται αυτο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279383 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207505 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173560 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311604 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13336 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124164 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4005 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1259 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15697 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14455 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias