vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

58 επισκέπτες, 6 χρήστες
Buliwyf, gioupi, Jorge, Tazz, tibolaso, yorgoss

Twitter

τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?

Αποσυνδεδεμένος sera

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #30 στις: Απριλίου 27, 2011, 10:49 »
Εγώ τουλάχιστον μιλούσα για συνεχή χρήση με ένα ατμοποιητή. Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορείς να πεις ότι ένας ατμοποιητής σου έχει αντέξει 6 μήνες αν τον έχεις χρησιμοποιήσει για 50 τζούρες μόνο. Το ego-t βγήκε τέλη Δεκέμβρη 2010 στην Ελλάδα αν δεν κάνω λάθος ?
 
Να ξαναπώ ότι με συνεχή χρήση πάντα το πρώτο πακέτο που είχα πάρει ο ενας ατμοποιητής παίζει ακόμα και ο άλλος τα παιξε αφού τον πείραξα στους 3 μήνες. Και επαναλαμβάνω με συνεχή χρήση. Δεν άλλαζα ατμοποιητές ανά 10 τζούρες.
 
Ναι κ θα θελα και γω να μου πεις με πμ που τους βρήκες καθώς αν υποπτεύομαι σωστά από κει έχω προμηθευτεί τους 5 που μου χάλασαν σε μια βδομάδα μέσα.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #31 στις: Απριλίου 27, 2011, 10:56 »
Εγώ τουλάχιστον μιλούσα για συνεχή χρήση με ένα ατμοποιητή. Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορείς να πεις ότι ένας ατμοποιητής σου έχει αντέξει 6 μήνες αν τον έχεις χρησιμοποιήσει για 50 τζούρες μόνο. Το ego-t βγήκε τέλη Δεκέμβρη 2010 στην Ελλάδα αν δεν κάνω λάθος ?
 
Να ξαναπώ ότι με συνεχή χρήση πάντα το πρώτο πακέτο που είχα πάρει ο ενας ατμοποιητής παίζει ακόμα και ο άλλος τα παιξε αφού τον πείραξα στους 3 μήνες. Και επαναλαμβάνω με συνεχή χρήση. Δεν άλλαζα ατμοποιητές ανά 10 τζούρες.
 
Ναι κ θα θελα και γω να μου πεις με πμ που τους βρήκες καθώς αν υποπτεύομαι σωστά από κει έχω προμηθευτεί τους 5 που μου χάλασαν σε μια βδομάδα μέσα.
ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΑΤΜΙΣΜΑ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ!!!!! Δεν ειναι ego-t!!!! οχι!
Εχω το παλιο ego!!! αυτο λεω κ εννοω εγω ατμοπλοιο  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος sera

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #32 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:00 »
Οκ γιατί το θέμα ήταν για ego-t.
Να σαι καλά Dark Angel που το διευκρίνησες γιατί με γλύτωσες από εγκεφαλικά  :wall:

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #33 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:02 »
Eνω ο παλιος ego μπορει να κρατησει 6 μηνες;  :idiot1:
Παιδια μην λεμε πραγματα που δεν γινονται!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #34 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:09 »
στειλε με ΠΜ ,απο που τον βρηκες,και πως ονομαζετε αυτος ο ΘΑΥΜΑΣΙΟΣ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ :laugh1: :laugh1:
ειλικρινα ξερω οτι δεν μπορειτε να με πιστεψετε ομως ειναι κοντα ο καιρος που κλεινω ενα χρονο στο ατμισμα σωστα? κ εφοσων αγοραζω μονο απο ενα καταστημα γιατι μπορουν κ μου στελνουν τις παραγγελειες μου οι ανθρωποι χωρις προβλημα  κ για οσα εξγηγησα μολις τωρα  ποτε δεν αγορασα απο καπου αλλου, κ οντος το καταστημα που αγορασα το ητ ξερει καλα οτι λεω αληθεια γιατι σε ολο αυτο το χρονικο διαστημα μια φορα παραγγειλα ατμοποιητες κ τις υπολοιπες μονο υγρα!!!
Κ το αστειο της υποθεσης? με ρωτησαν οι ανθρωποι περυσι το καλοκαιρι, "δεν θα παραγγειλετε ατμοποιητες"??????

Ειναι ευκολο να διαπιστωθουν ολα οσα λεω ναι? Δεν πιστεψα ποτε στον παραγοντα τυχη!! Δλδ να μου πει  κανεις εισαι τυχερχη κ επεσες σε καλη παρτιδα? ειλικρινα αυτο δεν μπορω ουτε να το σκεφτω απλα πιστευω οτι κατι κανουμε λαθος οταν χαλανε οι ατμο τοσο γρηγορα ναι?
Ολες οι εταιρειες φερνουν τους ιδιους ατμοποιητες θελω να πιστευω οτι φερνουν οτι καλλιτερο απλα εγω δεν αντιμετωπισα τετοιο προβλημα.

Δεν θα εχει πλακα να κανω κ παραπονα αυριο αν μη κακο μου χαλασει ο ατμοποιητης? δλδ να τους παρω τηλ κ να τους βρισω που μου χαλασε σε 6 μηνες???????? :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #35 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:09 »
Eνω ο παλιος ego μπορει να κρατησει 6 μηνες;  :idiot1:
Παιδια μην λεμε πραγματα που δεν γινονται!
δεν ξερω τι χρηση κανει η DARK ANGEL αλλα οπως και να ειναι 6 μηνες ειναι αδιανοητο
Εγω πεταω απο την χαρα μου αν μου τυχει ατμοποιητης που να διαρκει 2 εβδομαδες

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:10 »
Eνω ο παλιος ego μπορει να κρατησει 6 μηνες;  :idiot1:
Παιδια μην λεμε πραγματα που δεν γινονται!
Εγω εχω εναν mega 510 εδω και 5 μηνες !! Βεβαια , δεν τον χρησιμοποιω αποκλειστικα , αλλα τον ατμιζω τουλαχιστον 2-3 ωρες τη μερα . Συνηθιζω να αλλαζω τις συσκευες για να μην βαριεμαι και να μην τις κουραζω με συνεχη χρηση .

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:11 »
ειλικρινα ξερω οτι δεν μπορειτε να με πιστεψετε ομως ειναι κοντα ο καιρος που κλεινω ενα χρονο στο ατμισμα σωστα? κ εφοσων αγοραζω μονο απο ενα καταστημα γιατι μπορουν κ μου στελνουν τις παραγγελειες μου οι ανθρωποι χωρις προβλημα  κ για οσα εξγηγησα μολις τωρα  ποτε δεν αγορασα απο καπου αλλου, κ οντος το καταστημα που αγορασα το ητ ξερει καλα οτι λεω αληθεια γιατι σε ολο αυτο το χρονικο διαστημα μια φορα παραγγειλα ατμοποιητες κ τις υπολοιπες μονο υγρα!!!
Κ το αστειο της υποθεσης? με ρωτησαν οι ανθρωποι περυσι το καλοκαιρι, "δεν θα παραγγειλετε ατμοποιητες"??????

Ειναι ευκολο να διαπιστωθουν ολα οσα λεω ναι? Δεν πιστεψα ποτε στον παραγοντα τυχη!! Δλδ να μου πει  κανεις εισαι τυχερχη κ επεσες σε καλη παρτιδα? ειλικρινα αυτο δεν μπορω ουτε να το σκεφτω απλα πιστευω οτι κατι κανουμε λαθος οταν χαλανε οι ατμο τοσο γρηγορα ναι?
Ολες οι εταιρειες φερνουν τους ιδιους ατμοποιητες θελω να πιστευω οτι φερνουν οτι καλλιτερο απλα εγω δεν αντιμετωπισα τετοιο προβλημα.

Δεν θα εχει πλακα να κανω κ παραπονα αυριο αν μη κακο μου χαλασει ο ατμοποιητης? δλδ να τους παρω τηλ κ να τους βρισω που μου χαλασε σε 6 μηνες???????? :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
απο εκει αγοραζω και εγω,αλλα δεν εχω την δικη σου τυχη....

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:13 »
μαλλον το κλιμα στην Τζεντα ευνοει την διαρκεια των ατμοποιητων.....

Αποσυνδεδεμένος sera

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #39 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:14 »
εξαρτάται από τη χρήση..
Και γω δεν μπορώ να σου απαντήσω σε αυτό για συνεχή χρήση.
Πάντως και γω έχω ατμοποιητες 510 που τους κουβαλάω πάνω μου 6 μήνες χωρίς όμως να τους χρησιμοποιώ συνέχεια. Τους έχω για dripping μόλις τα παίζουν οι ego-t
 
@oldseaman Αν κρατήσει πάνω από 4-5 μέρες κάνω πάρτυ. Οι 4 μου χαλάσανε με χρήση 1-2 μέρες. Ο 5ος συνέχισε 5 μέρες μετά ξεψύχησε. Ο 6ος 8 μέρες
 
edit: Και μένα από κει είναι οι 4 ατμοποιητές της μέρας

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #40 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:14 »
Eνω ο παλιος ego μπορει να κρατησει 6 μηνες;  :idiot1:
Παιδια μην λεμε πραγματα που δεν γινονται!
ειναι ευκολο αυτο που λεω!!! πιστεψε με!!! ειλικρινα δεν εχω λογο να κανω τετοιο αστειο!!!! παντα με φοβο το λεω γιατι ξερω οτι δεν θα με πιστεψει κανεις!! ομως η εταιρια που αγοραζω ξερει σιγουρα οτι λεω αληθεια!!!! εχω πολλους ατμοποιητες απο περυσι το καλοκαιρι που ειναι μεσα στα πλαστικα τους!!!!!!!!!!!!! Εχω απο περυσι χρησιμοποιησει τρεις ατμοποιητες !!!!!!! οι δυο ειναι στο συρταρι κ ο τριτος αυτος που κλεινει κοντα 6 μηνες!!!!!
Κ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΩ ΕΔΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΚΑ!!!!!! ΓΙΑΤΙ Κ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΑ ΑΚΟΥΜΕ ΟΤΙ ΧΑΛΑΝΕ!!!

Δεν ξερω τι μπορει να φταιει ειλικρινα! Παντος οταν ξεκινησα το ητ με φοβο σκεφτομουν πως θα παραγγελνω ατμο οταν μου χαλαει ενας την εβδομαδα????? Λογω δυσκολιας στην χωρα που ζω ομως αυτο δεν μου συνεβει!!  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:17 »
μαλλον το κλιμα στην Τζεντα ευνοει την διαρκεια των ατμοποιητων.....
Λες? γιατι εδω κανει τρομερη ζεστη! ομως τους εχω παντα στο ιδιο σημειο στο σπιτι οπου εχει κανονικη θερμοκρασια δωματιου δλδ δροσια με το κλιματιστικο παντα ανοιχτο. Μακαρι να μου κρατανε για πολυ καιρο γιατι οντος εχω προβλημα να τους περασω απο το αεροδρομιο ενω με τα υγρα βρεθηκε λυση!!!

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #42 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:23 »
μαλλον το κλιμα στην Τζεντα ευνοει την διαρκεια των ατμοποιητων.....
Ακούγεται ενδιαφέρουσα η υπόθεση. Εκεί έχει κλίμα πολύ ξηρό λογικά.
Πως θα μπορούσαμε άραγε να πειραματιστούμε?
Αν έστελνες στην Dark Angel ένα ατμοποιητή σου για δοκιμή θα είχε ενδιαφέρον. Αν πχ κράταγε πολύ καιρό θα είχαμε αρκετά ασφαλές συμπέρασμα  ότι
η υγρασία τους καταστρέφει πολύ γρήγορα ενώ σε ξηρό περιβάλλον αντέχουν περισσότερο...



Λες? γιατι εδω κανει τρομερη ζεστη! ομως τους εχω παντα στο ιδιο σημειο στο σπιτι οπου εχει κανονικη θερμοκρασια δωματιου δλδ δροσια με το κλιματιστικο παντα ανοιχτο. Μακαρι να μου κρατανε για πολυ καιρο γιατι οντος εχω προβλημα να τους περασω απο το αεροδρομιο ενω με τα υγρα βρεθηκε λυση!!!
Πιστεύω ότι αν υπάρχει θέμα κλίματος έχει να κάνει με την ξηρασία

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #43 στις: Απριλίου 27, 2011, 11:29 »
Ακούγεται ενδιαφέρουσα η υπόθεση. Εκεί έχει κλίμα πολύ ξηρό λογικά.
Πως θα μπορούσαμε άραγε να πειραματιστούμε?
Αν έστελνες στην Dark Angel ένα ατμοποιητή σου για δοκιμή θα είχε ενδιαφέρον. Αν πχ κράταγε πολύ καιρό θα είχαμε αρκετά ασφαλές συμπέρασμα  ότι
η υγρασία τους καταστρέφει πολύ γρήγορα ενώ σε ξηρό περιβάλλον αντέχουν περισσότερο...


Πιστεύω ότι αν υπάρχει θέμα κλίματος έχει να κάνει με την ξηρασία
Ειλικρινα δεχομαι να κανουμε αυτο το πειραμα!!
α!! οταν ερθω στην Ελλαδα τον Ιουνιο πρωτα ο Θεος θα δω ποσο αντεχουν οι ατμοποιητες εκει!! ευχομαι να μην παθω οσα ακουω!!! Τοτε θα εχει να κανει με κλιμα σιγουρα!!!
Οταν μου χαλασει αν μου χαλασει ο ατμοποιητης αυτος θα σας το πω με ειλικρινια!!!! κ οταν χρησιμοποιησω αλλον νεο? θα κρατησω ακριβως την ημερομηνια να δω ποσο αντεξε!!!!! ευχομαι ομως εστω κ ετσι να εχω πεσει στην εξαιρεση του κανονα!!!!  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τρεις ατμοποιητες ego-t σε ενα μηνα τι γινετε?
« Απάντηση #44 στις: Απριλίου 27, 2011, 12:27 »
Ακούγεται ενδιαφέρουσα η υπόθεση. Εκεί έχει κλίμα πολύ ξηρό λογικά.
Πως θα μπορούσαμε άραγε να πειραματιστούμε?
Αν έστελνες στην Dark Angel ένα ατμοποιητή σου για δοκιμή θα είχε ενδιαφέρον. Αν πχ κράταγε πολύ καιρό θα είχαμε αρκετά ασφαλές συμπέρασμα  ότι
η υγρασία τους καταστρέφει πολύ γρήγορα ενώ σε ξηρό περιβάλλον αντέχουν περισσότερο...


Πιστεύω ότι αν υπάρχει θέμα κλίματος έχει να κάνει με την ξηρασία
το οτι η υγρασια ειναι ο εχθρος του ατμοποιητη ειναι δεδομενο
Στο καραβι δεν προλαβαινα να παραγκελνω ατμοποιητες....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21507 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208392 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66953 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175333 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314013 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14873 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125587 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94427 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix