vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

127 επισκέπτες, 6 χρήστες
jim356, Tem, FaniFox, karasarinis, manoslykos, Milarepa

Twitter

eGO μπαταριες Decorated Version

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGO μπαταριες Decorated Version
« Απάντηση #45 στις: Μαΐου 30, 2012, 12:34 »

 Το σκέφτηκα σήμερα, το παρήγγειλα, σε 20 μέρες στην πόρτα μου.




υπερβολικα πολυ,
απο οσες παραγγελιες εχω κανει, οταν πληρωσα εχω πει οτι τα θελω στη πορτα μου σε 10 μερες μαξ....
(και αυτο το εχω δει με τα CE4, καποια στιγμη καταλαβαινεις τι μπορεις να περιμενεις.... οταν εχω πει πεμπτη - παρασκευη θα τα εχω, δεν εχω πεσει εξω ουτε μερα....)
και αυτο ειναι παζαρεμα που κανεις με τον πωλητη να σου δωσει προτεραιοτητα, κατι που αμα ψαχτεις μπορει να το πετυχεις.

Οσο για το quality οκ... το εχω ξαναπει, απο την ιδια πολη αγοραζουμε ολοι.....
σαφως και αν ενας κινεζος μου στειλει μαπες, τρωει ακυρο και αντε γεια, δεν το συζηταμε!
Ομως θα προσθεσω οτι οι κινεζοι δεν ειναι και τοσο καθαροι, θελει να κανεις καλες διαπραγματευσεις και προσοχη γιατι ειναι ριχτες.....

Τεσπα βεβαιως ο καθενας οπως βολευεται, ουτε λογος.
Προσωπικα λογω κρισης βολευομαι οπως αναφερα πιο πριν.
Δεν μου περισευει ουτε ευρουδακι να παει χαμενο πουθενα.
Και μιλαω αυστηρα για μενα και μονο.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: eGO μπαταριες Decorated Version
« Απάντηση #46 στις: Μαΐου 30, 2012, 18:02 »
Σε κανέναν δεν περισσεύει τίποτα.
Γι΄αυτό ο καθένας αγοράζει ανάλογα με τις συνήθειές του.
20 μέρες είναι για health cabin όπου θα πάρω 2-3 πραγματάκια, θα στριμώξω και μια μπαταρία.
Διαπραγμάτευση ημερών αποστολής θα κάνω αν αγοράσω από χονδρέμπορο ποσότητα, κάτι που δε με συμφέρει οικονομικά γιατί έχω κάποιο στοκ και αγοράζω μικροποσότητες πλέον και πάντα με τη μορφή δοκιμής.
Δυστυχώς είχα ενθουσιαστεί στο παρελθόν με κάποια κομμάτια, παρήγγειλα μεγαλύτερες ποσότητες και μέχρι να τα ατμίσω βγήκαν καινούρια καλύτερα, οπότε μου έμειναν τα παλιά. Θεωρώ ότι αν είχα αγοράσει από εδώ το 1/4 της ποσότητάς τους σε ελληνικές τιμές, θα με συνέφερε παραπάνω, από το να έχω τώρα στοκ που ίσως ποτέ δεν ατμίσω. Αυτό που λένε η φτήνεια τρώει τον παρά...
Εχει τύχει να πάρω από Ελλάδα 1 και μοναδικό κομμάτι άτμο και να γλυτώσω χρήματα, γιατί μου βγήκε καλό, αλλά μέχρι να χαλάσει βγήκε νέο μοντέλο. Οπότε, τώρα θα πάρω απευθείας το νέο μοντέλο και δεν θα κλαίω ένα φτηνό κατά τα άλλα στοκ από κινέζικο μαγαζί. Κι αν μου βγει ελαττωματικό, αυθημερόν το αλλάζω.
Από την άλλη, ατμιστές με διαφορετικές συνήθειες δε βολεύονται στο δικό μου τρόπο.
Είναι αυτό που λέω, διαφορετικοί καταναλωτές, διαφορετικές αγοραστικές πρακτικές, όλες σωστές.
Να σου δώσω ένα παράδειγμα ακόμη, τηλεφώνησα μαγαζί που με ξέρουν και μου είπαν ότι με περιμένουν για δοκιμή ένας CE3 κι ένας CE5. Ναι μεν θα τους πληρώσω ακριβότερα (σε λογικότατη τιμή πάντως), αλλά δε δεσμεύομαι με ποσότητα, δε δεσμεύομαι με τυχόν ελαττωματικά κομμάτια, δε δεσμεύω ατμιστικό κεφάλαιο για κάτι που θα ατμίσω τον Αύγουστο. Αλλον βολεύει η μαζική αγορά.
Και τέλος, μια μπαταρία ασημί με μαύρο σχέδιο ήδη έπεσε στην κατοχή μου εδώ και μια βδομάδα από Ελλάδα και θα έλεγα ότι είναι καταπληκτική και στο μάτι και στο άτμισμα.

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGO μπαταριες Decorated Version
« Απάντηση #47 στις: Μαΐου 30, 2012, 20:45 »
καταλαβαινω τι λες....
απλα εγω με τους κινεζους αγοραζω και μιλαω συνηθως σε ποσοτητες....
Αυτο συμφερει απο το να κινειται κανεις μονος του.
Παντα οταν μιλας για σενα, δεν θα μπορεις να παιξεις σωστα.

Βρες αλλο κοσμο και καλα προιοντα και θα τα παρεις μισοτιμης και αμεσα.
Η δικη μου εμπειρια αυτο εχει δειξει και εχω βολευτει οχι μονο εγω αλλα και καμποσα φιλαρακια....  ;)
Αλλωστε ενας απο τους λογους που υπαρχει το φορουμ ειναι ΚΑΙ αυτος.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: eGO μπαταριες Decorated Version
« Απάντηση #48 στις: Μαΐου 30, 2012, 22:47 »
σε 10 μερες μαξιμουμ με ems προφανος....ετσι δεν ειναι?

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGO μπαταριες Decorated Version
« Απάντηση #49 στις: Μαΐου 30, 2012, 22:57 »
ναι ειναι ο καλυτερος τροπος απο κινα, τσεκαρισμενο για 1000 λογους.
Μολις ξεκουμπιστουν απο κινα μετρας 8 αντε 9 μερες και κτυπαει το κουδουνι....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 339 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 259 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283237 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209178 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67799 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314703 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15015 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126075 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94917 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4892 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix