vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

513 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, camber, zamploutos, lounik, takoulas, Sergios

Twitter

Skyline by e-smokeguru

Αποσυνδεδεμένος ntonto

  • **
  • 339
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #570 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 11:11 »
είπα να κρατηθώ αλλά πίνω καφέ δίπλα στην σόμπα και έβρασε λίγο το αίμα μου, οπότε....

Από την μια μας βομβαρδίζουν με πληροφορίες βίντεο και review και από την άλλη δεν υπάρχει για αγορά.

Άνοιξαν πολύ την αγορά και δεν μπορούν να την καλύψουν. Αν κάνει review ο Αγραφιώτης και ο φίλος του τότε θα χρειαστεί μέσον για όποιον θέλει να τον αγοράσει.

Ακούστηκε πως ενημέρωσαν φόρουμ και παντού...

Βλέπετε κάτι που δεν βλέπω?
http://vaping.gr/index.php/topic,3235.3045.html
http://vaping.gr/index.php/topic,16506.msg1083083.html#msg1083083


Εκτός αν εννοούν την δημοσίευση του maki206: Και πάλι διαθέσιμος ο Skyline στο site για όσους περιμένουν 

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #571 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 11:29 »
Συγγνώμη φίλε μου αλλά από πότε ένας κατασκευαστής είναι υποχρεωμένος να ενημερώνει τους πελάτες μέσω φόρουμ κατά προτεραιότητα?
Υπάρχει ιστοσελίδα και τηλεφωνικός αριθμός! Εγώ δεν γνωρίζω πιο έγκυρο τρόπο ενημέρωσης απ' αυτόν.
Παρεπιμπτόντως, ένας φίλος που τηλεφώνησε σήμερα το πρωί για να πάει από 'κει, ενημερώθηκε πως σε 10 μέρες θα υπάρχει ξανά διαθεσιμότητα.

Αποσυνδεδεμένος filip

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #572 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 12:04 »
οπως καταλαβαινετε οι Ελληνες κατασκευαστες δινουν τα κομματια φασον σε ελληνικα μηχανουργεια που διαθετουν εργαλειομηχανες ακραιας ακριβειας. δεν γινετε λοιπον οταν τελειωσει μια παρτιδα το μηχανουργειο να ξαναφορτωσει απικου το προγραμμα στο cnc για να ξανακοψει ατμοποιητες γιατι εχει κι αλλες δουλειες να κανει. αν ειναι κατανοητο, μην γκρινιαζετε.

Αποσυνδεδεμένος ntonto

  • **
  • 339
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #573 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 12:24 »
Δεν ξέρω φίλε μου έτσι μου είπαν, πως θα ενημερώσουν στο φόρουμ αλλά και πως ενημέρωσαν. Τι να έκανα δηλαδή να τους πω πως με κοροϊδεύουν?

Μεσοβδόμαδα μου είπαν πως θα ενημερώσουν στο φόρουμ και σήμερα πως ενημέρωσαν στο φόρουμ. Αυτός ήταν και ο λόγος του αρχικού ποστ.

Στα δυο λινκ που πόσταρα δεν βλέπω καμία ενημέρωση. Ας μου έλεγαν κάτσε την παρασκευή από το πρωί μεχρι το Σάββατο βράδυ στο pc σου και όταν το δεις διαθέσιμο τρέχα να προλάβεις.

Αν υπήρχε διαθεσιμότητα και δεν ανέφεραν κάτι, δεν θα έτρεχε κάστανο.

Τρίτη/τετάρτη κάλεσα και κράτησα από την επικοινωνία πως ή παρασκευή ή Σάββατο θα είναι διαθέσιμο.

Αν μιλήσω για κράτηση μεσοβδόμαδα που κάλεσα θα ανάψω φωτιές?

Οπότε για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο σε 7 μέρες θα αρχίσω να τους καλώ ανά μια ώρα για να προλάβω το happy hour, μην σου πω θα παίρνω τηλέφωνο τον μηχανουργό να με ενημερώνει σε τι κατάσταση βρίσκετε η παραγωγή.

Αποσυνδεδεμένος trigkageod

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #574 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 13:34 »
Εγώ πάντως πήρα τηλέφωνο Παρασκευή απόγευμα και μου είπαν ότι την ίδια μέρα μετά τις 21:00 θα ήταν διαθέσιμος online όπως και έγινε. Το μόνο που ήταν δύσκολο να χτυπήσω το ανοιχτό ντεκ που γινόταν παραγγελία λες και ήμουν σε δημοπρασία του ebay λογικό για τέτοιο κομμάτι. Τώρα αναμονή για Δευτέρα που θα τον έχω στα χέρια μου για λοιπές εντυπώσεις.

Στάλθηκε από το SM-G800F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Νικόλας Λογγινιδης

  • **
  • 396
  • Φύλο: Άντρας
  • Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθεις
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #575 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 14:13 »
Ειρηνη υμιν παιδια. ολοι θα παρουμε στην ωρα μας. δεν νομιζω ο βασιλης να αφησει κανεναν παραπονεμενο. Λιγο υπομονη. εμενα μου εφαγε τα λεφτα του σκαιλαιν η δοση της εφοριας. Ελπιζω για πρωτοχρονιατικο δωρο να τον παρω. Αιντε ατμιστε και μην συγχηζεστε

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #576 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 15:35 »
Για να ξεκαθαρίσω τη δική μου θέση, κι εγώ την ανακοίνωση στο facebook είδα κι έτρεξα να το βάλω εδώ για να προλάβουν πρώτα "οι δικοί" μας άνθρωποι ας πούμε. Όσοι παρακολουθώ από εδώ αποκλειστικά ότι περιμένουν.. καμία σχέση δηλαδή με το ποιοι περιμένουν στα fb, στα τηλεφωνικά κέντρα του Βασίλη ή ακόμα και του ίδιου του μηχανουργείου.

Που να φανταστώ ο έρμος ότι ο κόσμος καραδοκεί και θα εξαφανιστούν σε μία μόλις ώρα δεν ξέρω κι εγώ πόσα κομμάτια.. :)

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #577 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 16:07 »
Εξαιρετικός πραγματικά μπράβο σε όλα τα παιδιά και τον Βασίλη για αυτό το εργαλείο

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Eternal

  • ****
  • 1079
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #578 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 16:33 »
Εγω με την σειρα μου να πω ενα ευχαριστω σε ολους στο καταστημα που με βοηθησαν στο στησιμο και μου εδειξαν τα παντα, και ακομα που σε οτι βλακεια ρωταγα μου απανταγαν  απο εξυπηρετηση μην τα ξαναλεμε μονο για μεσημεριανο φαγητο δεν με κρατησαν, το εργαλειο ειναι....εργαλειο ομως επειδη το στησιμο δεν το εκανα εγω εντυπωσεις τις επομενες μερες απο δικο μου αταλαντο στησιμο. 

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #579 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 18:02 »
Λοιπόν στήσιμο με Nife48(35mm), 5 σπίρες σε 3άρι, 0.26ohm, αντίσταση ανοιχτές σπίρες να πιάνουν όμορφα όλες τις τρύπες  (ανοιχτό deck) με Dragon cotton,400tcr δοκιμασμένο στήσιμο και με άλλους ατμοποιητές κατά καιρούς, με έλεγχο θερμοκρασίας πάνω στο Dicodes 2380T στους 240 βαθμούςC, 22watt πραγματικά δεν έχω λόγια...!!

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 10, 2016, 18:13 από ATMISTHS »

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #580 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 19:23 »
Ηρθε και εμενα η ώρα μου.... να αποκτήσω και εναν δεύτερο Skyline !! Είπα να εχω και εναν ακόμα γιατι ένας ισον κανένας ..!! Δεν μπορώ να κάνω χωρις αυτό το εργαλείο. Ευχαριςτω και πάλι τον Βασίλη και όλους στο κατάστημα για την απόλυτη ευγένεια ,εξυπηρέτηση και επαγγελματισμό τους. Τι να πω ..; μπράβο τους για μια ακόμα φορα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #581 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 21:38 »
Τι μονο 2 ?
εγω τα ζευγαρωσα και το δεύτερο είναι σε ενδιαφέρουσα.... :))

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #582 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 21:41 »
Μπάμπη άσε τα αστεία και δώσε πληροφορίες για το γκάστρωμα. Άσχημο πάντως.

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #583 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 21:46 »
Cleito pyrex tank 5ml..... :)
Σου δίνει 1.5 ml extra ...
Αν το δεις απο κοντα δεν ειναι καθόλου άσχημο απλα εξέχει απο το μοντ οποτε σε πτώση <<<κλαφτα Χαραλαμπε>>

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #584 στις: Δεκεμβρίου 10, 2016, 21:47 »
Ωχ λες Μπαμπη να συμβεί η να εχει ήδη συμβεί  και στα δικά μου ;; ωχ τι κοιλιά έκανε η μαμά; Παω να τσεκάρω τωρααα ...!


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275549 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15255 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13962 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9288 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42795 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 404 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35039 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557774 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182089 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9207 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364