vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

αυτο ειναι το ηλεκτρονικο τσιγαρο?μου το δινεις να το δοκιμασω?

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Η βλακεία ε?  :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: μπά αυτοί ίσως είναι λίγο προχωρημένοι για την εποχή μας.....ίσως  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Λές να βγούν τίποτα τέτοια ητ η με κόλλησαν κ εμένα οι προχωρημένοι?  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 08, 2012, 14:25 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
dark angel που εισαι κ εχουν απαγορεψει το ΗΤ?

σορρυ που ρωταω αλλα ειμαι περιεργος... :-[

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
αλήθεια... υπάρχει κάτι που δε τελειώνει ποτέ; (ίσως η βλακεία μερικών ανθρώπων...  :)) )

Τα χει πει και κείνος ο Αϊνστάιν γι αυτό το θέμα!

Πάντως και γω έχω κάνει αρκετές διαλέξεις, παρουσιάσεις, δοκιμαστικές κλπ. Τόσο, που συγκεκριμένο κατάστημα στην Κέρκυρα ετοιμάζεται να μου βγάλει ποσοστά!

Όσο για το γκομενομαγνήτης, ναι είναι! Μόνο που πρέπει μερικές μερικές να αλλάξουν την ατάκα "μήπως έχετε φωτιά?" όταν σε βλέπουν να ατμίζεις!

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
dark angel που εισαι κ εχουν απαγορεψει το ΗΤ?

σορρυ που ρωταω αλλα ειμαι περιεργος... :-[

Jenda Saudi Arabia  ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
αϊουα δλδ Ναί!!!!!!!!   :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Θέλουν ητ που δεν ξεφορτίζει κ που δεν θέλει υγρό που τελειώνει μέσα!!!!! κ Δεν είναι Αραβικό ανέκδοτο αυτό δυστυχώς........ ::) ::) ::)

Κοιτα, το θεμα της μπαταριας το λυνεις ευκολα με εναν πυρινικο αντιδραστηρα.
Ομως η σκεψη για καταδυτικη φυαλη τιγκα στο ατμιστικο υγρο στην πλατη, θεωρω πως δεν ειναι αρκετα πρακτικη :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Έχω ακούσει τόσα περίεργα για το ητ που ειλικρινά μερικές φορές απορώ.... :laugh1: :laugh1:
 Στο ζητάνε, το δοκιμάζουν, δεν στο επιστρέφουν, κ όταν πείς την αλήθεια? σε κοιτάζουν με επιτιμητικό ύφος κ στο πετάνε σχεδόν στα μούτρα σαν να είναι ότι χειρότερο..... :laugh1: (δυο φορές μου συνέβη!!)  :o

Ένα κύριος που με είδε να ατμίζω....κ που ή γυναίκα του δεν τον άφηνε να καπνίζει με ρώτησε όλο περιέργεια  πως καμουφλάρισα το κτ κ δεν φαίνεται!!!!  :laugh1: :laugh1:
Του εξήγησα ότι ήταν ητ κ ότι δεν ήταν καπνός μα ατμός κ με απογοήτευση μου είπε....Κρίμα κ εγώ νόμιζα ότι βρήκες την λύση στο πρόβλημα μου κ γύρισε κ κοίταξε την γυναίκα του που μας στραβοκοίταζε.....από απόσταση.....γιατί του έδωσα να δοκιμάσει λίγο να ατμίσει ... κ φυσικά έβλεπε η γυναίκα τους ατμούς αλλά δεν ήξερε  τι ήταν μέχρι που ήρθε κ του είπε να επιστρέψει αυτό το πράγμα .... κ να φύγουν  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Σε μαγαζί πρίν λίγο καιρό ο πωλητής νόμιζε ειλικρινά ότι είχα κανονικό τσιγάρο μέσα στην συσκευή κ κάπνιζα!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Πάντος τώρα όταν μου ζητάνε να το δοκιμάσουν αρνούμαι ευγενικά  γιατί φοβάμαι να μην έχω ιστορίες περιέργες κ είναι δύσκολο για μένα να προμηθευτώ ητ εδώ που βρίσκομαι :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: Άστε που κάθε φορά πετούσα κ το επιστόμιο !!! Άν ήμουν στην Ελλάδα δεν θα είχα πρόβλημα να το δοκιμάσουν κ να το χαρίσω κιόλας!!!!  :)


Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.

DARK ANGEL υπαρχει τοσο μεγαλη ποσοτητα ηλιθιοτητας στον κοσμο, που μεχρι και ρευμα παραγεις αν θελεις  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
 
Κοιτα, το θεμα της μπαταριας το λυνεις ευκολα με εναν πυρινικο αντιδραστηρα.
Ομως η σκεψη για καταδυτικη φυαλη τιγκα στο ατμιστικο υγρο στην πλατη, θεωρω πως δεν ειναι αρκετα πρακτικη :laugh1:
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Δεν μπορώ να πω πως μου έχει συμβεί να ατμίσουν από το ητ μου χωρίς να το έχω επιτρέψει ή προτήνει πριν είμαι τυχερη!!!! :D :D :D Αυτό που μου συμβαίνει όμως συχνά είναι πως όποιος το δει το αρπάζει και το επεξεργάζεται....το τραβούν και ξεκουμπώνει γιατί δεν φαντάζονται πως το καπάκι ξεβιδώνει :laugh1: :laugh1: πατάνε το κουμπί χωρίς λόγο και άλλα τέτοια περίεργα!!!!!!!!!!! Το ρίχνουν το σηκώνω εγώ όρθιο και ξανά και ξανά..... :wall: :wall:και τρέμω μην χαλάσει γιατί είναι δύσκολες οι εποχές..... Αλλά τι να κάνεις!!!!!!!!!!!! :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος jimkaldi

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
 το σηκώνω εγώ όρθιο και ξανά και ξανά ...αυτο  :)

Διαγραφή παράθεσης - Απάντηση σε αμέσως προηγούμενο σχόλιο
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 21, 2012, 21:00 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
εγω απλα το δειχνω δεν το δινω δεν ειναι για χορταση μεζεδακι ειναι  ;D

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
αν βλεπατε κ το προφιλ θα ειχατε δει πως εχει EGO-W
δηλαδη.....επεσε ξαπλα=πολυ υγρο στην αντισταση με αποτελεσμα να ειναι μπουκωμενες οι πρωτες τζουρες κ να μην εχει την αποδοση που θελει.

που παει το μυαλο σας βρε....?  :idiot1: :idiot1: :idiot1:

Σε επισκέπτες εντός της οικίας μου καπνιστές όταν θέλουν να καπνίσουν τους προσφέρω
εναλλακτικά να ατμίσουν, δηλαδή τους φτιάχνω τσιγάρο eGo-w συνήθως ή eGo-C
και τους βάζω υγρό 12 mg νικοτίνη και γεύση ανάλογα σε γυναίκες cappucino ή σοκολάτα
και σε άντρες 18 mg νικοτίνη με γεύση tabacco.  :yes:
Βέβαια η ευχαρίστηση μου είναι να μου λένε ότι τους αρέσει και ότι θα πάρουν η.τ. μάλιστα
κατ' αυτό το τρόπο έχω μυήσει και 3 άτομα στο η.τ. :)

Αποσυνδεδεμένος bill888

  • **
  • 336
  • Φύλο: Άντρας
  • μωλον λαβε
κ εγω ετσι ακριβως αρχισα να ατμισω :thumpup: :thumpup: :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278564 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12860 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123743 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63941 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206607 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92956 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3904 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9650 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos