vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

471 επισκέπτες, 6 χρήστες
Milarepa, white varadero, marauder800, andreasand22, lagoudakis, Tem

Twitter

"Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος alexos

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #270 στις: Απριλίου 02, 2012, 10:59 »
  Χρησιμοποιω το ΗΤ οπως ακριβως το ΚΤ. Ατμιζω εκει που επιτρεπεται το καπνισμα, σταματαω να ατμιζω σε ανοιχτο χωρο αν ενοχλει καποιον με προβλημα υγειας η οχι, οπως θα εκανα και με το τσιγαρο.Στο σπιτι δεν ατμιζω παντου παρα μονο στο γραφειο μου με κλειστη τη πορτα.
  Αν μου ελεγε ο φιλος-γυναικα-πατερας-πεθερα-ξαδερφος-μπατζανακης... οτι τον ενοχλει η μυρωδια του ατμου θα αλλαζα υγρο(μηπως εφταιγε το συγκεκριμενο αρωμα) και αν παλι συνεβαινε το ιδιο θα σταματουσα το ατμισμα.Δεν θα του ελεγα να κανει παραπερα διοτι ειναι ανοιχτος χωρος ή δεν ειναι βλαβερο για την υγεια ή <παλαιοτερα με το τσιγαρο δεν μου ελεγες τετοια>.Το ιδιο θα εκανα και σε καποιον που μου ειναι αγνωστος.Θα σεβομουνα το ανθρωπο και οχι τον βαθμο συγγενειας.

Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #271 στις: Απριλίου 02, 2012, 11:18 »
Η αλήθεια είναι ότι ζούμε σε ένα κόσμο όπου όλοι οι άνθρωποι δεν έχουν την ίδια αντιμετώπιση
είτε από τους συμπολίτες τους είτε από το ίδιο το κράτος.
Καθημερινά γινόμαστε μάρτυρες  περιπτώσεων όπου τα δικαιώματα ορισμένων κοινωνικών ομάδων παραμελούνται ή καταπατούνται.
Συνεπώς η ζωή αυτών των ανθρώπων υποβαθμίζεται.
Από την άλλη η αδιαφορία των πολιτών για τα κοινά, οι  οποίοι αντιδρούν μόνο όταν οι ίδιοι γίνουν θύματα, αφήνει χώρο στους  επιτήδειους να δρουν ανεξέλεγκτα.
Ωστόσο το θέμα της καταπάτησης των ανθρωπίνων δικαιωμάτων είναι κάτι που μας αφορά όλους ανεξάρτητα από την κατάσταση στην οποία βρισκόμαστε, γιατί όσο κι αν αυτό μας φαίνεται τώρα περίεργο κάποια στιγμή ίσως έλθουμε εμείς στην θέση αυτών των ανθρώπων.
Όπου λοιπόν - είμαι της γνώμης - μας ζητηθεί να μην ατμίζουμε, πρέπει να το σεβόμαστε απόλυτα.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #272 στις: Απριλίου 02, 2012, 11:48 »

Η αλήθεια είναι ότι ο αέρας πήγαινε τον ατμό κατά το πρόσωπό της.
Αλλά, τι ενόχληση προκαλεί ο ατμός σε αυτούς που έχουν άσθμα; Και γιατί;
Μπορεί και να είναι αυθυποβολη: επειδή μοιάζει με καπνο, χωρίς να το επιδιώξει συνειδητά ο ασθματικός προκαλει στον εαυτό του ψευδοσυμπτώματα
Μπορεί όμως και κάποιο συστατικό του αρώματος όντως να δημιουργεί πρόβλημα, το λέω αυτό γιατί συγγενής μου με πρόβλημα αναπνοής + καρδιάς
(αλλά αρκετά ανοικτόμυαλος) διαπίστωσε ότι τον ενοχλούσε το ατμισμα που έκανα σε κλειστό χώρο, του δημιουργουσε μετα από πολλές ώρες ενα αίσθημα βάρους, και ρώτησε το  γιατρό του ο οποίος (μάλλον ενήμερος για το ητ) είπε πως αυτά είναι γενικά ακίνδυνα, αλλά ίσως να ενοχλεί κάποιο συστατικό στο άρωμα.
Η αλήθεια είναι ότι αποφεύγω πλέον να ατμίσω σε κλείστό χώρο όταν είναι ο συγκεκριμένος συγγενής μου επειδή η υγεία του είναι πολύ επιβαρυμένη και
δεν θελω να το διακινδυνεύσω, οπότε δεν πειραματίστηκα με χωρίς άρωμα για να δώ αν και αυτό ενοχλεί.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #273 στις: Απριλίου 02, 2012, 11:53 »
Η αλήθεια είναι ότι ζούμε σε ένα κόσμο όπου όλοι οι άνθρωποι δεν έχουν την ίδια αντιμετώπιση
είτε από τους συμπολίτες τους είτε από το ίδιο το κράτος.
Καθημερινά γινόμαστε μάρτυρες  περιπτώσεων όπου τα δικαιώματα ορισμένων κοινωνικών ομάδων παραμελούνται ή καταπατούνται.
Συνεπώς η ζωή αυτών των ανθρώπων υποβαθμίζεται.
Από την άλλη η αδιαφορία των πολιτών για τα κοινά, οι  οποίοι αντιδρούν μόνο όταν οι ίδιοι γίνουν θύματα, αφήνει χώρο στους  επιτήδειους να δρουν ανεξέλεγκτα.
Ωστόσο το θέμα της καταπάτησης των ανθρωπίνων δικαιωμάτων είναι κάτι που μας αφορά όλους ανεξάρτητα από την κατάσταση στην οποία βρισκόμαστε, γιατί όσο κι αν αυτό μας φαίνεται τώρα περίεργο κάποια στιγμή ίσως έλθουμε εμείς στην θέση αυτών των ανθρώπων.
Όπου λοιπόν - είμαι της γνώμης - μας ζητηθεί να μην ατμίζουμε, πρέπει να το σεβόμαστε απόλυτα.
Συμφωνώ με όλα όσα λες κ θα συμπληρώσω ότι δεν είναι  ανάγκη να μπούμε στην θέση του άλλου όταν έχουμε κατανόηση...... γιατί ίσως ποτέ να μην βρεθούμε στην θέση του άλλου!



Μπορεί και να είναι αυθυποβολη: επειδή μοιάζει με καπνο, χωρίς να το επιδιώξει συνειδητά ο ασθματικός προκαλει στον εαυτό του ψευδοσυμπτώματα
Μπορεί όμως και κάποιο συστατικό του αρώματος όντως να δημιουργεί πρόβλημα, το λέω αυτό γιατί συγγενής μου με πρόβλημα αναπνοής + καρδιάς
(αλλά αρκετά ανοικτόμυαλος) διαπίστωσε ότι τον ενοχλούσε το ατμισμα που έκανα σε κλειστό χώρο, του δημιουργουσε μετα από πολλές ώρες ενα αίσθημα βάρους, και ρώτησε το  γιατρό του ο οποίος (μάλλον ενήμερος για το ητ) είπε πως αυτά είναι γενικά ακίνδυνα, αλλά ίσως να ενοχλεί κάποιο συστατικό στο άρωμα.
Η αλήθεια είναι ότι αποφεύγω πλέον να ατμίσω σε κλείστό χώρο όταν είναι ο συγκεκριμένος συγγενής μου επειδή η υγεία του είναι πολύ επιβαρυμένη και
δεν θελω να το διακινδυνεύσω, οπότε δεν πειραματίστηκα με χωρίς άρωμα για να δώ αν και αυτό ενοχλεί.
Κ όμως ναι!!! Κάποιους τους πειράζει το άρωμα από τα ατμιστικά μας υγρά!!!!!! Το πρόσεξα στον μπαμπά μου ποτέ δεν κάπνισε κ όταν ατμίσω με ένα συγκεκριμένο υγρό μου ζητάει να το αλλάξω γιατί του φέρνει βήχα!! Δεν έχει κανένα πρόβλημα  υγείας μα αυτό το άρωμα τον ενοχλεί!  :yes: :yes: :yes: :yes: (σε κλειστό χώρο μόνο δλδ σε ένα μικρό δωμάτιο)
Να πώ ότι η μητέρα μου κ οι φίλοι μου καπνιστές ποτέ δεν ενοχλήθηκαν από το υγρό που σας λέω μα μόνο ο μπαμπάς μου κ ίσως τελικά να πειράζει κάποιους που δεν κάπνισαν ποτέ κ κάποιους που έχουν αλλεργία σε διάφορα  αρώματα γενικά ναι?



συγχώνευση ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 07, 2012, 17:42 από petra »

Αποσυνδεδεμένος thodouris

  • **
  • 379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #274 στις: Δεκεμβρίου 08, 2012, 16:04 »
Χρησημοποιω και εγω το η/τ μονο στα σημεια που καπνιζα και προτιμω σε δημοσιους χωρους να ειμαι στους χωρους καπνιστων(αν και εκει νοιωθω αβολα ειδικα οταν με κοιτανε,με την διαφορα οτι η παιδεια των περισσοτερων ειναι ετσι που το σεβονται και δεν ακουω πικροχολα εκνευριστικα σχολια).Δεν εχω ορεξη να εξηγω στον καθενα τι ειναι αυτο,ουτε τα νομοθετικα πλαισια..Δεν μου αρεσει να δινω δικαιωματα.Εκτος απο αυτο εχω αυτοσυγκρατηση,θεωρω χαζο να ατμιζω πχ στο σουπερ μαρκετ...
Στον χωρο εργασιας μου παλι...απαγορευονται αυστηρα οι....μπαταριες!!!!!(εννοειτε και το τσιγαρο...)

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #275 στις: Δεκεμβρίου 08, 2012, 16:06 »
καλο ειναι να μην προκαλουμε.
οντως δεν αντεχεις δλδ να μην ατμισεις στο σουπερ μαρκετ? σιγα..

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #276 στις: Δεκεμβρίου 08, 2012, 18:37 »

Ούτε εμείς βέβαια είμαστε υποχρεωμένοι να είμαστε με τους βρωμερούς καπνιστές και να ντουμανιάζουν τα ρούχα μας, καθώς επίσης να τρώμε το κρύο της αρκούδας λόγω μη σωστής ενημέρωσής των.

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #277 στις: Δεκεμβρίου 08, 2012, 18:58 »
kai aυτο που λες ειναι σωστο..
ειναι κριμα να βρωμαμε τσιγαριλα η να ξεπαγιαζουμε ομως.. :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος thodouris

  • **
  • 379
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #278 στις: Δεκεμβρίου 08, 2012, 19:47 »
Μεχρι προσφατα ημουν και εγω καπνιστης,δεν με πειραζει η μυρωδια του κ/τ,εχω κανει πολλλαααα πακετα :)) !!!αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι....και το θερμομετρο δειχνει -5 μηπως να ξεκινησω καμπανια ενημερωσης??? :laugh1: :laugh1:
Θα περασει αρκετος καιρος ακομα για να περναει το η/τ απαρατηρητο και να εχει ενημερωθει ο κοσμος!!!

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #279 στις: Δεκεμβρίου 08, 2012, 19:50 »
ξεκινα...

Αποσυνδεδεμένος sarchos59

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια ζωή με τη νικοτίνη παρέα;
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #280 στις: Δεκεμβρίου 08, 2012, 20:31 »
Καλησπέρα συνατμιστές. Έχετε δίκιο όλοι (ακόμα και δυο οι οποίοι έχουν αντιδιαμετρικά αντίθετες απόψεις έχουν δίκιο και οι δυο, όπως είπε και ο Χότζας στο μύθο του). Συνοπτικά για όποιον βαριέται να διαβάσει το μακρινάρι: Το θέμα έχει πολλές παραμέτρους, καθένας έχει μια δικιά του αλήθεια, ας κάνει χειρισμό κατά περίπτωση, ανάλογα τις ειδικές συνθήκες, την ιδιοσυγκρασία του, το ποιον έχει απέναντί του κ.λ.π.
 Για όποιον …δε βαριέται: Ακούστε  και την προσωπική μου εμπειρία:
   Είμαι καθηγητής σε λύκειο. Στην απόφασή μου να κόψω το κάπνισμα συνέβαλλε και το ότι πιεζόμουν να παραμένω άκαπνος στο χώρο δουλειάς. Ακόμα κι αν αγνοήσεις το νόμο σε κρατά ο άλλος νόμος, αυτός της επαγγελματικής ευσυνειδησίας που θα πρέπει να έχει ο κάθε επαγγελματίας στο οποιοδήποτε επάγγελμα (ο καθηγητής π.χ. δίνει το κακό παράδειγμα στο μαθητή). Κρυβόμασταν από μαθητές και γονείς και καπνίζαμε σε ένα πατάρι, έφευγε το διάλειμμα ανέβα-κατέβα και απομονωνόμασταν από τα τεκταινόμενα και τους άκαπνους συναδέλφους), γκετοποίηση, ταλαιπωρία κ.λ.π.
  Ατμιστής πλέον κάποιους μήνες, αβλαβής ο καπνός (σίγουρα; δεν είμαστε βέβαιοι ακόμα ούτε οι ίδιοι, θα δείξει…, άντε πείσε λοιπόν τον άσχετο γι΄αυτό). Άτμιζα χωρίς να το επιδεικνύω αλλά και χωρίς να κρύβομαι.
  -Αρχικά το διασκέδαζα με την ευκαιρία που έδινα στους μαθητές μου να με …μαλώνουν και εξηγούσα τι είναι το άτμισμα. Επισήμαινα πάντα πως εγώ είμαι νικοτινομανής και απλά παίρνω αυτό το νόμιμο ναρκωτικό,  το ισχυρότατο εξαρτησιογόνο τη νικοτίνη, με πιο αβλαβή τρόπο, ο μη εξαρτημένος δεν πρέπει να το ξεκινά.     
   -Αργότερα βαρέθηκα, το έβλεπα πια ως ενόχληση, και σκεφτόμουν να τα πω μια και καλή στην πρωινή συγκέντρωση. Ευτυχώς που δεν το έκανα. Θα μας έγραφαν οι τοπικές εφημερίδες ως σχολείο ατμιζόντων μαθητοκαθηγητών, θα είχα όμορφες «συζητήσεις» με γονείς, θα (ξανα)μάθαινε πιθανόν το πανελλήνιο για το «Ρεθύμνιο καθηγητή» (από ένα μη αντιπροσωπευτικό άτομο ακούγεται η κάθε ομάδα, όχι από το αντιπροσωπευτικό, Κατίνες μας κάνουν τα Μ.Μ.Ε. και συγνώμη για τις συνατμίστριες με όνομα Κατίνα). Αυτό γιατί:
-Τελικά ήρθε ένας συνάδελφος γελώντας (μάλλον έβραζε μέσα του όμως) και μου είπε πως ένας μαθητής του φυσούσε τον ατμό στα μούτρα και του επικαλούνταν το παράδειγμά μου.
 Με προβλημάτισε, τότε μόνο συνειδητοποίησα τα παραπάνω που γράφω (θα δήλωναν και κάποιοι μαθητές νικοτινομανείς, όπως και είναι δυστυχώς στ΄αλήθεια, ήδη από τα 18 τους, θα βούταγαν τα παροπλισμένα Η.Τ. γονέων, θείων, παππούδων κ.λ.π. και θα είχαμε αναταραχή). Το κρύβω πλέον όσο γίνεται…
 Αυτά. Βαράτε με, σας κούρασα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 08, 2012, 21:03 από sarchos59 »

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #281 στις: Δεκεμβρίου 09, 2012, 00:18 »
Εδώ στην επαρχία έχουμε και ένα ''πλεονέκτημα'' σε σχέση με την Αθήνα. Ο πρόσφατος νόμος πέρι απαγόρευσης του καπνίσματος σε κλειστούς δημόσιους χώρους δεν εφαρμόστηκε ποτέ εδώ... Σε όλα τα εστιατόρια, καφέ, μπαρ όλοι έχουν το ελεύθερο να καπνίζουν...
Εννοείται ότι το γεγονός αυτό με βρίσκει αντίθετο, αλλά έχει και το θετικό του οτι δεν χρειάζεται συνεχώς να ζητάω την άδεια του οποιοδήποτε (σχετικού ή άσχετου) καταστηματάρχη/ υπευθύνου για να ατμίσω.
Αυτό έκανα στην Αθήνα όπου υπήρξαν και περιπτώσεις όπου δεν επιτρεπόταν ούτε το κάπνισμα, ούτε το άτμισμα...

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #282 στις: Δεκεμβρίου 09, 2012, 01:03 »
   Ατμιστής πλέον κάποιους μήνες, αβλαβής ο καπνός (σίγουρα; δεν είμαστε βέβαιοι ακόμα ούτε οι ίδιοι, θα δείξει…, άντε πείσε λοιπόν τον άσχετο γι΄αυτό). Άτμιζα χωρίς να το επιδεικνύω αλλά και χωρίς να κρύβομαι.
  -Αρχικά το διασκέδαζα με την ευκαιρία που έδινα στους μαθητές μου να με …μαλώνουν και εξηγούσα τι είναι το άτμισμα. Επισήμαινα πάντα πως εγώ είμαι νικοτινομανής και απλά παίρνω αυτό το νόμιμο ναρκωτικό,  το ισχυρότατο εξαρτησιογόνο τη νικοτίνη, με πιο αβλαβή τρόπο, ο μη εξαρτημένος δεν πρέπει να το ξεκινά.     

Όχι μόνο δεν μας κούρασες...
Αναλυτικός, απίστευτα περιγραφικός, λεξιπλάστης (νικοτινομανής).
Ήσουν τέλειος !!!  :thumpup:  :respect:  :respect:  :respect:

Ναι, είναι λογικό να μας θεωρούν οι "πολλοί" καπνιστές...
Μέχρι να κάτσει το άρωμα ο χρόνος και να ωριμάσει στα μυαλά και στις ψυχές όλων.
Δεν είμαστε δα και οι πρώτοι χριστιανοί των διωγμών...
Υπομονή...
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2012, 01:16 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος sarchos59

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια ζωή με τη νικοτίνη παρέα;
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #283 στις: Δεκεμβρίου 09, 2012, 22:23 »
 Τα περιέγραψα έντονα γιατί με αναστάτωσαν και τα βίωσα έντονα. Θα διαφωνήσω μαζί σου όμως spectrum (αν και δε θα ήθελα να σε κακοκαρδίσω εφόσον εκτίμησες τα λεγόμενά μου): δεν είμαστε οι πρώτοι χριστιανοί σίγουρα αυτοί αυγάτισαν και πλήθηναν. Εμείς τραβάμε προς το να μας βλέπουν γραφικούς και περίεργους. Εξαφανιζόμαστε χωρίς να μας ρίχνουν στο Κολοσσαίο οι Ρωμαίοι. Φοβάμαι θα δυσκολευόμαστε στο τέλος να προμηθευτούμε το σέα μας τα μέα μας από Ελλάδα. Στον κύκλο μου έχω μείνει εγώ μόνο από 7-8 που ξεκινήσαμε.  Πριν λίγους μήνες έβλεπες γύρω σου πολλά η.τ., σήμερα ελάχιστα. Το 90% περίπου των χρηστών το παροπλίζει με το πρώτο καμένο ή διαρροή. Δεν ψάχνεται, θέλει κάτι εύκολο όπως το κ.τ. . Μεγάλη ζημιά έκαναν οι τυχάρπαστοι, άσχετοι αλεξιπτωτιστές οι οποίοι άνοιξαν μαγαζιά πώλησης (σχεδόν όλοι τα έχουν κλείσει) ή έβαλαν είδη η.τ. σε σουβλατζίδικα (λίγο ακόμα και θα τα βλέπαμε και σε τέτοια μαγαζιά). Αρπαχτή έκαναν οι άνθρωποι, ό,τι πουλήσουμε σήμερα, σιγά μη στηριχτώ στα αναλώσιμα του μέλλοντος. Πολλοί την πατήσαμε αρχικά, εγώ προσωπικά θα είχα γλυτώσει πολλά ευρουλάκια αν ενημερωνόμουν νωρίτερα (άριστο σχολείο το παρόν φόρουμ). Για επαρχία μιλώ πάντα, ψιλοκρατά το πράγμα στα μεγάλα αστικά κέντρα.
    Δε με απασχολεί όμως, πιστεύω πως θα έχει το μέγιστο θετικό ότι θα μας αφήσουν ήσυχους οι καπνοβιομηχανίες καθώς τα διαφυγόντα κέρδη τους είναι ήδη ελάχιστα. Τα πολλά διαφυγόντα τα έχουν από την ύφεση. Ο κόσμος θα ξαναστρίβει 3-4 γόπες και θα φτιάχνει ένα νέο τσιγάρο. Είδα άνεργο, απολυμένο φίλο και κρατούσε το δεύτερο πακέτο τσιγάρα στις 12 το μεσημέρι, τρία χρειάζεται καθημερινά αλλά δεν κατάφερα να τον πείσω ότι είναι και οικονομικό το η.τ. Μέχρι πότε θα μπορεί να τα αγοράζει; Ηλεκτρονικό δε θα πάρει όμως, φλωρίστικο μάλλον του φαίνεται. Επαρχία είμαστε και δη Κρήτη. Κι εμένα θα μου φαινόταν κάπως αν έβλεπα να μπεκροπίνουν ρακές με η.τ. ή να τρώνε ψητό κατσίκι (οφτή αίγα) με τα χέρια στο Μυλοπόταμο και να λαδώνεται το lava από τα ρυπαρά δάχτυλα…
 

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: "Πόρτα" στο ηλεκτρονικό τσιγάρο
« Απάντηση #284 στις: Δεκεμβρίου 09, 2012, 23:20 »
Όσο για το Μυλοπόταμο που λες: Έχω ζήσει εκεί ακριβώς τη στιγμή την αίγα και το ego-t (όχι λάβα). Το κακό με το η.τ. σε εκείνα τα μέρη είναι ότι κάποιοι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ καρποί  δεν ατμίζονται ...  ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1099915 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176246 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21987 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284305 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209356 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68239 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15282 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126426 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95050 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem