vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

230 επισκέπτες, 5 χρήστες
camber, Mimhsdr, Ηρακλης, bloodlessz, Buliwyf

Twitter

Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #345 στις: Ιουλίου 14, 2016, 13:34 »
" Έπ’ ουδενί δεν θεωρώ ότι ήμασταν τέλειοι. "
                                                               Cruiser79
Μα... ήσασταν τέλειοι γιατί ήσασταν ειλικρινείς.
Μπήκατε μπροστά για να βγάλετε το φίδι από την τρύπα, εκπροσωπώντας όλους μας.
Ένα τεράστιο ευχαριστώ από μένα.
                                    στ΄ ωραίοι!!!

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #346 στις: Ιουλίου 14, 2016, 15:06 »
Καλησπέρα και από μένα σε αυτό το νήμα.
Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους όσους συνέδραμαν για την διεξαγωγή της συνέντευξης τύπου.
Εδώ όταν πρόκειται να μιλήσεις για το πώς θα σωθούν όσο γίνεται περισσότερες ανθρώπινες ζωές ισχύει το αντίθετο από το "όπου λαλούν πολλοί κοκκόροι" .
Θέλει οργάνωση και συμμετοχή.
Έτσι θα παλέψουμε και οοοοοολα τα υπόλοιπα.
Δόθηκε για πρώτη φορά δημοσιότητα σε ένα θέμα, το άτμισμα.
Παλιότερα όπως έχω καταθέσει κάπου μέσα στο φόρουμ ήμουν επιφυλακτική με αυτό. Πλέον, παρακολουθώντας και ψάχνοντας έρευνες και ακούγοντας αρκετούς συνατμιστές κατανόησα ότι οι κίνδυνοι είναι κατά πολύ λιγότεροι από την συνέχιση του καπνίσματος.
Επίσης σαν διαδικασία κατά πολύ βοηθητική σε σχέση με την "δια της μαχαίρας" διακοπής η οποία πάντα είχε μεγάλο ψυχολογικό κόστος για εμένα όπως και για πολλούς φίλους μου.
Ένας από αυτούς, 9 μήνες μετά την αγορά της πρώτης του συσκευής ατμίσματος (προσέξατε άρχισα να μην το λέω η.τ. ή θα μπορούσα εν συντομία να το λέω ατμομάγειρα όπως το αποκαλεί έταιρος φίλος) και παράλληλα πλήρους ακαπνίας, ακόμα και σήμερα, όποτε με βλέπει με λούζει με "ευχαριστώ που μου άλλαξες τη ζωή" και τα παρόμοια.
Ένας άλλος γνωστός από την άλλη, στρίβοντας το ένα μετά το άλλο τα τσιγάρα, μας έλεγε ότι έρευνα του πανεπιστημίου αθηνών ή του πολυτεχνείου (το έψαξα και δεν την βρήκα!) υποστηρίζει ότι από "αυτό" - γιατί δεν ήξερε καν πώς να το αποκαλέσει -  θα πάθεις σίγουρα καρκίνο ενώ από το τσιγάρο δεν είναι και σίγουρο.... :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash: :wall: :wall: :wall: :wall:
Για αυτά και για άλλα... για το γεγονός ότι εδώ μέσα με το μεράκι κάποιον μαζευτήκαμε πολλοί με την ίδια εμπειρία από τον άτιμο τον καπνό και αρχίσαμε να εμπιστευόμαστε κάτι καινούριο που μας βοηθάει παρόλο που θέλει ψάξιμο και αναζήτηση.... και ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ  ΠΑΝΤΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΣΗ KAI ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ... Ακόμα δέχθηκα και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ βοήθεια από συνατμιστές που απλόχερα θέλησαν να μου προσφέρουν σε μια δύσκολη "ατμιστική" στιγμή εξοπλισμό τους και υγρά! Δύσκολα το συναντας αυτό στο ίντερνετ!
Θέλοντας προς το παρών να μείνω να υποστηρίζω μόνο από το φόρουμ και στο δικό μου περιβάλλον την προσπάθεια διάδοσης της καλύτερης πληροφόρησης για το άτμισμα και τα οφέλη για τους αμετανόητους καπνιστές,....
να δώσω και γω ένα μεγάλο μπράβο σε όσους βγήκαν μπροστά!





Αποσυνδεδεμένος Yeti

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • Jordan. Καλλιτέχνης (...εν αγνοία της Τέχνης)
    • Red-Knot Photography
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #347 στις: Ιουλίου 14, 2016, 15:42 »
Τρύφωνα, ρε φίλε μιά απορία που έχω από προχτές... Τι νούμερο παπούτσι φοράς?  ;D

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #348 στις: Ιουλίου 14, 2016, 16:14 »
Μόλις 50... άσε, αναγκάζομαι να ψωνίζω από τα παιδικά...

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος Leza

  • *
  • 14
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #349 στις: Ιουλίου 14, 2016, 16:48 »
χαχαχα  Ελπιζω να κάνετε humor!!!

Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #350 στις: Ιουλίου 14, 2016, 17:50 »
Leza από το πλερέζα? κοινώς τα έβαψες μαύρα γιατί χαλάνε τα συμφέροντα σου? Έχεις ξανά ενδιαφερθεί για κάτι με το ατμισμα?

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #351 στις: Ιουλίου 14, 2016, 18:05 »
Τρύφωνα, ρε φίλε μιά απορία που έχω από προχτές... Τι νούμερο παπούτσι φοράς?  ;D

Ξέρεις φίλε προχτές στην αναμπουμπούλα είχα την εντύπωση πως είσαι φωτογράφος από κάποια εκπομπή και λέω πολλές φωτογραφίες
βγάζει ρε παιδί μου αυτός.Πολύ πέραση έχουμε.  :laugh1: 


Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #352 στις: Ιουλίου 14, 2016, 18:08 »
Άστο, βρε Aggepar. Σε καταλαβαίνω απόλυτα, αλλά δεν έχει νόημα. 
Μπορεί όντως να μην είναι ατμίστρια ή να είναι, αλλά να μπήκε εδώ σταλμένη για να μας την πει, αλλά δεν έχουμε να κρύψουμε κάτι, ούτε υπάρχει λόγος να την αρπάζουμε από τα μούτρα. Θα μας γνωρίσει καλύτερα με τον καιρό και θα καταλάβει ότι είμαστε όλοι μια χαρά παιδιά. Και χωρίς κρυφές ατζέντες. 

Πραγματικά, δεν έχει νόημα να αναλωνόμαστε σε διχόνοιες, όταν ο σκοπός μας είναι κοινός. 


@papoys. Πρόλαβα, Γιώργο, μέσα στη ζαλούρα μου να σου πω πόσο χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά; Και πόσο όμορφα, σεμνά και άνετα μίλησες; Ησουν ειλικρινής, αυθεντικός και απόλυτα κατανοητός. 

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #353 στις: Ιουλίου 14, 2016, 18:25 »
Ναι Βούλα τα είπαμε για λίγο στο τέλος αλλά ήσουν λίγο ζαλισμένη από την όλη κατάσταση.
Μην ακούς τι λένε κάποιοι "σκόρπιοι", ήσουν αυθεντική και αληθινή όπως και είσαι πάντα. :yes: 
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.  :)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #354 στις: Ιουλίου 14, 2016, 18:35 »
Να είσαι καλά!!!!
Ασε που έπρεπε να κάνω ειδική μνεία χτες στους επαγγελματικής ποιότητας φωτογράφους μας, Yeti & ψιιιτ!!! (psit) αλλά και στον σύμβουλο γενικών καθηκόντων, τον cpbaroque (και υπεύθυνο μετακίνησης οπτικοακουστικού εξοπλισμού)
Και βέβαια κάποια μέλη της ομάδας, στην εκδήλωση είχαν ειδικά επιπλέον καθήκοντα: ο chzamp, υπεύθυνος διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού της εκδήλωσης! 
Ο ποιητής μας, σκηνοθέτης και τεχνικός υπεύθυνος στην εκδήλωση
Ο ribot, προιστάμενος συντονισμού πλατό.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #355 στις: Ιουλίου 14, 2016, 18:45 »
χαχαχα  Ελπιζω να κάνετε humor!!!

Γενικά έχουμε χιούμορ. Είναι κάτι συγκεκριμένο το οποίο σου φάνηκε ιδιαίτερα χιουμοριστικό?

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #356 στις: Ιουλίου 14, 2016, 19:01 »
χαχαχα  Ελπιζω να κάνετε humor!!!

Γενικά έχουμε χιούμορ. Είναι κάτι συγκεκριμένο το οποίο σου φάνηκε ιδιαίτερα χιουμοριστικό?

Εγώ πάντως γελάω όταν βλέπω τα χάλια μου στον καθρέπτη,Τώρα για ποίον λόγο εγέλασεν η κυρία ουκ γνωρίζω ,ουκ λόγο έχω, καθότι άλογος.Άλλωστε είναι γνωστό τις πάσης πως ,σαν τριχασμένη προσωπικότητα που είμαι ,άλλα γράφει ο τρελός το πρωί ,αλλα λέει ο δυνάστης εγώς μου το βράδυ ,και αλλιώς μας στραβοκοιτάζει και τους δυο μας το μυθικό μας είναι.
Τι είπα????  

Αποσυνδεδεμένος skordoman

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι δεν καταλαβαίνεις ;
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #357 στις: Ιουλίου 14, 2016, 19:04 »
Πάλι κάτι κορυφαίο  :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #358 στις: Ιουλίου 14, 2016, 21:00 »
Ναι Βούλα τα είπαμε για λίγο στο τέλος αλλά ήσουν λίγο ζαλισμένη από την όλη κατάσταση.
Μην ακούς τι λένε κάποιοι "σκόρπιοι", ήσουν αυθεντική και αληθινή όπως και είσαι πάντα. :yes:
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.  :)

Λάθος στον τονισμό έκανες papoy. Όχι σκόρπιοι αλλά σκορπιοί  ::)

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Συνέντευξη Τύπου 12/7/2016
« Απάντηση #359 στις: Ιουλίου 14, 2016, 21:30 »
εχθες μολις εφτασα σπιτι προλαβα να πω δυο λογια για καποιους της ομαδας αλλα διστυχως υπαρχουν και καποιοι που ονομαστικα χρειαζονται ειδικη μεταχειρηση ... ισως και πολυ ειδικη μεταχειρηση :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Yeti  καλα δεν παιζεται το ατομο ... προσοχη μην  βρισκεστε  καπου και σας παρει μυρωδια .. σιγουρα ενας παπαρατσι θα ειναι πολυ λιγος μπροστα του ... θα σου εμφανιστει απο το πουθενα και το καρε  θα το αρπαξεις ....
psit ... δεν ηξερα ποιος κρυβεται πισω απο το κοκκινο χαλι και ειμουν απο πολυ πριν ενα θαυμαστης ... ώσπου τυχαια το εμαθα .. χμμμ ειναι τιμη να εχεις μια φωτο απο το τυπα του κοκκινου χαλιου
cpbaroque ... ολα τα λεφτα εκει που ελεγες δεν θα γινει τιποτα απο ολη αυτη την αναμπουμπουλα στο χωρο .. ΤΟ ΑΤΟΜΟ τα εκανε ολα τοσο απλα και ομορφα .. πολυ επαγγελματικα που ελεγες ποσους εχει ακομα διπλα του να τον βοηθουν
chzamp ... οχι δεν θα πω τιποτα για τον κυριο .. γιατι σιγουρα θα ξεχασω κατι να τον χαρακτηρισω ... ενα μεγαλο ευχαριστω που τον γνωρισα και ισως να παρακαλάτε και εσεις να γνωρισετε τοσο προσγειωμενο και ειλικρινη και προσχαρο και και και ....
ποιητής ... ξερετε αν  θα υπηρχε κατι που με στεναχωρει στο Κυριο αυτον  ειναι οτι δεν μενει καπου διπλα μου και να πηγαινω να καθομαι να συζηταω μαζι του και να τον αποκαλω κολλητο ...  σιγουρα αυτο θα μου λειπει παντα
ribot .... καλα τα μπλε γυαλια του σοφου με εστειλαν ... αν χρειαζοταν να πω κατι για τον Κυριο θα ελεγα ... θα ειχα ενα κενο τελικα αν δεν τον γνωριζα ... και ο λογος ειναι οτι ο τυπος εχει μπεσαλιδικο λογο και ωραιος ... πολυ ωραιος στην παρεα ...
Αυτα μου εμειναν απο αυτη την γνωριμια και ισως και αλλα τοσα που τα κραταω για την παρτη μου απο τα ατομα αυτα ...


takkat γιατρε δεν τολμω να εκφρασω κατι για σενα γιατι σιγουρα θα ξεχασω να πω οτι κριμα που δεν ειναι ολοι οι γιατροι ετσι σαν εσενα :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1: :thumbsup_move_1:
pappoys ... δεν παιζεις σε κανενα γηπεδο εσυ .... γιατι τα γηπεδα δεν σε χωρανε .. οχι ογκου αλλα καρδιας .... :respect: :respect: :respect: :respect:

να γιατι δεν θελω να γραφω εναν εναν εδω γιατι ξεχνω παντα καποιον ή πολλους και οχι οτι ειναι λιγοτερο για μενα αλλα  ηταν πολυ ολο αυτο για μενα που εζησα και δεν περιμενα τοσους πολλους αξιολογους ανθρωπους να γνωρισω ....

ΤΕΜ για εσενα χτυπαει η καμπανα ...  παιδια δειτε την φωτο του προφιλ του ... και μετα σκεφτητε ενα τετοιο ατομο οτι θα γνωρισετε .. καμια σχεση ... το ατομο ειναι χιλιες φορες πολυ καλυτερο και σε καρδια αλλα και σαν ανθρωπος ... εχει πολλα χαρισματα .. ενα απο απο αυτα ειναι οτι σε κερδιζει απο την πρωτη στιγμη που θα σφιξετε το χερι .. ..  ισως και πριν το σφιξετε ..χμμμμμμ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 14, 2016, 23:27 από kostas44 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206273 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63635 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92826 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1089 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172813 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278215 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14219 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43864 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix