vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

520 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, ZoeM, bloodlessz, Ηρακλης

Twitter

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 06:50 »
Σπύρο απο καρδιας καλη επιτυχια στο δρομο που ανοιχτηκε μπροστα σου.

Καλη δυναμη για την συνεχεια της ΚΕΑ.

Δυσκολη και εντιμη αποφαση πηρες. 

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 08:43 »
Σπύρο τα καλύτερα και από εμένα!!
Οι καιροί είναι δύσκολοι και όποιος πλέον το παλεύει πρέπει να ανταμείβεται!!Το εύχομαι!!
Όσο για το ''παιδί'' σου (ΚΕΑ),θα προσπαθήσουμε να έχει μια καλή σταδιοδρομία....

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 09:02 »
Βασικά, δεν σου μιλάω! Όπως ακριβώς δεν θα μιλούσα και σε εμένα, γιατί την ίδια απόφαση θα είχα πάρει...



Ό,τι κάνεις, να το χαρακτηρίσει μόνο η επιτυχία! Όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα! Ακριβές ευχές, αλλά τις έχεις κερδίσει. 😊

Αποσυνδεδεμένος majoragi

  • ***
  • 702
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 10:18 »
Σε αυτον τον λιγο καιρο που γνωριζομαστε σε εχω εκτιμησει και σαν ανθρωπο και σαν προεδρο.
Χαιρομαι και λυπαμαι αλλα ειναι καποια πραγματα που και εγω ετσι θα τα εκανα.
Σου ευχομαι το καλυτερο στην επιλογη σου και θα τα πουμε στην επομενη συναντηση

και τωρα σοβαρα 
τι λες ? αστα αυτα που ξερεις και μεινε εκει που εισαι
μεχρι τωρα μπορουσα να λεω οτι ο προεδρος ειναι κοντοχωριανος μου. τι θα λεω τωρα?  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #34 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 10:37 »
παει το βισμα majoragi. ;D
Προεδρε υποθετω τωρα θα εισαι υπο τη σκέπη του ΣΕΗΗΤ (διορθωσε με αν κανω λαθος).
δε βαζεις για προεδρος εκει να τους τρυπησουμε απο μεσα?


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 11:54 »
[justify]Αγαπητέ e-spy! Τώρα αρχίζουν τα σπουδαία! Θα είσαι για πάντα συλλεκτικός κι αγαπημένος. Και όπως αφήνει να εννοηθεί κι ο αγαπητός νομικάριος παραπάνω, τώρα μας ανήκουν όλα.[/justify]

[justify]Πέρα από τα χαριτωμένα μου, το βλέπουμε όλοι, το άτμισμα στην Ελλάδα μπαίνει πλέον δυνατά στο παιχνίδι. Οι λίγοι γίνονται περισσότεροι, οι σκόρπιοι με τα λαδάκια εξαφανίζονται και οι γνώστες πολλαπλασιάζονται. Η υγεία είναι υπέρτατο αγαθό και το αντιλαμβάνονται όλο και περισσότεροι. Δεν θα μπορούσα να σκεφτώ πιο ιδανική εξέλιξη, και για τον ατμιστικό χώρο, αλλά και για το τόσο χαρισματικό άνθρωπο όπως εσύ. Η επιτυχίες αυτές ανήκουν σε όλους μας. Απλώς υποκλίνομαι κι εγώ.  :bow:[/justify]

Αποσυνδεδεμένος majoragi

  • ***
  • 702
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 12:34 »
Θελω να συμπληρωσω κατι..

Με ολα αυτα που εχω ζησει τοσα χρονια εχω επιβεβεωσει και προσωπικα οτι στην Ελλαδα ολοι θελουν να γινουν προεδροι.
Και παρα πολλοι θυσιαζουν αλλα πραγματα στην ζωη για μια προεδρια οπου και αν ειναι αυτη.
Ασχετα για τον λογο τον οποιο το κανεις με αυτην την κινηση αποδεικνυεις αλλη μια φορα το ηθος σου και οτι αξια σε ψηφισαν τα μελη της ΚΕΑ ως προεδρο (δεν ημουν μελος τοτε).

Σε ευχαριστω ξανα για οτι εχεις κανει για την κοινοτητα μας.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 15:07 »
Σας ευχαριστώ όλους σας για τις ωραίες σας ευχές!
Μέσα από την καρδιά μου!

Δεν ήθελα σε αυτή τη φάση να γράψω κάτι άλλο.
Αισθάνομαι όμως πως πρέπει να δώσω μια διευκρίνηση και μία απάντηση.



Διευκρίνηση στην παρακάτω ερώτηση:
Προεδρε υποθετω τωρα θα εισαι υπο τη σκέπη του ΣΕΗΗΤ (διορθωσε με αν κανω λαθος).
δε βαζεις για προεδρος εκει να τους τρυπησουμε απο μεσα?
Απαντώντας με χιούμορ θα έλεγα πως είναι η καλύτερη ιδέα. "Να τους τρυπήσουμε από μέσα!"  :laugh1:

Απαντώντας σοβαρά όμως θα πω το εξής:
Όχι. Δεν θα είμαι υπό την σκέπη κανενός.
Ούτε του ΣΕΕΗΤ, ούτε κανενός άλλου φορέα, και καμίας άλλης εταιρίας.
Αυτό σήμαινε η φράση "να δραστηριοποιηθώ επιχειρηματικά στο χώρο του ατμίσματος. Εντελώς ανεξάρτητα και έτσι ακριβώς όπως θα το ονειρευόμουν."
Ανοίγοντας μια δική μου επιχείρηση, με τους όρους που εγώ θέτω, και με μόνους περιορισμούς αυτούς που εγώ βάζω στον εαυτό μου.
Με συνεργάτη που δεν μου επιβάλει, που με εμπιστεύεται γι αυτό που είμαι και γι αυτό που μπορώ,
που επενδύει με πολλούς τρόπους σε εμένα, όπως κι εγώ σε αυτόν,
και που φυσικά χωρίς αυτόν (με τη συγκεκριμένη ηθική και τη συγκεκριμένη αλληλοεκτίμηση και εμπιστοσύνη του ενός προς τον άλλον)
δεν θα μπορούσα να κάνω τίποτα, και όλα θα συνέχιζαν ως είχαν.

Αν πολλά από τα παραπάνω στο μέλλον αλλάξουν (που δεν το εύχομαι καθόλου), ίσως να αλλάξει και η θέση μου.

Εξάλλου (επανέρχομαι στο χιούμορ) αν με γνώριζες παραπάνω, θα καταλάβαινες πως θα προτιμούσα να φτιάξω έναν δεύτερο ΣΕΕΗΤ και να τους υπερφαλαγγίσουμε, παρά να τους τρυπήσουμε από μέσα. Το 'χω.  :tongue_smilie:



Η απάντησή μου στην παρακάτω θέση:
Απο την θεση ομως που είσαι περιμενω να κανεις τα παντα ωστε η διάδοχη κατασταση να ειναι ομαλη και ελπιδοφόρα.
Αν δεν το κανεις αυτο, εμενα με εχασες ...
Είμαι σχεδόν σίγουρος πως η τελευταία φράση είναι γρήγορα και πρόχειρα γραμμένη. Ειδικά επειδή προέρχεται από έναν φίλο.
Και το λέω αυτό επειδή η διάδοχη κατάσταση πλέον δεν εξαρτάται από εμένα.
Εξαρτάται από τα υπόλοιπα μέλη του ΔΣ, στα οποία έχω τυφλή εμπιστοσύνη στο ότι θα κάνουν το καλύτερο δυνατόν.

Φυσικά θα είμαι δίπλα τους σε ότι μου ζητήσουν, φυσικά θα βοηθήσω με όσους τρόπους έχω ή αποκτήσω,
αλλά πλέον δεν θα έχω το δικαίωμα να είμαι μέρος των αποφάσεων (σε αυτό το επίπεδο).
Διατηρώ μόνο τα ίδια δικαιώματα που έχει οποιοδήποτε άλλο εγγεγραμμένο μέλος του συλλόγου.
Τα ίδια με εσένα δηλαδή.
Ακόμα και το ότι υπήρξαμε και οι δύο ιδρυτικά μέλη, δεν μας δίνει το παραμικρό δικαίωμα ή προνόμιο παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 15:49 »
Γνωρίζοντας τον [member=16630]e-spy[/member] αναρωτιέμαι (μεταξύ αστείου αλλά και σοβαρού) μήπως σε 1-2 χρόνια δούμε τον ΣΠΥΡΗΤ.
[Σύλλογος Παρόχων ΥπηΡεσιών Ηλεκτρ. Τσιγάρου]

:D

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 15:55 »
Γνωρίζοντας τον e-spy δεν θα έπρεπε να βάλεις ποτέ τη λέξη "ηλεκτρονικό τσιγάρο" στο τίτλο.  ;D
Θα προτιμούσε να τον βάφτιζε ΣΠΥΡΙΑ.  :laugh1:
[Σύλλογος Παρόχων ΥπηΡεσιών Ιδιωτικών Ατμιστηρίων, ας πούμε...]

Αυτά που βγάζει κι ο ίδιος όταν ακούει αυτόν τον παρωχημένο όρο. :tanevramou:


(αστειεύομαι φυσικά) :_love_heart:

Αποσυνδεδεμένος majoragi

  • ***
  • 702
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 16:02 »
Δηλαδη να καταλαβω κατι.

Παλι λεφτα θα ζητας ?  
Και μην μου πεις για αλλους λογους και λοιπα κουραφεξαλα :pare:

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 16:09 »
ΣΕΗΗΤ συνεχίζουμε και δέρνουμε κανονικά παιδιά,μην μπερδεύεστε :fight_knuppel: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #42 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 16:20 »
Αυτά που βγάζει κι ο ίδιος όταν ακούει αυτόν τον παρωχημένο όρο. :tanevramou:
Ξέρω πολύ καλά!  ;D

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #43 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 16:24 »
παμε για ΣΕΗΗΤ εσωτερικου να φτιαξουμε;  :)) :)) καλη επιτυχια να εχεις σε οτι και να κανεις και να σου ερθουν οπως τα θελεις τα πραγματα ;)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #44 στις: Ιανουαρίου 11, 2018, 16:37 »
Kοίτα μη σε δούμε να διαφημίζεις κανένα IQOS στην τηλιόρας Πρόεδρε!  :))

Καλή επιτυχία!  :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8318 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180601 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33961 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536219 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59779 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237441 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 582 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15606 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136126 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085319 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35410 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12