vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

αυτο ειναι το ηλεκτρονικο τσιγαρο?μου το δινεις να το δοκιμασω?

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Παντα οταν θα βγω εξω με φιλους καπνιστες παιρνω μαζι και τις εγκο μπαταριες μου

μιας και οταν ζητανε να κανουν μια τζουρα,,, σταματανε οταν ξελυγωσουν τη μπαταρια !!!!!

το κακο ειναι οτι περιοριζονται σ αυτο κ δεν κανουν τη δικη τους προσπαθεια,

...απλα επιστρεφουν στα τσιγαρα τους.

Αποσυνδεδεμένος MACATTACK

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • DD BY GRAVEN - GP MOD - A2MT SS,CLASSIC SS
Για παρε μαζι Διονυση και κανενα στουκας υγρο να σου πω εγω θα την λιγωνουν την μπαταρια μετα? :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Ειναι η φαση της γνωριμιας Dio. Ετσι και ο κουμπαρος μου πριν καποιο καιρο που ειχε ερθει για λιγες μερες ειχε κυριολεκτικα βουτηξει το Μ&Μ της γυναικας μου..Μεχρι και για υπνο μαζι το επερνε..

Μετα ξαναγυρισε στα κ.τ. αλλα το γυριζε/το ζημωνε στο μυαλο του... ε, οταν ξαναηρθε τον πηγα και αγορασαμε ενα Giant που δεν το βγαζει απο το στομα του πια..!

(τωρα θα μου πεις πως απο Μ&Μ σε giant.. ε, την 2η φορα που ηρθε αρχισε να πιπιλαει (που θα ελεγε και ο Δημιος) και τον Οδυσσεα...και ηθελε κατι πιο δυνατο μετα ... :)) )

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Για παρε μαζι Διονυση και κανενα στουκας υγρο να σου πω εγω θα την λιγωνουν την μπαταρια μετα? :laugh1: :laugh1:
χαχαχα  !!! οχι ρε σεις στουκας,,,,
το θεμα ειναι να τους φερουμε κοντα μας οχι να τους διωξουμε κ ας ξελυγωνουν κ 10 μπαταριες δεν πειραζει !!!
ουραχαρα, ειναι γεγονος, πολυ πιπιλα οπως και ολοι μας αλλωστε. οταν ατμιζεις για πρωτη φορα ενα ευγευστο αρωμα
παθαινεις πλακιτσα με τη καλη εννοια και δεν τ αφηνεις απ τα χερια με τιποτε, ασχετα που ολοι στη πρωτη τζουρα
πνιγονται,,,, να εκανα και νικοτινη θα ελεγα,,, σχεδον μηδενικα υγρα κανω και παντα η πρωτη τους τζουρα ειναι μετα βηχα !!!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
ασχετα που ολοι στη πρωτη τζουρα
πνιγονται,,,, να εκανα και νικοτινη θα ελεγα,,, σχεδον μηδενικα υγρα κανω και παντα η πρωτη τους τζουρα ειναι μετα βηχα !!!

Αυτο ειναι αληθεια... αφου εγω βαζω και στοιχηματα με τους καπνιστες πανω σε αυτο...  :))
ειδικα αν εχουν προηγηθει ερωτησεις του τυπου.. "κανει δουλεια"....  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
εγώ όταν πείρα το giant πείρα και   i want για την δικιά μου για μην παρασύρομαι με το κ τ, έκανε που και που κ τ, παιδιά τώρα  την πάτησα δοκίμασε με το Provari  :eyesplash: και τώρα ντε και καλά θέλει να της πάρω πρόβατο και δεν θα ξανακάνει κτ λέει ,και εγώ μέσα μου δεν το αρχίζεις πάλι που θα δώσω άλλα 350 δολ  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος sebastian

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
  • ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΑ ΖΩΑ
να κάνω ένα off
θυμάμαι πριν 6+ μήνες που πήγα να πάρω το 1ο μου η.τ.(ego-t) δοκιμάζοντάς το στο κατάστημα σε 11mg ``camel`` και ενώ είμουν καπνιστής 25 στριφτών/ημέρα, τραβόντας εισπνοή όπως στο στριφτό(δυνατή)
δάκρυσα,  ε! το πήρα και να`μαι 8)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Έδωσα σε κάποια κυρία να δοκιμάσει το Giant κ εκεί άρχισε η ιστορία..... ::) ::)
Δεν ήθελε με τίποτα να μου το επιστρέψει !!!!! Καλή μου κυρία σε παρακαλώ δώστο γιατί εσύ έχεις τα κτ κ δεν έχεις κανένα πρόβλημα!!
Εκείνη τίποτα!! Το βρήκε παιχνίδι κ άτμιζε κ μου έλεγε .....άστο σε παρακαλώ πλάκα έχει! Εγώ έκανα υπομονή .... :hmmm: (ώστε έχει πλάκα σκεφτόμουν  :angry_orange:.....) κ τότε της λέω:  "Η μπαταρία....ώπου να'ναι....θα ξεφορτίσει!!!!! κ το υγρό θα τελειώσει κ δεν θα μπορείτε κυρία μου να ατμίσετε άλλο μα ούτε κ να κάνετε πλάκα"..... ::)  ;) Αν θέλετε να σας δώσω λινκς στο ιντερνετ να μπείτε να διαβάσετε κ να παραγγείλετε ναι?

Τότε με θυμό  :o :o μου το πετάει στο τραπέζι κ τι μου λέει? "πάρε την βλακεία αυτή  που τελειώνει"!!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:


« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 08, 2012, 13:18 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
ενω το ΚΤ δεν τελειωνει ποτε ε; :laugh1: :laugh1: :laugh1: :thumpup: :thumpup:
που την ετυχες βρε αγγελικη;στα γαριδακια;

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Σε καφέτερια που κάνουν ναργιλέ οι περισσότερες!!! (Σαουδική Αραβία)  :yes: :yes: :yes: Δεν το άφηνε με τίποτα !!!! κ περιμένω κ αυτές τις μέρες άνθρωπο από Ελλάδα για να μου φέρει αναλώσιμα που τελειώνουν  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
αρα δεν το αφηνε γιατι την αρεσε.απλα το ηθελε τζαμπα.για καντης ενα δωρο να δεις πως θα το ευχριστιθει. :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Της άρεσε μα νόμιζε ότι ήταν κάτι που δεν τελείωνε ποτέ!!! Σοβαρά το λέω πολλοί εδώ με ρωτάνε καθημερινά κ με τις ώρες τους εξηγώ ναι? Όταν εξηγώ ότι οι μπαταρίες "τελειώνουν" κ τα υγρά "τελειώνουν" τότε θα ήθελα να τους φωτογράφιζα κ να ανέβαζα τις φωτογραφίες εδώ  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
 Άλλοι πάλι φοβούνται το "ρίσκο" να τα φέρουν εδώ(το ητ απαγορεύεται εδώ)  κ μου ζητάνε να το κάνω εγώ για αυτούς μα η απάντηση είναι  :nope: :nope: :nope:  ;)
Θέλουν ητ που δεν ξεφορτίζει κ που δεν θέλει υγρό που τελειώνει μέσα!!!!! κ Δεν είναι Αραβικό ανέκδοτο αυτό δυστυχώς........ ::) ::) ::)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 08, 2012, 13:38 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Θέλουν ητ που δεν ξεφορτίζει κ που δεν θέλει υγρό που τελειώνει μέσα!!!!! κ Δεν είναι Αραβικό ανέκδοτο αυτό δυστυχώς........ ::) ::) ::)

Μάλλον πρέπει να τους εξηγήσεις ότι έχει διαφορετική λειτουργία από την ...ηλεκτρική σόμπα! (αν και δεν νομίζω ότι έχουν σόμπες εκεί με τέτοια ζέστη...)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: Δεν έχουν!!!

Αποσυνδεδεμένος drf

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
αλήθεια... υπάρχει κάτι που δε τελειώνει ποτέ; (ίσως η βλακεία μερικών ανθρώπων...  :)) )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 127 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 129 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281003 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65500 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173957 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312586 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13847 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124686 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix