vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

56 επισκέπτες, 5 χρήστες
Jorge, Ηρακλης, apollwnas21, manoslykos, camber

Twitter

Οι ερωτησεις ενος πρωταρη

Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« στις: Ιουλίου 15, 2009, 14:04 »
Καλησπερα και καλως σας βρηκα,

χθες παραγγειλα δυο ηλεκτρονικα τσιγαρα Evo μαζι και 25 φιλτρα με μεσαια νικοτινη και ανυπομονω να τα παραλαβω  ;D

οι ερωτησεις που εχω ειναι οι εξης ,οποιος μπορει ας βοηθησει:

1 η μπαταρια ποσο κραταει πανω κατω ?
2 σε ποση ωρα φορτιζει ?
3 διαβασα οτι ειναι για 600 φορτισεις αληθευει? (γι αυτο πηρα 2)
4 διαβασα οτι υπαρχει και υγρο που βαζεις στα φιλτρα, αν αγορασω τετοιο υγρο δεν θα χρειαζομαι φιλτρα? ειναι πιο οικονομικη λυση ?
5 ειναι καλη επιλογη τα evo ?
6 το μεγεθος του ειναι σαν ενα κανονικο τσιγαρο ? το βαρος? θα μου φαινεται παραξενο στην αρχη ?

ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 15, 2009, 14:18 »
Γεια σου, φίλε μου, και καλώς ήρθες στο κλαμπ των ατμιστών.

Μέχρι τώρα (πριν την εγγραφή σου) δεν είχες πρόσβαση σε κάποιες κατηγορίες οπότε πιθανόν σου έχουν διαφύγει κάποια μηνύματα που απαντούν στις περισσότερες από τις ερωτήσεις σου.
Κάνε μια αρχή εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,230.0.html
κι εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,213.0.html
κι αν συνεχίζουν να υπάρχουν απορίες, επανέρχεσαι.  ;)

Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 15, 2009, 14:44 »
ευχαριστω, πολυ καλοι οι οδηγοι  :thumpup:

καταληγω στο οτι τα φιλτρακια της evo αυτα που πηρα στην τιμη βγαινει ακριβως οπως το κανονικο καπνισμα 1ευρω το φιλτρακι χ3 για ενα πακετο... αν εχει αποτελεσμα βεβαια δεν με απασχολει και πολυ αλλα στην παρουσα φαση με ξυνησε καπως.

η πιο συμφερουσα επιλογη φαινεται να ειναι το υγρο γεμισμα (εχει και με γευσεις οπως διαβασα) δεν ξερω κατα ποσο ευκολο ειναι το γεμισμα βεβαια..

αποριες εχω ακομη , φτηνοτερα φιλτρακια μπορω να βαλω στο evo απο αλλον κατασκευαστη? εχετε να προτεινετε κατι. επιπλεον τα φιλτρακια που μπορω να βρισκω εκτος απο το ιντερνετ.. εχουν περιπτερα κλπ?

τελος , ζηταω εμπειρικα απο καποιον που εχει αγορασει το evo να μου πει εντυπωσεις ,αληθεια εγγυηση εχει? η πολλα ζηταω  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 15, 2009, 15:08 »
Φίλε καλωσόρισες στην παρέα μας!
Προσωπικά θεωρώ ότι το EVO είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στον πλανήτη σχεδόν στο μέγεθος του κ.τ.!
Έχει αγγλικές προδιαγραφές και το υγρό της εταιρείας ,το ECOPURE, παρασκευάζεται αποκλειστικά στην Αγγλία με τις αυστηρότερες προδιαγραφές.... θέλω να πιστεύω. Εγγύηση φυσικά κ ισχύει! Ο κεντρικός αντιπρόσωπος είναι πολύ εξυπηρετικός! Να ξέρεις  ότι τα μέλη του forum μας έχουν έκπτωση 30% σε όλα σχεδόν τα προΐόντα της Intellicig. Συνεπώς η 25άδα φιλτράκια από 27 ευρώ θα την πληρώνεις μόνο 17,5 ευρώ.
Μόλις το μάθεις το EVO δεν θα το αποχωρίζεσαι!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 15, 2009, 16:28 »
ευχαριστω, πολυ καλοι οι οδηγοι  :thumpup:

καταληγω στο οτι τα φιλτρακια της evo αυτα που πηρα στην τιμη βγαινει ακριβως οπως το κανονικο καπνισμα 1ευρω το φιλτρακι χ3 για ενα πακετο... αν εχει αποτελεσμα βεβαια δεν με απασχολει και πολυ αλλα στην παρουσα φαση με ξυνησε καπως.

η πιο συμφερουσα επιλογη φαινεται να ειναι το υγρο γεμισμα (εχει και με γευσεις οπως διαβασα) δεν ξερω κατα ποσο ευκολο ειναι το γεμισμα βεβαια..

αποριες εχω ακομη , φτηνοτερα φιλτρακια μπορω να βαλω στο evo απο αλλον κατασκευαστη? εχετε να προτεινετε κατι. επιπλεον τα φιλτρακια που μπορω να βρισκω εκτος απο το ιντερνετ.. εχουν περιπτερα κλπ?

τελος , ζηταω εμπειρικα απο καποιον που εχει αγορασει το evo να μου πει εντυπωσεις ,αληθεια εγγυηση εχει? η πολλα ζηταω  :tongue_smilie:
Κάτσε και διάβασε λίγο παιδάκι μου κι αν βρεις κάτι αναπάντητο εμείς εδώ είμαστε.Απλά για το evo υπάρχει ολόκληρη εγκυκλοπαίδεια στο foroum!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 15, 2009, 16:29 »
@ taxtsom
30% ;; Νόμιζα ότι είναι 20% !!
Είσαι σίγουρος;

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 15, 2009, 16:33 »
30% ειναι απο funstore, συνυπολογιζει την υπαρχουσα εκπτωση του καταστηματος + την δικη μας του φορουμ  ;)  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 15, 2009, 16:45 »
30 % είναι Atmin τηλεφωνώντας στον κο Περικλή εκτός απο το ECOPURE το οποίο δίνεται με την έκπτωση στα 13 ευρώ.

Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 20, 2009, 10:24 »
ευχαριστω ολους για τις απαντησεις ...

δεν εχει ερθει ακομη  :'(

ελπιζω σημερα-αυριο να καπνιζω ατμο  ;D

Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 21, 2009, 13:39 »
ΗΡΘΕΕΕΕΕ

παιδια θελει φορτιση το evo ? δυστυχως δεν λεει στις οδηγιες.. και το usb το φωτακι αναβει κοκκινο. πρεπει να γινει πρασινο ?

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 21, 2009, 13:46 »
Εγω δν το φορτισα :)
Καλο-άτμιστο :thumpup:

Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #11 στις: Ιουλίου 21, 2009, 14:20 »
ρε παιδια μου βγαζει κατι υγρα στο στομα. γιατι ?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 21, 2009, 14:22 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #12 στις: Ιουλίου 21, 2009, 14:22 »
Μην τραβάς πολύ απότομα. Θέλει αργές και μακρόσυρτες ρουφηξιές.
Και πάλι ομως όταν είναι καινούργιο το φιλτράκι μπορεί να συμβεί καμιά φορά.


EDIT: Μπερδεύτηκα και αντί για απάντηση πάτησα τροποποίηση στο μήνυμά σου.  ::)

Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #13 στις: Ιουλίου 21, 2009, 14:23 »
μα αμα δε ρουφηξω καλα βγαζει ελαχιστο καπνο... χωρις φιλτρο δενβγαζει υγρα.. γινεται κ χωρις φιλτρο να καπνιζεις ? :))

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Οι ερωτησεις ενος πρωταρη
« Απάντηση #14 στις: Ιουλίου 21, 2009, 14:26 »
Μάλλον έχει υπερχειλίσει υγρό μέσα στο φιλτράκι.
Σπρώξε με ένα συνδετήρα από την τρυπούλα που ρουφάς, να βγει το εσωτερικό φιλτράκι, σκούπισέ το εσωτερικό φιλτράκι από έξω και το εξωτερικό από μέσα και ξανασυναρμολόγησέ τα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 286 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 226 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21464 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282535 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208332 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66894 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175256 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313908 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14855 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94296 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4515 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix