vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T

Αποσυνδεδεμένος steliost

  • **
  • 281
  • Φύλο: Άντρας
  • SteamMachine VV by SEB the perfect combination
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #15 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 13:29 »
Στις 16 του μήνα ο δικός μου κλείνει δύο μήνες και του έχω πιει κυριολεκτικά το αίμα...

Η λύση που προτείνουν ο φίλος tsiv και Tem είναι και οι καλύτερες...

Η δική μου άποψη για τους egoT είναι ότι είναι σκυλιά, όσο ανάβει η αντίσταση δεν σε εγκαταλείπουν...
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:43 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #16 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 13:32 »
Και ο δικος μου φιλε Στελιο μεχρι και τους 3 μηνες ακριβως που το πουλησα ολο το πακετο δουλευαν κανονικα τα παντα.
Ο πρωτος ατμο ειχε χασει σε αποδοση (λογικο) αλλα δουλευε :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:43 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος steliost

  • **
  • 281
  • Φύλο: Άντρας
  • SteamMachine VV by SEB the perfect combination
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #17 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 13:34 »
Και ο δικος μου φιλε Στελιο μεχρι και τους 3 μηνες ακριβως που το πουλησα ολο το πακετο δουλευαν κανονικα τα παντα.
Ο πρωτος ατμο ειχε χασει σε αποδοση (λογικο) αλλα δουλευε :thumpup:

 :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Οταν δοκίμαζα τον W μου έλειπε η πλούσια γεύση του Τ, με αποτέλεσμα να ξαναγυρίσω σε Τ...

Τώρα περιμένω να δοκιμάσω το carto BUD Tank Atomizer που έχω παραγγείλει το οποίο βασίζεται στην ίδια φιλοσοφία με πολύ χαμηλό κόστος...
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:44 από Tem »

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #18 στις: Οκτωβρίου 12, 2011, 13:53 »
...........Η δική μου άποψη για τους egoT είναι ότι είναι σκυλιά, όσο ανάβει η αντίσταση δεν σε εγκαταλείπουν...
Συμφωνώ. Το φιτίλι καίγεται αλλά συνήθως όχι η αντίσταση. Αντίθετα στους elips καίγεται η αντίσταση ενώ το φιτίλι μένει σε καλή κατάσταση  :idiot1:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:44 από Tem »

Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #19 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 12:19 »
εχω προβληματιστει παρα πολυ... Πηγα στην ovale, πηρα καινουριο ατμοποιητη, εβαλα το παλιο καλο λαδακι (και οχι το nobacco) ολα μια χαρα, για λιγο, αλλα δεν βρηκα ξανα αυτη την ευχαριστη γευση που ειχα... Επισης καποιες φορες η μυρωδια του καμενου επανερχεται ακομα και με τον καινουριο ατμοποιητη, σε ασχετη φαση, εκει που ατμιζω κανονικα. Επαναλαμβανω ομως οτι δεν υπαρχει πια το καλο αρωμα που ειχα πριν ξεκινησουν αυτα τα προβληματα... Μαλλον θα παω για τριτο ατμοποιητη σημερα, αλλα σκεφτομαι σοβαρα να εγκαταλειψω το ατμισμα. Το να εισπνεεις καμμεο, δεν ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις. Αν καποιος φιλος εχει κατι να προτεινει θα το εκτιμουσα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:44 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #20 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 12:32 »
Κοιταξε λιγο το θεμα της τροφοδοσιας του ατμοποιητη :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:45 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος steliost

  • **
  • 281
  • Φύλο: Άντρας
  • SteamMachine VV by SEB the perfect combination
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #21 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 12:37 »
Όπως λέει και ο navy μήπως έχει θέμα η αμπούλα σου?

Φύσα και λίγο προς τα έξω να τροφοδοτήσεις το φυτίλι υγρό...
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:45 από Tem »

Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #22 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 14:12 »
τους εχω ανοιξει (τους ατμοποιητες) τους εχω φυσηξει, καθαρισει, κτλ και εχω δοκιμασει ολα αυτα που μου ειπατε και σας ευχαριστω ιδιαιτερως. Εχω αρχισει να σκεφτομαι οτι πιθανα να εχει να κανει και με τη μπαταρια γιατι δεν μπορει να γινεται το ιδιο προβλημα σε δυο ατμοποιητες και μαλιστα στον ενα ολοκαινουργιο. Τι λετε?
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:45 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #23 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 15:01 »
τους εχω ανοιξει (τους ατμοποιητες) τους εχω φυσηξει, καθαρισει, κτλ και εχω δοκιμασει ολα αυτα που μου ειπατε και σας ευχαριστω ιδιαιτερως. Εχω αρχισει να σκεφτομαι οτι πιθανα να εχει να κανει και με τη μπαταρια γιατι δεν μπορει να γινεται το ιδιο προβλημα σε δυο ατμοποιητες και μαλιστα στον ενα ολοκαινουργιο. Τι λετε?
Γειά σου και από μένα, είχα πάρα πολλά προβλήματα με τους ego-t και έχω καταστρέψει πάρα πολλούς, μέχρι που έμαθα να τους χρησιμοποιώ. Αν θέλεις κάνε τον κόπο να διαβάσεις το κείμενο του arxos για το ego-t  μήπως σε βοηθήσει, πάντως δεν χρειάζονται μεγάλες και δυνατές τζούρες αν θέλεις αύξησε λίγο την νικοτίνη στο υγρό που ατμίζεις ώστε να κάνεις μικρές τζούρες και χωρίς δυνατό τράβηγμα. :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:46 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος vicky78

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #24 στις: Νοεμβρίου 10, 2011, 09:52 »
Παιδιά,καλημέρα..Να ρωτήσω κάτι που δεν εχω καταλάβει καλά.Τα βράδια που δεν χρησιμοποιείται ο ατμοποιητης και πρέπει να τοποθετείται σε όρθια στάση,απο ποιά πλευρά ειναι το σωστο?Ποιά πλευρά πρέπει να ειναι προς τα κάτω?Η πλευρα της μπαταρίας ή η πλευρά που μπαίνει το φιλτρακι?Επίσης οταν είμαι εξω και το χρησιμοποιώ,το αφήνω ξαπλωμένο ή ορθιο να παταει κατω η μπαταρία?
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:46 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #25 στις: Νοεμβρίου 10, 2011, 15:11 »
...γεια σου vicky78 :bye:
....πρωτα αν θες μια βολτα απο εδω και εδω
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:46 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Kerveros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #26 στις: Νοεμβρίου 10, 2011, 16:18 »
Παιδιά,καλημέρα..Να ρωτήσω κάτι που δεν εχω καταλάβει καλά.Τα βράδια που δεν χρησιμοποιείται ο ατμοποιητης και πρέπει να τοποθετείται σε όρθια στάση,απο ποιά πλευρά ειναι το σωστο?Ποιά πλευρά πρέπει να ειναι προς τα κάτω?Η πλευρα της μπαταρίας ή η πλευρά που μπαίνει το φιλτρακι?Επίσης οταν είμαι εξω και το χρησιμοποιώ,το αφήνω ξαπλωμένο ή ορθιο να παταει κατω η μπαταρία?

Δεν νομίζω ότι έχει σημασία. Προσωπικά το αφήνω όρθιο όλη τη μέρα που ατμίζω και το βράδυ το ξαπλώνω που πάω για ύπνο μην πέσει και το βρω διπλό το πρωί :D
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:46 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #27 στις: Νοεμβρίου 10, 2011, 16:22 »
Παιδιά,καλημέρα..Να ρωτήσω κάτι που δεν εχω καταλάβει καλά.Τα βράδια που δεν χρησιμοποιείται ο ατμοποιητης και πρέπει να τοποθετείται σε όρθια στάση,απο ποιά πλευρά ειναι το σωστο?Ποιά πλευρά πρέπει να ειναι προς τα κάτω?Η πλευρα της μπαταρίας ή η πλευρά που μπαίνει το φιλτρακι?Επίσης οταν είμαι εξω και το χρησιμοποιώ,το αφήνω ξαπλωμένο ή ορθιο να παταει κατω η μπαταρία?

Κοιτα καλυτερα εδω που ειναι το επισημο θεμα του eGo-t

http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1733.0.html
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:47 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #28 στις: Νοεμβρίου 10, 2011, 16:36 »
εχω προβληματιστει παρα πολυ... Πηγα στην ovale, πηρα καινουριο ατμοποιητη, εβαλα το παλιο καλο λαδακι (και οχι το nobacco) ολα μια χαρα, για λιγο, αλλα δεν βρηκα ξανα αυτη την ευχαριστη γευση που ειχα... Επισης καποιες φορες η μυρωδια του καμενου επανερχεται ακομα και με τον καινουριο ατμοποιητη, σε ασχετη φαση, εκει που ατμιζω κανονικα. Επαναλαμβανω ομως οτι δεν υπαρχει πια το καλο αρωμα που ειχα πριν ξεκινησουν αυτα τα προβληματα... Μαλλον θα παω για τριτο ατμοποιητη σημερα, αλλα σκεφτομαι σοβαρα να εγκαταλειψω το ατμισμα. Το να εισπνεεις καμμεο, δεν ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις. Αν καποιος φιλος εχει κατι να προτεινει θα το εκτιμουσα.
δοκιμασε να αλλαξεις αμπουλα ειχα ιδιο θεμα με το δικο σου αλλαξα αμπουλα και  ολα οκ
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 04:47 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος crond

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εντονη μυρωδια καμενου σε Ovale Ego T
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 01:43 »
κάνε επισκευή μόνος σου.. είναι εύκολο

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ofttKd2CEtc&feature=player_embedded[/youtube]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 170 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 153 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20630 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281233 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207887 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65757 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312775 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14113 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124757 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93521 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4180 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix