vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

71 επισκέπτες, 1 χρήστης
manoslykos

Twitter

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Καλυτερη αγορα σοου φαρ: griffin 25 top-air-flow, wismec 200s και vtc mini...για τις χειροτερες ας μην γραψω καλυτερα, θελω σεντονια...

Sent from my SM-G928F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Μπαταρία ijust2 13€ από Κίνα.

Istick pico είτε από εδώ, είτε από Κίνα, αξίζει και με το παραπάνω.

Ατμοποιητής ego one mega V2 με CLR κεφαλές κι άσε τους άλλους να δίνουν 30αρια για υποδεέστερη απόδοση και γεύση.

Cubis pro, μόνο αγορά από Κίνα και με λίγες ιδιοτροπίες, αλλά βολικός και 100% στεγανός.

Κεφαλές κεραμικές vaporesso ccell, αγορά από Κίνα, για διάρκεια και γεύση σε άλλο επίπεδο.

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Istick 30 και ο πρωτος κλωνοκαιφουνης που με απάλλαξε απο τα εξοδα που εκανα με τις αντιστάσεις του ναυτιλου

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Hcigar vt75,Vtc mini,Kayfun 5(κλώνος),roses v3(κλώνος) και όλα τα υπόλοιπα που έχω στο ντουλάπι δυστυχώς

Αποσυνδεδεμένος lakis3

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • The Only One ALIVE !!!
Stingray-X και Phenomenon clone μακράν μπροστά από το 2ο σετάκι μου VTC mini+TFV4 mini.
Φυσικά και όλοι οι Kayfun (KLP, 3.1ES, V4) που έχω μια και με έβαλαν στο τρυπάκι των επισκευάσιμων.
Όλοι οι υπόλοιποι συρτάρι. Ανασταίνονται περιοδικά ανά τρίμηνο περίπου απλά για να απορριφθεί η αίτηση αποφυλάκισής τους.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Hcigar vt75,Vtc mini,Kayfun 5(κλώνος),roses v3(κλώνος) και όλα τα υπόλοιπα που έχω στο ντουλάπι δυστυχώς
Είσαι σίγουρος ότι ήθελες να γράψεις εδώ?

Αποσυνδεδεμένος Stiv22

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
1. istick Mini
2.istick pico 75w
3.serpent mini
4.nitecore um10

Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 604
  • Φύλο: Άντρας
1. IPV MINI 2
2. KAYFUN V4-αλμυρουλης τοτε, αλλα χαλαλι του !
3. KAYFUN V3

Αποσυνδεδεμένος anvailas

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Η τσάντα Diamond Mist Supreme, που κρατάει όλο τον ατμιστικό μου εξοπλισμό τακτοποιημένο (όχι δική μου φωτό):



Περίπου 15€ μαζί με τα μεταφορικά από εδώ: http://www.vapeclub.co.uk/vapeclub-accessories/diamond-mist-supreme-vape-case.html

Ποιότητα κατασκευής, πολλές θήκες, ίσως ότι πιο value for money έχω αγοράσει.

Σε καθαρά ατμιστικό εξοπλισμό, ο αυθεντικός Kayfun lite+ στα 60€ περίπου δε συγκρίνεται θεωρώ με οτιδήποτε μπορεί να σου προσφέρει άλλος (αυθεντικός) ατμοποιητής σε αυτή την τιμή.

Τέλος, από κλώνους οι Rose3 και Le Mirage (από SXK και οι δύο) είναι πάρα πολύ καλές αγορές επίσης.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
O . . . Ναυτίλος!

Εχω πολλους επισκευάσιμους πολύ καλύτερους, όμως το ναυτίλο ακόμη τον χρησιμοποιώ όταν αυτό που θέλω είναι η ευκολία μου και οι μηδενικές διαρροές...

Αποσυνδεδεμένος E-VAPOR

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Με τον Ναυτιλο .Αυτόν αγορασα ,αυτος με βοηθησε , αυτόν εχω και  χρησιμοποιώ !!!!! .

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Ο Ναυτίλος, ασφαλώς! Είναι από τα ελάχιστα πράγματα που αποχωρίστηκα (σε καλό μου φίλο, και γι' αυτό δεν στεναχωρήθηκα), θέλω να τον ξαναπάρω κι όλο το αφήνω για “αύριο”. Για μένα, ο Ναυτίλος θα είναι συλλεκτικός, αργά ή γρήγορα.  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Για τους ίδιους λόγους πήρα έναν καινούργιο Ναυτίλο κάτι μέρες πριν, παλιότερα είχα τον mini αλλά μετά από τόσους που πέρασαν από τα χέρια μου για κάποιο λόγο τον αναζήτησα ξανά.
Μπήκα στο δίλλημα, μεγάλος ή mini;
Δεν είχα ποτέ τον μεγάλο, βάλε και το ότι του πρόσθεσαν ανταλλακτικό γυαλί στο πακέτο, κι όλο αυτό στην τιμή του μικρού.. τέλος, θα μείνει για πάντα εδώ. Πρόσφατα αγόρασα και μερικές γνήσιες κεφαλές από gearbest σε τιμή αστεία, δεν υπάρχει λόγος να ξαναφύγει απ'το σπίτι αυτό το κομμάτι.
Είναι ωραία η αίσθηση του να κρατάς κάτι άσχημο που δουλεύει όμως εντελώς απροβλημάτιστα, χωρίς να σε απασχολεί με αναπληρώσεις και τρελές καταναλώσεις σε ρεύμα, κάτι που βρίσκεται τέλος πάντων όλη μέρα στο πλευρό σου χωρίς να τραβάει την προσοχή σου ποτέ! Ακόμα και το σκούπισμα του "σωλήνα" με χαρτοπετσέτα είναι κάτι που δεν στο "ζητάει" απεγνωσμένα ο ίδιος, το κάνεις όποτε εσύ το θυμηθείς. Ούτε που θα καταλάβεις ότι πέρασαν ώρες από όταν το έκανες για τελευταία φορά!
Και πάνω απ'όλα με μια τσιγαρίσια τζούρα που λίγοι δίνουν..

Κι ας τον πλήρωσα δεύτερη φορά λοιπόν, χαλάλι του άλλες τόσες.. ;)

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Θα θεωρήσω πιο πετυχημένη μου αγορά τη vision spinner, δηλαδή την πρώτη μου αγορά που άξια με κράτησε μακρυά από το τσιγάρο. Μετά ήρθαν το στικάκι κι ο ναυτίλος

Αποσυνδεδεμένος valsam

  • ***
  • 791
Οι 4 κλωνοι  μου kayfun  five pawns και ο erl που μαζι με εξτρα τανκακια επιασαν δεν επιασαν ένα 50ρικο!!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 232 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 191 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20907 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281729 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207985 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66177 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174843 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313049 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14507 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124938 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93676 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4242 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix